چگونه می توان قطعه های برجسته را در گوگل دریافت کرد [A Beginners Guide]

چگونه می توان قطعه های برجسته را در گوگل دریافت کرد [A Beginners Guide]


آیا می خواهید بدانید که چگونه می توان قطعه های برجسته را در Google دریافت کرد؟

Featured Snippet یک ویژگی بسیار مطلوب SERP است که می تواند به شما کمک کند نرخ کلیک ارگانیک (CTR) خود را افزایش دهید و ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. بنابراین، قطعه های ویژه دارایی های ارزشمندی هستند که می توانند به رشد کسب و کار کمک کنند.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید قطعه های برجسته را در گوگل دریافت کنید، حتی اگر متخصص وردپرس نباشید.

یک قطعه برجسته که موقعیت صفر نیز نامیده می‌شود، فهرست جستجویی است که بعد از تبلیغات و پست‌های حمایت‌شده (بسته به ویژگی‌های فعلی SERP)، اما بالاتر از اولین نتیجه ارگانیک ظاهر می‌شود. آنها به گونه ای طراحی شده اند که با ارائه اطلاعات بیشتر نسبت به قطعات جستجوی سنتی، به کاربران پاسخی سریع به درخواست جستجوی خود بدهند.

توجه به این نکته مهم است که موتورهای جستجو اطلاعات را از وب سایت ها استخراج می کنند تا قطعه های برجسته تولید کنند. به همین دلیل است که باید بهترین شیوه های سئو را بدانید که شانس بیشتری برای دریافت اسنیپت های برجسته در گوگل به شما می دهد.

و این دقیقاً همان چیزی است که ما در یک لحظه به شما نشان خواهیم داد.

دریافت اسنیپت های برجسته به چند دلیل برای سئوی شما بسیار مهم است که مهمترین آنها عبارتند از:

دید بیشتر برای محتوای شما

بر اساس موقعیت و اندازه آنها، قطعه های ویژه ویژگی های SERP بسیار برجسته ای هستند که نمی توان آنها را از دست داد. آنها املاک اصلی در SERP ها هستند که می توانند به افزایش آگاهی از برند شما کمک کنند.

CTR های ارگانیک خود را بهبود بخشید و ترافیک خود را افزایش دهید

یکی دیگر از مزایای دریافت قطعه برجسته برای کلمه کلیدی شما این است که منجر به بهبود CTR های ارگانیک می شود. تحقیقات نشان می دهد که قطعه های برجسته حدود 35.1٪ از کلیک ها را در صفحه اول دریافت می کنند.

به لطف این بهبود CTR، ترافیک سایت خود را نیز افزایش می دهید.

همانطور که می بینید، دریافت قطعه برجسته برای رشد کسب و کار بسیار مهم است.

آماده بهینه سازی محتوای خود برای قطعه های ویژه هستید؟

بیایید درست شیرجه بزنیم

1. All In One SEO (AIOSEO) را نصب کنید

اولین قدم برای بهینه سازی محتوای خود برای قطعه های برجسته نصب یک افزونه سئو قدرتمند مانند All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است و بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت و بازاریاب با تجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها کمک کند تا بر SERP ها تسلط داشته باشند و ترافیک مرتبط را به سایت های خود هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه کنید.

برخی از محبوب‌ترین ویژگی‌های این افزونه برای کمک به شما در رتبه‌بندی محتوای خود و دریافت قطعه برجسته طراحی شده‌اند. اینها ویژگی هایی مانند:

 • نسل بعدی مولد طرحواره
 • سوالات متداول و بلوک های محتوا
 • ماژول تحلیل سئو
 • ابزار تجزیه و تحلیل TrueSEO در صفحه
 • و بیشتر

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

2. نشانه گذاری طرحواره را پیاده سازی کنید

نشانه گذاری طرحواره، که داده های ساختاریافته نیز نامیده می شود، به موتورهای جستجو کمک می کند محتوای شما و زمینه آن را بهتر درک کنند. در نتیجه، آنها می توانند قطعات جستجوی بهتری تولید کنند.

مهمتر از آن، نشانه گذاری طرحواره به شما کمک می کند قطعه برجسته را دریافت کنید. این امر به ویژه اگر از انواع طرحواره های زیر استفاده می کنید بسیار مهم است:

 • طرح سوالات متداول
 • شماتیک با دستورالعمل
 • طرح دستور غذا
 • نمودار محصول

افزودن این نوع شماتیک ها با ژنراتور شماتیک نسل بعدی AIOSEO بسیار آسان است، حتی اگر دانش فنی یا کدنویسی نداشته باشید.

برای شروع، صفحه فرود یا پست خود را در حالت ویرایشگر باز کنید و به پایین بروید تنظیمات AIOSEO بخش. سپس کلیک کنید طرحواره » ایجاد طرحواره.

با کلیک بر روی تولید طرحواره دکمه ما را باز می کند کاتالوگ طرح ها، که از آن می توانید طرح مورد نظر خود را برای اعمال انتخاب کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه افزودن نشانه گذاری طرحواره در وردپرس، این راهنمای دقیق را بررسی کنید.

یک راه دیگر برای افزایش شانس خود برای دریافت قطعه برجسته، بهینه سازی محتوای خود برای قطعه برجسته است. این شامل موارد ساده ای مانند استفاده از برچسب های عنوان مبتنی بر سؤال است که بلافاصله پس از آن یک پاسخ حاوی کلمه کلیدی در سؤال است.

ساختار محتوای خود را به این صورت به موتورهای جستجو می دهد معابر فوق العاده برای کشیدن به جعبه قطعه برجسته.

راه های دیگر برای بهینه سازی محتوای خود برای قطعات جستجو عبارتند از:

 • استفاده از پاراگراف های کوتاه برای ارائه پاسخ مستقیم به سوالات جستجوگران
 • تقسیم درس ها به مراحل و برچسب زدن به آنها
 • فشرده سازی حجم زیادی از داده ها در جداول

اکثر قطعه های برجسته حاوی پاسخ های کوتاه، مختصر و مختصر به سوالات هستند. بنابراین، بهینه سازی ساختار محتوای شما باعث می شود که موتورهای جستجو هنگام تولید یک قطعه برجسته، اطلاعات را از سایت شما استخراج کنند.

4. از فهرست مطالب استفاده کنید

یکی دیگر از راه‌های بهینه‌سازی محتوای خود برای قطعه‌های برجسته، افزودن محتوا به پست‌هایتان است. این به این دلیل است که این محتوا به موتورهای جستجو نقاط گلوله ارائه می کند که آنها به راحتی می توانند از آنها بیرون بکشند تا در یک قطعه فهرست برجسته ارائه شوند.

افزودن دستی محتوا به وردپرس می تواند پر زحمت و وقت گیر باشد. اما با AIOSEO فقط باید بلوک محتوای خود را در جایی که می‌خواهید محتوای خود را قرار دهید اضافه کنید.

برای انجام این کار کافی است طبق معمول یک بلوک اضافه کنید و انتخاب کنید محتویات AIOSEO گزینه مسدود کردن:

هنگامی که بلوک محتوا را اضافه کردید، AIOSEO به طور خودکار محتوای شما را از برچسب های عنوان شما ایجاد می کند. علاوه بر این، محتوا به صورت هایپرلینک خواهد بود تا کاربران بتوانند مستقیماً از محتوا به بخش مورد نظر خود بروند.

مهمتر از همه، از نظر سئو، محتوا همچنین به شما کمک می کند شانس بیشتری برای دریافت قطعه برجسته برای کلمه کلیدی خود داشته باشید.

5. بهترین محتوا را در مورد موضوع ایجاد کنید

موتورهای جستجو می خواهند بهترین نتایج ممکن را برای یک عبارت جستجوی معین به کاربران نشان دهند. به همین دلیل است که شما صرفاً زمان و منابعی را صرف می کنید تا مطمئن شوید که بهترین محتوای ممکن را در مورد موضوع خود ایجاد می کنید. این محتوایی است که به هر سؤالی که جستجوگران ممکن است داشته باشند پاسخ می دهد. این همچنین به معنای ایجاد مقاله ای است که از بهترین شیوه های SEO پیروی می کند تا رتبه بهتری کسب کند. مثالها عبارتند از:

برای نکات بیشتر، راهنمای ما در مورد بهترین شیوه های سئو را بررسی کنید.

6. رقبای خود را بررسی کنید

انجام یک تجزیه و تحلیل رقیب راه عالی دیگری برای کمک به شما در تعیین نحوه دریافت قطعه برجسته است. یک راه آسان برای انجام این کار استفاده از ابزاری مانند Ahrefs است. فقط برو به کاوشگر سایت (وارد دامنه رقبا) » کلمات کلیدی ارگانیک » ویژگی های SERP » قطعه های ویژه.

این به شما تمام کلمات کلیدی را نشان می دهد که رقیب شما قطعه برجسته برای آنها را دارد.

سپس از ابزار تجزیه و تحلیل SEO AIOSEO برای تجزیه و تحلیل سئوی رقبای خود استفاده کنید تا ببینید چه کاری انجام می دهند تا شانس خود را برای دریافت اسنیپت های برجسته افزایش دهند.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد انجام تجزیه و تحلیل رقبا در وردپرس، این راهنمای دقیق را بررسی کنید.

تجزیه و تحلیل رقبا به شما بینشی در مورد آنچه برای رقبای شما کار می کند به شما می دهد و به شما کمک می کند تا استراتژی های برنده SEO آنها را تکرار کنید.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد تا یاد بگیرید چگونه قطعه‌های برجسته در Google را دریافت کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند نحوه تنظیم سئو برای زبان های مختلف و آموزش ما در مورد چگونگی پیدا کردن و رفع آسان صفحات یتیم در وردپرس.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.نمودار دانش گوگل چیست؟ توضیح فوق العاده ساده


به دنبال توضیح ساده ای از چیستی نمودار دانش گوگل هستید؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا این به سئو مربوط می شود یا باید در مورد آن اقدام کنید.

در این مقاله، نمودار دانش گوگل را به زبان روزمره قابل فهم و دلیل جالب بودن آن توضیح خواهیم داد.

نمودار دانش گوگل چیست؟

نمودار دانش گوگل یک پایگاه داده حاوی میلیاردها واقعیت در مورد افراد و اشیا و روابط بین آنهاست. همچنین از رفتار جستجوگر گذشته می آموزد تا بفهمد جستجوگران دیگر چه می خواهند.

هدف از نمودار دانش نمایش حقایق شناخته شده عمومی در پاسخ به جستجوهای Google برای افراد، مکان ها یا چیزها است.

در اینجا مثالی از آنچه ممکن است این حقایق به نظر برسد آورده شده است. ما جستجویی برای نوازنده Esperanza Spalding انجام دادیم و این وب جذاب از تصاویر، ویدیوها و دکمه ها را دریافت کردیم:

در سمت راست صفحه، اطلاعات بیشتری در مورد اسپرانزا و موسیقی او، از جمله روش‌های مختلف گوش دادن به دست می‌آوریم:

صفحه اول خلاقانه و جذاب است، در حالی که نمایش دوم بیشتر شبیه یک خلاصه دایره المعارف است. هر دو توسط نمودار دانش “تغذیه” می شوند.

هر دو نمایشگر نامیده می شوند پانل های دانش.

انبار ماشین غول پیکر

شما می توانید نمودار دانش را به عنوان یک انبار خودرو غول پیکر در نظر بگیرید. شما بلند می شوید و آنچه را که دنبال آن هستید می گویید. (“من یک چیزبرگر آبدار بزرگ می خواهم.”) سپس روبات ها برای تحویل آنچه شما خواسته اید به مسابقه می پردازند.

