• خانه
  • وبلاگ
  • SEO Reviewer چیست (و چگونه از آن برای افزایش ترافیک استفاده کنیم)؟

SEO Reviewer چیست (و چگونه از آن برای افزایش ترافیک استفاده کنیم)؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
SEO Reviewer چیست (و چگونه از آن برای افزایش ترافیک استفاده کنیم)؟


آیا نمی دانید که SEO Visualizer چیست و چگونه می تواند به شما کمک کند تا ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید؟

اولین تعامل شما با کاربران صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) از طریق قطعات جستجوی شما است. و ابزار بررسی SEO کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که لیست های جستجوی شما کلیک های بیشتری نسبت به لیست های جستجوی رقبای شما دارند.

در این مقاله ابزار تجسم سئو را توضیح خواهیم داد و اینکه چگونه می تواند به شما کمک کند ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت کنید.

ابزار پیش نمایش SEO All In One SEO (AIOSEO) یک ویژگی قدرتمند است که به شما امکان می دهد جستجو و قطعات اجتماعی خود را مستقیماً از وردپرس پیش نمایش کنید.

این ابزار به شما نشان می‌دهد که چگونه قطعات جستجوی شما در SERP ظاهر می‌شوند و وقتی محتوای شما در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود، قطعات فیس‌بوک و توییتر چگونه به نظر می‌رسند.

این به دلایل زیادی مهم است، عمدتاً به این دلیل که به شما کمک می کند تا قطعات خود را برای هدایت ترافیک بهینه کنید. این امر همچنین منجر به افزایش سئو می شود. اما در یک لحظه بیشتر در مورد آن.

استفاده از ابزار SEO Preview بسیار آسان است. در اینجا نحوه استفاده حداکثری از این ویژگی انقلابی آورده شده است:

مرحله 1: نصب All In One SEO (AIOSEO)

اولین قدم برای استفاده از SEO Reviewer نصب و فعال سازی AIOSEO است.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه های سئو در بازار است و با ابزار بررسی سئو ارائه می شود.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در جهان است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. میلیون ها صاحب وب سایت و بازاریاب با تجربه به AIOSEO اعتماد دارند تا به آنها کمک کند تا بر SERP ها تسلط داشته باشند و ترافیک مربوطه را به سایت هایشان هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه کنید.

و یکی از محبوب ترین ویژگی های AIOSEO ماژول جدید SEO Preview است.

این ماژول قدرتمند بهینه سازی قطعات جستجو را برای افزایش ترافیک آسان می کند.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

مرحله 2: SEO Visualizer را باز کنید

پس از نصب و فعال سازی AIOSEO، وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آدرس خود بروید منوی AIOSEO. بعدی، کلیک کنید تجسم سئو:

می توانید از داشبورد وردپرس خود به SEO Visualizer دسترسی داشته باشید.

با این کار SEO Visualizer باز می شود که در آن می توانید جستجوی Google و قطعات اجتماعی خود را بررسی و بهینه سازی کنید و سایر داده های SEO را مشاهده کنید.

مرحله 3: جستجو و قطعه های اجتماعی خود را تست و بهینه کنید

هنگامی که در ابزار پیش نمایش SEO قرار گرفتید، می توانید ببینید که جستجو و قطعات اجتماعی شما چگونه به نظر می رسند. آنها را بررسی کنید تا ببینید به درستی بهینه شده اند یا خیر.

ابزار پیش نمایش SEO به شما نشان می دهد که جستجو و قطعات اجتماعی شما چگونه به نظر می رسند.

هنگامی که قطعه های خود را بررسی کردید، ویرایش آنها به آسانی کلیک کردن است در حال ویرایش یک قطعه دکمه. این شما را به متا باکس AIOSEO برای قطعه های جستجو و تب تنظیمات اجتماعی برای قطعه های رسانه های اجتماعی بازمی گرداند. این به شما این امکان را می دهد که اسنیپت های خود را ویرایش و بهینه کنید.

مرحله 4: از بازرس SEO برای بررسی سئو اولیه و متا تگ ها استفاده کنید

ابزار SEO Visualizer علاوه بر بهینه سازی جستجو و قطعات اجتماعی، به شما امکان می دهد یک دید کلی از سئو اصلی و متا تگ های خود داشته باشید.

