منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • The Effect Of Globalization Phenomenon Components On Social Study Curriculum In Guidance School

The Effect Of Globalization Phenomenon Components On Social Study Curriculum In Guidance School

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این موارد را میتوان جزئی از سئو تکنیکال یا همان سئو فنی دانست. این بهترین راه برای بهبود رتبه الکسا است زیرا تمام بازدیدهای شما از وب سایتتان در رتبه شما محاسبه میشود. خدمات سئو SEO (Search Engine Optimization) به مجموعه اقداماتی گفته می شود که باعث می شود یک وب سایت در موتورهای جستجوگر رتبه کسب کرده و بازدید آن افزایش پیدا کند. بعد از ورود به قسمت ظاهر جستجو شروع به ویرایش ظاهر سایت در نتایج گوگل میکنیم و به گوگل میگیم که چطور ما را به کاربران جستجو گر نشان بده. در صورتی که تمایل نداشته باشیم، دسترسی این رباتهای خزنده را قطع میکنیم تا سایت ما را ایندکس نکنند. با کمک ابزارهای مانند Ahrefs Site Audit و Visual Site Mapper میتوانیم وضعیت ساختار سایت را بررسی کنیم. در این فایل همچنین میتوانیم دسترسی رباتها را فقط به بخشی از سایت محدود کنیم. در طرف دیگر ماجرا، خزندههای وب وارد سایت ما میشوند و اگر دسترسی را محدود نکرده باشیم، آنها فرایند کراول و ایندکس را انجام میدهند و پس از تحلیل و بررسی و پیدا کردن کیوردهای ما، سایت ما را در نتایج مرتبط با کیوردها نشان میدهند.

تا جای ممکن از عکس، ویدئو و لینک استفاده کنید تا پاسخ خود را کوتاه کنید. تاکر (1991) در تحقیق خود با عنوان ضرورت آموزش جهانی برای درس مطالعات اجتماعی مدارس متوسطه در پاسخ به این سوال که آیا اصلا ً آموزش جهانی باید باشد یا نه؟ نتیجه­گیری کرده است که تغییرات اساسی در جهانی در راهند و مطمئنا ًما در سال­های آتی شاهد مسائل و مشکلات جهانی مختلفی خواهیم بود به همین دلیل دانش­آموزان ما باید درباره این مسائل و مشکلات آگاهی داشته باشند و لازمه رسیدن به این آگاهی، آموزش جهانی خواهد بود. برخی از افراد به تبلیغات شما پاسخ میدهند، از سایت شما بازدید میکنند، به گشت و گذار میپردازند و بدون خرید چیزی سایت را ترک میکنند. بعد از ایجاد نقشه سایت باید مطمئن شویم که با اضافه یا حذف شدن صفحات سایت، نقشه سایت هم آپدیت میشود. نهایتا 3 لینک از این سایت دریافت کنید. در این فایل مشخص شده که خزنده و رباتهای کدام موتور جستجو اجازه کراول و ایندکس این سایت را دارند و کدام رباتها ندارند. توصیه می شود که تلاش کنید تا رتبه ی سایتتان همواره زیر 10 هزار باشد. در صورت تغییر میتوانید از ریدایرکت 301 استفاده کنید تا دامنه جابجا شود، اما این موضوع توصیه نمیشود زیرا همیشه خطر تغییر دامنه میتواند باعث افت رتبه شود اما بعد از مدتی دوباره به حالت قبل برمیگردد.

بنابراین، پیش از آنکه محتوای آموزشی تولید شود، مربیان باید با اصول یادگیری و اینکه یادگیری چگونه انجام می­گیرد، آشنا باشند. یعنی ما تنها با استفاده از کدهای اسکیما نمیتوانیم به صدر نتایج گوگل برسیم. به یاد داشته باشید که همبستگی زیادی بین استفاده از کدهای اسکیما و نتایج برتر گوگل وجود ندارد. پس از نوشتن محتوا آموزشی، وقت آن میرسد که محتوا را آنالیز نموده و بررسی نمایید تا چه حد میتواند روی فرد یادگیرنده موثر باشد. مثلاً ایجاد یک کمپین یا یک باشگاه مشتریان مخصوص، میتواند دست شما را در این بخش باز نگه دارد. ما باید بعد از ایجاد نقشه سایت، آن را در سرچ کنسول گوگل و بینگ وبمستر تولز ارائه کنیم. همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم در هنگام لینک دادن به صفحات سایت خود، از روشهای مختلف انکرتکست استفاده کنید و فقط انکر تکستتان، کلمه کلیدی اصلی نباشد. هدف ما این است که تیم شما را توانمند کنیم تا هنگام افزودن هر چیز جدیدی به سایت شما، بهترین شیوه های سئو را در نظر بگیرند.

این را هم بگوییم که بسیاری از افراد برای پرداخت هزینه در قبال خدمات یک سایت، به Alexa Rank آن نگاه میکنند. روند سئو کردن سایت در هر وب سایتی از هر نوع سیستم مدیریت محتوایی یکسان و اصول کاملاً مشابه است. استفاده از دادههای ساختار یافته یا همان استراکچر دیتاها (Structured Data)، راهی است تا ما سایت خودمان را بهتر به موتورهای جستجو بشناسانیم و محتوای خودمان را برای موتورهای جستجو قابل فهمتر کنیم. برای سرعت بیشتر، میتوانیم از قابلیت Lazy Load هم استفاده کنیم. هنگامی که ما موضوعی را مینویسیم، شاید در 10 جمله آن را بیان کنیم اما همان را میتوانیم بهینهتر کنیم و در 5 جمله بیان کنیم. بهبود سرعت سایت یکی از معدود اقدامات سئو تکنیکال است که به صورت کاملاً مستقیم بر روی رتبهبندی سایت تأثیر میگذارد. همانطور که گفته شد با در نظر گرفتن مراحل لازم برای تولید این نوع محتوا که منجر به سئوی بهینه سایت می شود می توان به هدف مورد نظر دست یافت. این نشانهها اسکیما نامیده میشوند که کار آنها، دستهبندی و تبدیل کردن محتوا به کدهایی است که خواندن آنها برای موتورهای جستجو بسیار راحت است. گوگل اعلام کرده است که نقشه سایت، دومین منبع مهم گوگل برای پیدا کردن صفحات جدید است.