وقتی در مک‌دونالدز از طریق درایو عبور می‌کنید، از منو سفارش می‌دهید: «من یک بیگ مک می‌خواهم». می‌توانید جزئیات را اضافه کنید: «من یک بیگ مک با پنیر و بیکن می‌خواهم. ترشی را نگه دارید.

اما وقتی افراد در جستجوی Google چیزهایی را می‌پرسند، هیچ منویی وجود ندارد. بنابراین مردم آنچه را که می خواهند به روش های مختلف توصیف می کنند.

 • من بزرگترین همبرگری که گرفتی را می خواهم!
 • من یک همبرگر گرم و آبدار می خواهم که مرا سیر کند!
 • من غذای گرم و خوشمزه میخوام شما چه پیشنهادی دارید؟

نمودار دانش به Google کمک کرد تا به خوبی بفهمد مردم وقتی چیزهایی را می‌خواهند چه می‌خواهند، صرف نظر از روش هایی که آنها آنها را می خواهند.

گوگل برای این کار از چیزی به نام پردازش زبان طبیعی (NLP) استفاده می کند.

و هر چیزی که Graph دانش ارائه می دهد در پاسخ به سؤالات جستجو می آید.

پرس و جو جستجو چیست؟

پرس و جو جستجو عبارت است از پرس و جوی که با تایپ کردن یا صحبت کردن در موتور جستجو انجام می شود.

 • در فست فود به درخواست شما «سفارش» می گویند.
 • هنگامی که از یک موتور جستجو استفاده می کنید، پرس و جو شما را “عبارات جستجو” یا “پرس و جوی جستجو” می نامند.

نمودار دانش گوگل داده های خود را از کجا می آورد؟

هنگامی که گوگل در ابتدا نمودار دانش را اعلام کرد، برخی از منابع اطلاعاتی خود را ذکر کردند:

 • ویکیپدیا
 • Freebase
 • کتاب حقایق جهان سیا.

(در سال 2014، Freebase داده های خود را به Wikidata.org منتقل کرد.)

علاوه بر این، گوگل مجوز می دهد و داده ها را از منابع مختلف صنعتی استخراج می کند، از جمله:

 • Weather.com
 • زورنیتسا
 • Refinitiv
 • خدمات داده ICE (بورس کالا بین قاره ای)
 • NYSE (بورس سهام نیویورک)
 • Coinmarketcap
 • S&P Capital IQ
 • TickerPlant
 • شاخص های اس اند پی داو جونز

(توجه: قیمت‌های دارایی نشان‌داده‌شده در نتایج جستجو همیشه داده‌های «زمان واقعی» نیستند. ممکن است 5 تا 15 دقیقه یا بیشتر تأخیر داشته باشند. می‌توانید از سلب مسئولیت Google اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

نتایج صفر کلیک چیست؟

نمودار دانش گوگل به پدیده ای به نام «نتایج صفر کلیک» کمک کرد. این به دریافت پاسخ به درخواست جستجوی شما اشاره دارد بدون نیاز به کلیک بر روی یک وب سایت.

به عنوان مثال، جستجوی “امتیاز NFL فعلی” این نتیجه را نشان داد که شامل امتیاز بازی Miami Dolphins – Buffalo Bills است که در آن زمان در “Q3” (چهارم سوم) بود.

در اینجا مثال دیگری وجود دارد: جستجوی علامت “CEF” و “price” این را برمی گرداند.

آیا باید نگران نتایج صفر کلیک باشم؟

نتایج صفر کلیک تکاملی از درایو گوگل برای ارائه خدمات بهتر به جستجوگران است.

فرض کنید از چیزهایی مانند امتیازهای ورزشی زنده و قیمت سهام یا حقایق دایره المعارفی برای جذب بازدیدکنندگان سایت استفاده می کنید. در این صورت، باید به نتایج صفر کلیک گوگل نگاهی دقیق بیندازید.

سپس در نظر بگیرید که آیا نیاز به تنظیم استراتژی بازاریابی محتوای خود دارید یا خیر.

سئو: آیا باید چیزی را در مورد نمودار دانش گوگل تغییر دهم؟

بهترین پاسخ به نمودار دانش این است که مطمئن شوید حقایق کلیدی را در مورد کسب و کار، کارکنان، نویسندگان و محصولات خود به گوگل می‌گویید. این شامل نحوه ارتباط آنها با افراد، مکان ها یا چیزهای موجود در اینترنت می شود.

اگرچه ممکن است حقایق اساسی قبلاً در وب سایت شما وجود داشته باشد، می توانید با استفاده از نشانه گذاری طرحواره جزئیات بیشتری را اضافه کنید.

نشانه گذاری طرحواره کدی است که گوگل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت، کسب و کار، افراد و محتوای شما می خواند.

هنگامی که نشانه گذاری طرحواره را به سایت خود اضافه می کنید، اساساً “برچسب ها” را برای خواندن موتورهای جستجو اضافه می کنید. (و این “برچسب ها” “داده های ساختاریافته” نامیده می شوند.)

افزودن دستی یک طرحواره ممکن است زمان زیادی ببرد.

اینجاست که ابزاری مانند افزونه All in One SEO (AIOSEO) وارد عمل می‌شود. این به شما امکان می دهد بدون دانستن هیچ کدی به سرعت نشانه گذاری طرحواره را اضافه کنید.

طرحواره را به راحتی با All in One SEO (AIOSEO) اضافه کنید

اگر از وردپرس استفاده می‌کنید، می‌توانید از افزونه All in One SEO (AIOSEO) برای اضافه کردن یک طرح استفاده کنید.

چند کلیک روی یک دکمه طول می کشد و شما یک فرم را پر می کنید.

AIOSEO هزاران رتبه بندی 5 ستاره در WordPress.org دارد. بیش از 3 میلیون وبلاگ نویس و مشاغل کوچک و همچنین شرکت های بزرگی مانند Thomson Reuters FindLaw و Clorox از آن استفاده می کنند.

ابتدا افزونه را دانلود و نصب کنید.

سپس این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

اضافه کردن را نیز در نظر بگیرید بیوگرافی نویسنده برای نویسندگان شما در این بیو، به وب سایت های دیگری که نویسنده به آنها وابسته است پیوند دهید. و اضافه کردن لینک به پروفایل رسانه های اجتماعی آنها را در نظر بگیرید. این پیوندها می توانند به گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک کنند تا محتوای شما را بیشتر درک کنند.

برای کاربران پیشرفته: Google Knowledge Graph Search API چیست؟

Google Knowledge Graph Search API توسعه دهندگان را قادر می سازد تا به اشیاء Graph دانش دسترسی داشته باشند تا نمایش های سفارشی اطلاعات مرتبط را در وب سایت های خود ایجاد کنند.

نمونه‌هایی از کاربردهای پیشنهاد شده توسط Google عبارتند از:

 • “بازیابی یک لیست رتبه بندی شده از برجسته ترین نهادهایی که معیارهای خاصی را دارند.”
 • “تکمیل قابل پیش بینی اشیاء در یک فیلد جستجو.”
 • حاشیه نویسی/سازماندهی محتوا با استفاده از اشیاء نمودار دانش.

اسناد گوگل می گوید که آنها از انواع استاندارد Schema.org استفاده می کنند و API با JSON-LD سازگار است.

برای استفاده از API، باید:

 • یک کلید API ایجاد کنید
 • از پایتون، جاوا، جاوا اسکریپت یا PHP استفاده کنید
 • JSON را درک کنید.

اگر از پایتون استفاده می کنید، ممکن است Google Collaboratory مفید باشد: به طور گسترده برای برنامه های یادگیری ماشین استفاده می شود.

آیا گوگل اولین نمودار دانش را ایجاد کرد؟

برای هزاران سال، انسان ها با طبقه بندی اشیا و مفاهیم و کاوش در روابط بین آنها، درک خود از جهان را ارتقا داده اند. کسانی که به این درک کمک می کنند عبارتند از فیلسوفان، متکلمان، زبان شناسان، هنرمندان، دانشمندان، رمان نویسان و ریاضیدانان.

بر اساس ویکی پدیا، اصطلاح “گراف دانش” در دهه 1970 ابداع شد و پروژه های مرتبط در دهه 1980 آغاز شد.

خوانندگانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تکامل پیشینیان و اجزای نمودارهای دانش، از جمله وب معنایی و پردازش زبان طبیعی (NLP) هستند، ممکن است از این مقاله تحقیقاتی لذت ببرند.

بعدش چی؟

امیدواریم این مقاله به شما معرفی آسانی از نمودار دانش گوگل داده باشد.

همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد بهترین افزونه های بررسی محصول و نحوه استفاده از بلوک های سؤالات متداول وردپرس برای گرفتن سهم بازار از رقبای خود بررسی کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. بسیاری از آموزش های مفید را در آنجا خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند


به عنوان شریک مکرر بسیاری از شرکت های حقوقی در سراسر ایالات متحده، ما شاهد روند رو به رشدی در توانایی یک شرکت حقوقی در جهت یابی افزایش پرونده های پرونده ای هستیم که می تواند ناشی از یک استراتژی بازاریابی موفق باشد. از پاسخ‌های خودکار شخصی‌سازی‌شده تا آپلود اطلاعات مهم پرونده با امنیت سطح بالا، فضای زیادی برای مراحل از دست رفته در فرآیند ورود مشتری وجود ندارد، که در ابتدا می‌تواند طاقت‌فرسا به نظر برسد.

در تجربه خود با این شرکت‌های حقوقی، دریافته‌ایم که مدیریت عملکرد روان و بازاریابی دیجیتال دست به دست هم برای رشد یک قانون با سرعتی پایدار کار می‌کنند، بنابراین منطقی است که تیم‌های نتیجه‌محور ما با افراد پیشرو ارتباط برقرار کنند. ارائه دهنده وکالت نرم افزار مدیریت، Clio.

این نرم افزار نه تنها برای صرفه جویی در زمان و منابع شخصی طراحی شده است، بلکه به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر فضای ابری، Clio به وکلا اجازه می دهد تا از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. این فناوری حقوقی مبتنی بر ابری است که به طور گسترده توصیه می شود با تأیید بیش از 90 کانون وکلا و انجمن حقوقی در سراسر جهان و پایگاه مشتری جهانی 150000.

با همگام‌سازی آسان داده‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای خود را استاندارد کرده و وظایف را در طول چرخه عمر مشتری خودکار کنند. مشتریان Clio دارای عملکرد بی نظیر و تنها راه حل نرم افزاری کامل صنعت برای شرکت های حقوقی هستند.

ما مهمترین دلایلی را که چرا شرکت های حقوقی Clio را انتخاب می کنند، گردآوری کرده ایم:

1. بیش از 200+ ادغام پیشرفته

اکثر مشاغل روزانه از چندین ابزار استفاده می کنند: نرم افزار مدیریت پرونده، نرم افزار ایمیل، نرم افزار حسابداری و غیره. ادغام این ابزارها تضمین می کند که داده ها به طور یکپارچه از یک ابزار به ابزار دیگر جریان می یابد و امکان سیلو کردن داده ها را از بین می برد. برعکس، مشاغلی که نتوانند ابزارهای خود را یکپارچه کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. وکلا زمان ارزشمندی را برای جستجو در داده های مختلف ذخیره شده در اینجا، آنجا و همه جا تلف می کنند. به همین دلیل است که Clio دارای بیش از 200 ادغام است که به شما کمک می کند تا همانطور که کار می کنید کار کنید.

به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر ابر، Clio به وکلا این امکان را می دهد که از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. با کار از راه دور که آماده حرکت رو به جلو است، مهمتر از همیشه است. البته، مزایای آن در مورد وکلایی نیز صدق می کند که به طور منظم روزهای خود را در دادگاه یا ملاقات با مشتریان می گذرانند – به عبارت دیگر، دور از رایانه خود. این همچنین در مورد Clio for Clients، پورتال ارتباطی موکل و وکیل آنها که به مشتریان اجازه می دهد تا با وکلای خود از هر کجا کار کنند، صدق می کند.