بازرس سئو به شما یک نمای کلی از سئو اولیه و متا تگ های صفحه شما می دهد.

هر گونه خطای شناسایی شده توسط بازرس SEO را می توان به راحتی با کلیک بر روی آن تصحیح کرد ویرایش پست دکمه. با این کار پست یا صفحه شما در حالت ویرایشگر باز می شود تا بتوانید روی متا تگ ها و سایر مسائل اولیه سئو کار کنید.

جستجو و قطعات اجتماعی نقش مهمی در بهبود سئوی شما دارند. به همین دلیل است که ابزار پیش نمایش SEO یک ویژگی حیاتی است که می تواند به جذب ترافیک بیشتر به سایت شما کمک کند. اینگونه است:

افزایش نرخ کلیک ارگانیک (CTR)

نرخ کلیک ارگانیک به درصد کاربرانی که لیست جستجوی SERP شما را می بینند و روی آن کلیک می کنند اشاره دارد. برای افزایش CTR، قطعات جستجوی شما باید برای نشان دادن هدف جستجو بهینه شوند. چند راه برای انجام این کار عبارتند از:

  • کلمه کلیدی خود را در عنوان، توضیحات متا و URL قرار دهید
  • توضیحات متا خود را به عنوان یک تار کوچک ایجاد کنید
  • مطمئن شوید که قطعه شما با هدف جستجو مطابقت دارد

انجام این کار به شما کمک می کند تا قطعه هایی را ایجاد کنید که برای کاربران مفید هستند و منجر به افزایش CTR می شوند.

انگیزه تعامل

جستجوی بهینه شده و قطعات اجتماعی برای ایجاد تعامل با پست های شما ضروری است. آنها را طوری طراحی کنید که واکنش کاربران را برانگیزد به طوری که آنها روی لینک کلیک کنند، مقاله شما را بخوانند و حتی نظر بگذارند.

برای بهبود بیشتر نرخ تعامل در رسانه های اجتماعی، AIOSEO به شما امکان می دهد تصویر را برای نمایش در قطعه های اجتماعی انتخاب کنید. وقتی روی ویرایش متادیتا فیسبوک دکمه (یا ابرداده توییتر را ویرایش کنید دکمه)، شما را به اجتماعی صفحه تنظیمات که در آن می توانید منبع تصویر را برای قطعه اجتماعی انتخاب کنید.

AIOSEO همچنین به شما این امکان را می دهد که تصویر را برای نمایش در قطعه های اجتماعی انتخاب کنید.

مطمئن شوید که از تصویری استفاده می کنید که برای محتوای شما مناسب باشد. تصاویر شما نیز باید جذاب و جذاب باشند.

بهبود رتبه

قطعات بهینه شده جستجو نقش بسیار زیادی در کمک به بهبود سئوی شما دارند. یک دلیل این است که آنها به موتورهای جستجو کمک می کنند تا محتوای شما را بهتر درک کنند، که منجر به نمایه سازی بهتر می شود. در نتیجه، محتوای شما برای کلمات کلیدی مورد نظر شما نمایش داده می شود.

دلیل دیگری که شما از افزایش سئو لذت خواهید برد این است که CTR های افزایش یافته و سیگنال تعامل بالاتر به موتورهای جستجو نشان می دهد که کاربران محتوای شما را مفید می یابند. این باعث می شود محتوای شما در رتبه بالاتری قرار گیرد.

به یاد داشته باشید، برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید زمانی را صرف ایجاد قطعه های بهینه کنید.

جستجو و قطعات اجتماعی عناصر قدرتمند استراتژی سئو شما هستند. اطمینان از بهینه سازی آنها منجر به ترافیک بیشتر و افزایش سئو می شود. به همین دلیل است که باید از ابزار پیش نمایش SEO AIOSEO استفاده کنید تا مطمئن شوید که قطعات شما جذاب، جذاب هستند و بهترین شیوه های سئو را دنبال می کنند.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد که متوجه شوید SEO Visualizer چیست و چگونه می توانید از آن برای هدایت ترافیک به سایت خود استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند راهنمای نهایی ما برای SEO وردپرس و راهنمای مبتدیان ما برای SEO چند زبانه.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.