6 بهترین پلاگین ایجاد کننده طرحواره وردپرس [Compared]

6 بهترین پلاگین ایجاد کننده طرحواره وردپرس [Compared]


به دنبال بهترین افزونه های تولید کننده طرحواره وردپرس هستید؟

نشانه گذاری طرحواره یک راه فوق العاده برای بهبود سئوی شما است. همچنین ضروری است که فهرست جستجوی شما در نتایج جستجوی گوگل از رقبای شما متمایز شود.

در این مقاله، بهترین افزونه های تولید کننده طرحواره را به شما نشان می دهیم که می توانید از آنها برای اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره به سایت وردپرس خود استفاده کنید.

تولید کننده طرحواره وردپرس چیست؟

Schema Generator افزونه ای است که به شما کمک می کند نشانه گذاری طرحواره را به سایت وردپرس خود ایجاد و اضافه کنید.

بنابراین می دانید، نشانه گذاری طرحواره به دلایل زیادی برای تقویت سئوی شما ضروری است. اول، منجر به قطعه‌های غنی می‌شود و می‌تواند به شما در دریافت قطعه برجسته کمک کند. همچنین می تواند به افزایش CTR و افزایش ترافیک سایت شما کمک کند.

افزودن نشانه گذاری طرحواره می تواند دشوار باشد زیرا شامل کار با کد است. با این حال، به لطف پلاگین های ژنراتور شماتیک، این کار اکنون آسان است. بله، شما می توانید نشانه گذاری طرحواره را در وردپرس بدون کدنویسی اضافه کنید.

به همین دلیل است که می‌خواهیم فهرست تخصصی خود را از افزونه‌های تولید کننده طرحواره برای وردپرس به اشتراک بگذاریم. آنها به شما کمک می کنند تا به راحتی نشانه گذاری طرحواره را به سایت خود اضافه کنید و از رتبه بالا و دیده شدن بیشتر در SERP ها بهره مند شوید.

بهترین پلاگین های ایجاد کننده طرحواره وردپرس: به صورت تخصصی مدیریت شده است

انتخاب مولد طرح مناسب برای سایت وردپرس شما می تواند دشوار باشد. این به این دلیل است که گزینه‌های زیادی در دسترس است و این کار را به یک کار طاقت‌فرسا تبدیل می‌کند. ما کار سخت آن را برداشته‌ایم و فهرستی از انتخاب‌های متخصص خود را تهیه کرده‌ایم.

1. All in One SEO (AIOSEO)

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که بیش از 3 میلیون بازاریاب با تجربه به آن اعتماد کرده اند تا رتبه خود را افزایش داده و ترافیک را به سایت های خود هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی‌ها و ماژول‌های SEO است که به شما کمک می‌کند تا وب سایت خود را برای تسلط بر SERP ها بهینه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نصب AIOSEO، راهنمای نصب گام به گام ما را ببینید.

یکی از محبوب ترین ویژگی ها، Schema Generator انقلابی است. این یک ابزار فوق العاده است که به شما امکان می دهد به راحتی نشانه گذاری طرحواره را به سایت خود اضافه کنید. بله، با AIOSEO شما نیازی به نوشتن یک خط کد برای اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره به سایت خود ندارید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که پست یا صفحه ای را که می خواهید نشانه گذاری طرحواره خود را به آن اضافه کنید باز کنید و به آن بروید تنظیمات AIOSEO » Schema » ایجاد طرحواره.

با این کار یک کاتالوگ طرحواره با انواع مختلف نشانه گذاری طرحواره باز می شود که می توانید به محتوای خود اضافه کنید.

سپس اطلاعات لازم را برای خروجی طرح صحیح برای صفحه خود اضافه کنید.

پس از اتمام کار، کلیک کنید یک طرحواره اضافه کنید دکمه و تمام!

افزودن نشانه گذاری طرحواره به وردپرس با AIOSEO بسیار آسان است. برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه انجام این کار، این راهنمای گام به گام را ببینید.

مشخصه

 • طرح سفارشی: انواع طرحواره های سفارشی را که در کاتالوگ طرحواره موجود نیستند اضافه کنید.
 • قالب های شماتیک: الگوهای طرحواره را برای استفاده مجدد در صفحات دیگر ایجاد کنید.
 • اعتبار سنجی طرحواره: اعتبار سنجی طرحواره داخلی برای اطمینان از صحیح بودن همه کدها.
 • ویژگی های سئو: به عنوان یک افزونه SEO، AIOSEO دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که به شما در رتبه بندی کمک می کند.
 • دوستانه مبتدی: بدون نیاز به دانش کدنویسی، حتی برای افزودن یک طرح سفارشی.

قیمت گذاری: از 49.50 دلار در سال شروع می شود. نسخه Lite نیز به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است.

2. Schema Pro

Schema Pro یکی دیگر از افزونه های طرحواره وردپرس فوق العاده است که باید در نظر بگیرید. اگر فقط یک پلاگین طرحواره بدون هیچ ویژگی اضافی SEO می خواهید، این یکی از بهترین راه حل ها است.

یک ویژگی عالی که در Schema Pro پیدا خواهید کرد این است که به شما امکان می دهد نوع طرحواره خود را یک بار پیکربندی کنید، سپس آن را در صفحات دیگر خود خودکار کنید.

مشخصه

 • راه اندازی آسان
 • انواع مختلف طرح ها
 • تست مدار زنده

قیمت گذاری: از 67 دلار در سال شروع می شود.

3. WP Review Pro

WP Review Pro بهترین تولید کننده طرحواره وردپرس برای ناشرانی است که می‌خواهند نظرات را بر روی قطعات جستجو نمایش دهند. آنها برای اثبات اجتماعی و اثبات اعتبار شما ضروری هستند، زیرا قطعات غنی مبتنی بر بررسی اعتماد را القا می کنند.

مشخصه

 • نمایش نظرات کاربران و نمادهای بررسی
 • پشتیبانی از 19 نوع طرح
 • سیستم های رتبه بندی مختلف در دسترس هستند (ستاره، درصد، شست بالا و موارد دیگر)
 • با پلتفرم های مختلف مانند Google Places Reviews، Yelp Reviews و Facebook Reviews ادغام می شود.

قیمت گذاری: 67 دلار برای یک سال به روز رسانی و پشتیبانی

4. برنامه طرح

Schema App یک افزونه رایگان وردپرس است که به کاربران کمک می کند به طور خودکار نشانه گذاری طرحواره را به محتوای خود اضافه کنند. با این حال، برنامه Schema با سایر افزونه های موجود در این لیست تفاوت دارد زیرا نسخه Pro یک ابزار SaaS است.

مشخصه

 • پشتیبانی از 9 نوع طرح
 • ادغام ووکامرس
 • اتصال ویکی پدیا و ویکی داده

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود در WordPress.org. برنامه های پولی از 30 دلار در ماه شروع می شود.

5. مرور کلی وردپرس و پلاگین طرحواره داده های ساختاریافته

افزونه وردپرس Review & Structured Data Schema یکی دیگر از افزونه های وردپرس مبتنی بر بررسی است که طرحواره را نیز مدیریت می کند. از بسیاری جهات شبیه WP Review است.

در حالی که در اصل یک پلاگین طرح نقد است، نسخه رایگان می‌تواند چندین نوع طرحواره دیگر، مانند سؤالات متداول، نحوه انجام کار، و مسیرهای ناوبری را نیز مدیریت کند. برای باز کردن قفل انواع طرح‌های بیشتر، باید به یک طرح پولی ارتقا دهید.

مشخصه

 • چندین نوع رتبه بندی
 • تولید خودکار یا دستی نشانه گذاری طرحواره
 • کد کوتاه بازاریابی وابسته یا بررسی محصول

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود در WordPress.org. برنامه های پولی از 29 دلار برای یک مجوز سایت شروع می شود.

6. طرحواره داده های ساختاریافته SEO WP

WP SEO Structured Data Schema یکی دیگر از پلاگین های دارای رتبه برتر نشانه گذاری طرحواره وردپرس است که اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره را به سایت شما آسان می کند. نسخه رایگان این افزونه شامل بررسی ها، خدمات، محصولات، رویدادها و دیگر انواع طرحواره است.

یکی از ویژگی های برجسته این افزونه، قابلیت تکمیل خودکار در نسخه حرفه ای است. این یک ویژگی صرفه جویی در زمان است که در آن افزونه فیلدهای طرح شما را برای شما پر می کند.

مشخصه

 • پشتیبانی از 11 نوع طرح
 • پشتیبانی از تنظیمات چند سایتی وردپرس
 • آسان برای استفاده

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود است. برنامه های پولی از 49 دلار در سال شروع می شود.

بهترین پلاگین های ایجاد کننده طرحواره وردپرس: انتخاب های برتر ما

اگر به دنبال بهترین افزونه تولید کننده طرحواره وردپرس هستید، AIOSEO بهترین گزینه است. استفاده از این افزونه بسیار آسان است، حتی اگر مهارت برنامه نویسی نداشته باشید، اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره را آسان می کند. AIOSEO همچنین دارای بسیاری از ویژگی های SEO است که به شما در رتبه بندی وب سایت کمک می کند. همچنین، اگر AIOSEO را نصب کرده اید، نیازی به اضافه کردن پلاگین نشانه گذاری طرح خاصی ندارید.

با این حال، اگر به دنبال یک پلاگین اختصاصی نشانه گذاری طرحواره هستید، Schema Pro به شدت توصیه می شود.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه تولید کننده طرحواره وردپرس را پیدا کنید. پس از انتخاب، ممکن است بخواهید مقالات دیگر ما را بررسی کنید. یک مثال بارز، لیست ماهرانه ما از بهترین افزونه های تغییر مسیر وردپرس است. همچنین ممکن است به نکات ما برای افزایش نرخ کلیک ارگانیک خود علاقه مند شوید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.چگونه از نشانه گذاری طرحواره برای بهبود سئو خود استفاده کنیم


آیا می خواهید بدانید که چگونه از نشانه گذاری طرحواره برای بهبود سئو خود استفاده کنید؟

نشانه گذاری طرحواره نقش بسیار زیادی در سئو بازی می کند زیرا منجر به تکه های غنی و افزایش CTR می شود. همچنین می تواند به شما در دریافت قطعه برجسته کمک کند. با این حال، باید بدانید که چگونه آن را به درستی به سایت خود اضافه کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه از نشانه گذاری طرحواره برای بهبود سئوی خود استفاده کنید.

نشانه گذاری طرحواره چیست؟

نشانه گذاری طرحواره، همچنین به عنوان داده های ساخت یافته شناخته می شود، یک زبان معنایی است که به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما را بهتر درک کنند. این شامل استفاده از برچسب هایی است که به موتورهای جستجو زمینه بیشتری در مورد صفحات یا پست های شما می دهد.

نحوه اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره در وردپرس

اگر می خواهید با موفقیت از آن برای بهبود سئوی خود استفاده کنید، دانستن نحوه افزودن نشانه گذاری طرحواره به وردپرس بسیار مهم است. در اینجا یک فرآیند 2 مرحله ای ساده برای نحوه انجام این کار وجود دارد:

مرحله 1: AIOSEO را نصب کنید

افزودن نشانه گذاری طرحواره در وردپرس بسیار آسان است. این به خصوص اگر شما یک پلاگین سئو قدرتمند مانند All In One SEO (AIOSEO) دارید.

AIOSEO یک افزونه قدرتمند وردپرس است که دارای 100 میلیون دانلود است و میلیون ها بازاریاب با تجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها در رتبه بندی وب سایت ها و افزایش ترافیک کمک کند. این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید، حتی اگر هیچ مهارت کدنویسی ندارید.

یکی از این ویژگی ها مولد شماتیک است. این ابزار قدرتمندی است که به شما امکان می دهد هر نوع نشانه گذاری طرحواره را به محتوای خود اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک نوع طرح را از کاتالوگ طرح ما انتخاب کنید. البته، اگر نوع طرحواره انتخابی شما در کاتالوگ نشان داده نشده باشد، می توانید نشانه گذاری طرح سفارشی را نیز اضافه کنید.

تقویت سئوی شما با نشانه گذاری طرحواره با افزونه مناسب بسیار آسان است. به همین دلیل است که نصب AIOSEO باید اولین قدم شما برای تسلط بر SERP ها با استفاده از نشانه گذاری طرحواره باشد.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب دقیق ما را بررسی کنید.

مرحله 2: نشانه گذاری طرحواره را به پست/صفحه خود اضافه کنید

پس از نصب AIOSEO، اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره به وردپرس آسان است. ابتدا پست یا صفحه‌ای را که می‌خواهید طرح‌بندی روی آن اعمال کنید، باز کنید. سپس به پایین صفحه بروید و به آن بروید AIOSEO General Settings » Schema » Generate Schema.

از اینجا می توانید هر نوع نشانه گذاری طرحواره را به صفحه خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه افزودن نشانه گذاری طرحواره در وردپرس، نگاهی بیندازید راهنمای گام به گام ما در مورد اینکه چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

اکنون که می‌دانید چگونه نشانه‌گذاری طرحواره را اضافه کنید، بیایید نگاهی گذرا به این بیندازیم که چگونه نشانه‌گذاری طرحواره می‌تواند به بهبود سئوی شما کمک کند.

نحوه استفاده از نشانه گذاری طرحواره برای بهبود سئو: 5 راه آسان

نشانه گذاری طرحواره دارای مزایای سئوی بسیاری است که می تواند به شما در بهبود سئو و هدایت ترافیک به سایت شما کمک کند. در اینجا چند راه وجود دارد که می تواند به شما در انجام این کار کمک کند:

1. نمایه سازی بهتر

نشانه گذاری طرحواره به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما و زمینه آن را بهتر درک کنند. به همین دلیل، آنها می توانند محتوای شما را خیلی بهتر ایندکس کنند.

نمایه سازی به فرآیندی اشاره دارد که موتورهای جستجو برای درک محتوای شما و ذخیره آن در پایگاه داده خود استفاده می کنند. این مهم است زیرا نمایه سازی مناسب به این معنی است که محتوای شما برای جستجوهای مرتبط ارائه می شود.

یکی دیگر از ویژگی های AIOSEO که به نمایه سازی سریع کمک می کند، IndexNow است. شما می توانید آن را در اینجا بررسی کنید.

2. Extended Fragments

یکی از بزرگترین مزایای افزودن نشانه گذاری طرحواره به محتوای شما این است که منجر به قطعه های غنی می شود. اینها قطعات غنی از اطلاعات هستند که در SERP ها نمایش داده می شوند، مانند مثال زیر.

بزرگترین مزیت سئوی ریچ اسنیپت ها این است که دید شما را در SERP ها افزایش می دهند. در نتیجه، تبلیغات جستجوی شما بیشتر دیده می شود و در نتیجه کلیک ها و ترافیک بیشتر می شود.

در مثال بالا، با وجود اینکه در موقعیت 3 قرار دارد، لیست ریچ اسنیپت به دلیل برجستگی و اطلاعات اضافی که در اختیار کاربران قرار می دهد، به احتمال زیاد کلیک های بیشتری را به همراه خواهد داشت. و CTR بالا احتمالاً فهرست را بالاتر از 2 مورد دیگر ارتقا می دهد.

یکی دیگر از دلایلی که نشانه گذاری طرحواره جزء مهمی از سئو است این است که می تواند به شما در دریافت قطعه برجسته کمک کند. اینها تکه‌های کوتاهی از متن هستند که در بالای نتایج جستجوی Google ظاهر می‌شوند تا به سرعت به درخواست جستجوگر پاسخ دهند. به همین دلیل، قطعات نمایش داده شده گاهی اوقات موقعیت صفر نامیده می شوند.

به دلیل موقعیت و برجستگی خود، اسنیپت های برجسته باعث کلیک و ترافیک زیادی می شوند. به همین دلیل است که بسیاری از SEO ها تلاش می کنند تا محتوای خود را برای این ویژگی قدرتمند SERP بهینه کنند. و یکی از راه‌های انجام این کار، پیاده‌سازی نشانه‌گذاری طرحواره است.