3. امنیت

حفاظت از امنیت و حریم خصوصی داده های محرمانه مشتریان خود یکی از اولویت های اصلی شما به عنوان یک وکیل است. Clio یکی از تنها شرکت‌های نرم‌افزاری مدیریت قانون است که 99.9% ضمانت آپ‌تایم ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید در مورد امنیت آنها بیشتر بدانید.

4. پشتیبانی مشتری قابل اعتماد

Clio برای بسیاری از چیزها شهرت دارد – پشتیبانی مشتری درخشان در میان آنها. مشتریان 24 ساعت شبانه روز از دوشنبه تا جمعه، چه از طریق چت زنده، تلفن یا ایمیل، به تیم برنده جوایز شرکت دسترسی دارند.

5. ویژگی های صرفه جویی در زمان

آخرین اما نه کم اهمیت، کسب و کارها به نرم افزار مدیریت پرونده نیاز دارند که ویژگی های ارزشمندی را ارائه دهد. Clio با ذخیره‌سازی اسناد کافی به خوبی با این صورت‌حساب مطابقت دارد، بینش‌های مبتنی بر داده‌ها را ارائه می‌کند، تجربه صورت‌حساب مشتری را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های مدیریت مشتری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت کیس هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. کلیو شما را پوشش داده است.

Clio همه چیزهایی را که برای مدیریت و رشد کسب و کار خود نیاز دارید، از جمله ابزارهایی برای: نصب مشتری، مدیریت پرونده، مدیریت اسناد، ردیابی زمان و هزینه، صورتحساب، پرداخت های آنلاین و موارد دیگر دارد.

کری روزموند معاون عملیات در TheeDigital است. او بخش بازاریابی و تولید را مدیریت می کند و تضمین می کند که تیم او بهترین نتایج را برای مشتریان ما به دست می آورد. اگر می‌خواهید درباره اینکه چگونه TheeDigital می‌تواند سرنخ‌های بیشتری برای کسب‌وکار شما ایجاد کند، با Keri به شماره 1-919-626-8866 تماس بگیرید!

5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند


وقتی صحبت از نرم افزار مدیریت تمرین می شود، یک پیشرو در صنعت وجود دارد که برجسته است. Clio با تایید بیش از 90 کانون وکلا و انجمن حقوقی در سراسر جهان و پایگاه جهانی مشتری 150,000، به طور گسترده ای توصیه می شود که فناوری حقوقی مبتنی بر ابر است.

با همگام‌سازی آسان داده‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای خود را استاندارد کرده و وظایف را در طول چرخه عمر مشتری خودکار کنند. مشتریان Clio دارای عملکرد بی نظیر و تنها راه حل نرم افزاری کامل صنعت برای شرکت های حقوقی هستند.

ما مهمترین دلایلی را که چرا شرکت های حقوقی Clio را انتخاب می کنند، گردآوری کرده ایم:

1. بیش از 200+ ادغام پیشرفته

اکثر مشاغل روزانه از چندین ابزار استفاده می کنند: نرم افزار مدیریت پرونده، نرم افزار ایمیل، نرم افزار حسابداری و غیره. ادغام این ابزارها تضمین می کند که داده ها به طور یکپارچه از یک ابزار به ابزار دیگر جریان می یابد و امکان سیلو کردن داده ها را از بین می برد. برعکس، مشاغلی که نتوانند ابزارهای خود را یکپارچه کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. وکلا زمان ارزشمندی را برای جستجو در داده های مختلف ذخیره شده در اینجا، آنجا و همه جا تلف می کنند. به همین دلیل است که Clio دارای بیش از 200 ادغام است که به شما کمک می کند تا همانطور که کار می کنید کار کنید.

به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر ابر، Clio به وکلا این امکان را می دهد که از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. با کار از راه دور که آماده حرکت رو به جلو است، مهمتر از همیشه است. البته، مزایای آن در مورد وکلایی نیز صدق می کند که به طور منظم روزهای خود را در دادگاه یا ملاقات با مشتریان می گذرانند – به عبارت دیگر، دور از رایانه خود. این همچنین در مورد Clio for Clients، پورتال ارتباطی موکل و وکیل آنها که به مشتریان اجازه می دهد تا با وکلای خود از هر کجا کار کنند، صدق می کند.

3. امنیت

حفاظت از امنیت و حریم خصوصی داده های محرمانه مشتریان خود یکی از اولویت های اصلی شما به عنوان یک وکیل است. Clio یکی از تنها شرکت‌های نرم‌افزاری مدیریت قانون است که 99.9% ضمانت آپ‌تایم ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید در مورد امنیت آنها بیشتر بدانید.

4. پشتیبانی مشتری قابل اعتماد

Clio برای بسیاری از چیزها شهرت دارد – پشتیبانی مشتری درخشان در میان آنها. مشتریان 24 ساعت شبانه روز از دوشنبه تا جمعه، چه از طریق چت زنده، تلفن یا ایمیل، به تیم برنده جوایز شرکت دسترسی دارند.

5. ویژگی های صرفه جویی در زمان

آخرین اما نه کم اهمیت، کسب و کارها به نرم افزار مدیریت پرونده نیاز دارند که ویژگی های ارزشمندی را ارائه دهد. Clio با ذخیره‌سازی اسناد کافی به خوبی با این صورت‌حساب مطابقت دارد، بینش‌های مبتنی بر داده‌ها را ارائه می‌کند، تجربه صورت‌حساب مشتری را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های مدیریت مشتری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت کیس هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. کلیو شما را پوشش داده است.

Clio همه چیزهایی را که برای مدیریت و رشد کسب و کار خود نیاز دارید، از جمله ابزارهایی برای: نصب مشتری، مدیریت پرونده، مدیریت اسناد، ردیابی زمان و هزینه، صورتحساب، پرداخت های آنلاین و موارد دیگر دارد.

کری روزموند معاون عملیات در TheeDigital است. او بخش بازاریابی و تولید را مدیریت می کند و تضمین می کند که تیم او بهترین نتایج را برای مشتریان ما به دست می آورد. اگر می‌خواهید درباره اینکه چگونه TheeDigital می‌تواند سرنخ‌های بیشتری برای کسب‌وکار شما ایجاد کند، با Keri به شماره 1-919-626-8866 تماس بگیرید!

آیا محتوای وردپرس برای سئو خوب است؟


آیا نمی دانید که آیا محتوای وردپرس برای سئو خوب است؟

ممکن است به فکر اضافه کردن محتوا به پست های وبلاگ خود باشید، اما ابتدا می خواهید مزایای سئو را بدانید.

در این مقاله، به اشتراک می‌گذاریم که چرا محتوای وردپرس می‌تواند برای سئو مفید باشد و چگونه از یک افزونه برای افزودن آن استفاده کنیم.

چگونه محتوای وردپرس می تواند سئو را بهبود بخشد

محتوا می تواند سئوی شما را با افزایش نرخ کلیک (CTR) و بک لینک ها بهبود بخشد.

بیایید به مورد هر یک نگاه کنیم.

افزایش نرخ کلیک (CTR)

آیا می دانستید که پیوندهای محتوای شما می توانند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) ظاهر شوند؟

تکه‌های جستجوی استاندارد شامل یک عنوان، یک توضیح کوتاه (به نام «توضیحات متا») و پیوندی مانند این است:

اگر محتوایی در صفحه وجود داشته باشد، موتورهای جستجو ممکن است چندین مورد از این عناصر را دانلود کنند تا به عنوان پیوند در پایین قطعه جستجوی شما نمایش داده شوند.

در مثال بالا، 4 لینک (به جای فقط 1) برای جستجوگر وجود دارد که می تواند روی آنها کلیک کند. داشتن لینک های اضافی می تواند نرخ کلیک را افزایش دهد.

پیوند به محتوا می تواند به جستجوگر کمک کند قبل از کلیک کردن، تشخیص دهد که نتیجه جستجو مرتبط است. و می تواند نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

آنها را کوتاه نگه دارید

از آنجایی که فضا در نتایج جستجو برای این پیوندهای محتوا محدود است، سعی کنید آنها را کوتاه نگه دارید. در غیر این صورت، ممکن است در نهایت بریده شوند، مانند این مثال:

نکته حرفه ای: یک طرح کلی برای مقالات نحوه کار اعمال کنید.

اگر مقاله شما یک مقاله راهنما است، توصیه می کنیم که نشانه گذاری طرحواره “چگونه” را در صفحه خود اعمال کنید تا شانس نمایش آیتم های محتوای خود را به حداکثر برسانید.

در مثال Lowe زیر، عناصر محتوا نیز به صورت مشخص شده اند مراحل در نشانه گذاری طرحواره

برای نشانه گذاری طرحواره جدید هستید؟ نگران نباش! افزونه AIOSEO به شما این امکان را می دهد که به راحتی این کد را اضافه کنید. فقط این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا آن را با کلیک یک دکمه اضافه کنید.

با توجه بیشتر به نتایج جستجو، متوجه خواهید شد که گاهی انواع دیگری از پیوندها در پایین قطعه ظاهر می شوند.

گوگل گاهی اوقات زیرنویس ها را برای نمایش می کشد حتی زمانی که هیچ محتوا یا پیوندی برای پرش وجود ندارد. به عنوان مثال:

در زیر موردی است که گوگل منصرف شد زیرنویس اما آنها را به دلیل طولشان کوتاه کرد.

در مثال بالا، این ناشر کسب‌وکار کوچک می‌تواند محتوا اضافه کند و سپس موارد جداگانه را بدون تغییر عنوان‌های فرعی مرتبط کوتاه کند. (این یکی از ویژگی های بلوک محتوای AIOSEO است.)

عنصر محتوای اختصاری عنوان فرعی
رشته را یاد بگیرید “مرحله 1 – در مورد تجزیه و تحلیل کسب و کار بیاموزید و انتخاب شغل خود را تایید کنید”
مهارت های قابل انتقال “مرحله 2 – مهارت های قابل انتقال و نقاط اهرمی خود را برای توسعه موقعیت خود شناسایی کنید”
دریافت بازخورد “مرحله 3 – دریافت بازخورد ملموس با قرار دادن لمس”

در نهایت، توجه داشته باشید که در برخی موارد ممکن است گوگل وب سایت ها را نمایش دهد لینک های ناوبری در همان منطقه

همه اینها نمونه هایی از الگوریتم گوگل است که به صورت موردی تعیین می کند که چه چیزی به بهترین وجه به جستجوگر کمک می کند.

ما در نظر گرفته‌ایم که چگونه محتوا می‌تواند نرخ کلیک را افزایش دهد. حالا بیایید به بک لینک ها نگاه کنیم.

از آنجا که پیوندهای محتوا را می توان به راحتی به اشتراک گذاشت، آنها می توان تعداد بک لینک های سایت خود را افزایش دهید.

بر خلاف نرخ کلیک، ارجاع ها یک فاکتور رتبه بندی و در این میان یک عامل مهم هستند.

هنگامی که بازدیدکنندگان به بخشی از صفحه محتوا رفتند، می توانند به سادگی URL را کپی کنند. (توجه کنید که URL حاوی پیوند لنگر است که قبل از آن یک هشتگ وجود دارد.)

در اینجا چند راه دیگر وجود دارد که بازدیدکنندگان می توانند پیوندها را به محتوا کپی کنند:

 • در فهرست مطالب، آنها می توانند روی یک مورد کلیک راست کرده و “Copy Link Address” را انتخاب کنند.
 • برخی از قالب های قالب وردپرس نیز یک آیکون یا هشتگ پیوند را در کنار هر زیر عنوان نشان می دهند که نشان می دهد پیوند لنگر را می توان با کلیک راست روی نماد کپی کرد.

