• خانه
  • وبلاگ
  • AKO|آکو|توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب |توسعه وب و کسب و کار اینترنتی

AKO|آکو|توسعه نرم افزارهای مبتنی بر وب |توسعه وب و کسب و کار اینترنتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بعد از اینکه کسب و کار خودتان را راهاندازی کنید مطمئنا دست به تولید محتوا میزنید یا سراغ یک شرکت تولید محتوا میروید که بازاریابی محتوایی را برایتان انجام دهد، اینجاست که محتوا نقشی اساسی در افزایش ترافیک سایت بازی میکند. تلاش ما در اصفهان پیامک بر طراحی حرفه ایی وب سایت با توجه به اصول بهینه سازی سایت (سئو سایت) می باشد, هدف ما از تشکیل این گروه رشد صنعت و کسب وکارها در حوزه ی وب می باشد.لذا کلیه همکاران ما علاوه بر تخصص های لازم در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب سایت در زمینه بازاریابی اینترنتی و همچنین اصول سئو تخصص دارند! این دسته از مخاطبین جذابیت زیادی برای ما و همه صاحبان کسب و کار دارند چون این دسته هدفمند هستند و به دنبال موضوعی که ارائه شده می روند . آنها به شما کمک میکنند در زمان زیادی صرفه جویی کنید که میتوانید از آن برای تمرکز روی چیزهایی که ممکن است در این مرحله برای نیازهای کسب و کار شما حیاتی تر باشند، استفاده کنید. در صورتی که صاحب یک کسب و کار آنلاین هستید، مطمئنا با سوالات زیادی از طرف کاربرانتان مواجهید.

برای کشف مناسب ترین کلمات کلیدی که محتوای سایت شما باید براساس آن تهیه شده باشد، از ابزارهای جستجوگر کلمات کلیدی سئو استفاده کنید. هرگاه تصمیم به نوشتن پستی برای وبلاگ خود کردید، محبوب ترین کلمات کلیدی در آن زمینه را چک کنید. در این شرایط، معمولاً نمیتوان راهکار دقیقی برای مشتری به دست آورد. اینکه فقط براساس ترندهای جدید تجربه های کاربری جدید خلق کنیم، راهکار منطقی نیست و اصولا طراحان حرفه ای براساس آزمایش های A/B و بررسی رفتارشناسی کاربران یک وب سایت را بارها و بارها باز طراحی میکنند تا همیشه رضایت کاربر فراهم آورند و این آزمایش ها تا حیات کسب و کار باید ادامه یابد. به همین دلیل ورودی سایت تان از طریق بازنشر محتوا در این سایت ها هم ممکن است بالا برود. همچنین شما میتوانید در نمونه کارهای لاوان آنها را مشاهده کنید. به جای اینکه پاسخ سوالات آنها را در ایمیل به آنها بدیهید، بهتر است مطالبی را تهیه کرده و در قالب آنها به ارائه پاسخ کاربران بپردازید. یک طرح خوب شرح داده شده و دقیق بر اساس داده های از پیش تعیین شده می تواند از صرف هزینه های اضافی برای حل مسائل غیر منتظره مانند تغییر طراحی یا اضافه کردن قابلیت هایی که ابرای آنها برنامه ریزی نشده است محافظت کند.

بعد از شناسایی بک لینک های خود می توانید به جدا کردن موارد بد آن بپردازید. این مسئله کاملا حقیقت دارد و محتوای با کیفیت به صورت طبیعی بیشتر به اشتراک گذاشته می شود، قابلیت جذب بک لینک بیشتری دارد و در حالت کلی باعث ارتقای تجربه کاربری سایت می گردد. کاربران برای دیدن ویدئو ها وقت کمتری نسبت به خواندن متن صرف میکنند در نتیجه تلاش بیشتری برای تماشای کلیپ ویدئویی میکنند. کسب ترافیک از نتایج جستجو و سئو سایت هیچ وقت پایانی ندارد. انتخاب کلمات کلیدی یکی از مهمترین پروسه ها در سئو می باشد، چرا که کلمات کلیدی مورد جستجو توسط کاربران در آن کشف می شوند. سوالی که اغلب برای مشتریان ایجاد می شوذ این است که هزینه های شرکت های سئو چگونه است؟ بک لینک توسط یک انسان تولید شده و به صورت اتوماتیک ایجاد نشده است. شما می توانید با استفاده از خلاص شدن از بک لینک های بد، رتبه سایت خود را افزایش دهید.

با تعیین زیر صفحه برای بازدید های خود،هر آی پی بیشتر از یک بازدید انجام خواهد داد که این عمل در پایین امدن رتبه الکسای سایت شما بسیار تاثیر گذارخواهد بود. اگر به گوگل به چشم یک موتور جستجوی مشتری یاب بنگرید به اهمیت بهینه سازی سایت از طریق سئو و سایر پارامترها کاملاً پی می برید. این پرنده عزیز همانطور که از اسماش برمیآید بسیار سریع و دقیق هستند و در جستجوی کلمات در گوگل با استفاده از دادهکاوی خیلی به کاربران کمک میکند که نتایج دقیقتر و بهتری از جستجو بدست آورند. اولین مواردی که گوگل در ابتدا به یک صفحه جدید نگاه می کند، داده های متا و حضور کلمات کلیدی در جملات ابتدایی صفحه است. بک لینک های سایت را میتوانید با استفاده از وبمستر تولز گوگل و همینطور دیگر ابزارها مانند RankSignals بررسی کنید. بک لینک فالو تنها در افزایش اعتبار و ترافیک سایت موثر است. اگر در توسعه کسب و کار خود جدی هستید، می بایست بدانید که کدام بک لینک ها به سئو سایت کمک می کنند و کدام ها تهدید برای آن محسوب می شوند. در صورتی که تعداد بک لینک های بد بسیار زیاد شود، احتمال جریمه شدن توسط گوگل نیز افزایش می یابد.