راه دیگر برای بهینه سازی برای قطعه برجسته، افزودن یک بلوک پرسش و پاسخ به محتوای خود است.

4. اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد

اگر افراد مطمئن شوند که فهرست جستجو یک منبع قابل اعتماد است، احتمالاً روی آن کلیک می‌کنند.

این مزیت دیگری است که نشانه گذاری طرحواره فراهم می کند. به عنوان مثال، طرح بررسی می تواند به شما در نمایش نظرات مشتریان کمک کند.

نمایش این نظرات راهی عالی برای نشان دادن اعتماد سایر کاربران به برند شماست. همچنین به شما کمک می کند خود را به عنوان راه حل بهتری نسبت به رقبای خود قرار دهید.

شما می توانید همین کار را با انواع دیگر نشانه گذاری طرحواره مانند طرحواره محصول انجام دهید. اطلاعات اضافی تولید شده در اسنیپت ها به کاربران کمک می کند بیشتر به برند و محصول شما اعتماد کنند.

در نتیجه، کلیک‌های بیشتری را جذب می‌کنید و سرنخ‌ها و فروش بیشتری برای کسب‌وکار خود ایجاد می‌کنید.

کاربران در پلتفرم‌های مختلف با محتوای شما تعامل دارند و مهم است که محتوای شما را برای یافتن در پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف بهینه کنید.

یکی از راه‌های بهینه‌سازی محتوای خود برای پلتفرم‌ها و دستگاه‌های مختلف بدون ایجاد تجربیات سفارشی، استفاده از نشانه‌گذاری طرحواره است. این به شما کمک می کند جستجوی صوتی و جستجوی متنی را در دستگاه ها بهینه کنید.

سئوی خود را افزایش دهید و کسب و کار خود را با قدرت Schema Markup رشد دهید

بر کسی پوشیده نیست که حضور قوی آنلاین برای رشد کسب و کار بسیار مهم است. با این حال، این رشد تنها در صورتی می تواند حاصل شود که افراد مناسب محتوای شما را پیدا کنند و روی آن در SERP کلیک کنند.

به همین دلیل است که باید نشانه گذاری طرحواره را در سایت خود پیاده سازی کنید.

با Schema Markup، می توانید دید SERP خود را بهبود بخشید. همچنین می توانید CTR های خود را افزایش دهید. نتیجه رتبه بندی بهتر، افزایش ترافیک و رشد کسب و کار است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بدانید چگونه از نشانه گذاری طرحواره برای بهبود سئوی خود استفاده کنید. پس از افزودن نشانه‌گذاری طرحواره به محتوای خود، ممکن است بخواهید راهنمای ما برای بهبود CTR ارگانیک خود را نیز بررسی کنید. همچنین ممکن است به مقاله بهترین شیوه های سئوی تصویر ما علاقه مند شوید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.نحوه پیاده سازی داده های ساخت یافته در وردپرس (راهی فوق العاده آسان)


آیا می خواهید بدانید چگونه داده های ساخت یافته را در وردپرس پیاده سازی کنید؟

داده های ساختاریافته، همچنین به عنوان نشانه گذاری طرحواره شناخته می شود، یک عنصر ضروری برای افزایش دید و نرخ کلیک (CTR) شما در SERP ها است. این به این دلیل است که منجر به قطعه‌های غنی می‌شود، به یافتن قطعه برجسته کمک می‌کند و فهرست جستجوی شما را برجسته‌تر می‌کند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه داده های ساخت یافته را به راحتی در وردپرس پیاده سازی کنید.

داده های ساخت یافته چیست؟

داده های ساختاریافته یک زبان معنایی در قالب کدهایی است که به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای یک صفحه وب را بهتر درک کنند. این یک زبان نشانه گذاری است که محتوا را به روشی سازمان یافته منتقل می کند که به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای شما و زمینه آن را درک کنند.

انواع مختلفی از داده های ساخت یافته وجود دارد که می توانید در وردپرس پیاده سازی کنید. برای مثال، می‌توانید طرح سؤالات متداول، طرح دستور غذا، طرح کتاب، طرح محصول و موارد دیگر را اضافه کنید. نوع داده های ساخت یافته ای که استفاده می کنید به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما را با دقت بیشتری ایندکس کنند و در نتیجه رتبه بهتری کسب کنند.

چرا داده های ساخت یافته برای سئو مهم هستند؟

داده های ساخت یافته به دلایل مختلفی برای سئوی شما مهم هستند. معروف ترین آنها عبارتند از:

 • نتایج در نتایج غنی است
 • به دریافت قطعه برجسته کمک می کند
 • CTR را افزایش می دهد
 • نتیجه پانل های دانش دقیق تر است

در اینجا نمونه‌ای از ظاهر فهرست جستجوی داده‌های ساختاریافته آمده است:

اگرچه داده های ساختاریافته یک سیگنال رتبه بندی نیستند، اما منجر به رتبه بندی بهتر می شوند. همچنین منجر به ترافیک بیشتر به سایت شما می شود که متعاقباً منجر به رشد تجارت می شود.

نحوه پیاده سازی داده های ساخت یافته در وردپرس

آیا برای پیاده سازی داده های ساخت یافته در سایت وردپرس خود آماده هستید؟

در اینجا یک دستورالعمل ساده وجود دارد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

مرحله 1: All In One SEO را نصب و فعال کنید

اولین قدم برای پیاده سازی داده های ساخت یافته در وردپرس، نصب و فعال سازی افزونه All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس این افزونه است. این افزونه مورد اعتماد بیش از 3 میلیون بازاریاب با تجربه است تا به آنها کمک کند تا سایت های خود را رتبه بندی کنند و ترافیک هدفمند را هدایت کنند. همه اینها به لطف بسیاری از ویژگی‌های قدرتمند SEO است که شامل سؤالات متداول و بلوک‌های محتوا، تولیدکننده نقشه سایت، ماژول SEO تصویر و موارد دیگر می‌شود.

AIOSEO همچنین دارای یک Schema Generator قدرتمند است که اضافه کردن داده های ساختاریافته به صفحات یا پست ها را برای کاربران آسان می کند، حتی بدون دانش فنی یا کدنویسی.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

مرحله 2: مولد طرحواره را باز کنید و نوع نشانه گذاری طرحواره خود را انتخاب کنید

برای افزودن داده های ساخت یافته در وردپرس، پست یا صفحه ای را که می خواهید آن را پیاده سازی کنید باز کنید. سپس به پایین صفحه اسکرول کنید تا تنظیمات AIOSEO » طرح.

با کلیک بر روی طرح Scheme Generator را باز می کند. یک مودال را مشاهده خواهید کرد که طرحواره ای را که در حال حاضر برای این صفحه استفاده می شود نشان می دهد.

برای تغییر نوع طرحواره خود، کلیک کنید تولید طرحواره دکمه.

این باز خواهد شد کاتالوگ طرح ها، که در آن می توانید نوع نشانه گذاری طرحواره ای را که می خواهید در این صفحه اعمال کنید، انتخاب کنید.

با کلیک کردن، نوع نشانه گذاری طرحواره خود را انتخاب کنید + دکمه.

مرحله 3: اطلاعات مربوطه را پر کنید

پس از افزودن نشانه‌گذاری طرحواره انتخابی، مدال دیگری باز می‌شود تا بتوانید اطلاعات لازم در مورد محتوای خود و نوع طرحی را که می‌خواهید نمایش دهید، پر کنید.

تولید کننده طرحواره AIOSEO این اطلاعات را به داده های ساختار یافته ای که در این صفحه نمایش داده می شود ترجمه می کند.

پس از اتمام کار، کلیک کنید یک طرحواره اضافه کنید دکمه.

یا می توانید روی آن کلیک کنید نمودار را به عنوان یک الگو ذخیره کنید دکمه. این به شما این امکان را می دهد که این نوع طرحواره و اطلاعات را به عنوان یک الگو ذخیره کنید که می توانید به راحتی به محتوای مشابه در سایت خود اضافه کنید.

و بس!

شما داده های ساخت یافته را در وردپرس پیاده سازی کرده اید.

و اگرچه ممکن است آن را به صورت بصری نبینید، اما در کد صفحه اضافه شده است. می‌توانید با بررسی کد منبع یا استفاده از Google Validator تأیید کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در درک نحوه پیاده سازی داده های ساخت یافته در وردپرس کمک کرده باشد. پس از اتمام کار، ممکن است بخواهید دیگر آموزش های ما را بررسی کنید. مثال‌های فوق‌العاده شامل راهنمای ما در مورد نحوه افزودن بخش پرسش‌های متداول وردپرس یا نحوه تغییر مسیر پست‌ها یا صفحات وردپرس است.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس [2022 Edition]


به دنبال بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس هستید؟

تصاویر یک عنصر مهم در ایجاد پست های وبلاگ جذاب هستند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا پیام شما را بسیار راحت تر منتقل کنید. متأسفانه، اگر تصاویر به درستی مدیریت نشود، می‌تواند منجر به کندی بارگذاری صفحه و سئوی ضعیف شود.

در این مقاله، لیستی از بهترین افزونه‌های بهینه‌سازی تصویر وردپرس را که باید برای وب‌سایت خود در نظر بگیرید، به صورت تخصصی به شما نشان می‌دهیم.

بهینه سازی تصویر چیست؟

بهینه سازی تصویر عمل تغییر تصاویری است که در محتوای خود استفاده می کنید به طوری که آنها سریع بارگذاری شوند، خوب به نظر برسند و فضای کمتری را در سرورهای شما اشغال کنند. این همچنین شامل سئوی بیشتر تصاویر شما می شود.

اهمیت بهینه سازی تصویر در وردپرس

چرا باید زمان و منابع را در بهینه سازی تصویر سرمایه گذاری کنید؟

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. با این حال، در اینجا برخی از معروف ترین آنها وجود دارد:

 • این به بهبود تجربه شما در صفحه کمک می کند: تجربه صفحه یک سیگنال رتبه بندی مهم است که گوگل بر اساس تجربه کاربری (UX) صفحه شما از آن استفاده می کند.
 • دید شما را در SERP ها افزایش می دهد: تصاویر بهینه شده در جستجوی تصویر بیشتر قابل کشف هستند و به نمایش بیشتر محتوای شما کمک می کنند.
 • نرخ تبدیل را افزایش می دهد: صفحات با تصاویر بهینه‌شده سریع‌تر بارگیری می‌شوند و در نتیجه زمان ماندگاری بیشتر و در نهایت نرخ تبدیل بیشتر می‌شود.
 • منابع سرور را ذخیره می کند: تصاویر بهینه شده فضای کمتری از سرور را اشغال می کنند، بنابراین به منابع سرور کمتری نیاز دارند.

با توجه به اهمیت زیاد بهینه سازی تصویر، باید روی بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس سرمایه گذاری کنید. آنها به شما کمک می کنند محتوایی ایجاد کنید که از بهترین شیوه های SEO پیروی می کند.

بهترین افزونه‌های بهینه‌سازی تصویر وردپرس: به‌صورت تخصصی

انتخاب افزونه بهینه سازی تصویر مناسب برای سایت وردپرسی شما با توجه به گزینه های فراوان موجود می تواند دشوار باشد. به همین دلیل است که ما کار سخت را کنار گذاشته و لیستی از انتخاب های متخصص خود را تهیه کرده ایم.

پس بیایید به داخل بپریم.

1. EWWW: بهترین مبدل وب

اگر می خواهید تصاویر منتشر شده و جدید را به WebP تبدیل کنید، EWWW بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس برای آن است. WebP فرمت فایلی است که ثابت شده است برای بهبود سرعت بارگذاری صفحه بهترین است. بنابراین اگر صفحات شما به دلیل تصاویر بهینه نشده عقب افتاده اند، این یکی از افزونه ها است که باید در نظر بگیرید، به خصوص که دارای ویژگی بهینه سازی تصویر انبوه است.

EWWW نه تنها تصاویر را به فرمت WebP تبدیل می کند، بلکه انواع فشرده سازی تصویر را نیز مدیریت می کند و می تواند در هر فرمت فایل تصویری استفاده شود. همچنین با بارگذاری تنبل، مقیاس خودکار و موارد دیگر همراه است.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 70 دلار در سال شروع می شود.

2. All in One SEO (AIOSEO): بهترین افزونه SEO All in One

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت با تجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها کمک کند رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشند و ترافیک بیشتری را به سایت های خود هدایت کنند. AIOSEO دارای ویژگی ها و ماژول های زیادی است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید.

یکی از قدرتمندترین ویژگی های آن، ماژول SEO Image است.

ویژگی Image SEO به منظور کمک به رتبه بهتر در جستجوی تصویر طراحی شده است. این اجازه می دهد تا به راحتی عناوین تصاویر، تگ های alt، زیرنویس ها، توضیحات و نام فایل های خود را بهینه کنید.

این افزونه همچنین اعمال تنظیمات سئوی تصویر را در سراسر سایت آسان می کند یا به سادگی صفحات و پست ها را برای پیاده سازی آنها انتخاب می کند. همچنین می‌توانید عباراتی را برای حذف از فراداده تصویر خود انتخاب کنید. این به خلاص شدن از شر کلمات توقف غیر ضروری کمک می کند.

ماژول SEO Image AIOSEO به شما کمک می کند تا متادیتای تصویر را بهینه کنید. این به نوبه خود باعث می‌شود موتورهای جستجو درک کنند که تصاویر شما در مورد چیست، بنابراین فهرست‌بندی صحیح محتوای شما را برای آنها آسان‌تر می‌کند. همچنین رتبه بالاتر را برای جستجوی تصویر برای شما آسان تر می کند، منطقه ای محبوب اما کم استفاده از SEO.

قیمت گذاری: طرح رایگان در دسترس است. برنامه های پولی از 49.60 دلار در سال برای یک مجوز سایت شروع می شود.

3. Optimole: بهترین افزونه فشرده سازی تصویر و بارگذاری تنبل

Optimole افزونه دیگری است که در بین بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس در رتبه بالایی قرار دارد. این یک افزونه فشرده سازی تصویر قدرتمند است که گزینه های فشرده سازی مختلفی را ارائه می دهد. علاوه بر فشرده سازی تصویر، Optimole همچنین دارای قابلیت بارگذاری تاخیری پیشرو در صنعت است. این 2 ویژگی قدرتمند تضمین می کند که تصاویر شما زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش نمی دهند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که Optimole را از سایر پلاگین‌های فشرده‌سازی تصویر متمایز می‌کند این است که می‌تواند تصاویر شبکیه را ارائه کند که معمولاً تعداد پیکسل‌های آن دو برابر در فضایی مشابه با صفحه‌نمایش‌های سنتی است.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 19.08 دلار در ماه شروع می شود و حداکثر 25000 بازدید کننده در ماه پشتیبانی می کند.

4. Smash Ballon: بهترین افزونه سئوی تصاویر رسانه های اجتماعی

Smash Balloon یکی دیگر از افزونه های قدرتمند وردپرس است که اگر از تصاویر زیادی در وب سایت خود استفاده می کنید، باید به آن توجه کنید.

در حالی که عملکرد اصلی این افزونه یک افزونه فید اجتماعی است، اما برخی از ویژگی‌های قدرتمند سئوی تصویر نیز دارد. به عنوان مثال، Smash Ballon اندازه تصاویر شما را به ابعاد صحیح تغییر می دهد و اندازه فایل تصویر را برای بارگذاری سریعتر و به اشتراک گذاری آسان اجتماعی کاهش می دهد. این افزونه همچنین دارای یک سیستم کش هوشمند است که به بهبود سرعت بارگذاری تصویر کمک می کند.

قیمت گذاری: از 49 دلار / پلت فرم رسانه های اجتماعی / سال شروع می شود. از طرف دیگر، می توانید بسته دسترسی کامل را با 209.30 دلار در سال دریافت کنید.

5. Imsanity: بهترین افزونه تغییر اندازه تصویر

اگر به یک افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس نیاز دارید که بیشتر بر روی تغییر اندازه تمرکز دارد تا فشرده سازی، پس Imsanity آن است. این افزونه به شما امکان می دهد ابعاد تصویر بهینه سایت خود و سطح کیفی مورد نیاز را مشخص کنید.

