Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی


ماکت های Wireframe چیست و چگونه به فرآیند طراحی کمک می کند؟

موکاپ های Wireframe چیست؟

ساختن یک وب سایت با طراحی سفارشی یکی از راه های متمایز کردن کسب و کار شما از سایرین است. اگرچه وردپرس به دلیل توانایی آن برای راه‌اندازی سریع یک وب‌سایت بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد، اما این به استفاده از قالب‌هایی با سفارشی‌سازی کمی متکی است. سایت‌های قالب ممکن است برای بسیاری از کسب‌وکارها کار کنند، اما اگر واقعاً می‌خواهید تأثیرگذار باشید، طراحی سفارشی راهی است که باید انجام دهید.

در TheeDigital، زمانی که ما با مشتری شروع به کار می کنیم که روی یک سایت وردپرس طراحی شده سفارشی سرمایه گذاری کرده است، از فرآیند آزمایش شده و اثبات شده خود برای طراحی و توسعه استفاده می کنیم. دقیقا وب سایت برای این تجارت

این فرآیند با یک شروع می شود پرسشنامهجایی که ما تمام نکات و نکات مربوط به کسب و کار را یاد می گیریم، زیبایی طراحی آنها چه می تواند باشد (یا ممکن است نباشد)، وب سایت های دیگر که باید به آنها نگاه کنیم، رقبا، عوامل متمایز، تاریخچه و اهداف کلی.

پس از جمع آوری تمام این اطلاعات حیاتی، بحث می کنیم نقشه سایت. وب سایت چه صفحاتی خواهد داشت؟ چند صفحه؟ سلسله مراتب صفحه چیست؟ ما برای اطمینان از نقشه سایت صحیح تحقیق و بازخورد و پیشنهاد ارائه می کنیم.

سپس به کندوکاو می پردازیم قاب ها روند. ما معتقدیم که Wireframe ابزاری حیاتی است که به اطمینان از همکاری و ارتباط قوی در فرآیند طراحی وب سایت کمک می کند. اما این می تواند یک مرحله دشوار برای درک باشد. پس بیایید به روشن شدن آن کمک کنیم و چند مثال بزنیم!

Wireframe چیست؟

Wireframe به سادگی یک ماکت بصری یا طرح اولیه از طرح و ساختار یک وب سایت است. این یک طرح کلی از طرح است، بدون هیچ رنگ یا عکس، که راهنمای قرار دادن متن، تصاویر و سایر عناصر در یک صفحه وب را ارائه می دهد.

Wireframes معمولاً در مراحل اولیه طراحی وب برای ایجاد ساختار و طرح کلی یک وب سایت و اطمینان از برآورده شدن نیازها و اهداف مشتری استفاده می شود. با ارائه یک Wireframe، مشتریان می‌توانند پیش‌نمایش طرح‌بندی منوها، سرصفحه‌ها، تصاویر و بلوک‌های متنی را قبل از شروع کار طراحی یا توسعه قابل توجه مشاهده کنند.

این یک فرآیند کلیدی است تا اطمینان حاصل شود که وقتی طراح کار خود را شروع می کند، دقیقاً می داند چه چیزی در صفحه یا وب سایت لازم است، سلسله مراتب کلی ویژگی ها و قرار دادن پیشنهادی برای نمادها یا هر ویژگی خاص.

به آن مانند یک ساختمان فکر کنید: قاب سیمی پلان، پایه است. طراحی رنگ و مبلمان است. با Wireframing، شما یک دستورالعمل بسیار واضح از آنچه وب سایت شما کاملاً در مورد آن است تعیین می کنید.

بیایید به چند نمونه از مفاهیم طراحی وایرفریم نگاه کنیم:

وایرفریم به شکل زیر است:
Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

طراحی شبیه این است!
Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

در اینجا یک نمونه Wireframe دیگر برای طراحی آمده است:

وایرفریم به شکل زیر است:
Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

طراحی شبیه این است!
Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

امیدواریم این مثال‌ها به توصیف بصری هدف ماکت وایرفریم در فرآیند طراحی سفارشی کمک کند و به درک بیشتر فرآیند کمک کند.

علاقه مند به طراحی وب سایت وردپرس سفارشی هستید؟

TheeDigital متخصص در طراحی وب سایت های سفارشی هستند. ما تخصص مورد نیاز شما را داریم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا بیاموزید که چگونه TheeDigital می تواند به پیشرفت کسب و کار شما با یک وب سایت جذاب، جذاب و متمرکز بر نام تجاری کمک کند که از بقیه متمایز است.

با کارشناسان طراحی سایت ما تماس بگیرید

Wireframes برای سایت های وردپرس سفارشی

درباره نویسنده:
ملیسا رید

ملیسا مدیر پروژه پیشرو در TheeDigital با بیش از 20 سال تجربه در تجارت الکترونیک، طراحی وب و مهارت های مدیریت پروژه است.