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده خوانندگان از این محتوا یا پیوندهای لنگر آورده شده است:

 • برای به اشتراک گذاشتن نمودار مدفون در یک مقاله طولانی
 • برای به اشتراک گذاشتن آثار هنری نمایش داده شده در یک صفحه
 • برای پیوند به بخش ثبت نام در صفحه رویداد
 • برای لینک بخشی از مصاحبه
 • برای یک پیوند به یک توضیح عالی از چیزی
 • برای به اشتراک گذاشتن لیست مواد لازم برای یک دستور غذا.

بک لینک ها یک فاکتور مهم رتبه بندی هستند، اما همه بک لینک ها یکسان ایجاد نمی شوند.

به طور خاص، از لینک های nofollow هیچ سودی برای سئو نخواهید داشت. پیوند “nofollow” یک لینک است که شامل چیزی به نام “خصیصه rel” (بیت کد) مجموعه ای برابر با “nofollow” است. به عنوان مثال:

<a href="https://aioseo.com/wordpress-table-of-contents-seo/example.com" rel="nofollow">interesting blog post</a>

این ویژگی rel به موتورهای جستجو می گوید که چه چیزی ارتباط بین 2 سایت مرتبط است.

هنگامی که یک لینک به عنوان “nofollow” توصیف می شود، به موتورهای جستجو می گوید که “لینک را نادیده بگیرند”. به همین دلیل، سایتی که به آن لینک شده است، سود سئوی صفر را دریافت خواهد کرد.

بنابراین، «الف چیست dofollow پیوند؟” این فقط یک لینک ساده است ویژگی “nofollow” را ندارد.

<a href="https://aioseo.com/wordpress-table-of-contents-seo/example.com">interesting blog post</a>

همچنین ممکن است تعجب کنید که چرا مردم اگر بخواهند پیوند را روی “nofollow” تنظیم کنند، برای پیوند دادن به سایت دیگری زحمت می کشند. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا این اتفاق می افتد.

 • برخی از صاحبان وب سایت وردپرس به طور خودکار تمام پیوندهای خارجی خود را برای داشتن یک برچسب “nofollow” تنظیم می کنند. داشتن این سیاست برای دانشگاه ها یا شرکت ها غیر معمول نیست.
 • “Nofollow” ممکن است تنظیمات پیش فرض برای پیوندهای خارجی در برخی از تم های وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) باشد. ممکن است مالک سایت از آن اطلاعی نداشته باشد.
 • ناشر یا نویسنده می خواهد به نمونه ای از چیزی که پشتیبانی نمی کند پیوند دهد.

بنابراین اکنون که می دانید، افزودن فهرست مطالب می تواند نرخ کلیک شما (CTR) را افزایش دهد و می تواند بک لینک را تشویق کند. اما تجربه کاربری چطور؟

آیا محتوا تجربه کاربر (UX) را بهبود می بخشد؟ و آیا تجربه کاربری یک عامل رتبه بندی است؟

بهبود تجربه کاربری

25 سال از زمانی که کارشناس قابلیت استفاده یاکوب نیلسن برای اولین بار تصمیم گرفت به این سوال پاسخ دهد که “کاربران چگونه وب را می خوانند؟” تیم تحقیقاتی او کشف کردند که “آنها نمی کنند” می گذرد.

در عوض، کاربران صفحات را به دنبال عناصر برجسته اسکن می کنند، مانند

 • متن پررنگ
 • لیست های گلوله
 • جداول

مطالعات مشابهی که از آن زمان تاکنون انجام شده است بارها به نتایج یکسانی رسیده است.

خب این چه ربطی به موضوع ما دارد؟

افزایش قابلیت اسکن

فهرست مطالب می تواند راهی را برای کاربران فراهم کند تا یک صفحه را اسکن کنند و یک نمای کلی سریع از مقاله دریافت کنند.

و توانایی پرش به بخشی که به آن علاقه مند هستند، پیمایش بی پایان را شکست می دهد.

البته برای مقالات کوتاه، محتوا غیر ضروری به نظر می رسد.

همدلی برای اسکرولر

اما به خاطر داشته باشید که حتی مقالات کوتاه نیز به پیمایش در موبایل بیشتر از دسکتاپ نیاز دارند. در اینجا چند گزینه جالب دارید:

 • از یک توسعه دهنده وب بخواهید یک قانون ساده برای نمایش محتوا در مقالات کوتاه ایجاد کند فقط هنگامی که از یک دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است.
 • یک طرح جمع شونده برای محتوای خود انتخاب کنید.

کوتاه کردن محتوای خود را در نظر بگیرید

با محتوای طولانی، ممکن است با محتوایی (ToC) مواجه شوید که پیمایش آن آسان نیست.

صاحبان سایت می توانند طول محتوای خود را با حذف عناصر کوچکتر کوتاه کنند. (دستورالعمل های اینجا را دنبال کنید.) [link to unpublished jump links article]

برخی از افزونه‌های محتوا نیز گزینه‌ای برای گسترش یا جمع کردن ToC با کلیک یک دکمه ارائه می‌کنند.

بهترین انتخاب برای شما بستگی به زمینه خاص و ترجیحات شما دارد.

آیا تجربه کاربری یک عامل رتبه بندی است؟

محتوا می‌تواند تجربه کاربر (UX) را بهبود بخشد، اما این نوع بهبود صفحه با جستجوی Google اندازه‌گیری نمی‌شود و یک عامل رتبه‌بندی نیست.

گوگل سیگنال های رتبه بندی UX خود را به عوامل قابل اندازه گیری از جمله امنیت، سرعت، سازگاری با موبایل و تبلیغات سرزده محدود می کند.

با این حال، ارائه یک تجربه خوب به بازدیدکنندگان صفحه برای جذب بازدیدهای مکرر و افزایش تبدیل و فروش مهم است. بنابراین اگر تصمیم به استفاده از محتوا دارید، این کار را برای کمک به خواننده و دستیابی به اهداف وب سایت خود انجام دهید.

راهنمای شروع سریع: اکنون محتوای وردپرس را اضافه کنید

می خواهید در حال حاضر محتوا اضافه کنید؟

افزونه All in One SEO (AIOSEO) با یک ویژگی محتوا همراه است. و شامل هر چیز دیگری است که برای بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید.

برای استفاده از آن:

 1. افزونه AIOSEO را دانلود کنید. (به صورت فایل فشرده دانلود می شود.)
 2. در ویرایشگر وردپرس خود، به افزونه ها » افزودن جدید.
 3. فایل فشرده را آپلود کنید.
 4. یک جادوگر راه اندازی شما را در چند مرحله ساده راهنمایی می کند.

برای افزودن محتوا به مقاله تکمیل شده:

 1. مکان نما را در جایی که می خواهید محتوا نمایش داده شود قرار دهید.
 2. در گوتنبرگ، روی «افزودن بلوک» کلیک کنید (+) آیکون. (یک پنجره پاپ آپ کوچک ظاهر می شود.)
 3. در کادر جستجوی پنجره پاپ آپ، عبارت AIOSEO را تایپ کنید.
 4. را کلیک کنید AIOSEO – فهرست مطالب مسدود کردن.

محتوا به صورت خودکار اضافه خواهد شد. و این افزونه به طور خودکار به تمام عناوین شما لینک اضافه می کند. سوالات؟ دستورالعمل های اینجا را دنبال کنید.

اس AIOSEO – فهرست مطالب بلاک کنید، می توانید به راحتی توصیه های سئوی ما را در این مقاله دنبال کنید.

یک افزونه محتوا به طور خودکار تمام عناوین شما را به محتوا پیوند می دهد. اینجا بیشتر بیاموزید

محتوای وردپرس را بدون افزونه اضافه کنید

آیا می خواهید فقط با استفاده از ویرایشگر گوتنبرگ محتوا اضافه کنید؟ سپس این دستورالعمل ها را دنبال کنید. [link to unpublished jump links article]

به همین ترتیب، می توانید با پیروی از این دستورالعمل ها، از ویرایشگر کلاسیک برای انجام این کار استفاده کنید. [link to unpublished jump links article]

در هر صورت، لنگر HTML و پیوندهای پرش مرتبط را به صورت دستی اضافه خواهید کرد.

بعدش چی؟

امیدواریم این پست به شما کمک کند تا بفهمید چرا محتوا می تواند سئوی وردپرس شما را بهبود بخشد.

همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد چگونگی بهبود سئو بدون کمک متخصص و لیست سئوی ما در وبلاگ ما بررسی کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.چگونه در سال 2023 یک وبلاگ کسب و کار کوچک راه اندازی کنیم


آیا می خواهید بدانید چگونه یک وبلاگ کسب و کار کوچک راه اندازی کنید؟

وبلاگ نویسی یک کانال بازاریابی قدرتمند است که می تواند ترافیک ارگانیک را به سایت شما هدایت کند. در نتیجه، می‌توانید بدون صرف هزینه‌های گزاف در هزینه‌های جذب مشتری، تعداد زیادی سرنخ ورودی تولید کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک وبلاگ کسب و کار کوچک راه اندازی کنید.

وبلاگ چیست؟

وبلاگ نوعی وب سایت (یا بخشی از یک وب سایت) است که برای به اشتراک گذاشتن محتوای اطلاعاتی با بازدیدکنندگان وب سایت استفاده می شود. این محتوا به سبک مکالمه ای نوشته شده است تا کاربران را درگیر کند و با آنها ارتباط برقرار کند.

بنابراین، وبلاگ نویسی تجاری یک استراتژی بازاریابی است که از وبلاگ نویسی برای پیشبرد اهداف تجاری شما استفاده می کند. وبلاگ شما یک کانال بازاریابی مشابه بازاریابی ایمیلی، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) و غیره خواهد بود.

به همین دلیل، هر کسب و کار کوچکی باید یک وبلاگ به وب سایت خود اضافه کند تا به تلاش های بازاریابی خود کمک کند.

چرا وبلاگ های تجاری مهم هستند؟

دلایل مختلفی وجود دارد، به غیر از ایجاد ترافیک، که چرا باید زمان و منابع را برای راه اندازی یک وبلاگ تجاری کوچک سرمایه گذاری کنید. در زیر بهترین ها هستند:

این به شما کمک می کند تخصص خود را نشان دهید

یکی از مهمترین مزایای راه اندازی یک وبلاگ کسب و کار کوچک این است که به نشان دادن تخصص شما کمک می کند. این مهم است زیرا باعث می شود مشتریان نسبت به محصول شما اطمینان داشته باشند که منجر به فروش بیشتر می شود.

آگاهی از برند خود را افزایش دهید

با استراتژی سئو مناسب، وبلاگ شما می تواند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) دیده شود. در نتیجه، از افزایش آگاهی از برند، عنصر مهم رشد کسب و کار، لذت خواهید برد.

به آموزش محصول کمک می کند

آموزش محصول شامل کمک به کاربران است که با آموزش نحوه استفاده از محصول شما، بیشترین بهره را از محصول شما ببرند. این استراتژی بازاریابی مهم به شما امکان می دهد مشتریان با ارزش بالا را از پایین قیف (BoFu) تبدیل کنید. این همچنین یک راه عالی برای افزایش نرخ حفظ مشتری شما است.

قدرت را افزایش می دهد و رتبه را افزایش می دهد

وبلاگ نویسی یک راه عالی برای ایجاد بک لینک به وب سایت شما است که منجر به افزایش اعتبار دامنه شما (DA) می شود. این نیز منجر به افزایش رتبه می شود. هر دو منجر به ترافیک بیشتر به سایت شما و رشد سریعتر کسب و کار می شوند.

چگونه در 5 مرحله آسان یک وبلاگ کسب و کار کوچک راه اندازی کنیم

برای راه اندازی وبلاگ کسب و کار کوچک خود آماده اید؟

بیایید به آن برسیم.