یکی از مزایای ایمدسانیتی این است که به راحتی می تواند تغییر سایز انبوه را انجام دهد. این آن را به گزینه ای عالی برای سایت های پر محتوا تبدیل می کند.

قیمت گذاری: رایگان.

6. آپلود نامحدود: بهترین افزونه ذخیره سازی و CDN

Infinite Uploads یک افزونه ذخیره سازی تصویر و CDN فوق العاده برای وردپرس است. یکی از بزرگترین معایب تصاویر این است که فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کنند، بنابراین پهنای باند مورد نیاز سرور شما را افزایش می دهد. این همچنین منجر به وب سایت های کندتر و راه حل های میزبانی گران تر می شود.

Infinite Uploads با انتقال فهرست آپلودهای شما به فضای ذخیره سازی ابری و ارائه آنها از یک CDN فوق العاده سریع، همه این مشکلات را حل می کند.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 192 دلار در سال شروع می شود.

بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس: انتخاب های برتر ما

اگر به دنبال بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس هستید، EWWW بهترین گزینه است. اکثر عملکردهای بهینه سازی تصویر را به خوبی انجام می دهد و قیمت مناسبی دارد.

ما همچنین AIOSEO را توصیه می کنیم زیرا استفاده از آن بسیار آسان است و دارای مجموعه ای از ویژگی های قوی است که برای کمک به رتبه بندی تصاویر و سایر فرمت های محتوای شما بسیار آسان تر است.

با این حال، اگر بودجه زیادی ندارید و به دنبال بهترین افزونه رایگان بهینه سازی تصویر وردپرس هستید، Imsanity را به شدت توصیه می کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس مناسب برای سایتتان کمک کرده باشد. هنگامی که بهینه سازی تصاویر خود را تمام کردید، ممکن است بخواهید آموزش ما در مورد نحوه تغییر مسیر یک صفحه یا پست در وردپرس را نیز ببینید. یا شاید مقاله ما در مورد چگونگی افزایش CTR پست وبلاگ خود را مفیدتر بیابید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.نسل بعدی تولید کننده طرحواره برای بهبود رتبه سئوی شما


امروز، من بسیار هیجان زده هستم که بگویم نسل بعدی Schema Generator AIOSEO اکنون فعال است!

در All in One SEO، هدف ما این است که قدرتمندترین ابزارهای سئو را برای بهبود رتبه وب سایت خود در اختیار شما قرار دهیم و قطعاً آن را دوست خواهید داشت.

در نسخه 4.2.5، تیم ما گردش کار Schema Generator را مجدداً طراحی کرد تا آن را برای مبتدیان راحت‌تر کند، بنابراین می‌توانید قطعه‌های غنی و قطعه‌های برجسته را راحت‌تر دریافت کنید.

نتیجه نهایی: ترافیک و فروش بیشتر برای کسب و کار شما.

بیایید نگاهی گذرا به این کنیم که این ویژگی چیست و چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

رتبه بندی و CTR خود را با مولد طرح جدید ما بهبود بخشید

تولید کننده طرحواره نسل بعدی ما یک جهش بزرگ به جلو در پیاده سازی نشانه گذاری طرحواره وردپرس است.

این ابزار قدرتمند به شما کمک می کند تا کد JSON (نشانه گذاری طرحواره) را به راحتی در هر پستی که ایجاد می کنید، جاسازی کنید، حتی اگر دانش کدنویسی ندارید.

افزودن طرح کلی به محتوای خود بسیار مهم است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند تا بهتر بفهمند صفحه شما در مورد چیست.

وب‌سایت‌های دارای نشانه‌گذاری طرحواره در نهایت در جستجوی Google قطعه‌های غنی دریافت می‌کنند که منجر به افزایش دید و افزایش نرخ کلیک می‌شود.

بیایید نگاهی کوتاه به اجزای اصلی این ماژول قدرتمند بیندازیم.

1. کاتالوگ به طور مداوم در حال رشد از انواع طرح

یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌هایی که در ژنراتور مدار نسل بعدی خود انجام داده‌ایم، افزودن انواع مدارهای بیشتر است. AIOSEO اکنون با یک کاتالوگ غنی از انواع طرحواره ارائه می شود که می توانید تنها با چند کلیک ساده به محتوای خود اضافه کنید.

این شامل طرح محصول، طرح کتاب، طرح رویداد، طرح پست شغل، طرح سؤالات متداول، طرح دستور پخت و اساساً هر نوع نشانه گذاری طرح سفارشی مورد نیاز است.

ما این بخش از ماژول را ایجاد کردیم تا کاربران بتوانند نشانه گذاری طرحواره صحیح را به هر صفحه یا پستی آسان کنند.

افزودن نمودار شماتیک انتخابی شما به آسانی باز کردن یک پست در حالت ویرایشگر است و به پایین پیمایش کنید تنظیمات AIOSEO سپس بر روی کلیک کنید طرحواره » ایجاد طرحواره.

سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که نشانه گذاری طرحواره مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس یک مدال باز می شود که به شما امکان می دهد اطلاعات مربوطه را پر کنید.

پس از پر کردن تمام فیلدها، فقط روی آن کلیک کنید یک طرحواره اضافه کنید و کد طرح به صفحه یا پست شما اضافه می شود.

افزودن نشانه‌گذاری طرحواره هرگز آسان‌تر نبوده است، حتی اگر در وردپرس و سئو تازه کار هستید!

و همانطور که به بهبود ادامه می دهیم، در آینده نزدیک انواع طرح های بیشتری را اضافه خواهیم کرد.

در ضمن، اگر نوع طرحواره‌ای را که می‌خواهید اضافه کنید نمی‌بینید، نگران نباشید، همچنان می‌توانید آن را در AIOSEO اضافه کنید.

این ما را به یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده در ژنراتور مدار نسل بعدی ما می رساند.

2. یک طرح واره سفارشی برای نمایه سازی بهتر ایجاد کنید

اگر نوع طرحواره شما در کاتالوگ طرحواره ما موجود نیست، همیشه می توانید از ما استفاده کنید طرح سفارشی ابزاری برای اضافه کردن آن

تیم ما این ابزار ایجاد کننده طرحواره وردپرس را ایجاد کرده است تا به شما امکان دهد مطلقاً هر نوع نشانه گذاری طرحواره را به محتوای خود اضافه کنید، حتی اگر در کاتالوگ طرحواره ما گنجانده نشده باشد.

البته، برای تولید کد باید از یک ابزار شخص ثالث استفاده کنید، سپس آن را در قسمت ارائه شده در AIOSEO قرار دهید. طرح سفارشی ژنراتور

با AIOSEO’s Schema Generator، اضافه کردن نشانه‌گذاری طرحواره از هر نوع اکنون آسان است، حتی اگر هیچ مهارت کدنویسی یا فنی نداشته باشید. در نتیجه، حتی بدون کمک گرفتن از یک متخصص سئو، می توانید به راحتی با برندهای بزرگتر رقابت کنید.

3. ایجاد و ذخیره الگوهای شماتیک

در AIOSEO، یکی از اولویت‌های اصلی ما کمک به شما در صرفه‌جویی در زمان با وظایف سئو است، و به همین دلیل است که ما مشتاقیم قالب‌های طرحواره ذخیره‌شده را برای شما بیاوریم.

این ویژگی به شما امکان می دهد علامت گذاری های شماتیک سفارشی را به عنوان الگو ذخیره کنید، بنابراین می توانید از کارهای تکراری جلوگیری کنید و در زمان صرفه جویی کنید.

این ویژگی باعث می‌شود که پرکاربردترین انواع نشانه‌گذاری طرحواره را به محتوای شما سریع‌تر و آسان‌تر اضافه کنید.

برای انجام این کار، هر نوع نموداری را که ویرایش می کنید به عنوان یک الگو ذخیره کنید. همچنین می توانید همین کار را برای هر طرح سفارشی که اضافه می کنید انجام دهید.

این ویژگی هنگام افزودن طرحواره به انواع محتوای مشابه در زمان شما صرفه جویی می کند زیرا لازم نیست تمام اطلاعات طرحواره ای را که می خواهید نمایش دهید پر کنید. در عوض، می‌توانید به سادگی نوع طرحواره را از کتابخانه قالب خود اضافه کنید و در صورت نیاز آن را برای این پست تغییر دهید.

همچنین، پیدا کردن الگوهای خود و افزودن آنها به یک پست بسیار عالی است زیرا همه آنها در زیر ذخیره می شوند قالب های شما بخش.

4. مطمئن شوید که کد طرح شما با بررسی کننده طرحواره ما درست است

اکثر تولیدکنندگان طرحواره به سادگی کد طرحواره ای را برای شما ایجاد می کنند تا به محتوای خود اضافه کنید.

اما Schema Generator AIOSEO یک مولد طرحواره معمولی نیست. به همین دلیل است که خیلی بیشتر انجام می دهد.

علاوه بر ایجاد نشانه‌گذاری طرحواره، Schema Generator ما همچنین به شما امکان می‌دهد طرحواره‌ای را که خروجی می‌دهید آزمایش و تأیید کنید. این کمک می کند تا مطمئن شوید که کد طرحواره ای که استفاده می کنید عاری از خطاهای نحوی است و به درستی پیاده سازی شده است.

باز هم بهترین قسمت این است که می توانید کد شماتیک را تست کنید حتی اگر کدنویس نباشید!

و اگر نمی خواهید از Schema Validator ما استفاده کنید، همچنین می توانید کد JSON را کپی کرده و آن را در هر اعتبارسنجی طرحواره دلخواه خود جایگذاری کنید.

ایجاد نشانه گذاری طرحواره برای محتوای شما یکی از موثرترین نکات سئو است که مورد اعتماد متخصصان است. این برای نمایه سازی مناسب، به دست آوردن نتایج غنی، و جذب قطعه برجسته از جمله موارد دیگر ضروری است.

با ژنراتور شماتیک نسل بعدی AIOSEO، می توانید به راحتی این کار را بدون هیچ دانش فنی یا کدنویسی انجام دهید. چه یک متخصص سئو باشید و چه تازه وارد بازی، این ماژول قدرتمند رتبه بندی سئو را بسیار آسان تر می کند.

علاوه بر این به‌روزرسانی عظیم افزونه ما، چندین بهبود قابل توجه در بسیاری از ویژگی‌هایی که قبلاً دوست دارید انجام داده‌ایم. شما می توانید آنها را در تغییرات کامل محصول ما مشاهده کنید.

منتظر چی هستی؟ سایت خود را به AIOSEO 4.2.5 به روز کنید تا قفل این ویژگی های جدید قدرتمند را باز کنید.

و اگر قبلاً از AIOSEO استفاده نمی‌کنید، حتماً همین امروز افزونه را نصب و فعال کنید. این بدون شک یکی از افزونه های SEO است که می توانید به آن اعتماد کنید تا به شما کمک کند از رقبای خود پیشی بگیرید.

همچنین، اگر در مورد این ویژگی‌ها سؤالی دارید، لطفاً در زیر نظر دهید یا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک هستیم.

تعهد ما برای تبدیل AIOSEO به آسان‌ترین و بهترین افزونه سئوی وردپرس، با ادامه پیروزی همراه با مشتریانمان قوی‌تر می‌شود.

ما از حمایت مداوم، بازخوردها و پیشنهادات شما بسیار سپاسگزاریم. لطفاً این پیشنهادات و درخواست‌های ویژگی را حفظ کنید.

امیدواریم از استفاده از این ویژگی جدید سئو به همان اندازه که ما از ایجاد آن لذت بردیم لذت ببرید.

-بنجامین روجاس (رئیس AIOSEO).

5 گرایش برتر طراحی وب سایت شرکت حقوقی برای سال 2021


وب سایت شما باید قدرت و تخصص شما را منعکس کند و در عین حال حرفه ای و برند شما را به درستی نشان دهد. به همین دلیل مهم است که از کاربرپسندترین و محبوب ترین ویژگی های وب سایت وکیل استفاده کنید. از فرم‌های پیشرفته و ربات‌های گفتگو گرفته تا محتوای سازگار با ADA، با ویژگی‌های ضروری وب‌سایت شرکت حقوقی خود آشنا شوید.

3 ویژگی ضروری برای وب سایت های حقوقی

ترکیب عناصر طراحی مدرن در وب سایت شما می تواند به شما کمک کند تخصص و حرفه ای بودن خود را به نمایش بگذارید. وب سایتی که تمیز و استفاده از آن آسان باشد، همیشه اولین تاثیر فوق العاده ای را روی بازدیدکنندگان ایجاد می کند و آنها را تشویق می کند تا در مورد تمرین شما بیشتر بیاموزند.

قبل از اینکه به بررسی ویژگی‌ها و روندهای وب‌سایت وکیل امسال بپردازیم، 3 ویژگی ضروری اصلی وب‌سایت شما وجود دارد: طراحی سازگار با موبایل، ناوبری کاربرپسند و محتوای با کیفیت بالا. این ویژگی ها همچنین می توانند بر بهینه سازی موتور جستجوی شما تأثیر بگذارند.

1. طراحی سازگار با موبایل

طراحی وب موبایل تضمین می کند که وب سایت شما بر روی iPhone، Galaxy S10، تبلت، لپ تاپ یا هر دستگاه تلفن همراه دیگری در بازار قابل دسترسی است. با استفاده از فناوری طراحی واکنش گرا، وب سایت شما به طور خودکار با اندازه صفحه نمایش و وضوح دستگاه مورد استفاده سازگار می شود.

این مهم است که وب سایت شما برای موبایل مناسب باشد زیرا اکثر مردم از تلفن های خود (یا اندازه صفحه نمایش کوچکتر) برای تحقیق در حین حرکت استفاده می کنند. گوگل همچنین از وب سایت های سازگار با موبایل حمایت می کند و ابتدا آنها را ایندکس می کند.

2. ناوبری کاربر پسند

کاربر پسند به این معنی است که کاربران به راحتی می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند در وب سایت شما بیابند. منوی پیمایش اصلی شما ساده و واضح است، تماس ها برای اقدام واضح هستند و صفحات شما به راحتی قابل خواندن هستند.

3. محتوای ارزشمند

در حالی که مهم است که منحصر به فرد باشید و خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود قرار دهید، همچنین می خواهید محتوای وب سایت شما با افرادی که به خدمات شما نیاز دارند ارتباط برقرار کند.

از اصطلاحات حقوقی خودداری کنید و بر توضیح واضح خدمات خود تمرکز کنید. مشخص کنید که به چه کسانی خدمات می دهید، حوزه های عملی شما و اینکه کاربران چگونه می توانند ارزیابی موردی را درخواست کنند.

اکنون، بیایید نگاهی به روندهای قانونی طراحی وب امسال بیندازیم:

1. سینماگراف

UX (تجربه کاربر) بیش از هر زمان دیگری در طراحی وب سایت اهمیت دارد. استفاده از عناصر تعاملی مانند سینماگراف به برانگیختن احساسات، قدردانی و اعتبار کمک می کند. سینماگراف ها تصاویر ثابتی هستند که در آنها ریز انیمیشن ها یا ریز تعامل ها ظاهر می شوند. گیف یک نوع سینماگراف معمولی است.

Cinemagraphs یک عنصر خیره کننده و مدرن به وب سایت شما اضافه می کند. این جدیدترین گرایش در طراحی وب از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کند که فیلم و عکاسی را با حرکت ظریف در یک حلقه سیال و پیوسته ترکیب می کند. Cinemagraphs توجه کاربران شما را به خود جلب می کند و تجربه همه جانبه تری را ارائه می دهد و آنها را درگیر و علاقه مند به وب سایت شما می کند.

https://2jtxpm2qf3zl3yfj4aen54wd-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/05/Cineg.mp4

در مثال بالا، شرکت حقوقی دریانوردی Arnold & Itkin LLP از سینماگراف برای ایجاد یک تجربه «خارج از دریا» استفاده کرد. مخاطبان آنها، افراد مجروح/متأثر از یک حادثه دریایی یا دریایی، می‌توانند با تصاویر (دکل‌های حفاری دریایی، سکوهای نفتی، کشتی‌های دریایی و غیره) ارتباط برقرار کنند و فوراً احساس کنند که در مکان مناسب هستند.

