• خانه
  • وبلاگ
  • MySpace و افزایش رتبه الکسا – افزایش رتبه با مای اسپیس

MySpace و افزایش رتبه الکسا – افزایش رتبه با مای اسپیس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حال بنا به اینکه لازم باشد یک سایت در چه تعداد کلمه کلیدی وارد صفحه اول شود قیمت سئو متفاوت خواهد بود. نکته: همان گونه که در تعریف بالا گفتیم بک لینک، باید از یک سایت به سایتی دیگر منتهی شود. بنابراین شما نیاز به یک تولید کننده محتوای حرفه ای دارید. اگر تا این زمان به فکر راه اندازی سایت رسمی و حرفه ای برای حوزه ی کاری خود نیافتاده اید همین حالا با این مجموعه تماس بگیرید . اگر طراح سایت شما اصول بهینه سازی را نداند امکان دارد اشتباهاتی را انجام دهد که جبران ناپذیر باشند. روبی هم مانند پایتون، نحوه کدنویسی جالبی دارد و برای توسعهی وب شما میتوانید از فریمورک Ruby on Rails استفاده کنید. شما میتوانید برای افزایش ترافیک سایت خودتان، به یکی از این وب سایت ها مراجعه کرده و یک پست مهمان در آنها بنویسید. این شرکت ها اصول بهینه سازی را در طراحی سایت در نظر میگیرند. مثلاً برای یک شرکت انجام خدمات طراحی سایت کلمات طراحی سایت، سئو، خدمات پشتیبانی و … مثلاً یک تعمیرگاه یخچال خدمات خود را فقط در غرب تهران ارائه میدهد. مثلاً یک شرکت پستی لازم است در تمامی کشور سئو شود.

ما چرا ادعا داریم که بهترین شرکت سئو هستیم؟ ما پنل مدیریتی برای بررسی وضعیت کلمات کلیدی در هر لحظه را داریم که توسط تیم برنامه نویسی شرکت به شکل اختصاصی نوشته شده است. بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات سئو باید از یک تیم قوی و علاقه مند به این کار برخوردار باشد. ما در شرکت طراحی سایت اکسینو تیم تولید محتوای حرفه ای داریم. ما در شرکت اکسینو با استفاده از چک لیست های حرفه ای تمامی اصول بهینه سازی سایت شما را بررسی و مورد ارزیابی قرار میدهیم. در گذشته بیشتر صفحات وب به صورت Html و بدون فایلهای تصویری و Flash بود به همین دلیل برای باز کردن آنها حجم کمتری از ترافیک مصرف میشد، اما بیشتر صفحات کنونی وب دارای تصاویر و فایلهای Flash متحرک هستند و در نتیجه این صفحات حجم بیشتری از اینترنت را استفاده خواهد کرد. یک چارچوب نرم افزاری است که توسعه دهنده آن را فراخوانی کرده و از آن استفاده میکند. ممکن است در یک حوزه بتوان در 3 ماه موفقیت های مهمی کسب کرد ولی در حوزه دیگری بیش از یک سال زمان لازم باشد.

بهینه سازی سایت یعنی اینکه سایت ما در این کلمات در صفحه اول گوگل و در معرض دید مخاطب قرار بگیرد. ما در اکسینو با تکیه بر 13 سال تجربه و انجام تعداد زیادی پروژه بهینه سازی تیمی قوی و حرفه ای در این زمینه را تربیت کرده ایم. برای همین هم مهم ترین توصیه ما به شما این است که طراحی سایت خود را به دست شرکتی بدهید که کار سئو سایت شما را هم قرار است انجام بدهد. این سیستم های افزایش ترافیک یا تبادل ترافیک یا در اصل همان Fake Hits تنها مزیتی که دارند این است که رتبه الکسای شما را حتی اگر خیلی هم بد باشد کاهش می دهند، البته به صورت موقت و دروغین و سود دیگری برای شما ندارند. گوگل برای اینکه بتواند بهترین و برترین سایت را به کاربران خود و در سطر نتایج نمایش دهد قوانینی وضع کرده است و شما اگر رویای نتایج اول گوگل را دارید و می خواهید در نتایج بالایی گوگل جایی داشته باشید باید این قوانین را به صورت دقیق اجرایی کنید. به هر حال تا زمانی که ترس استفاده از حمل و نقل عمومی در میان شهروندان وجود دارد، تقاضای سفر با خودرو به این ناوگان شیفت نخواهد کرد و سبک سفر مردم همچنان مانند تمام ماههای کرونایی اخیر ادامه پیدا میکند؛ بنابراین افزایش زمان طرح ترافیک احتمالا از تقاضای سفر با خودروی شخصی نخواهد کاست.

بنابراین تعداد رقبا در هر یک از این حالت ها متفاوت خواهد بود. خب، ابن کلمۀ کلیدی بود که مشتریان امیل در جستجوهای خود استفاده می کردند. کلمات کلیدی اصلی هستند. یکی از اصلی ترین مراحل انجام بهینه سازی سایت تولید محتوا برای آن است. یکی از امتیاز های اصلی برای هر سایتی در الگوریتم های جدید میزان ارتباط آن با شبکه های اجتماعی است. هر سایتی بنا به کاربردی که دارد یک سری کلمات کلیدی اصلی دارد. یکی دیگر از اصلی ترین موارد برای موتورهای جستجو داشتن ارتباط با سایت های با امتیاز بالاست. منظور این که شما برای بهینه سازی یک سایت میتوانید از صفر تومان تا چند ده میلیون تومان هزینه کنید. شما با موبایل خودتان هم میتوانید یک فایل صوتی باکیفیت تولید کرده و در سایت خودتان منتشر کنید. در مواردی یک کسب و کار در محدوده یا شهر خاصی کار میکند. یعنی یک کمپانی که در حیطه تولید متحوا فعالیت می کند می بایست گروه تولید محتوایش از کارشناسان مجرب و متخصص در عرصه سئو و تالیف متن و همچنین از افراد زیادی در این کار بهره جوید تا بتواند در کمترین زمان با کیفیت ترین مطالب را به قیمت مناسب عرضه کند.