1. پایه و اساس درست بگذارید

اگر هنوز وب سایت ندارید، یکی از اولین گام ها برای راه اندازی وبلاگ خود انتخاب بهترین پلت فرم وبلاگ نویسی است. و وردپرس قدرتمندترین و ساده ترین برای استفاده است.

به غیر از یک پلت فرم وبلاگ نویسی، شما همچنین باید سرویس میزبانی وب مناسب را انتخاب کنید. در حالی که تعداد زیادی در بازار وجود دارد، توصیه های برتر ما برای یک وبلاگ کسب و کار کوچک عبارتند از:

شما می توانید لیست کامل پلت فرم های میزبانی وردپرس قابل اعتماد ما را در اینجا بررسی کنید.

علاوه بر پلتفرم های وبلاگ نویسی و میزبانی، شما همچنین به یک تم وردپرس بهینه شده برای سئو و یک صفحه ساز قدرتمند نیاز دارید.

آنها به شما کمک می کنند تا مطمئن شوید که وبلاگ کسب و کار کوچک شما از بهترین شیوه های فنی SEO پیروی می کند.

2. بهترین افزونه سئو وردپرس را نصب کنید

یکی از دلایل اصلی برای راه اندازی یک وبلاگ کسب و کار کوچک، افزایش دید آنلاین شماست. برای این کار باید بهترین افزونه سئو وردپرس را روی سایت خود نصب کنید. افزونه های سئو به شما کمک می کنند تا وب سایت و محتوای خود را برای موتورهای جستجو و افراد بهینه کنید.

وقتی صحبت از افزونه های سئو وردپرس می شود، بهتر از افزونه سئو اصلی وردپرس – All In One SEO (AIOSEO) نمی شود.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است و بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت و بازاریاب با تجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها کمک کند تا بر SERP ها تسلط داشته باشند و ترافیک مرتبط را به سایت های خود هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه کنید. نمونه هایی از ویژگی های ذکر شده عبارتند از:

 • نسل بعدی مولد طرحواره: این اضافه کردن هر نوع نشانه گذاری طرحواره را بسیار آسان می کند.
 • مدیر حمل و نقل: به شما کمک می کند تا ریدایرکت ها را مدیریت کنید و خطاهای 404 را حذف کنید و خزیدن و فهرست بندی سایت شما را برای موتورهای جستجو آسان تر می کند.
 • دستیار اتصال: یک ابزار قدرتمند پیوند داخلی که لینک سازی بین صفحات سایت شما را خودکار می کند. همچنین به شما یک ممیزی لینک خروجی می دهد.
 • تجسم سئو: SEO Visualizer یک نمای کلی از جستجو و قطعات اجتماعی و سئوی کلی به شما می دهد تا بتوانید بهینه سازی خود را بهبود بخشید.
 • IndexNow: برای نمایه سازی فوری در موتورهای جستجو که از پروتکل IndexNow پشتیبانی می کنند (مانند Bing و Yandex).
 • ویرایشگر Robots.txt: به شما کنترل کامل بر دستورالعمل‌هایی که به خزنده‌های وب می‌دهید در مورد پوشه‌ها و فایل‌هایی که در سایت وردپرس خود خزیدن می‌دهند، می‌دهد.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

3. یک تقویم با محتوای تاثیرگذار طراحی کنید

هنگامی که جنبه های فنی وبلاگ کسب و کار کوچک خود را تنظیم کردید، گام بعدی طراحی یک تقویم محتوا است. تقویم محتوایی یک تقویم سرمقاله است که حاوی کلمات کلیدی و ایده های موضوعی برای محتوایی است که در وبلاگ خود منتشر خواهید کرد.

اساس یک تقویم محتوای موفق، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است و ابزارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای انجام این کار از آنها استفاده کنید. برخی از موارد مورد علاقه ما Semrush و Ahrefs هستند. در مورد خود تقویم نیز می‌توانید از ابزارهایی مانند Google Sheets، Asana، Trello و Airtable استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی و موضوعات شما با هدف جستجوی مخاطبان هدف شما مطابقت دارد. این به شما کمک می کند رتبه بندی کنید و از سطوح بالایی از تعامل اطمینان حاصل کنید.

4. بهترین محتوا را ایجاد کنید

اکنون که یک تقویم محتوایی دارید، وقت آن است که شروع به ایجاد و انتشار محتوا در وبلاگ خود کنید. و از آنجایی که رقابت بسیار قوی است، باید محتوای بهتری در مورد موضوعات خود نسبت به آنچه در حال حاضر در وب موجود است ایجاد کنید. چند نکته برای این امر عبارتند از:

فقط آنچه را که دیگران می نویسند تکرار نکنید. در عوض، محتوای منحصر به فرد و مفیدی ایجاد کنید که به خوانندگان شما ارزش می بخشد.

هنگامی که تقویم محتوای خود را برای هدایت تولید محتوای خود دارید، وقت آن است که وبلاگ نویسی را شروع کنید. اما رتبه بندی محتوای شما خودکار نیست. شما باید پست های وبلاگ خود را برای مشاهده و تعامل SERP بهینه کنید. چند راه برای انجام این کار عبارتند از:

پیاده سازی نشانه گذاری طرحواره

نشانه گذاری طرحواره، که به آن داده های ساختاریافته نیز می گویند، قطعه کدی است که می توانید آن را به پست ها یا صفحات خود تزریق کنید تا به موتورهای جستجو کمک کند محتوای شما را بهتر درک کنند.

AIOSEO به لطف تولید کننده طرحواره نسل بعدی خود، به شما این امکان را می دهد که هر نوع طرحواره ای را بدون نیاز به مهارت های فنی یا کدنویسی به وب سایت خود اضافه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صفحه فرود خود را باز کنید، به صفحه خود بروید تنظیمات AIOSEOو سپس کلیک کنید طرح.

نوع طرح پیش‌فرض روی مقاله تنظیم شده است، اما می‌توانید با کلیک کردن آن را حذف کنید سطل زباله آیکون. همچنین، می‌توانید با کلیک کردن، یک نوع طرحواره دیگر اضافه کنید تولید طرحواره دکمه. این باز خواهد شد کاتالوگ طرح ها، که از آن می توانید طرحی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد افزودن طرح کلی به پست های خود، راهنمای دقیق ما را در اینجا بررسی کنید.

همانطور که محتوای بیشتری منتشر می کنید، باید لینک های داخلی ایجاد کنید. این مهم است زیرا به شما کمک می کند تا مرجعیت موضوع را ایجاد کنید و محتوای خود را در SERP رتبه بندی کنید.

خوشبختانه، AIOSEO وظیفه وقت گیر جستجوی دستی مقالات در وبلاگ شما برای پیوند به و از آن را بر عهده می گیرد. این به لطف Link Assistant، قابلیتی است که لینک سازی داخلی را خودکار می کند.

Link Assistant همچنین به شما کمک می کند تا صفحات یتیم را پیدا کرده و تعمیر کنید. اینها صفحاتی در وبلاگ شما هستند که به صفحات دیگر سایت شما یا از آنها پیوند ندارند. متأسفانه، آنها همچنین می توانند بر سئوی شما تأثیر منفی بگذارند.

یک نقشه سایت ایجاد کنید

نقشه سایت XML فهرستی از محتوای شما در قالب قابل خواندن توسط ماشین است. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای وبلاگ شما را به راحتی هدایت کنند.

نقشه سایت همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا بدانند آخرین بار چه زمانی یک پست به روز شده است. این به آنها کمک می کند تا بدانند آیا محتوای شما به کاربران فعلی مرتبط است یا خیر.

در حالی که نقشه سایت مستقیماً رتبه شما را افزایش نمی دهد، به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا وب سایت شما را بهتر بخزند. این بدان معنی است که آنها می توانند محتوای بیشتری پیدا کنند و شروع به نمایش آن در نتایج جستجو کنند که منجر به رتبه بندی بالاتر و ترافیک بیشتر به سایت شما می شود.

شما می توانید دستورالعمل های دقیق برای ایجاد نقشه سایت XML را در اینجا دریافت کنید.

بهینه سازی برای جستجوهای محلی

اگر کسب و کار کوچکی هستید که به ترافیک پیاده متکی است، باید وبلاگ خود را برای جستجوهای محلی بهینه کنید. برای انجام این کار، باید بهترین شیوه های سئو محلی را دنبال کنید.

برای کمک به تسلط بهتر بر جستجوی محلی، می توانید از ماژول SEO کسب و کار محلی AIOSEO نیز استفاده کنید. این به شما اجازه می دهد تا به راحتی طرح کسب و کار محلی خود را تنها با چند کلیک راه اندازی کنید، بدون نیاز به کد.

ماژول SEO کسب و کار محلی همچنین دید شما را در Google Maps افزایش می دهد و شانس جستجوگرها را در هنگام انجام جستجوی محلی بر اساس کلمه کلیدی مورد نظر شما افزایش می دهد.

امروز وبلاگ کسب و کار کوچک خود را راه اندازی کنید و حضور آنلاین خود را افزایش دهید

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد که چگونه یک وبلاگ کسب و کار کوچک راه اندازی کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند نحوه تنظیم SEO برای زبان های مختلف و نحوه استفاده از بلوک سؤالات متداول وردپرس برای بهبود سئو.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.چگونه کلمات کلیدی برتر رقبای خود را بررسی و “دزدیدن” کنید


آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه کلمات کلیدی برتر رقبای خود را بررسی کنید و از نظر اخلاقی “دزدیدن” آنها را انجام دهید؟

بله همینطور است! یک راه آسان برای بررسی کلمات کلیدی رقبا و استفاده از آن اطلاعات برای پیشی گرفتن و شکست دادن آنها در نتایج جستجو وجود دارد.

در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه کلمات کلیدی برتر رقبای خود را بررسی کرده و “دزدیدن” کنید. ما همچنین نحوه شناسایی رقبای خود و جاسوسی از سایر داده های مهم SEO و عملکرد را پوشش خواهیم داد.

در اینجا یک مرور سریع از آنچه در این پست به آن خواهیم پرداخت است. می توانید روی این لینک های سریع کلیک کنید تا مستقیماً به بخش های مختلف بروید:

چرا باید کلمات کلیدی رقبای خود را بررسی کنید؟

دانستن کلمات کلیدی که رقبای شما برای آنها رتبه بندی می کنند به شما کمک می کند تا بفهمید کدام کلمات کلیدی باعث ایجاد ترافیک مرتبط می شوند. همچنین حدس و گمان را از تحقیقات کلمه کلیدی شما حذف می کند زیرا کلمات کلیدی را که باید دنبال کنید را نشان می دهد.

همچنین فضای دیجیتال مارکتینگ و سئو با زمان رقابتی تر می شود. برای اینکه از بازی جلوتر بمانید، باید بدانید که دیگران در صنعت شما چه می کنند.

به عنوان مثال، 75٪ از جستجوگران حتی به خود زحمت نمی دهند که روی نتایج صفحه اول کلیک کنند، بنابراین بسیار مهم است که بتوانیم برای رتبه بندی صفحه اول گوگل رقابت کنیم. و با یافتن بهترین کلمات کلیدی رقبا و “دزدیدن” آنها از نظر اخلاقی، می توانید سئوی خود را بهبود بخشید و آنها را در نتایج جستجو شکست دهید.

چگونه رقبای خود را شناسایی کنیم

اولین گام برای “دزدیدن” کلمات کلیدی رقبا، شناسایی رقبای خود است. در اینجا 2 مرحله ساده برای شروع شما آورده شده است.

1. فهرستی از رقبا تهیه کنید

با تهیه لیستی از رقبا که فکر می کنید برای کلمات کلیدی مشابه در جستجوی ارگانیک رقابت می کنند، شروع کنید.