این احساس آنها را تشویق می کند تا درباره شرکت حقوقی اطلاعات بیشتری کسب کنند، نتایج پرونده را بخوانند و درخواست ارزیابی پرونده کنند.

2. فونت های Serif

یک قانون قدیمی در طراحی وب استفاده از فونت sans-serif است. با این حال، وضوح صفحه نمایش به طور چشمگیری بهبود یافته است و این قانون قدیمی دیگر قاعده نیست.

بیشتر طراحان وب از فونت سریف استفاده می کنند زیرا قدرت و حرفه ای بودن را نشان می دهد. و این دقیقاً همان چیزی است که می خواهید در وب سایت شرکت حقوقی خود به تصویر بکشید.

به گفته Typewolf محبوب ترین فونت های سریف در سال 2020 عبارتند از:

 • پول نقد
 • گاراموند
 • متن بار
 • متن Tiempos
 • مینیون

نکته: هنگامی که از فونت سریف در وب سایت خود استفاده می کنید، آن را در یک صفحه کوچک پیش نمایش کنید تا مطمئن شوید که فونت واضح، واضح و خوانا است. ممکن است ترکیبی از سریف‌ها برای هدرها و زیر سرفصل‌ها با فونت sans-serif برای محتوای اصلی خود ترکیب شده و تعادلی جذاب و مدرن ایجاد کنید.

3. ضبط های ویدئویی

اگرچه استفاده از ویدئو در وب سایت ها جدید نیست، اما عنصر مهم تری از طراحی وب است که باید در صفحات اصلی و صفحات خدمات گنجانده شود.

از منظر طراحی، ویدئو به شکستن محتوای متنی و متنوع کردن طرح‌بندی صفحه کمک می‌کند.

ویدئو همچنین تجربه کاربری را بهبود می بخشد و ارتباط با مشتریان بالقوه خود را آسان تر می کند.

یکی دیگر از مزایای محتوای ویدیویی تأثیری است که بر رتبه بندی موتورهای جستجوی شما می گذارد. گوگل و بینگ اکنون محتوای ویدیویی را مستقیماً در نتایج جستجو نمایش می دهند.

افزودن ویدئو به وب سایت و استراتژی بازاریابی قانونی، دید شما را در نتایج جستجو، تجربه کاربری که در وب سایت خود ایجاد می کنید و تلاش های بازاریابی محتوای شما را بهبود می بخشد.

میکرو انیمیشن ها نشانه های بصری کوچکی هستند که توجه کاربر را به خود جلب می کنند. به عنوان مثال، وقتی ماوس را نزدیک لوگوی ما می برید، اندازه آن افزایش می یابد و شکل آن تغییر می کند، یک انیمیشن میکرو می بینید.

به لطف اندازه‌های کوچک صفحه‌نمایش و طراحی مسطح، میکرو انیمیشن‌ها بازدیدکنندگان را در اطراف وب‌سایت شما راهنمایی می‌کنند و به‌طور نامحسوس آنها را تشویق می‌کنند تا درخواست‌های شما را دنبال کنند و درخواست ارزیابی موردی از شرکت شما را داشته باشند.

5. مینیمالیسم

طراحی وب مینیمالیستی تمیز، واضح است و برای جذب بازدیدکننده به گرافیک پیچیده، رنگ های پررنگ و متن اضافی متکی نیست. در واقع، ظاهر واضح و شفاف آن پیامی ساده برای انجام دادن را منتقل می کند پررنگ تأثیر.

در حالی که مینیمالیسم همیشه یک ظاهر کلاسیک و محبوب است، اما در حال تبدیل شدن به یک گرایش طراحی وب برای شرکت های حقوقی است.

به عنوان یک وکیل، هدف وب سایت شما این است که با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید و تخصص خود را به نمایش بگذارید. داشتن یک صفحه اصلی پر و تقریبا خالی ممکن است عملی نباشد، اما می توانید از عناصر مینیمالیسم برای وب سایت خود استفاده کنید.

در مثال بالا، این موسسه حقوقی از قدرت فضای سفید در اطراف محتوای متنی خود برای جلب توجه به پیام واقعی استفاده می کند. رویکرد ساده آنها به محتوا اجازه می دهد تا خودش صحبت کند.

آخرین کلمه در مورد ویژگی های وب سایت وکیل ضروری 2023

ما نه تنها مشتاق طراحی های تمیزتر، گرافیک های کارتونی تر و تجربیات کارگردانی هستیم، بلکه مردم هنگام بازدید از یک وب سایت انتظار یک ارتباط واقعی را دارند. مردم مجبورند قبل از «چی» یا «چه کسی» به «چرا» شما اعتماد کنند. با این حال، آنچه در وب سایت خود قرار می دهید مهم است. وب سایت خود را با تیم حقوقی خود یا یک آژانس طراحی وب شرکت حقوقی بررسی کنید تا ببینید چگونه صدا و لحن بازاریابی محتوای شما به طور کلی برند شما را نشان می دهد.

چت بات ها همچنین می توانند ابزار مفید دیگری برای ارائه تجربیات کاربری بهتر برای مشتریان بالقوه و مشتریان شما باشند. از نحوه تنظیم توالی پرسش و پاسخ شما یا آژانس توسعه وب سایت خود آگاه باشید – اگر متفکر نباشید، در واقع می توانید مشتریان را ناامید کنید. هنگامی که به درستی تنظیم شود، می‌توانید پاسخ‌های فوری ارائه دهید که به افراد کمک می‌کند بفهمند آیا می‌توانید به آنها در مسائل حقوقی کمک کنید یا نه.

امکانات اضافی وب سایت وکیل:

 • محتوای واقعی بنویسید که ارتباط برقرار کند.
 • تجربیات هدایت شده بیشتری را برای بازدیدکنندگان وب سایت خود ایجاد کنید.
آیا به دنبال یک آژانس بازاریابی قانونی هستید تا وب سایت شرکت حقوقی خود را به سطح بعدی ارتقا دهد؟ تیم طراحی وب و بازاریابی اینترنتی ما وب سایت های موفق بسیاری را برای شرکت های حقوقی در حال رشد توسعه داده است. طراحی سایت کسب و کار خود را به ما بسپارید. با متخصصان طراحی وب و بازاریابی حقوقی در TheeDigital به شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا یک ممیزی رایگان سایت را برنامه ریزی کنید.

نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس


آیا می خواهید بدانید که چگونه به طور خودکار صفحات 404 را به صفحه اصلی در وردپرس هدایت کنید؟

تغییر مسیر صفحات 404 خود به صفحه اصلی راه بسیار خوبی برای کاهش نرخ پرش شما است. همچنین به شما این امکان را می دهد که اگر آدرس اینترنتی مورد نظر آنها دیگر در دسترس نباشد، محتوای بیشتری را در وب سایت خود به کاربران نشان دهید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی وردپرس خود هدایت کنید.

چرا باید صفحه 404 خود را به صفحه اصلی وردپرس خود هدایت کنید؟

خطای 404 به این معنی است که URL درخواستی شکسته شده یا صفحه دیگر وجود ندارد. هنگامی که این اتفاق می افتد، وب سایت شما یک صفحه 404 نمایش می دهد.

این منجر به تجربه کاربری ضعیفی می شود زیرا کاربر انتظار دارد آنچه را که به دنبال آن است بیابد.

در این موارد، بهترین راه حل این است که صفحه 404 را به یک URL مناسب هدایت کنید. این منجر به بهترین تجربه کلی کاربر و حداکثر نتایج سئو می شود.

از طرف دیگر، Google توصیه می‌کند در صورت نداشتن آدرس اینترنتی مناسب، صفحات خطای 404 را به همان شکلی که هستند رها کنید.

با این حال، در برخی موارد، مدیران وب سایت می خواهند تمام خطاهای 404 را به صفحه اصلی هدایت کنند. ما این را توصیه نمی کنیم، اما هنوز هم یک روش معمول است.

اگر به دنبال راهی آسان برای انجام این کار در وردپرس هستید، این مقاله شما را راهنمایی می کند که چگونه می توانید به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کنید.

نحوه تغییر مسیر خودکار 404 صفحه به صفحه اصلی در وردپرس (فوق العاده آسان)

اولین قدم برای هدایت خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، نصب و فعال سازی All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که دارای بسیاری از ماژول های سئو پیشرفته است. این افزونه دارای بیش از 100 میلیون دانلود است و توسط بازاریابان با تجربه برای بهبود رتبه بندی سئو و افزایش ترافیک سایت مورد اعتماد است. برخی از ویژگی‌هایی که به کاربران در دستیابی به این امر کمک می‌کنند عبارتند از دستیار پیوند برای ساخت لینک داخلی استراتژیک، تولیدکننده نقشه سایت، ماژول تصویر SEO و موارد دیگر.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نصب و فعال سازی AIOSEO، لطفا به راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید.

یکی دیگر از ویژگی های محبوب AIOSEO، مدیر تغییر مسیر است. این یک ماژول قدرتمند است که حتی اگر دانش فنی یا کدنویسی ندارید، تغییر مسیرها را آسان می کند.

برای تغییر مسیر خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، به صفحه خود بروید داشبورد AIOSEO » تغییر مسیرها » تنظیمات.

این تنظیمات بخش گزینه های زیادی برای مدیریت تغییر مسیرها، گزارش های تغییر مسیر و موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

برای تغییر مسیر خودکار صفحات 404 خود به صفحه اصلی، به پایین صفحه بروید تنظیمات بخشی که در آن خود را پیدا خواهید کرد 404 تنظیمات.

در اینجا شما 2 سوئیچ را پیدا خواهید کرد که یکی از آنها است 404 به صفحه اصلی تغییر مسیر دهید. روی این سوئیچ کلیک کنید و AIOSEO اکنون به طور خودکار شروع به هدایت مجدد صفحات 404 شما به صفحه اصلی می کند.

سوئیچ دیگر را در زیر سوئیچ خود خواهید یافت 404 تنظیمات است 404 به صفحه والد یا دسته والد هدایت شوید سوئیچ می کنم. اگر ترجیح می دهید کاربران را به صفحه یا دسته بندی هدایت کنید، این گزینه تغییر مسیر دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید.

هنگامی که صفحات 404 خود را برای تغییر مسیر به صفحه اصلی تنظیم کردید، می توانید به راحتی آنها را ردیابی کنید 404 خاطرات بخش. حتی می‌توانید صفحات خاصی را که می‌خواهید به یک منبع خاص هدایت کنید، جستجو و پیدا کنید.

باز هم، اجرای این تغییر مسیر بسیار آسان است. فقط این راهنمای ساده را دنبال کنید تا به شما در انجام این کار کمک کند.

و بس!

شما به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کرده اید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بفهمید چگونه به طور خودکار صفحات 404 خود را به صفحه اصلی خود هدایت کنید. پس از اتمام کار، ممکن است به سایر راهنماهای ما نیز علاقه مند شوید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه بخش پرسش و پاسخ را به سایت خود اضافه کنید. یا شاید به استراتژی های اثبات شده ما برای افزایش CTR پست وبلاگ خود علاقه مند باشید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.روندهای برتر توسعه وب وردپرس برای سال 2023


آیا زمان طراحی مجدد وب سایت یا ساخت جدید است؟ مطمئن شوید که سایت شما با استفاده از آخرین روند توسعه وب وردپرس و به روزترین کد ساخته شده است. آژانس توسعه وب سایت ما با آخرین روندهای وردپرس همراه است تا بتوانیم به ارائه وب سایت های شگفت انگیز به مشتریان خود ادامه دهیم. ببینید از تایتان مدیریت محتوا در سال 2023 چه انتظاری دارید!

چرا وردپرس اینقدر استفاده می شود؟

وردپرس با قدرت حدود 43 درصد از تمام وب سایت ها، بر سایر سیستم های مدیریت محتوا تسلط دارد. TheeDigital به طور انحصاری از وردپرس برای تمام مشتریان طراحی وب و توسعه وب ما استفاده می کند. اما چرا بسیاری از طراحان وب و آژانس های توسعه وب ترجیح می دهند از این بستر استفاده کنند؟

وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا نقاط قوت زیادی دارد. کاربرپسند است، بنابراین حتی مدیران سایت های تازه کار و صاحبان مشاغل می توانند به روز رسانی های اولیه را انجام دهند، پست های وبلاگ را اضافه کنند یا تصاویر و ویدیوها را پست کنند. با ویرایشگر گوتنبرگ، حتی تغییر طرح بندی صفحه و تجربه کاربری آسان است! وردپرس همچنین یک کتابخانه عظیم از افزونه های رایگان و پولی را به کاربران خود ارائه می دهد که آن را 100٪ قابل تنظیم و فوق العاده قدرتمند می کند. وب سایت های وردپرسی بسیار کمتر در برابر هک آسیب پذیر هستند زیرا به روز رسانی های مکرر را با آخرین اصلاحات امنیتی دریافت می کنند.

مزایای وب سایت های وردپرسی:

 • آسان برای استفاده
 • موبایل آماده است
 • سئو دوستانه
 • مکمل های قدرتمند
 • به روز رسانی منظم و بهبود امنیت

از زمان انتشار ویرایشگر گوتنبرگ، به‌روزرسانی‌های مهمی در CMS وردپرس وجود داشته است – و موارد دیگر در آینده!

ساختار ناوبری جدید

بزرگترین بخش کار در مورد راه اندازی یک تجربه کاربری واضح تر برای ویرایش مفاهیم جهانی – سبک ها، الگوها و ناوبری است. هدف این است که تجربیات ویرایشگر قالب و پست را یکپارچه کنیم و با یک بلوک ناوبری قدرتمندتر و میانبرهای مرور الگوها، کار را سریعتر کنیم.

ابزار طراحی و بلوک های ساختمانی

رابط سبک های جهانی نیز تغییر چهره پیدا می کند. هدف این است که بدون اتکا به کتابخانه های خارجی و مدیریت صریح پرس و جو رسانه ای، عملکرد بصری بیشتری به کاربر بدهد. این به کاربران امکان می‌دهد فونت‌های وب را بهتر مدیریت کنند، تایپوگرافی واکنش‌گرا را پیاده‌سازی کنند و مجموعه ابزار موجود برای Blocks را گسترش دهند.

ابزارهای طراحی جدید وردپرس شامل تمام ابزارهای مربوط به ظاهر بلوک ها خواهد بود و از رنگ ها، تایپوگرافی، موقعیت و ترازها گرفته تا فیلترهایی مانند دو رنگ، برش و رسانه های پس زمینه را شامل می شود. این به روز رسانی همچنین بر ایجاد ابزارهایی با قابلیت اشتراک گذاری آسان و کاربرد آنها در بلوک ها تمرکز خواهد کرد.

صفحه سازها را بکشید و رها کنید

در حالی که هیچ چیز بهتر از سفارشی‌سازی و عملکرد یک وب‌سایت حرفه‌ای ساخته شده نیست، سازندگان صفحه با کشیدن و رها کردن، به تازه‌کاران رایانه این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به استفاده از کد، سایت خود را بسازند. توسعه‌دهنده ارشد وب ما، اریک ماچامر، جذابیت گزینه‌های کشیدن و رها کردن را درک می‌کند، زیرا کاربران «دوست دارند دقیقاً ببینند صفحه‌شان در زمان انجام ویرایش‌ها چگونه به نظر می‌رسد». Divi و Elementor پلاگین های محبوب کشیدن و رها کردن برای وردپرس هستند.

استفاده از وردپرس برای تجارت الکترونیک

بسیاری از وب سایت ها اقلام یا خدماتی را برای فروش در وب سایت خود ارائه می دهند، خواه سازمانی باشد که کالاهای مارک دار را به وبلاگ نویسی که کتاب الکترونیکی می فروشد اضافه می کند. داشتن قابلیت تجارت الکترونیک یک ضرورت رو به رشد در وب سایت شما است و با ووکامرس می توانید هر وب سایت وردپرسی را به یک سایت تجارت الکترونیک تبدیل کنید.

