• خانه
  • وبلاگ
  • Content Marketing: Identifying The Basic Components And Dimensions In Order To Provide Conceptual Model

Content Marketing: Identifying The Basic Components And Dimensions In Order To Provide Conceptual Model

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اصلا این بخش چرا باید در افزونه سئو وردپرس اضافه شود و چه تاثیر مثبتی در سئوی سایت ما خواهد داشت؟ 2. چطور باید سئوی سایت را بررسی کنید؟ همچنین در ساختار بندی طراحی گرافیک یک سایت باید جدا از بحث زیبایی و جذبه به مورد طراحی واکنش گرا هم توجه کرد. در پایان پاسخ چند پرسش رایج را خواهیم – چرا برخی وبلاگ ها هنوز قابلیت رتبه بندی الکسا ندارند؟ تهیه مقالات مربوط به انجمنهای مرتبط به کسب و کار و پاسخ دادن به پستهایی که با حوزه کاری شما پیوند دارند، روش بسیار موثری برای مطرح کردن خود در بازار کار میباشد. از رقبا عقب نمانید: امروزه تمام کسب و کارهای موفق از اهمیت سئو آگاه هستند و از آن بهره میبرند. برای موفقیت و کسب رتبه خوب در گوگل باید به اخطارهای گوگل توجه کنید و خطاهای گزارش شده توسط گوگل را رفع کنید. بهینه سازی سورس سایت فقط 10 درصد از سئو می باشد اما چرا بهینه سازی سورس را حتما باید انجام دهید!

اگر نتوانید محصولات و خدمات خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید بهزودی یا مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای تبلیغات و فروش محصولات خود خواهید شد و یا از درآمد اینترنتی دلسرد شده و قید وبسایت خود را خواهید زد. گوگل خطای 404 یا پیدا نشدن صفحه را ندهد. این پلاگین درواقع همانطور که خودش گفته، مثل چسب عمل میکند و پلاگین AMP و یواست سئو را به همدیگر میچسباند. کلمه کلیدی کانونی درواقع کلمهای است که ما انتخاب و در یوآست سئو وارد میکنیم تا پست ما بر اساس آن کلمه آنالیز شود. دو تا منبع برای انتخاب عبارت یا کلمه کلیدی کانونی مناسب میخوایم معرفی کنیم. خب شما نیازی به دو بخش “Analytics” و “Design” ندارید، چون خود پلاگین AMP این قابلیتها را دارد، اما از بخش “Post Types” باید پست تایپهایی که میخواهید در نتایج گوگل نمایش شوند را Enable کنید و روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید. اما دو نگاه مختلف کارشناسی نسبت به این مصوبه وجود دارد. پیدا کردن کلمه به وسلیه اطلاعات سرچ کنسول خود در بخش performance کار راحتیه که میتونید با استفاده از کلماتی که بهتون پیشنهاد میکند محتوا جدید تولید کنید یا محتوا های قبلی خود را آپدیت کنید. و اگر این محتوا بی کیفیت باشد، به این معنی است که تمام تلاش های شما بیهوده بوده است!

این سرویس یک بخش دارد که در آن اگر با gmail وارد شوید وارد سرچ کنسول گوگل شما میشود و کلمات کلیدی سایت شما را بررسی میکند و بر اساس جمع بندی اطلاعات سرچ کنسول تمام افراد دنیا، اطلاعات کاملی را در اختیار شما میذاره. بهترین آنلیز را میتونید از منابع و گوگل سرچ کنسول بدست بیارید، اما نه هر سایتی! چندین و چند افزونه در مخزن وردپرس برای سئو سایت وجود داره اما برای جلوگیری از کاهش سرعت و یا اختلالات پلاگینها، باید بهترین افزونه سئو در وردپرس انتخاب و نصب بشه. به همین دلیل ما باید در بخش افزونههای وردپرس، Yoast AMP را سرچ کنیم، یک پلاگین به اسم چسب برای یواست سئو و AMP را میبینید که باید آن را نصب کنید. همینجا و قبل از توضیح دادن تکنیکها، بگذارید یک نکته را به شما بگویم: من صرفاً با توجه به تجربه و مطالعات خودم این تکنیکهای کلاه خاکستری سئو را به شما معرفی میکنم. لینک بیلدینگ طبیعی به روش لینک سازی ای گفته می شود که شما با فعالیت در وب، تولید محتوا سئو شده با کیفیت تر از دیگر سایت ها یا انجام کاری خارق العاده دیگران را تشویق می کنید تا به شما لینک دهند.

شاید خودتون بهتر با ویژگی و عملکرد yoast seo آشنا باشید و شایدم نه؛ به هر حال اگر با این افزونه کار کردید، احتمالاً تا به الآن به یکسری امکاناتش توجه نکردید. متا تگ کنونیکال: مطالب تکراری و مشابه در یک وبسایت باعث میشه تا روبات موتورهای جستجو گیج بشن و ندونن که به کدوم یک از مطالب مشابه یک وبسایت امتیاز بدن؛ در نتیجه پیرو این موضوع یکسری مشکلات پیش میاد. Accelerated Mobile Pages یک نسخه کش شده از وبسایت شما را روی سرورهای گوگل میسازد، تا بهمحض کلیک شدن روی سایت شما در نتایج جستجوی گوگل، وبسایت شما بدون تأخیر و سریع باز شود و نیازی نباشد کاربر منتظر لود شدن وبسایت شما باشد. هاب اسپات یکی از سایتهای منبع است که بسیاری از متخصصان حوزههای مختلف با گرفتن مدارک آن سعی میکنند تا تواناییهای خود را به دیگران ثابت کنند. است و می تواند به جذب لایک های بیشتر از شبکه های اجتماعی و حتی گرفتن بک لینک های رایگان ختم شود. سایتی که حداقل 6 ماه از آنلاین بودنش گذشته باشد و ورودی هایی را از سمت گوگل جذب کرده باشد. برای جذب مشتریان در یک فروشگاه سنتی از چه روش هایی استفاده میکنیم. ممکن است url مسیر یا نامک آن را تغییر دهیم و یا یک صفحه بنا به هر دلیلی پاک میشود و ما باید url آن صفحه را به صفحه جدیدی هدایت کنیم.