فقط تمام رقبا را که می توانید به آنها فکر کنید، از بالای سر خود یادداشت کنید.

در بیشتر موارد، چندین رقیب را می شناسید که با کسب و کار شما رقابت می کنند. این شروع خوبی برای شناسایی رقبای شما خواهد بود.

قدم بعدی گشت و گذار در غول جستجوگر گوگل است. گوگل تمام اطلاعات مورد نیاز برای شناسایی بیشتر رقبای خود را دارد.

بنابراین فقط سرویس، محصول یا کلمات کلیدی برند خود را در جستجوی گوگل تایپ کنید و ببینید چه چیزی به دست می آید. بررسی کنید چه کسی برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا خدمات شما رتبه بندی می کند و لیست رقبای خود را در نظر داشته باشید.

به عنوان مثال، اگر کسب و کار شما افزونه فرم تماس وردپرس را می فروشد، می توانید یک جستجوی کلیدواژه مانند “بهترین افزونه فرم تماس وردپرس” را اجرا کنید.

اگر تبلیغات را در بالا مرور کنید، نتایج جستجوی ارگانیک وب سایت هایی را خواهید دید که برای آن کلمه کلیدی رتبه بندی می شوند. آنها رقابت مستقیم شما با آن عبارت کلیدی و ترافیک ارگانیک خواهند بود.

حالا برای قسمت باحالش!

بیایید نگاهی به نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی رقبای خود بیاندازیم و با استفاده از بهترین افزونه SEO برای وردپرس، All in One SEO (AIOSEO) از رقبای خود پیشی بگیرید.

نحوه انجام تجزیه و تحلیل رقبای سئو (ابزار رایگان)

سرقت موفقیت آمیز ترافیک رقبا با تجزیه و تحلیل سئوی رقبا شروع می شود. و شما به راحتی می توانید این کار را با AIOSEO انجام دهید.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است و بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است. میلیون ها صاحب وب سایت هوشمند و بازاریاب به این افزونه اعتماد دارند تا به آنها کمک کند رتبه بندی موتورهای جستجوی خود را بهبود بخشند و ترافیک واجد شرایط را به سایت های خود هدایت کنند. برخی از بسیاری از ویژگی های قدرتمندی که به این امر کمک می کند عبارتند از:

 • نسل بعدی مولد طرحواره برای قطعه های برجسته و غنی
 • مولد نقشه سایت برای بهبود خزیدن در موتورهای جستجو
 • تجزیه و تحلیل بهینه سازی روی صفحه TrueSEO
 • دستیار پیوند برای اتصالات داخلی بهینه شده در خلبان خودکار
 • تغییر مسیر مدیر برای رفع اشکال خطاهای 404
 • و بیشتر

AIOSEO همچنین دارای یک ابزار تجزیه و تحلیل سئو قدرتمند است که انجام تجزیه و تحلیل رقبا را حتی اگر هیچ مهارت فنی ندارید آسان می کند.

بهترین قسمت؟ شما می توانید این کار را مستقیماً از وردپرس انجام دهید.

با AIOSEO می‌توانید آنچه را که رقبای شما برای تقویت سئو انجام می‌دهند، رمزگشایی کنید. این به شما امکان می دهد فرآیند آنها را مهندسی معکوس کنید و ترافیک آنها را بدزدید.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب دقیق ما را بررسی کنید.

ابتدا سایت خود را بررسی کنید

پس از نصب AIOSEO، اولین قدم برای انجام تجزیه و تحلیل رقبا، بررسی عملکرد سایت خود است. برای انجام این کار، فقط به همه در یک سئو » تجزیه و تحلیل سئو صفحه با این کار صفحه جدیدی باز می شود چک لیست سئو ممیزی ابزار

چک لیست سئو حسابرسی وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و یک امتیاز کلی سئو به شما می دهد. همچنین چک لیستی از توصیه های مفید برای بهبود نمره کلی سئو، رفع مشکلات مهم و بررسی مواردی که به خوبی بهینه کرده اید به شما ارائه می دهد.

تجزیه و تحلیل سایت رقیب شما

هنگامی که مشکلات سایت خود را برطرف کردید، زمان آن است که به تحلیل رقبای SEO خود ادامه دهید. بنابراین، مرحله بعدی کلیک بر روی آن است سایت رقیب را آنالیز کنید بخش. با این کار صفحه جدیدی باز می شود که در آن می توانید URL رقیب خود را وارد کنید.

سپس بر روی آن کلیک کنید تجزیه و تحلیل می کنم دکمه. و مانند جادو، AIOSEO تجزیه و تحلیل عمیق سئو سایت رقیب شما را انجام می دهد و امتیاز کلی سئو سایت را به شما می دهد.

جاسوسی از سایر داده های مهم SEO و عملکرد

از AIOSEO سایت رقیب را آنالیز کنید به شما اجازه می دهد تا در سایت رقیب خود تحقیق کنید و ببینید که چگونه متا تگ ها، عملکرد سایت و غیره خود را بهینه کرده اند. در ادامه نحوه انجام این کار را به شما نشان خواهیم داد.

بررسی سئوی اولیه رقیب خود

که در عمدتا سئو می توانید ببینید که چگونه رقیب شما عنوان SEO و توضیحات متا خود را بهینه کرده است.

همچنین می‌توانید معیارهای مهم دیگری مانند طول کاراکتر، کلمات کلیدی در عنوان و توضیحات، برچسب‌های H1، برچسب‌های H2، ویژگی‌های تصویر جایگزین، پیوندهای خارجی و موارد دیگر را بیابید.

با این حال، می‌توانید این داده‌های سخت را ببینید و آن‌ها را با بهینه‌سازی خودتان مقایسه کنید و تنظیماتی را انجام دهید که ممکن است کار بهتری انجام داده باشند.

خوب، بیایید به تحلیل سئو بعدی نگاه کنیم.

بررسی سئوی پیشرفته رقیب شما

که در سئوی پیشرفته بخش، ما آن را یک گام جلوتر در جاسوسی از SEO رقبای شما برمی داریم.

به عنوان مثال، در اینجا می توانید ببینید که فایل robots.txt و همچنین برخی متا تگ های Open Graph وجود ندارد.

اما شما همچنین می توانید ببینید که رقیب شما چه کاری انجام داده است که به خوبی با رنگ سبز مشخص شده است. بنابراین از این اطلاعات استفاده کنید و آن را با امتیاز سئوی خود مقایسه کنید و مطمئن شوید که همه چیز با رنگ سبز مشخص شده است.

بررسی عملکرد سایت رقیب شما

همانطور که اکثر صاحبان وب سایت می دانند، سرعت سایت یکی از مهمترین فاکتورهای سئو است. گوگل از سایت هایی که به سرعت در نتایج جستجو بارگیری می شوند، حمایت می کند.

با این حال، می توانید زمان پاسخگویی وب سایت رقیب خود و همچنین سایر معیارهای عملکرد را در آن مشاهده کنید بهره وری بخش.

و می‌توانید روی اشکالات کوچک در منوی سمت راست کلیک کنید تا درباره هر معیار عملکرد بیشتر بدانید و توصیه‌هایی برای بهبود آنها دریافت کنید.

نحوه بررسی و “دزدیدن” کلمات کلیدی رقبا (با استفاده از Ahrefs)

حالا به دلیل آمدنت به اینجا…

چک کردن و سرقت کلمات کلیدی رقیب شما

ابزارهای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که می توانید برای بررسی کلمات کلیدی که رقبای شما استفاده می کنند و از نظر اخلاقی آنها را “دزدیدن” استفاده کنید. با این حال، ما Ahrefs را توصیه می کنیم. ما همچنین از آن برای نشان دادن این هک قدرتمند SEO استفاده خواهیم کرد.

برای شروع، به Ahrefs » کاوشگر سایت و آدرس سایت خود را وارد کنید. برای اهداف توضیحی، از Ahrefs به عنوان مثال استفاده می کنیم.

سپس بر روی کلیک کنید شکاف محتوایی و URL رقبای برتر خود و URL خود را وارد کنید اما هدف زیر واجد شرایط نیست رشته:

پس از پر کردن این اطلاعات بر روی آن کلیک کنید نمایش کلمات کلیدی دکمه. با این کار صفحه ای با تمام کلمات کلیدی باز می شود که رقبای شما برای آنها رتبه بندی می کنند اما شما رتبه بندی نمی کنید.

سپس آن کلمات کلیدی را در قالب CSV صادر کنید تا بتوانید از آنها برای ایجاد کمپین های SEO موثر استفاده کنید.

این است!

شما از نظر اخلاقی کلمات کلیدی رقبای خود را “دزدیده اید”. اکنون می توانید محتوای مبتنی بر داده ایجاد کنید که برای کلمات کلیدی مهم برای تجارت شما رتبه بندی می کند.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد تا یاد بگیرید چگونه کلمات کلیدی رقبای خود را بررسی و سرقت کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند نحوه استفاده از طرح فهرست‌بندی Google Merchant Center در وردپرس و نحوه افزایش CTR ارگانیک خود.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.نحوه اضافه کردن طرح بررسی محصول در وردپرس


آیا می خواهید بدانید که چگونه یک طرح بررسی محصول را در وردپرس اضافه کنید؟

نمایش نظرات محصول در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) یک راه عالی برای ایجاد اعتماد و افزایش نرخ کلیک (CTR) است.

در این مقاله نحوه افزودن طرح بررسی محصول در وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

چرا بررسی محصول مهم است؟

بررسی محصول به دلایل زیادی یک عنصر ضروری برای بازاریابی آنلاین موثر است. اولیه شامل:

 • اثبات اجتماعی: مردم از برندهایی خرید می کنند که دیگران به آنها اعتماد دارند. اگر یک کسب و کار کوچک هستید، دریافت نظرات آنلاین بیشتر راهی عالی برای اثبات به مشتریان احتمالی است که شما یک تجارت قانونی هستید.
 • ایجاد اعتماد: نظرات کاربران روشی عالی برای ایجاد اعتماد بین مخاطبان است زیرا نشان دهنده قابلیت اعتماد و شایستگی شما برای انجام وعده هایتان است. هرچه تعداد نظرات بیشتر باشد، مشتریان بیشتر به برند شما اعتماد خواهند کرد.
 • فروش را هدایت کنید: نظرات مشتریان بالقوه را تشویق می کند از شما خرید کنند زیرا نشان می دهد که مشتریان قبلی از محصول یا خدمات شما راضی بوده اند.
 • وفاداری مشتری را تشویق کنید: هر چه مشتریان بیشتر با برند شما تعامل داشته باشند، احتمال وفاداری آنها بیشتر می شود. و بررسی ها راهی عالی برای تشویق این تعامل هستند.
 • سئو را افزایش دهید: هرچه کاربران بیشتر برند و محصول شما را ذکر کنند، موتورهای جستجو به احتمال زیاد صفحات محصول شما را رتبه بالاتری خواهند داشت. همچنین، هنگامی که نشانه‌گذاری طرحواره نمایش را نمایش می‌دهید، بر نرخ کلیک (CTR) شما تأثیر مثبت می‌گذارد، که بر رتبه‌بندی شما در نتایج جستجو نیز تأثیر می‌گذارد.

همانطور که می بینید، اهمیت بررسی محصول را نمی توان نادیده گرفت.

نحوه اضافه کردن طرح بررسی محصول در وردپرس

برای افزودن طرح بررسی محصول به سایت وردپرس خود آماده هستید؟

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه انجام آن وجود دارد.

مرحله 1: نصب All In One SEO (AIOSEO)

اولین قدم برای دریافت پنل دانش محصول، نصب و فعال سازی All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است و بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است. میلیون‌ها صاحب وب‌سایت و بازاریاب با تجربه به این افزونه اعتماد دارند تا به آنها کمک کند بر صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) تسلط داشته باشند و ترافیک مرتبط را به سایت‌هایشان هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه کنید.