WooCommerce ویژگی‌های بهینه‌سازی موتور جستجو و سهولت استفاده وردپرس را با درگاه‌های پرداخت، پشتیبانی موجودی و ویژگی‌های بازاریابی ترکیب می‌کند تا به شما کمک کند کسب‌وکار خود را کارآمدتر اداره کنید و خدمات مشتری را بهبود ببخشید. WooCommerce در حال حاضر بیش از 70 میلیون فروشگاه تجارت الکترونیک را تامین می کند، از جمله:

 • چرخ خیاطی سینگر
 • وبر گریلز
 • جت هوا
 • وسایل روشنایی منزل و دکور
 • بانک کلیک
 • قهوه آبی ستاره

اگر تصمیم دارید از ووکامرس برای تقویت فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید، شرکت خوبی خواهید داشت! سی و یک درصد از تمام فروشگاه های آنلاین با استفاده از WooCommerce Checkout مدیریت می شوند.

آخرین کلمه: روند توسعه وب وردپرس

آیا از این روندها و به روز رسانی های توسعه وب هیجان زده هستید؟ ما همچنین! با هر نسخه جدید وردپرس، کاربران از قابلیت استفاده بهبود یافته، عملکرد سفارشی بیشتر و افزایش امنیت لذت می برند. اگر در حال انجام طراحی مجدد وب سایت یا ساختن یک پروژه جدید از ابتدا هستید، ارزش آن را دارد که از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید. این یک پلت فرم کاربر پسند است که دارای امنیت داده، عملکرد و پشتیبانی مشتری درجه یک است.

فکر می‌کنید ساختن وب‌سایت خودتان خیلی سخت است؟ مشکلی نیست. آژانس توسعه وب ما متعهد است که از آخرین روندها و به روز رسانی های وردپرس مطلع باشد تا شما مجبور نباشید. بیایید با هم کار کنیم تا یک حضور دیجیتال قدرتمند برای برند شما ایجاد کنیم!

17 روند PPC برای سال 2023


آیا می خواهید کمپین های پرداخت به ازای کلیک خود را تقویت کنید؟

در دنیای رقابتی فزاینده، شما می خواهید مطمئن شوید که بیشترین بهره را از بودجه تبلیغاتی خود می برید. اما با توجه به روندهای جدید پرداخت به ازای کلیک (PPC) که دائماً ظاهر می شود، تشخیص اینکه کدام یک ارزش توجه را دارند دشوار است.

مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ 17 استراتژی محبوب PPC که باید در سال 2023 و بعد از آن استفاده کنید را بخوانید.

روند استفاده از PPC در سال 2023

1. اتوماسیون PPC

اتوماسیون PPC به عنوان یک روش قدرتمند برای بهبود عملکرد کمپین در حال ظهور است. شرکت هایی مانند گوگل مبالغ هنگفتی را برای تکمیل گزینه های اتوماسیون خود سرمایه گذاری کرده اند.

برای استفاده حداکثری از اتوماسیون PPC، باید به الگوریتم ها کمک کنید تا به نفع شما عمل کنند و به ماشین ها در آموزش کمک کنید. ردیابی تبدیل دقیق و کارآمد را تنظیم کنید و یک نسخه تبلیغاتی خوب بنویسید. مطمئن شوید که مخاطبان و کلمات کلیدی خود را شناسایی کرده اید.

بخش عمده ای از کار را به ماشین ها بسپارید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. حتی اگر بیشتر کار را خودکار می کنید، نمی خواهید کاملاً بیکار باشید. پیشرفت هایی وجود دارد، اما هر گزینه ای برای کسب و کار شما خوب نیست. با کمی مدیریت عملی، اتوماسیون می تواند زمان شما را آزاد کند و به شما امکان می دهد تلاش های خود را در جای دیگری متمرکز کنید.

2. هوش مصنوعی

پیش بینی می شود تا سال 2030، هوش مصنوعی تاثیر زیادی بر جهان داشته باشد. با پیاده‌سازی هوش مصنوعی در کمپین PPC خود، می‌توانید CTR‌های تبلیغاتی آینده را پیش‌بینی کنید، پیشنهاداتی را که بیشترین ترافیک را دریافت می‌کنند شناسایی کنید و احتمال تبدیل مشتری را تحلیل کنید. با یادگیری رفتار مخاطبان خود، می توانید تبلیغات هدفمندتری برای کمک به کمپین های PPC خود ایجاد کنید.

3. تکامل مناقصه هوشمند

Smart Bidding یک سیستم مناقصه خودکار است که توسط یادگیری ماشین کنترل می شود. از یادگیری ماشین برای بهینه سازی تبدیل ها و ارزش های تبدیل در حراج ها استفاده می کند. برخی از نمونه‌ها عبارتند از بهبود هزینه به ازای هر کلیک (CPC)، هزینه هدف برای هر خرید (CPA)، و بازده هدف در هزینه تبلیغات (ROAS).

با ورود به سال 2023، مناقصه هوشمند قدرتمندتر می شود و استراتژی هایی که از آن استفاده می کنند رایج تر می شوند. در واقع، می توانیم شاهد تبدیل شدن مناقصه دستی به یادگاری از گذشته باشیم! این چیز بدی نخواهد بود زیرا به معامله گران اجازه می دهد تا روی حوزه هایی مانند تجزیه و تحلیل و استراتژی تمرکز کنند.

4. ظاهر آمازون در تبلیغات پولی

در حالی که گوگل و فیس‌بوک همچنان بر تبلیغات پولی تسلط دارند، آمازون از آنها غافل می‌شود. آنها اکنون سومین تبلیغ‌کننده بزرگ و سریع‌الرشد هستند. تبلیغات آمازون در نشان داده می شود و از آمازون، که در بین خرده فروشان آنلاین محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

دلیل دیگر محبوب شدن آنها؟ قصد خریدار این بزرگترین مزیت آنها نسبت به فیس بوک و گوگل است.

فیس بوک و گوگل به بیشترین مخاطبان دسترسی دارند، اما کاربران معمولاً نمی خواهند چیزی بخرند. در مقایسه با قصد خریدار درک شده آمازون، این ممکن است به معنای نرخ تبدیل کمتر در این سیستم عامل ها باشد. این بدان معنی است که شما می توانید بیشتر با هزینه کمتر هزینه کنید.

5. اجتماعی شدن

حدود 70 درصد از مردم حداقل یک پلتفرم رسانه اجتماعی را در ماه چک می کنند و این اعداد در حال افزایش است. اگر رسانه های اجتماعی را در استراتژی های PPC خود نادیده می گیرید، از دست می دهید.

اکثر مردم پلتفرم هایی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و پینترست را به صورت روزانه بررسی می کنند. بسیاری از این اطلاعات جمعیتی در چندین پلتفرم، به ویژه افراد جوان تر، قرار دارند.

این بدان معناست که بازاریابان PPC بر تبلیغات پلتفرم های رسانه های اجتماعی تمرکز خواهند کرد. از آنجایی که بیشتر مردم از چندین پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، شما می خواهید از این روند چند پلتفرمی پول نقد کنید. فیس بوک و گوگل هنوز نان و کره تبلیغات پولی هستند، اما باید در سال 2023 افق های خود را گسترش دهید.

6. هدف گیری مخاطب

یکی از جدیدترین ویژگی های گوگل ادز، امکان افزودن مخاطبان هدف است. با این کار افرادی که می خواهید تبلیغات شما را ببینند محدود می شود. استفاده از این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بیشترین استفاده را از بودجه تبلیغاتی خود ببرید.

هدف گذاری مخاطب به شما امکان می دهد مواردی مانند گروه سنی یا درآمد خانوار را مشخص کنید که محصول شما هدف آن است. حتی می‌توانید اولویت‌های تبلیغاتی را تنظیم کنید تا مخاطبانی را که فکر نمی‌کنید سرویستان دوست ندارند حذف کنید. به عنوان مثال، اگر جواهرات خوب می فروشید، ممکن است افرادی با درآمد کمتر از 100000 دلار در سال را حذف کنید، زیرا احتمال کمتری دارد که برای خرید گردنبند یا گوشواره هزینه های زیادی کنند.

به‌روزرسانی‌های اخیر Google Ads همچنین به تبلیغ‌کنندگان این امکان را داده است که مخاطبان را روی هم قرار دهند. این بدان معناست که شما می توانید از هدف گذاری کلمات کلیدی و هدف گذاری جمعیتی با هم برای ایجاد تبلیغات بسیار مرتبط استفاده کنید.

7. Ads Data Hub

Ads Data Hub گزارش و اندازه گیری جامع تری ارائه می دهد تا به مشتریان کمک کند تا بفهمند تبلیغات آنها در صفحه های مختلف چقدر موثر است. این مفید است زیرا گوگل اعلام کرده است که به دلیل نگرانی های امنیتی دیگر اجازه ردیابی پیکسل های شخص ثالث را در YouTube نمی دهد.

8. تبلیغات ویدیویی تاثیرگذار

وقتی صحبت از محتوای موبایلی به میان می‌آید، ویدیو پادشاه است و در سال 2023 همچنان بر بازار تسلط خواهد داشت. در واقع، بازاریابان موتورهای جستجو بدون تجربه ویدیویی خود را پشت سر کسانی می‌بینند که این کار را انجام می‌دهند. تبلیغات ویدیویی برای دسترسی به کسب و کار و ظاهری زیبا و دلپذیر عالی هستند و هزینه نسبتاً پایینی دارند.

https://2jtxpm2qf3zl3yfj4aen54wd-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2020/12/youtube-ads-example.mp4

با معرفی اخیر YouTube Stunt Machine، جدیدترین ابزار بازاریابی ویدیویی گوگل، می‌توانید ویدیوهای کوتاه‌تر از 90 ثانیه را به آگهی‌های شیرین کاری مختلف تبدیل کنید که آماده نمایش در شبکه یوتیوب هستند.

پلتفرم‌ها تبلیغ‌کنندگان را تشویق می‌کنند تا با مواردی مانند تبلیغات ویدیویی عمودی Google سازگار شوند. حتی اگر نمی خواهید برای تبلیغات ویدیویی هزینه ای بپردازید، یوتیوب یا سایت های میزبانی ویدیوی مشابه اهداف عالی برای کمپین های جستجوی شما هستند.

9. ظهور جستجوی صوتی

خانه های هوشمند و بلندگوهای دستیار شخصی مانند کورتانا، سیری و الکسا به شکلی بزرگ تکامل یافته اند.

تبلیغات جستجوی صوتی پولی هنوز به جریان اصلی نرسیده است، اما با توجه به افزایش تغییرات تکنولوژیکی، تقریباً مسلم است که به زودی شاهد شروع این پیشرفت ها خواهیم بود. تا آن زمان، می توانید با برخی از استراتژی های آماده سازی ادامه دهید.

یک استراتژی خوب برای پیشی گرفتن از بازی این است که لحن گفتگوی بیشتری در وب سایت خود داشته باشید. وقتی افراد جستجوی صوتی انجام می‌دهند، پرحرف‌تر هستند، بنابراین شانس شما را برای رسیدن به موفقیت افزایش می‌دهد. به روز رسانی صفحات سؤالات متداول وب سایت خود با استفاده از کلمات کلیدی طولانی راه دیگری برای تنظیم موفقیت در جستجوی صوتی است.

10. در جستجوی بصری پرش کنید

جستجوی بصری با استفاده از یک تصویر به عنوان جستجوی جستجو به جای متن کار می کند. برای مثال، از گلدانی که دوست دارید عکس می‌گیرید و جستجوی بصری لینک‌هایی را برای خرید آن نمایش می‌دهد. مردم سریع‌تر از همیشه نتایج را می‌خواهند و جستجوی بصری به افراد کمک می‌کند تا دقیقاً آنچه را که می‌خواهند سریع‌تر از تایپ کردن چیزی مانند «گلدان آبی» دریافت کنند. با گل های سفید رنگ شده “.

وقتی از عینک یکی از اعضای تیم TheeTeam عکس گرفتیم، جستجوی تصویری Bing را بررسی کنید:

https://2jtxpm2qf3zl3yfj4aen54wd-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2020/12/visual-search.mp4

قبلاً شاهد عرضه محصولات پینترست و اینستاگرام در فضای جستجوی بصری بودیم. آمازون همچنین ارزش جستجوی بصری را با همکاری با اسنپ چت نشان داد.

برای پیشی گرفتن از این روند، یک کاتالوگ عکس از محصولات و خدمات خود ایجاد کنید. متادیتا را به تصاویر اضافه کنید تا مطمئن شوید که توسط موتورهای جستجو به درستی دسته بندی شده اند. به عنوان مثال، عکس یک گلدان سبز یشمی دارای متن جایگزینی مانند “گلدان سبز یشمی کوچک” خواهد بود.

11. فیلتر مشارکتی

فیلتر مشارکتی یک سیستم خوشه‌بندی است که کاربران را بر اساس سلایق یا ترجیحات مشترک گروه‌بندی می‌کند. اگر باب نسبت به محتوا واکنش‌هایی مشابه سو داشته باشد، ممکن است آنها سلیقه‌های مشابه دیگری نیز داشته باشند. فیلتر کردن تقریباً می تواند بر اساس هر چیزی از سن، علایق، مکان و موارد دیگر باشد تا آنها را به سمت محتوایی هدایت کند که بیشترین جذابیت را داشته باشد.

وقتی چیزی در خارج از کشور گوگل می کنید، می توانید این را ببینید. در حالی که Google معمولاً شما را به google.com می فرستد، اگر در تعطیلات در انگلستان هستید، به جای آن google.co.uk را خواهید دید. گوگل این کار را با بررسی آدرس IP شما هنگام جستجو انجام می دهد.

فیلتر مشارکتی فراتر می رود و محتوای شما را بر اساس علاقه های اخیر، تاریخچه مرور یا موضوعات پرطرفدار شما تنظیم می کند. این به وب سایت ها اجازه می دهد تا جذاب، جدید و مرتبط با کاربران فردی باقی بمانند.

12. بازاریابی مجدد

در ساده ترین حالت، بازاریابی مجدد، ردیابی و نمایش تبلیغات به کاربران پس از خروج از سایت شما است. این می تواند بسیار هدفمند و شخصی باشد و آن را به یک تاکتیک بازاریابی بسیار مؤثر تبدیل می کند. نمایش تبلیغات به مردم در مورد چیزهایی که در گذشته خرید کرده‌اند، صرف نظر از اینکه واقعاً خریدی انجام داده‌اند یا نه، معمولاً منجر به تبدیل بیشتر می‌شود.

بازاریابی مجدد در مورد حفظ برند شما در ذهن مردم است. همه چیز از تلاش برای جذب افرادی که آمادگی خرید ندارند، گذشته است. تمرکز باید بر روی کشف مکان های بالقوه شما در چرخه خرید باشد. سپس تبلیغات شخصی و هدفمند ایجاد کنید که به آنها در تصمیم گیری برای تبدیل کمک می کند.

13. ادغام SEO و PPC

PPC و بهینه سازی موتورهای جستجو دست به دست هم می دهند. هنگامی که کمپین های SEO و PPC خود را یکپارچه کنید، نتایج بهتری خواهید دید. این یک واقعیت جهانی است که در سال 2023 و پس از آن نیز صادق خواهد بود.

یک راه خوب برای همگام سازی PPC و SEO، تجزیه و تحلیل موثرترین نسخه تبلیغاتی است. محتوا و پست های وبلاگ خود را بر اساس این کپی ایجاد کنید تا رتبه خود را بهبود بخشید.

شما می توانید از اصطلاحات طولانی نه تنها برای افزایش رتبه خود، بلکه در استراتژی های مناقصه جستجوی پولی استفاده کنید. ادغام SEO و PPC به شما امکان می دهد با مشاهده گزارش های بینش حراج PPC و موارد دیگر، کلمات کلیدی رقبا را هدف قرار دهید.

14. بینگ، موتور جستجوی کوچکی که می تواند

بینگ برگشت! بینگ با تمرکز دوباره بر روی مکان‌های تبلیغاتی، داده‌ها و قابلیت‌های هدف‌گیری مخاطبان، به یک غول خفته تبدیل شده است. اخیراً Bing Ads به تبلیغات مایکروسافت تغییر نام داده است. آخرین داده های سپتامبر 2019 نشان می دهد که 1.3 میلیارد نفر در سراسر جهان هر ماه از Bing استفاده می کنند. در سال 2023، نادیده گرفتن بینگ ممکن است برای شما هزینه داشته باشد.

15. سرصفحه یوتیوب روی صفحه تلویزیون

یوتیوب بیش از 250 میلیون ساعت زمان تماشای تلویزیون در روز را جمع آوری می کند و آن را به سریع ترین صفحه نمایش برای YouTube تبدیل می کند. دکل یوتیوب یک بیلبورد دیجیتالی است که به مدت 24 ساعت در صفحه اصلی یوتیوب، روی صفحه تلویزیون قرار می گیرد. این به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا به مخاطبان بیشتری دست یابند. باس پس از چند ثانیه به طور خودکار در همه دستگاه های سازگار راه اندازی می شود.

16. Smart Segmentation و Google AdMob

انتظار می‌رود اپلیکیشن‌های موبایل تا سال ۲۰۲۳ از طریق دانلودهای پولی و تبلیغات درون‌برنامه‌ای تا ۹۳۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشند. Smart Segmentation در سال 2019 راه اندازی شد و به توسعه دهندگان برنامه های بازی اجازه می دهد تا از بازیکنانی که هزینه نمی کنند درآمد کسب کنند. از یادگیری ماشینی استفاده می کند تا کاربران را بر اساس میزان احتمال خرج کردن پول در برنامه تقسیم بندی کند.

17. برنامه های جایگزین PPC

در حالی که فیس بوک و گوگل بر این صنعت تسلط دارند، مردم زمان بیشتری را در پلتفرم های دیگر صرف می کنند. Quora، AdRoll و LinkedIn تنها چند پلتفرم مختلف برای PPC هستند.

استراتژی های بازاریابی PPC برای یک دهه جدید

استراتژی های PPC به طور مداوم در حال تغییر هستند. اگر می خواهید رقابتی بمانید، استراتژی های بازاریابی شما نیز باید تکامل یابد.

اطمینان حاصل کنید که همیشه در خط مقدم فناوری جدید و بهترین شیوه ها قرار دارید. فقط به این دلیل که چیزی در سال گذشته برای شما کار کرد، به این معنی نیست که سال آینده نیز عملکرد خوبی خواهد داشت.

آیا شما این پست را دوست دارید؟ روندهای برتر بازاریابی دیجیتال ما را بررسی کنید تا کسب و کار خود را برای سال 2023 آماده کنید!

6 دلیل برای به روز رسانی یک وب سایت


تصور کنید برای یک مصاحبه شغلی لباس می پوشید. آیا کمد خود را اسکن می کنید و لباس کاملا فشرده یا پیراهن و شلوار چروکیده ای که در سبد کثیف شما خیس شده است را انتخاب می کنید؟ شما می خواهید شاید لباس های تمیز را انتخاب کنید زیرا می خواهید بهترین تاثیر ممکن را داشته باشید. و در حالی که ما قضاوت نمی کنیم، دیگران قضاوت می کنند. همین قانون در حوزه دیجیتال نیز صدق می کند: شما می خواهید نام تجاری خود را به شیوه ای مدرن و تمیز ارائه دهید. بیایید نگاهی به مزایای به‌روزرسانی منظم یک وب‌سایت بیندازیم و این که چگونه می‌تواند بر نحوه درک مردم از برند شما تأثیر بگذارد!

طراحی وب: آن را تازه نگه دارید

کسب و کار شما برای شما مهم است – و برای شما شاید من می خواهم برای دیگران نیز مهم باشد. یک وب‌سایت قدیمی یا ناوبری دشوار می‌تواند مشتریان را قبل از اینکه بدانند شما چه کسی هستید، دور کند. اگر وب‌سایت شما قدیمی به نظر می‌رسد یا به نظر می‌رسد که قدیمی است، مشتریان بالقوه شما دور می‌شوند و هرگز به عقب نگاه نمی‌کنند. پس چگونه فوراً سرنخ‌ها به دست می‌آورید؟ آسان: وب سایت خود را با استفاده از شیوه های وب ایمن و طراحی وب سفارشی به روز نگه دارید!

6 مورد اول که هنگام به روز رسانی وب سایت باید روی آنها تمرکز کرد عبارتند از:

 1. امنیت وب سایت خود را به روز کنید
 2. بهبود سئوی شما
 3. با تکنولوژی همراه باشید
 4. تازه نگه داشتن مطالب
 5. سرعت بارگذاری بهبود یافته است
 6. طراحی سایت خود را به روز کنید

محافظت از وب سایت شما

امنیت باید یکی از اولویت های اصلی کسب و کارهای بزرگ و کوچک باشد. اغلب ما می شنویم که شرکت های بزرگ هک می شوند و اطلاعاتی مانند کارت های اعتباری مشتریان یا شماره های تامین اجتماعی را به خطر می اندازند. این منجر به عدم اعتماد می شود و همچنین به کسب و کار لطمه می زند – مشتریان ممکن است از ترس اینکه اطلاعات آنها دوباره به خطر بیفتد، به سراغ رقبای خود بروند.

آن را با SSL قفل کنید

SSL یا Secure Sockets Layer یک شکل امن برای انتقال اطلاعات از سرور به مرورگر است.

یک پلت فرم وب سایت امن را انتخاب کنید

یکی از دلایل اصلی هک شدن وب سایت ها، آسیب پذیری در چارچوب و پلتفرمی است که وب سایت آنها بر روی آن ساخته شده است. وردپرس نه تنها یکی از ساده‌ترین پلتفرم‌ها برای استفاده است، بلکه یکی از امن‌ترین سایت‌ها برای ایجاد کسب‌وکار است.

نسخه های جدید هر چند ماه یک بار برای وردپرس منتشر می شود و نرم افزار به راحتی به آخرین نسخه به روز می شود. تقریباً در هر نسخه جدید وردپرس ویژگی های امنیتی تعبیه شده است. آنها آسیب‌پذیری‌ها را پیدا می‌کنند و نرم‌افزار خود را قبل از اینکه مشکلات وب‌سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد، بهبود می‌بخشند. وب‌سایت‌هایی که در نسخه‌های قدیمی‌تر وردپرس باقی می‌مانند بیشتر احتمال دارد هک شوند، زیرا هکرها می‌توانند بفهمند که وب‌سایت شما در چه نسخه‌ای از وردپرس است و راه خود را از طریق درهای پشتی انجام دهند.

شرکتی را انتخاب کنید که امنیت وب سایت را درک کند

اطمینان حاصل کنید که شرکتی که برای ساخت و/یا میزبانی وب سایت خود انتخاب می کنید، امنیت وب سایت شما را جدی می گیرد. امنیت شما باید اولویت اصلی آنها باشد. حتی زمانی که از یک پلتفرم وب سایت امن استفاده می کنید، پیکربندی باطن وب سایت شما می تواند نقش کلیدی در امنیت وب سایت شما داشته باشد. پیکربندی ضعیف Backend می تواند منجر به نقض امنیت شود.

مهم است که شرکت میزبان وب سایت شما از مسائل امنیتی احتمالی آگاه باشد و برنامه ای برای محافظت از سایت شما در برابر آنها داشته باشد. از شرکت میزبان خود بپرسید که آنها هر چند وقت یک بار نسخه وردپرس سایت شما یا افزونه های موجود در آن را به روز می کنند – بهترین شرکت ها طرحی را ارائه می دهند که در آن آنها را هر سه ماه یکبار به روز می کنند تا اطمینان حاصل شود که سایت شما اغلب محافظت می شود. ببینید چقدر از تمام داده های وب سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند. در حالت ایده‌آل، آن‌ها این کار را روزانه انجام می‌دهند، بنابراین اگر خرابی یا مشکلی وجود دارد که وب‌سایت شما را از کار می‌اندازد، می‌توانند به سرعت نسخه کار را از روز قبل بازیابی کنند.

آموزش سئو

بیایید بگوییم که شما هدف دارید که ورزش کنید تا لحن خود را افزایش دهید. شما در طول 2 هفته 8 بار به باشگاه می روید و احساس می کنید که موفق شده اید. آنجا توقف می کنی؟ اگر به هدف خود متعهد هستید: مجبور نیستید.

همین اصل در مورد سئو نیز صدق می کند. اگر واقعاً وقف کسب رتبه بالا برای کلمات کلیدی و محتوای خاص هستید، باید به تلاش خود ادامه دهید!

همچنین شرکت هایی مانند گوگل همیشه الگوریتم های خود را تغییر می دهند. بهترین راه برای جلوتر از این به‌روزرسانی‌ها، به‌روزرسانی منظم محتوای وب‌سایتتان است. این به گوگل نشان می دهد که شما یک منبع معتبر هستید که منجر به رتبه های بالاتر و بازدیدکنندگان بیشتر سایت شما می شود.

از روندهای فناوری جلوتر باشید

اگر می خواهید با تکنولوژی همگام شوید، به روز رسانی منظم یک وب سایت نیز مهم است. فناوری همیشه در حال تغییر است و شما می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما با آن تغییر می کند. این بهترین تجربه را برای کاربران شما به ارمغان می آورد که باعث می شود تمایل بیشتری به بازدید از سایت شما داشته باشند.

محتوای وب سایت خود را تازه نگه دارید

به روز نگه داشتن محتوای وب سایت شما می تواند از بسیاری جهات به کسب و کار شما کمک کند.

محتوای بهتر ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد

به روز نگه داشتن محتوای سایت به ایجاد اعتماد بین شما و مشتریانتان کمک می کند. مشتریان به احتمال زیاد به سایت شما برای کسب اطلاعات مفید در هر بازاری که در آن هستید متکی هستند.

اطلاعات به روز شده همچنین به ایجاد اعتبار دامنه کمک می کند. اعتبار دامنه، به طور خلاصه توضیح داده شد، میزان اعتبار وب سایت شما در یک موضوع خاص است. به عنوان مثال، Wikipedia.org یکی از بالاترین مقامات دامنه را دارد، زیرا محتوای آن همیشه به خوبی توسط ویراستاران مورد تحقیق و بررسی قرار می گیرد – به علاوه، شما با تبلیغات ناپسند یا نامرتبط منحرف نمی شوید. هنگامی که سعی می‌کند جستارهای جستجو را با اطلاعات مفید و مرتبط مطابقت دهد، گوگل به این موضوع اهمیت زیادی می‌دهد.

آیا تا به حال از وب سایتی بازدید کرده اید که حق چاپ آن به سال 2014 برمی گردد و آخرین پست وبلاگ نیز سال ها پیش است؟ باعث می شود از خود بپرسید که آیا آنها هنوز در تجارت هستند یا هنوز در منطقه شما خدمت می کنند؟ داشتن محتوای قدیمی در سایت شما که مواردی مانند موقعیت مکانی قدیمی کسب و کار شما یا فناوری منسوخ را ذکر می کند، می تواند توسط مشتریان بالقوه شما به عنوان عدم هماهنگی کسب و کار شما با آخرین روندها تلقی شود. هر بار که مشتری محتوایی را در سایت شما می خواند که باعث می شود فکر کند، “صبر کن، من این را نمی فهمم” یا “صبر کن، درست نیست”، به اعتبار خود لطمه می زنید.

استراتژی محتوای کلمه کلیدی

مکان دیگری برای به روز رسانی وب سایت، کلمات کلیدی شما هستند. داشتن صفحاتی در وب سایت شما که در مورد یک موضوع خاص صحبت می کنند، تنها زمانی مفید است که کلمه کلیدی (ها) ذکر شده باشد. به عنوان مثال، اگر شرکت شما تعمیر کولر گازی را ارائه می دهد، باید صفحه ای در وب سایت خود به تعمیر کولر گازی اختصاص دهید. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند از صفحات خاص شهر استفاده کنند تا به آنها کمک کند در بازارهای شهری خاص مانند رالی، دورهام، یا کری، کارولینای شمالی پیدا شوند.

مهم است که کلمات کلیدی وب سایت خود را تازه و همچنین محتوا نگه دارید. شاید در چند سال گذشته به شهر دیگری گسترش یافته باشید یا محصول یا خدمات جدیدی را بفروشید. اگر تمرکز کلمه کلیدی خود را به روز نکنید، همچنان برای اولین شهر و خدمات خود ترافیک دریافت خواهید کرد، اما نه برای شهرهای جدید.

بهبود سرعت بارگذاری صفحه

بر کسی پوشیده نیست که مردم نمی خواهند منتظر اطلاعات باشند. وقتی وارد سایتی می شوند می خواهند اطلاعات خود را سریع به دست آورند. اگر سایت شما بیش از حد طول بکشد، آنها سایتی را پیدا می کنند که سریعتر باشد.

به روز رسانی منظم یک وب سایت باید سرعت بارگذاری را نیز بهبود بخشد. به‌روزرسانی‌های وب‌سایتی که از فناوری‌های جدید و کد پاک‌تر استفاده می‌کنند، می‌توانند نرخ پرش وب‌سایت شما را کاهش دهند. همچنین می تواند رتبه گوگل شما را بهبود بخشد.

طراحی سایت خود را به روز کنید

بسیاری از کسب و کارها فقط بر روی محتوا و بازاریابی اینترنتی تمرکز می کنند، اما به طراحی و مسیریابی وب سایت خود توجهی ندارند. برخی از مواردی که در وب سایت خود باید از آنها اجتناب کنید عبارتند از ناوبری دشوار، رنگ هایی که یا خیلی کسل کننده هستند یا خیلی کسل کننده هستند، و فرم های تماس غیرضروری طولانی با مشتری. همه این موارد می تواند منجر به وب سایتی شود که مشتریان را دور می کند، حتی اگر محتوای شما درجه یک باشد.

طراحی وب سایت سازگار با موبایل

اکنون 60 درصد از ترافیک وب از دستگاه های تلفن همراه مانند آیفون، آی پد، تلفن های اندرویدی و تبلت ها تامین می شود. این بدان معنی است که اگر وب سایت شما سازگار با موبایل نباشد و به راحتی در یک صفحه نمایش کوچکتر مشاهده نشود، ممکن است بیش از نیمی از مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. خیلی ساده است!

بازار هدف خود را در نظر داشته باشید

طراحی وب سایت باید بر روی نیازهای مشتری هدف تمرکز کند. این به معنای ارائه محتوایی با دسترسی آسان و جذاب است که مشتری ایده آل در بازار هدف شما مفید خواهد بود. همچنین به این معنی است که وب سایت در نهایت بر تبدیل آن بازدیدکنندگان به مشتری متمرکز است. بازار هدف شما ممکن است در طول زمان با گسترش تجارت خود، استخدام کارمندان جدید یا سرمایه گذاری در ابزارهای جدید تغییر کند، بنابراین مطمئن شوید که محتوای وب سایت خود را مطابق با آن تطبیق داده اید.

آخرین کلمه در مورد به روز رسانی یک وب سایت

ما با تمایل به داشتن جدیدترین و بهترین ها هدایت می شویم. ما دوست داریم چیزهایی جدید، با طراوت و جاری باشند. اگر فرهنگ ما اینگونه است، چرا وب سایت شما باید قدیمی و قدیمی باشد؟

به کمک نیاز دارید تا وب سایت خود را ایمن و به روز نگه دارید؟

بیایید کمک کنیم! با کارشناسان بازاریابی اینترنتی و طراحی وب در TheeDigital در رالی، NC با شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا همین امروز برای مشاوره برنامه ریزی کنید.

برترین وبلاگ های سئو برای دنبال کردن در سال 2023


به دنبال کمک بهینه سازی موتور جستجوی شخصی از یک آژانس حرفه ای سئو هستید؟

اگر به جنبه DIY بازاریابی کسب و کار خود و حفظ وب سایت خود علاقه مند هستید، این وبلاگ ها منبعی از اطلاعات و الهام را برای کاربران در هر سطح از مبتدی تا پیشرفته فراهم می کنند.