یکی از محبوب ترین ویژگی های AIOSEO، مولد طرح جدید نسل بعدی است.

این ماژول انقلابی اضافه کردن نشانه‌گذاری طرح‌واره دلخواه به پست‌ها و صفحات شما را آسان می‌کند. در این مورد، اضافه کردن طرح بررسی محصول به صفحات محصول شما را بسیار آسان می کند.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

مرحله 2: یک طرح محصول اضافه کنید

هنگامی که AIOSEO را نصب و فعال کردید، اضافه کردن یک طرح بررسی محصول آسان است. برای انجام این کار، ابتدا باید با باز کردن صفحه در حالت ویرایشگر، یک طرح محصول به پست یا صفحه خود اضافه کنید.

سپس به پایین اسکرول کنید تنظیمات AIOSEO » طرح.

مطمئن شوید که نشانه گذاری طرحواره در این صفحه روی تنظیم شده است تولید – محصول. اگر نه، روی آن کلیک کنید تولید طرحواره دکمه. این مال ما را باز خواهد کرد کاتالوگ طرح ها، آ مجموعه ای از انواع نشانه گذاری طرحواره که می توانید از میان آنها نشانه گذاری طرحواره محصول را انتخاب و اضافه کنید.

با این کار پنجره ای با فیلدهایی برای اضافه کردن تمام اطلاعات مورد نیاز برای خروجی نشانه گذاری طرح محصول باز می شود.

مرحله 3: طرح محصول خود را ویرایش کنید تا جزئیات بررسی را اضافه کنید

مرحله بعدی برای افزودن طرح بررسی محصول، پر کردن جزئیات بررسی محصول است.

برای شروع، روی دکمه Edit Schema کلیک کنید:

با این کار، پنجره‌ای با فیلدهایی برای تمام جزئیات بررسی مرتبط مورد نیاز برای ایجاد نشانه‌گذاری طرح بررسی محصول باز می‌شود.

برای افزودن نظرات محصول خود، به پایین پیمایش کنید تا پیدا کنید مرور بخش.

همچنین می توانید محدودیت های رتبه بندی خود را برای اطمینان از یک مقیاس رتبه بندی یکنواخت تنظیم کنید.

هنگامی که بازخورد خود را اضافه کردید، کلیک کنید یک طرحواره اضافه کنید دکمه.

و بس!

شما یک طرح بررسی محصول در وردپرس اضافه کرده اید.

امیدواریم این پست به شما در یادگیری نحوه افزودن طرح بررسی محصول در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند نحوه افزودن اطلاعات حمل و نقل به قطعات جستجو و نحوه استفاده از بلوک سؤالات متداول برای بهبود سئو.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.اهمیت مطالعات موردی برای وب سایت های شرکت های حقوقی


چرا مطالعات موردی اولویت اول شما برای تولید محتوا است

به دنبال راه هایی برای متمایز کردن وب سایت شرکت حقوقی خود از رقبا هستید؟ شما اصول اولیه را پوشش داده اید:

 • یک وب سایت قوی که تمام خدمات و مناطق خدماتی شما را نمایش می دهد.
 • بیوگرافی و تاریخچه شرکت به خوبی نوشته شده است.
 • ناوبری مناسب و فراخوان برای اقدام برای تشویق مشتریان بالقوه برای اتصال.

اما بعدش چی میشه؟

ما معتقدیم که مطالعات موردی باید در اولویت اول در نوشتن محتوا برای وب سایت های شرکت های حقوقی باشد. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چرا و چگونه.

چرا مطالعات موردی موثر هستند؟

مطالعات موردی راه حل های واقعی را به مشتریان بالقوه ارائه می دهد. مطالعات موردی خوب داستان‌هایی را بیان می‌کنند، خواننده را درگیر می‌کنند و امیدواریم پاسخ احساسی ایجاد کنند. آنها شواهد اجتماعی ارائه می دهند که نشان می دهد کاری که شرکت شما انجام می دهد برای مشتریان موفق و تاثیرگذار است. و داشتن مدرک اجتماعی جایی است که باید در این روزگار باشید که بررسی ها همه چیز هستند. برای اینکه کسب و کار خود را از بقیه متمایز کنید، داشتن نمونه های واقعی برای متقاعد کردن مردم برای تماس با کسب و کار شما ضروری است.

مشتریان می خواهند بدانند که شرکت شما:

 1. او در رشته خود تجربه دارد
 2. آنها در منطقه خود موفق بوده اند
 3. نمونه های دنیای واقعی داشته باشید

مطالعات موردی می تواند همه اینها و بیشتر را ارائه دهد.

مطالعه موردی چیست؟

به عبارت ساده، مطالعه موردی داستان موفقیت شرکت شما را بیان می کند. به همان اندازه که ساده به نظر می رسد، ساختن داستان می تواند کمی چالش برانگیزتر باشد.

چگونه یک مطالعه موردی بنویسیم

 1. حوزه هایی را که می خواهید کسب و کارتان روی آن تمرکز کند را مشخص کنید.
  مواردی را انتخاب کنید که کلید موفقیت شرکت حقوقی شما هستند. روی مواردی که سناریوهای افراطی هستند تمرکز نکنید، در عوض روی مواردی تمرکز کنید که بیشترین مشتری را جذب می کند. روی مرتبط ترین مواردی که می خواهید توجه را به خود جلب کنید و مشتریان بیشتری را به دست آورید، تمرکز کنید.
 1. نمونه ای را پیدا کنید که در آن در این زمینه موفق بوده اید.
  هنگامی که منطقه مناسب را برای تمرکز بر روی آن پیدا کردید، می توانید موردی را پیدا کنید که در آن موفق به گزارش دادن شده اید. بدیهی است که اعداد بزرگ‌تر تأثیر بیشتری می‌گذارند، اما اگر مورد چیزی نیست که برای تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه مهم باشد، باید در مورد آن تجدید نظر کنید. فقط به این دلیل که توافق بزرگی در مورد یک پرونده داشتید، اگر موردی نیست که اغلب اتفاق می افتد یا بازار بزرگی برای آن وجود دارد – ممکن است نخواهید یک پرونده کامل در مورد آن بنویسید. این نوع موفقیت ها برای عناوین سریع خوب هستند، اما نه زمانی که بخواهید برای نوشتن داستان وقت بگذارید، اگر این مورد اغلب مطرح نمی شود.
 2. در صورت لزوم از مشتری اجازه بگیرید.
  ممکن است در نظر داشته باشید که از مشتری بپرسید که اگر امکان دارد داستان را به اشتراک بگذارید، کدام مورد را برجسته می کنید. هویت شما را به آنها اطلاع دهید و البته هر گونه اطلاعات شخصی محرمانه نگه داشته می شود. اکثر مشتریان مشکلی ندارند، اما ابتدا باید مانند یک حرفه ای سوال کنید. اگر NDA را امضا کرده اید، می توانید با مبهم بودن آن را دور بزنید، اما این می تواند چالش بیشتری باشد.
 3. قصه را تعریف کن.
  گفتن داستان می تواند سخت ترین قسمت باشد. برای شروع داستان، با توضیح مشکل شروع کنید، نحوه حل آن را وارد کنید و با نتایج پایان دهید.

پرونده‌های حقوقی نه تنها ابزار ارزشمندی برای کمک به تبدیل کاربران به مشتری هستند، بلکه ابزار بازاریابی بسیار مؤثری هستند که می‌تواند در چندین پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد، به بهبود نتایج جستجوی ارگانیک، افزودن به محتوای رسانه‌های اجتماعی و استفاده از مطالعات موردی به عنوان یک ابزار مفید کمک می‌کند. ویدیو برای کمک به تبدیل وب سایت شما.

برای نوشتن مطالعات موردی برای شرکت حقوقی خود به کمک نیاز دارید؟

TheeDigital متخصص در بازاریابی شرکت حقوقی است. ما تخصص لازم برای کمک به شما را داریم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه TheeDigital می تواند با نوشتن مطالعات موردی، پرداختن به تبلیغات پولی یا حتی طراحی مجدد وب سایت شرکت حقوقی شما، به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند.

درباره نویسنده:
ملیسا رید

ملیسا مدیر پروژه پیشرو در TheeDigital با بیش از 20 سال تجربه در تجارت الکترونیک، طراحی وب و مهارت های مدیریت پروژه است.

شما نمی توانید از نکات PPC برای وکلا غافل شوید


در یک بازار حقوقی رقابتی که در آن شرکت های حقوقی مستقر فراوان هستند، وکلای محلی باید در صورت امکان از تمام ابزارهای موجود در جعبه ابزار بازاریابی آنلاین خود استفاده کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای یک وکیل یا شرکت برای افشای نام خود، سرمایه‌گذاری در تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) مانند Google AdWords است. در اینجا شش نکته مفید PPC وجود دارد که باید هنگام استفاده از تبلیغات جستجو برای ترویج فعالیت خود به خاطر داشته باشید:

1. ساختار کمپین PPC اهمیت دارد

با AdWords، می‌خواهید تا حد امکان خاص باشید – هرچه مرتبط‌تر با پرس و جوی جستجو باشد، کیفیت تبلیغ بالاتر باشد، احتمال بیشتری برای دستیابی به تبلیغات برتر خواهید داشت. هر کسب و کار و کمپین متفاوتی است، اما اگر قصد دارید خدمات حقوقی خود را تبلیغ کنید، کمپین خود را مانند طراحی وب سایت خود طراحی کنید.

هر کمپین را بر اساس حوزه تمرین و هر گروه تبلیغاتی را بر اساس مسائل حقوقی خاص (اصطلاحات رایجی که افراد جستجو می کنند) تقسیم کنید. بهترین کمپین ها صفحات فرود برای هر گروه تبلیغاتی خواهند داشت. نمونه ساختار AdWords:

پویش گروه های تبلیغاتی صفحات فرود تبلیغاتی
وصیت نامه و املاک برنامه ریزی املاک example.com/wills-estates/estate-planning
اداره املاک example.com/wills-estates/estate-administration
یک امانت زنده example.com/wills-estates/living-trust
وصیت نامه آخر example.com/wills-estates/last-will-and-testament

راه اندازی کمپین ها به این روش به شما این امکان را می دهد که در تلاش های بازاریابی خود سازماندهی بیشتری داشته باشید و همچنین در نحوه تفسیر نتایج آن تلاش ها سازماندهی بیشتری داشته باشید. به دلیل خاص بودن ساختار این گروه تبلیغاتی، می‌توانید تقاضای واقعی خدمات خود را در منطقه بازار خود مشاهده کنید، اصطلاحات جستجوی مشتری را اصلاح کنید (بر خلاف اصطلاحات حقوقی)، و فرصت‌های خاص تری برای بهبود ارائه دهید.

در چنین بازار قانونی شلوغی، باید تا آنجا که ممکن است در مقابل مشتریان بالقوه خود باشید. آنها گزینه های زیادی دارند و برای بیشتر بازار، پیشنهادهای ارزش شرکت حقوقی یکسان به نظر می رسند. گاهی اوقات تنها راه برای متمایز شدن این است که تا زمانی که ممکن است در مقابل مشتری خود بمانید، در حالی که آنها تصمیم خود را می گیرند. بازاریابی مجدد که به آن هدف گذاری مجدد در سایر پلتفرم های تبلیغاتی نیز می گویند، راهی عالی برای انجام این کار است!

با استفاده از یک پیکسل یا کد اضافه شده به یک وب سایت، کمپین های بازاریابی مجدد تبلیغات را به مشتریان بالقوه ای که قبلاً به وب سایت یا برنامه تلفن همراه شما مراجعه کرده اند، ردیابی کرده و نشان می دهد. اگر یک مشتری بالقوه وب سایت شما را بدون تبدیل ترک کند، می توانید از مخاطبان بازاریابی مجدد برای جذب مجدد آنها استفاده کنید. این مخاطبان به حفظ برند شما (به جای رقبا) با هدف بازگرداندن آن مشتریان بالقوه به سمت شما یا وب سایت شما به امید فروش کمک می کنند.