با این حال، اگر وقت ندارید یا با جستجو در وبلاگ‌های بی‌شماری برای یادگیری اطلاعات مورد نیاز خود خسته شدید، سعی نکنید خودتان این کار را انجام دهید!

در TheeDigital، ما با کسب‌وکارهای جاه‌طلبی کار می‌کنیم که می‌خواهند از رقبای خود پیشی بگیرند و شرکت‌هایی که به میانگین صنعت راضی نیستند. ما وب سایت هایی با عملکرد بالا طراحی، توسعه و ترویج می کنیم.

ما فقط با یک کلیک فاصله داریم تا به شما کمک کنیم جلوتر بمانید و رقبای خود را شکست دهید.

بالاتر از قابل مشاهده در مقابل زیر: آیا این مهم است [2022]


ممکن است زمانی که صحبت از طراحی وب سایت به میان می آید، اصطلاح «بالای تا» و «زیر تا» را شنیده باشید یا خوانده باشید. وقتی به وب سایت خود نگاه می کنید، ممکن است مشخص نباشد که یک تا خوردگی وجود دارد. باور کنید یا نه، وب سایت شما دارای یک چین است، و مهم است که هنگام قرار دادن محتوا از آن آگاه باشید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تعیین کنید چین در کجای وب سایت شما قرار دارد و چگونه این می تواند در ایجاد یک وب سایت حذفی مفید باشد.

بالای قسمت قابل مشاهده صفحه به چه معناست؟

عبارت “در صفحه اول” از صنعت روزنامه آمده است. چین تقسیم بین نیمه بالا و پایین روزنامه است. روزنامه ها به صورت تا شده به مشتریان نشان داده می شوند تا فقط نیمه بالای صفحه اول قابل مشاهده باشد. مهم ترین یا جذاب ترین داستان ها و عکس ها اغلب در بالای این قسمت نمایش داده می شوند تا فروش را افزایش دهند.

وقتی نوبت به وب‌سایت‌ها می‌رسد، می‌توانید از همین مفهوم استفاده کنید، اما همه چیز به این است که «بالای قسمت قابل مشاهده صفحه» یا «بالای اسکرول» قرار بگیرید.

بالای صفحه یا بالا شامل محتوای صفحه وب است که بدون پیمایش قابل مشاهده است. به صفحه نمایش معمولی خود فکر کنید. وضوح صفحه نمایش پیش فرض تقریباً 600 پیکسل نمایش داده می شود. سپس کاربر باید به پایین اسکرول کند تا بقیه محتوا را ببیند. همه چیز در آن 600 پیکسل اولیه در بالای قسمت قابل مشاهده صفحه در نظر گرفته می شود. سوال بزرگ این است که آیا بازدیدکنندگان شما پس از آن محتوای اولیه به پایین می روند؟

شما روی این فرض شرط بندی می کنید که بازدیدکنندگان وب سایت شما می خواهند به پیمایش ادامه دهند تا به چیزهای خوب برسند. شما باید محتوای کافی در قسمت قابل مشاهده صفحه در اختیار کاربر قرار دهید تا او را وادار به ادامه خواندن کنید. در غیر این صورت، نه تنها پیمایش را متوقف می‌کنند، بلکه احتمال زیادی وجود دارد که سایت دیگری را پیدا کنند که آنچه را که در قسمت قابل مشاهده صفحه به آن نیاز دارند، در اختیارشان بگذارد تا آنها را تشویق کند به پیمایش ادامه دهند و بقیه را از صفحه وب ببینند.

با تمام پیشرفت‌هایی که در طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا و اندازه‌های کامپیوتری صورت گرفته است، تعداد کاربران مختلف در دستگاه‌های مختلف به ندرت یکسان است. صرف نظر از اندازه صفحه نمایش، ما همه سایت های خود را طوری طراحی می کنیم که تاشو را در نظر بگیریم.

توجه داشته باشید: در زیر نقاط شکست کلی برای اندازه صفحه نمایش آمده است. دانستن آنها می تواند هنگام آزمایش وب سایت و شناسایی محتوایی که در قسمت قابل مشاهده صفحه نمایش داده می شود به شما کمک کند.

وضوح استاندارد وب سایت برای صفحه نمایش تلفن همراه:

 • 360×640
 • 375×667
 • 414×896
 • 360×780
 • 375×812

وضوح استاندارد وب سایت برای صفحه نمایش تبلت:

 • 768×1024
 • 1280×800
 • 800×128
 • 601×962
 • 962×601

وضوح استاندارد وب سایت برای صفحه نمایش لپ تاپ:

 • 1920×1080
 • 1366×768
 • 1440×900
 • 1536×864
 • 1024×768

استفاده از نقشه های حرارتی یک راه عالی برای کمک به شما برای تعیین مکان قسمت بالای صفحه وب بر اساس بازدیدکنندگان سایت خاصی است که وب سایت شما جذب می کند.

با استفاده از نقشه های حرارتی برای پیدا کردن تار در وب سایت خود

ابزار Heatmap داده ها را از بازدیدکنندگان واقعی جمع آوری می کند و نتایج را در رنگ های مختلف نمایش می دهد. در تصویر مثال ما، قرمز تیره بیشترین بازدید را از صفحه وب، زرد برای بخش هایی که کمتر دیده شده اند، و سبز روشن برای بخش هایی که کمتر دیده شده اند را نشان می دهد.

نقشه های حرارتی می توانند مکان هایی را که کاربران روی وب سایت شما کلیک می کنند یا ضربه می زنند، ردیابی کنند. آنها می توانند نشان دهند که بازدیدکنندگان موس خود را روی صفحه نمایش کجا برده اند. این داده‌ها را می‌توان با تجزیه و تحلیل برای تعیین اینکه کاربران چقدر و برای چه مدت با هر بخش از صفحه وب شما تعامل دارند، استفاده می‌شوند.

نقشه‌های حرارتی پیمایشی همان چیزی است که می‌خواهید برای تعیین محل چین در وب‌سایت خود استفاده کنید. آنها پیگیری می کنند که هر بازدید کننده از سایت شما تا چه اندازه به سمت پایین حرکت می کند در حالی که صفحه شما را مشاهده می کند.

هنگامی که نقشه حرارتی اسکرول خود را برای چند روز تنظیم و اجرا کردید، می توانید ایده ای از اینکه بازدیدکنندگان شما در کجای صفحه وب شما وقت می گذرانند و کجا شروع به پیمایش می کنند، داشته باشید. این داده ها به شما اطلاع می دهند که چین در کجای صفحه شما قرار دارد. می تواند به اندازه 1/2، 1/3 یا حتی 1/4 کل طول صفحه وب شما باشد. با این دانش، می توانید شروع به تجزیه و تحلیل کنید که چه محتوایی در قسمت قابل مشاهده صفحه نمایش داده می شود و آیا نیاز به تغییر دارد یا خیر.

محتوایی که باید در بالای اسکرول گنجانده شود

وقتی نوبت به صفحه وب شما می رسد، چند عنصر وجود دارد که می خواهید در قسمت قابل مشاهده صفحه قرار دهید. انتخاب هایی که می کنید می تواند شانس بازدیدکنندگان شما را برای ماندن در وب سایت شما افزایش دهد و امیدواریم با شما تجارت کنند.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید، از جمله در قسمت قابل مشاهده صفحه:

شما می خواهید مردم برند شما را با لوگوی شما تشخیص دهند. نمایش آن در قسمت قابل مشاهده صفحه به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا قبل از خواندن متن یا جستجوی چیزی دقیقاً بدانند که در کدام وب سایت هستند.

پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP)

پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما چیزی است که شما را از بقیه متمایز می کند. فوراً به بازدیدکنندگان نشان می‌دهد که چه چیزی برای ارائه دارید و چگونه از کاوش بیشتر در صفحه شما سود می‌برند. همچنین باید چند نسخه توضیحی اضافه کنید تا به طور خلاصه توضیح دهید که محصول یا خدمات شما چه می کند و چرا مردم آن را می خواهند.

اگر شخصی برای اولین بار است که از سایت شما بازدید می کند، می خواهید ناوبری ساده و شهودی ارائه دهید که به او امکان می دهد سایت شما را بیشتر کاوش کند. استفاده از این ابزار باید آسان باشد.

اطلاعات تماس

مردم نمی خواهند دیوانه شوند تا بدانند چگونه با شما تماس بگیرند. ارائه یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت قابل مشاهده صفحه، راهی آسان برای افراد است تا نحوه تماس با شما را بیابند. وقتی آنها در سایت هستند نیازی به فریاد زدن بر سر آنها نیست. فقط باید آنجا باشد.

فراخوانی برای اقدام

برخی از مردم می گویند این یک امر ضروری است، در حالی که برخی دیگر می گویند لزومی ندارد وجود داشته باشد. پس انتخاب در نهایت با شماست. اما اگر فراخوانی برای اقدام را در بالای صفحه قرار دهید، مردم ایده روشنی از آنچه ارائه می‌دهید دارند. واضح و دقیق است. قرار دادن آن در زیر قسمت قابل مشاهده صفحه نشان می دهد که بازدیدکنندگان همچنان به پایین پیمایش می کنند و امیدواریم آن را ببینند.

قرار دادن مطالب خود در صفحه وب

اکنون که می دانید چه چیزی را در قسمت قابل مشاهده صفحه قرار دهید، می خواهید آن را به درستی قرار دهید. مطالعات نشان می دهد که 80 درصد از زمان صرف شده در یک سایت در قسمت قابل مشاهده صفحه صرف می شود. وقتی بازدیدکنندگان صفحه را به سمت پایین تر حرکت می کنند، دامنه توجه آن ها کوتاه می شود و علاقه خود را از دست می دهند و در نتیجه زمان کمتری در سایت و نرخ پرش بالاتری دارند.

همانطور که گفته شد، شما باید مهمترین اطلاعات خود را در نیمه بالای صفحه در بالای صفحه وب سایت خود قرار دهید. از بخشی از صفحه وب که بیشترین بازدیدها را دریافت می کند برای موقعیت یابی دعوت به اقدام خلاقانه و قانع کننده خود استفاده کنید.

افکار نهایی

اگر در حال از دست دادن ترافیک هستید و نمی‌توانید توجه بازدیدکنندگان وب‌سایت خود را حفظ کنید، ممکن است به این دلیل باشد که محتوای جلویی شما به اندازه کافی جذاب نیست. همیشه روی ایجاد محتوای جذاب و مرتبط بدون جمع کردن اطلاعات زیاد در یک بخش تمرکز کنید. از داده‌های جمع‌آوری‌شده از رفتار بازدیدکنندگان استفاده کنید و از این دانش برای ارزیابی مکان‌های مناسب در صفحه وب خود برای ارسال دعوت به اقدام خود استفاده کنید. مطمئن شوید که اطلاعات تماس خود و یک ابزار ناوبری مفید را برای کمک به بازدیدکنندگان خود وارد کنید.

نحوه تغییر مسیر یک صفحه یا پست در وردپرس (راه آسان)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک صفحه یا پست را در وردپرس تغییر مسیر دهید؟

تغییر مسیر یک صفحه یا پست حذف شده یا شکسته به یک URL دیگر از گم شدن بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو در صفحه 404 جلوگیری می کند. این کار به اطمینان از تجربه کاربری خوب (UX) کمک می کند و بر SEO شما تأثیر مثبت می گذارد.

در این مقاله، ساده ترین راه برای تغییر مسیر یک صفحه یا پست به یک URL جدید در وب سایت خود را به شما نشان می دهیم.

تغییر مسیر در وردپرس چیست (و چرا مهم است)؟

تغییر مسیر یک صفحه در وردپرس به این معنی است که به مرورگرها بگویید بازدیدکنندگان وب سایت را از یک URL قدیمی که وجود ندارد به یک آدرس جدید هدایت کنند. دلایل زیادی برای انجام این کار وجود دارد، اما اصلی ترین آنها زمانی است که URL را حذف یا به روز می کنید.

اعمال تغییر مسیر زمانی که تغییری در URL ایجاد می‌شود، مهم است، زیرا به اطمینان از تجربه کاربری مثبت که منجر به نرخ پرش پایین‌تر می‌شود، کمک می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا دستاوردهای سئو URL قدیمی را حفظ کنید و رتبه خوبی را برای شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) آسان‌تر می‌کند.

در نهایت، ریدایرکت‌ها خزیدن و فهرست‌بندی صحیح محتوای شما را برای موتورهای جستجو آسان‌تر می‌کنند، زیرا به بن‌بست نمی‌رسند.

چگونه یک پست یا صفحه را در وردپرس تغییر مسیر دهیم

برای تغییر مسیر صفحه یا پست وردپرس آماده هستید؟

در اینجا یک دستورالعمل ساده وجود دارد که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

مرحله 1: AIOSEO را نصب کنید

ساده ترین راه برای تغییر مسیر صفحه در وردپرس استفاده از افزونه ریدایرکت است. و یکی از بهترین ها سئو All In One (AIOSEO) است.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس است و بیش از 3 میلیون بازاریاب باتجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها در رتبه بندی و هدایت ترافیک هدفمند کمک کند. این افزونه دارای بسیاری از ویژگی های سئو قدرتمند است، از جمله بلوک پرسش های متداول، دستیار پیوند برای پیوند داخلی خودکار، IndexNow برای نمایه سازی فوری و موارد دیگر.

AIOSEO همچنین دارای یک مدیر تغییر مسیر قدرتمند است که امکان تغییر مسیر صفحات یا پست ها را حتی بدون دانش فنی یا کدنویسی برای کاربران آسان می کند.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

مرحله 2: مدیر ریدایرکت را باز کنید و صفحه خود را تغییر مسیر دهید

پس از نصب AIOSEO، مرحله بعدی تنظیم تغییر مسیرهای خود است. برای انجام این کار، به AIOSEO » تغییر مسیرها.

شما به مدیر تغییر مسیر هدایت می شوید که در آنجا می توانید تغییر مسیر خود را اضافه کنید.

برای افزودن تغییر مسیر خود، ابتدا وارد شوید آدرس منبع، که آدرسی است که می خواهید از آن تغییر مسیر دهید. سپس URL مقصد را در آن اضافه کنید URL مقصد رشته. شما فقط می توانید شروع به تایپ عنوان صفحه، اسلاگ یا شناسه کنید و افزونه به طور خودکار پیشنهاداتی را برای شما نمایش می دهد تا اضافه کنید.

مرحله 3: نوع تغییر مسیری را که می خواهید اعمال کنید انتخاب کنید

هنگامی که URL های مبدا و مقصد خود را اضافه کردید، گام بعدی برای افزودن تغییر مسیر این است که نوع تغییر مسیری را که می خواهید اعمال کنید، انتخاب کنید. می توانید این کار را از منوی کشویی درست در زیر فیلدهای URL انجام دهید:

رایج ترین انواع تغییر مسیر عبارتند از:

 • 301 تغییر مسیر: این موارد زمانی اعمال می شوند که URL را به طور دائم منتقل می کنید.
 • 307 تغییر مسیر: از این موارد برای انتقال موقت صفحه یا پست استفاده می شود.

هنگامی که نوع تغییر مسیر خود را انتخاب کردید، کلیک کنید یک تغییر مسیر اضافه کنید دکمه.

و بس! شما با موفقیت یک صفحه وردپرس را تغییر مسیر دادید.

تغییر مسیر شما اکنون باید در جدول تغییر مسیرها قابل مشاهده باشد.

مطمئن شوید که تغییر مسیر روشن است فعال شد ستون

شما همچنین می توانید تغییر مسیرهای خود را در این آدرس ردیابی کنید گروه بخش.

همچنین برای جلوگیری از خطای 404 می توانید به تغییر مسیر » تنظیمات و تغییر مسیرهای خودکار را به صفحه اصلی، صفحه والد یا صفحات دسته والدین خود تنظیم کنید. با این حال، از این ویژگی بیش از حد استفاده نکنید زیرا ممکن است بهترین تجربه ممکن را برای کاربران فراهم نکند. در عوض، هر صفحه را به یک URL مناسب تر هدایت کنید.

نحوه اضافه کردن تغییر مسیر مستقیم از یک پست/صفحه

با AIOSEO همچنین می توانید مستقیماً از صفحه تغییر مسیرها را اضافه کنید. برای انجام این کار، به سادگی پست یا صفحه ای را که می خواهید از آن تغییر مسیر دهید باز کنید. سپس به پایین صفحه بروید تا تنظیمات AIOSEO و بر روی کلیک کنید تغییر مسیرها.

دوباره، فقط پر کنید آدرس منبع و URL مقصد فیلدها، نوع تغییر مسیر خود را انتخاب کرده و سپس کلیک کنید یک تغییر مسیر اضافه کنید دکمه.

و بس!

شما پست یا صفحه وردپرس خود را تغییر مسیر داده اید.

امیدواریم این مقاله به شما در درک نحوه تغییر مسیر یک صفحه یا پست در وردپرس کمک کرده باشد. پس از اتمام کار، ممکن است علاقه مند به بررسی سایر آموزش های ما باشید. یک مثال عالی راهنمای ما در مورد نحوه افزودن بخش سؤالات متداول در وردپرس است. همچنین می توانید راهنمای ما برای افزایش نرخ کلیک خود را بررسی کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.6 بهترین ویژگی HubSpot | آژانس سئو معتبر HubSpot


CRM شما در مورد شما چه می گوید؟ اگر نرم افزار CRM شما نمی تواند حجم کاری شما را تحمل کند، زمان آن رسیده است که به پلتفرمی ارتقا دهید که کار شما را با اتوماسیون بازاریابی، ابزارهای گزارش دهی سفارشی و مدیریت وظایف تقویت می کند. یکی از ابزارهای مدیریت مشتری و کسب و کار مورد علاقه ما HubSpot است. بیایید مفیدترین اما کمتر رایج ترین ویژگی های HubSpot را باز کنیم.

HubSpot نرم افزار بازاریابی جامعی است که به کاربران امکان می دهد گردش کار دیجیتالی یکپارچه و سیستم های خودکار ایجاد کنند که مرورگرها را به خریداران تبدیل می کند. یک ربات چت در وب سایت خود با یک جریان چت خودکار راه اندازی کنید که به سؤالات کاربران کمک می کند. یک خبرنامه برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و آن را از طریق پلتفرم HubSpot مدیریت کنید. صفحات فرود ایجاد کنید که به شما امکان می دهد کلیک ها، تبدیل ها و تعاملات را ردیابی کنید! حتی داشبوردهای گزارش دهی سفارشی را تنظیم کنید و اطلاعات مشتریان را فیلتر کنید تا از کسب و کار، وضعیت سرنخ و فعالیت اخیر آنها مطلع شوید.

چندین لایه از پلتفرم HubSpot وجود دارد و هر کدام به ویژگی های HubSpot مختلف دسترسی دارند. طرح رایگان HubSpot برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچکی که فقط به سطح اولیه مدیریت مشتری و وظایف نیاز دارند، فوق‌العاده مناسب است. اما با سرمایه گذاری بیشتر در کسب و کار HubSpot، ویژگی های قوی تری را باز می کنید. مهم نیست چه برنامه ای را انتخاب می کنید، HubSpot یکی از پرکاربردترین ابزارهای CRM در جهان است – و دلیل خوبی هم دارد.

اگر کنجکاو هستید که یک حساب HubSpot راه اندازی کنید، با آژانس بازاریابی دیجیتال معتبر HubSpot ما تماس بگیرید. کارشناسان HubSpot ما می توانند به شما کمک کنند تا بر اساس بودجه و نیازهای خود، طرح CRM مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

چگونه HubSpot به ایجاد یک تجارت کمک می کند

نرم افزار HubSpot در کنار اکوسیستم دیجیتال موجود شما کار می کند. این شامل وب سایت شما، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و تبلیغات پولی می شود.

بنابراین اگر قبلاً منظره دیجیتال خود را کاشت، هرس و تکثیر کرده اید، چرا ابزار دیگری را به ترکیب اضافه می کنید؟ نرم‌افزار CRM مانند HubSpot فقط یک رنگ دیجیتال دیگری برای حفظ نیست، بلکه ابزاری است که به شما کمک می‌کند روابط را تقویت کنید، از مجموعه ابزار موجود خود استفاده کنید و رشد را به دست آورید.

خط آخر: HubSpot به شما کمک می کند رشد کنید، ارتباط برقرار کنید و کارآمدتر کار کنید. بیایید به برخی از مفیدترین ویژگی های HubSpot که می توانند به ساخت برند شما کمک کنند نگاهی بیندازیم.

ردیابی تبلیغات HubSpot

با ابزار HubSpot Ads، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد مخاطبین خود و تعامل آنها با تبلیغات خود ردیابی و جمع آوری کنید. کمپین های موجود خود را از Google Ads، Facebook، LinkedIn یا سایر پلتفرم ها با ویژگی HubSpot Ads همگام کنید تا ببینید کدام یک از مخاطبین فعلی شما با تبلیغات شما تعامل دارند و بر اساس مخاطبین و بازدیدکنندگان وب سایت شما، مخاطبان خاصی ایجاد می کنند. این می تواند به شما کمک کند تا کمپین های هدف گیری مجدد موثرتری را بر اساس رفتار کاربر ایجاد کنید.

علاوه بر این: ابزار HubSpot Ads در همه بسته‌ها – از جمله CRM رایگان – موجود است.

تماس های دریافتی

در اینجا جای تعجب نیست: CRM شما شامل یک راه بسیار توانا برای برقراری ارتباط با تیم و مخاطبین شما است. اما آنچه که شگفت‌آور است، میزان جزئیات تعاملی است که می‌توانید فقط از صندوق ورودی خود ردیابی کنید. صندوق ورودی مکالمه یک ویژگی HubSpot است که به عنوان یک مرکز مرکزی عمل می کند که در آن می توانید تمام کانال های ارتباطی ممکن با مشتری را مشاهده کنید.

تماس‌های مستقیم مشتری، چت‌ها، ارسال‌های فرم، ایمیل‌ها و تعاملات فیس‌بوک مسنجر را در یک صندوق ورودی مشاهده کنید. داشتن تمام ارتباطات شما در یک مکان به ویژه برای تیم فروش شما مفید است و تجربه روان تری را برای مشتریان شما فراهم می کند.

این ویژگی HubSpot همچنین در همه بسته‌ها موجود است – از جمله CRM رایگان!

جریان های چت

آیا تا به حال از ویژگی چت در وب سایتی استفاده کرده اید که کاملاً بی فایده بوده و در حد طنز باشد؟ همه ما داریم. اما، باور کنید یا نه، کسی باید این تعامل را ایجاد می کرد.

چت بات یک مکالمه خودکار بر اساس قوانین از پیش تعریف شده است. شما یک جریان چت ایجاد می کنید تا به مشتریان کمک کنید به سؤالات خود پاسخ دهند – و امیدواریم به آنها کمک کنید تا تبدیل شوند. با یک جریان چت به خوبی ساخته شده، حتی می توانید مطمئن شوید که پس از یک نقطه خاص یا اگر سؤالات خاصی پرسیده شد، می توانید جریان خودکار خود را برای هدایت مشتری درگیر به سمت شخصی در تیم خود راه اندازی کنید تا مسئولیت را به عهده بگیرد.

دو نوع مختلف از جریان چت HubSpot وجود دارد:

 1. چت زنده: درخواستی که به بازدیدکنندگان وب سایت امکان می دهد فوراً با یک فرد زنده در تیم شما چت کنند.
 2. چت بات: چت بات مجموعه ای از پاسخ های قالبی است که هنگام پرسیدن سوال برای بازدیدکنندگان ارسال می شود.

در حالی که برخی از ویژگی‌های اضافی در HubSpot Service Professional و HubSpot Sales Professional وجود دارد، هم ربات‌های چت و هم چت زنده در همه طرح‌های HubSpot در دسترس هستند.

HubSpot Workflows

“تنظیمش کن و فراموشش کن.” شعار مورد علاقه هر بازاریاب. گردش‌های کاری HubSpot به کاربران اجازه می‌دهد تا کمپین‌های قدرتمندی ایجاد کرده و آنها را برای اجرای خودکار پایلوت برنامه‌ریزی کنند. گردش کار می تواند کارهایی مانند ارسال ایمیل، ایجاد لیست ها یا پر کردن ویژگی ها را خودکار کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که قوانینی ایجاد کنید.

از گردش‌های کاری HubSpot برای انجام کاری یکباره، مانند ارسال ایمیل، یا برنامه‌ریزی یک کمپین قطره‌ای به صورت مداوم بر اساس تعاملات مشتری، استفاده کنید. برخی از رایج ترین کاربردهای گردش کار عبارتند از:

 • بولتن ها
 • کمپین های تبلیغاتی ایمیل
 • فهرست سازی و تقسیم بندی
 • مسیریابی منجر به فروش می شود
 • اعلان‌ها و یادآوری‌های داخلی را ارسال کنید

گردش کار همچنین می تواند برای ادغام با ابزارهای دیگر مانند Slack، Zoom یا LinkedIn تنظیم شود. در هم تنیدن ابزارهایتان به شما کمک می‌کند در بالای هر نقطه تماس مشتری بمانید – و به شما کمک می‌کند یاد بگیرید چگونه به مخاطبان خود نزدیک شوید.

تقسیم بندی لیست

تقسیم بندی لیست یکی از آن ویژگی های فوق العاده قدرتمند HubSpot است که نباید از آن غافل شوید. بخش ها به شما این امکان را می دهند که مخاطبین خود را بر اساس معیارهایی که تعیین می کنید گروه بندی کنید. ممکن است بخواهید این مخاطبین را بر اساس انواع مختلف رفتار، جدول زمانی، درآمد و غیره گروه بندی کنید. می‌توانید مخاطبین خود را تا حدی جمع‌آوری کنید که پس از تعداد معینی بازدید از صفحه، باز شدن ایمیل، تکمیل فرم یا بازدید از وب‌سایت، گروه‌بندی را فعال کنید.

در فروش، زمان بندی همه چیز است. اگر قسمتی را تنظیم کنید که تمام مخاطبین شما را نشان دهد که فرمی را پر کرده اند، ایمیل های شما را خوانده اند و بیش از 3 بار از وب سایت شما بازدید کرده اند، با یک مشتری درگیر – اما نه متقاعد – سروکار دارید. اکنون زمان ادامه مخاطبین در این بخش است. تنظیم لیست های ثابت و فعال در HubSpot می تواند به افزایش فروش کمک کند.

تابلوی امتیاز

قبل از انجام حرکات بازاریابی، بررسی داده ها کلیدی است. به همین دلیل است که یکی از ویژگی های HubSpot مورد علاقه ما، داشبوردهای گزارش قابل تنظیم است. از بین یک گزارش الگو انتخاب کنید، گزارش سفارشی خود را ایجاد کنید یا از گزارش های انتساب برای تجزیه و تحلیل آسان استفاده کنید. یک داشبورد بازاریابی برای گزارش معیارهای عملکرد سایت یا یک داشبورد فروش برای ردیابی عملکرد تیم فروش خود تنظیم کنید!

کلمه نهایی: ویژگی های HubSpot

CRM شما باید به کسب و کار شما کمک کند تا مانند یک ماشین روغن کاری شده پیش برود. اگر متوجه شدید که وقت خود را برای تعقیب اطلاعات در پلتفرم‌ها، صرف وقت برای کارهایی که می‌توانند خودکار شوند، یا ایجاد تجربیات منفی با مشتریان خود با از دست دادن داده‌های تعامل تلف می‌کنید، وقت آن است که به HubSpot نگاه کنید.

درباره این یا سایر ویژگی های HubSpot سؤالی دارید؟ با آژانس سئو ما تماس بگیرید. کارشناسان خدمات سئو ما دارای گواهی HubSpot هستند، به این معنی که ما می توانیم به شما در انتخاب، راه اندازی و استفاده از بهترین بسته HubSpot برای کسب و کارتان کمک کنیم.

کلاچ TheeDigital را به عنوان یک شرکت برتر SEO در کارولینای شمالی معرفی می کند


وقتی صحبت از استراتژی دیجیتال، طراحی وب، برنامه نویسی سفارشی، تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی به میان می آید، تیم ما مشتاق استفاده از خلاقیت و جدیدترین فناوری برای ایجاد موفقیت آنلاین شما است. ما بیشتر از کار آژانس انجام می دهیم. ما به عنوان شریک شما برای توسعه راه حل های استراتژیک و جامع وب و بازاریابی که به کسب و کار شما کمک می کند، عمل می کنیم. به همین دلیل است که ما مفتخریم که اعلام کنیم توسط کلاچ به عنوان یک شرکت برتر SEO در کارولینای شمالی شناخته شده ایم.

TheeDigital کیست

برای تقریباً 20 سال، TheeDigital صدها وب‌سایت ایجاد کرده و هزاران مشتری ماهانه با استفاده از کدهای تمیز، تاکتیک‌های بازاریابی پیشرفته و بهترین شیوه‌های SEO ایجاد کرده است. به عنوان یک شریک برتر گوگل، متخصصان بازاریابی دیجیتال ما متخصصان معتبر در Google Analytics، Google Ads و موارد دیگر هستند. ما همچنین شریک HubSpot هستیم، به این معنی که شرکت سئوی ما معیارهای مشخصی را که توسط HubSpot برای خدمات رسانی و مدیریت موفقیت آمیز مشتریان با استفاده از CRM تعیین شده است، برآورده کرده است.

هر یک از اعضای تیم ما به کاری که انجام می‌دهیم افتخار می‌کند و واقعاً متعهد به دستیابی به نتایجی است که مشتریان ما می‌خواهند ببینند. ما کاملاً معتقدیم که توجه ما به جزئیات، تعهد به خدمات مشتری و توجه به جزئیات همان چیزی است که ما را به عنوان یک شرکت برتر SEO توسط کلاچ در نظر گرفته است.

جوایز کلاچ لیدر

با افتخار اعلام می کنیم که کلاچ TheeDigital را به عنوان یک شرکت B2B پیشرو در صنعت سئو کارولینای شمالی معرفی کرده است. برای زمینه، کلاچ یک پلت فرم بررسی B2B پیشرو در واشنگتن دی سی است. آنها شرکت های خدمات فناوری و راه حل ها را بر اساس کیفیت کار، رهبری فکری و بازخورد مشتری ارزیابی می کنند.

در طول سال، کلاچ کسب‌وکارهای برتر خود را در صنایع و مکان‌ها برجسته می‌کند. جوایز Clutch Leader به تعهد شرکت ها برای ایجاد تخصص خود از طریق ارائه خدمات فوق العاده به مشتریان و تولید نتایج با کیفیت بالا برای مشتریان قدردانی می کند.

آنچه مشتریان سئو ما می گویند

مایلیم از مشتریان خود برای بازخورد مثبت آنها در مورد کاری که ارائه می دهیم تشکر کنیم. ما از همان ابتدا از اعتماد آنها به کارمان قدردانی می کنیم. نظرات شما تیم ما را به ارائه بهترین نتایج ممکن سوق می دهد. در مورد همکاری با ما در اینجا می گویند.

“من تحت تاثیر این شرکت بودم و هنوز هم هستم پاسخ کلی به هر سوال، فکر، یا مشکلاتی که به وجود می آیند.’

مک لانگ، رئیس و مدیرعامل Piedmont Disposal, Inc.

«آنها عالی عمل کردند. آنها ضرب الاجل تعیین می کنند، ارتباطات موثری دارند و در حد بودجه هستند. TheeDigital از Teamwork به عنوان یک ابزار استفاده می کند و این تنها ابزاری است که آنها استفاده می کنند.

ثور همر، رئیس، گرین نکسوس

به دنبال یک تیم وب با تجربه هستید؟ ما راه حل های سفارشی وب سایت و تجربیات دیجیتال را از ابتدا بر اساس نیازها و چشم انداز پروژه منحصر به فرد شما توسعه می دهیم. با ما تماس بگیرید و یکی از متخصصان دیجیتال مارکتینگ ما خوشحال خواهد شد که بداند چگونه می توانیم برای رشد برند شما با یکدیگر همکاری کنیم.