انجام کمپین های بازاریابی مجدد آسان است، به بودجه زیادی نیاز ندارد (چند صد دلار در ماه احتمالاً تنها چیزی است که نیاز دارید)، و حتی می توان مخاطبان بازاریابی مجدد را به کمپین های فعلی شما اضافه کرد. این یک راه عالی برای پرورش پایگاه مشتریان فعلی شما، افزایش فروش و به حداکثر رساندن تلاش های بازاریابی مداوم شما است.

3. کمپین خود را تا حد امکان تکمیل کنید!

هنگامی که یک کمپین قانونی PPC راه اندازی می کنید، یک “پاداش تکمیل” بسیار خوب وجود دارد. برای کسانی که با مرجع بازی های ویدیویی آشنا نیستند، منظور من این است که می خواهید تا حد امکان عناوین، توضیحات، تصاویر، ویدیوها و دارایی های خود را که به عنوان پسوند تبلیغات نیز شناخته می شوند، تکمیل کنید.

اگرچه ممکن است گاهی خسته کننده به نظر برسد، اما تکمیل هر جنبه از کمپین به شما برتری در عملکرد کمپین شما می دهد. موتورهای جستجو در واقع کمپین شما را تقویت می کنند. اگر این عناصر را تکمیل کنید، به احتمال زیاد نسبت به کمپین هایی با قیمت مشابه که تنها 75 درصد کامل شده اند، رتبه بالاتری خواهید داشت.

یک بار دیگر، پر کردن همه متغیرها در کمپین قانونی PPC، املاک بیشتری به شما می دهد. در مثال یک زیر، می بینید که آگهی برتر دارای متن بسیار بیشتری نسبت به موارد زیر است، بنابراین فضای بیشتری را اشغال می کند و در مقایسه با آن برجسته می شود.

مثال اول:

اگر به مثال دوم نگاه کنید، آگهی عمیق تری با لینک های سایت و پسوندهای تصویر خواهید دید. این همان چیزی است که باید هنگام ساخت کمپین های تبلیغاتی قانونی خود به دنبال آن باشید.

مثال دو:

4. از برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل استفاده کنید

گوگل تعدادی ابزار عالی دارد که می توانید از آنها برای بهبود عملکرد کمپین های تبلیغاتی قانونی خود استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم از برنامه‌ریز کلمات کلیدی Google برای کمک به ساخت و بهینه‌سازی گروه‌های تبلیغاتی خود استفاده کامل کنید.

برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل به شما این امکان را می دهد که در یک وب سایت و/یا کلمات کلیدی را که می خواهید برای آن پیشنهاد بدهید قرار دهید و سپس هزینه به ازای هر کلیک، حجم جستجوی تاریخی را در اختیار شما قرار می دهد و حتی کلمات کلیدی جدیدی را در اختیار شما قرار می دهد که شاید فکرش را نمی کردید. اگر مطمئن نیستید که چگونه با تحقیق کلمات کلیدی شروع کنید، این یک ابزار عالی است.

5. CPC: در مورد هزینه کردن هوشمند باشید

استفاده از ساختار کمپین مانند مثال در اولین نکته ما می تواند به شما کمک کند هزینه به ازای هر کلیک (CPC) خود را پایین نگه دارید. به عنوان مثال، “وکلای طلاق رالی NC” 26.88 دلار CPC ارزش دارد. اما یک کلمه کلیدی برای یک موضوع حقوقی خاص تر بسیار پایین تر است و “وکیل طلاق” فقط 6.84 دلار ارزش دارد. این تاکتیک به شما کمک می‌کند تا بیشترین بهره را از دلار بازاریابی خود ببرید و با پسران بزرگ‌تری که روی کلمات کلیدی بسیار گران‌تر پیشنهاد می‌دهند، رقابت کنید. متصل: هزینه اجرای تبلیغات Google PPC برای شرکت های حقوقی چقدر است؟

6. تبلیغات هوشمند همیشه آنقدر هوشمند نیستند

اگر تجربه زیادی در زمینه تبلیغات جستجو ندارید و در تلاش برای شروع هستید، ممکن است با کمپین های تبلیغاتی هوشمند روبرو شوید. در حالی که راه اندازی این کمپین ها با تجربه کم یا بدون تجربه بسیار آسان است، اما از نظر بهینه سازی کنترل زیادی را ارائه نمی دهند.

شما اساساً می خواهید که گوگل بدون اینکه مستقیماً با شما صحبت کند، تجارت و مشتریان خاص شما را درک کند. اگرچه الگوریتم یادگیری ماشین گوگل کاملاً پیشرفته است، اما هنوز نمی تواند تعیین کند که آیا کلیک مشتری بالقوه واقعاً قصد دارد شما را برای خدمات حقوقی خاص خود استخدام کند یا خیر. به احتمال زیاد یک کمپین تا حدودی بی اثر با تعداد زیادی کلیک هدر رفته خواهید داشت.

اگر تصمیم دارید این کمپین های هوشمند را به عهده بگیرید، مطمئن شوید که کلمات کلیدی شما به خوبی بررسی شده اند و اهداف تبدیل شما به درستی تنظیم شده اند. کلمات کلیدی و تبدیل های دقیق می توانند به بهبود عملکرد گزینه های تبلیغاتی کاملاً خودکار مانند کمپین های هوشمند و حداکثر عملکرد کمک کنند.

نکته حرفه ای: PPC DIY نیست.

در چنین فضای رقابتی با سایر مشاغل با بودجه های بسیار بیشتر که از AdWords برای به رسمیت شناختن برند و هدایت کسب و کار جدید استفاده می کنند، جایی برای خطا وجود ندارد. اینجاست که متخصصان PPC – مانند بازاریابان دیجیتال در TheeDigital – می توانند ارزش فوق العاده ای به استراتژی بازاریابی شما بیافزایند.

ما تجربه گسترده ای در بسیاری از بخش های حقوقی داریم و مشتاقیم که به شما در کشت سرب و اهداف فروش کمک کنیم.

چگونه بررسی کنیم که آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند یا خیر


آیا می خواهید بدانید چگونه می توانید بررسی کنید که آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند یا خیر؟

قطعات جستجو اولین فرصت شما برای تعامل با کاربران موتورهای جستجو هستند، زمانی که آنها به دنبال اطلاعات یا محصولی هستند که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید.

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه بررسی کنید که آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند یا خیر.

قطعات جستجوی گوگل چیست (و چرا مهم هستند)؟

یک قطعه جستجوی گوگل خلاصه ای از محتوای شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) است. قبل از اینکه روی پیوند کلیک کنند، به کاربران نشان می دهد که چه چیزی از یک محتوا انتظار دارند. قطعات جستجوی معمولی گوگل شامل پیوند صفحه وب، عنوان صفحه و توضیح کوتاهی از صفحه است.

چرا قطعات جستجوی گوگل برای سئو مهم هستند؟

قطعه جستجوی گوگل شما مهمترین بخش املاک آنلاین است. اگر به درستی بهینه سازی شود، می تواند منجر به انتخاب کاربران شود که بر روی قطعه شما به جای دیگران کلیک کنند. در نتیجه، ترافیک و سئوی کلی خود را افزایش می دهید.

به همین دلیل است که باید مطمئن شوید که قطعات جستجوی شما مفید، جذاب و جذاب هستند.

چگونه بررسی کنیم که آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند یا خیر

اکنون که می‌دانید تکه‌های جستجوی Google چیست و چرا مهم هستند، بیایید نگاهی گذرا به این موضوع بیندازیم که چگونه می‌توانید بررسی کنید که آیا قطعات شما به درستی بهینه شده‌اند یا خیر.

مرحله 1: نصب All In One SEO (AIOSEO)

اولین قدم برای تأیید اینکه قطعات جستجوی Google شما به درستی بهینه شده اند، نصب و فعال کردن All In One SEO (AIOSEO) است.

AIOSEO بهترین افزونه سئو وردپرس در جهان است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. میلیون ها صاحب وب سایت و بازاریاب با تجربه به AIOSEO اعتماد دارند تا به آنها کمک کند تا بر SERP ها تسلط داشته باشند و ترافیک مربوطه را به سایت هایشان هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی ها و ماژول های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و کاربران بهینه کنید.

یکی از محبوب ترین ویژگی های AIOSEO ماژول جدید SEO Preview است.

این ماژول قدرتمند بررسی اینکه آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند را آسان می کند.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

مرحله 2: وارد وردپرس شوید و صفحه فرود خود را باز کنید

پس از نصب و فعال سازی AIOSEO، وارد وردپرس شوید و صفحه ای را که می خواهید قطعه جستجوی گوگل آن را بررسی کنید، باز کنید.

از آنجایی که SEO Preview در قسمت جلو کار می کند، نیازی به باز کردن صفحه در حالت ویرایشگر ندارید.

برای بررسی قطعه جستجوی Google خود، به آدرس خود بروید منوی AIOSEO در نوار مدیریت و کلیک کنید تجسم سئو:

با کلیک بر روی تجسم سئو پنجره‌ای باز می‌شود که نشان می‌دهد قطعه جستجوی Google شما چگونه خواهد بود.

این قطعه نشان می دهد که URL، تگ عنوان و توضیحات متا شما در SERP ها چگونه به نظر می رسد.

می توانید از این پیش نمایش برای بررسی اینکه آیا قطعه جستجوی خود را به درستی بهینه کرده اید یا خیر استفاده کنید.

به علاوه، شما همچنین می توانید قطعه فیس بوک و توییتر خود را بررسی کنید!

این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که قطعات اجتماعی خود را برای حداکثر تعامل بهینه کرده اید.

مرحله 3: قطعه خود را ویرایش کنید (در صورت نیاز)

اگر قطعه جستجوی شما نیاز به بهینه سازی دارد، کلیک کنید در حال ویرایش یک قطعه دکمه.

این شما را به متا باکس AIOSEO می برد که در آن می توانید قطعه را ویرایش کنید.

و بس!

شما تأیید کرده اید که قطعات جستجوی Google شما به درستی بهینه شده است.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد یاد بگیرید چگونه چک کنید که آیا قطعات جستجوی گوگل شما به درستی بهینه شده اند یا خیر. همچنین ممکن است بخواهید مقالات دیگری را در وبلاگ ما بررسی کنید، مانند نحوه افزودن شکلک به قطعات جستجوی خود و راهنمای ما برای افزایش CTR ارگانیک شما.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.چگونه می توان مطمئن شد که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است


انطباق ADA چیست؟

ADA در این فرم مخفف قانون آمریکاییان با معلولیت استانداردها برای طراحی قابل دسترس است. ADA در سال 1990 برای ارائه “یک دستور ملی شفاف و جامع برای رفع تبعیض علیه افراد دارای معلولیت” تصویب شد.

این یک حق مدنی است که مستلزم مشارکت همه مردم در همه زمینه‌های زندگی عمومی – از جمله وب‌سایت‌ها است. به عبارت ساده، مطابقت با ADA اساساً به این معنی است که وب سایت تجاری شما باید برای افراد دارای معلولیت قابل دسترسی باشد.

عنوان سوم ADA بیان می کند که:

«هیچ فردی نباید بر اساس ناتوانی در بهره مندی کامل و برابر از کالاها، خدمات، امکانات، امتیازات، مزایا یا محل اقامت هر محل اقامت عمومی توسط شخصی که مالک، اجاره (یا اجاره) اجاره می کند، مورد تبعیض قرار گیرد. ) ، یا محل اقامت عمومی را مدیریت می کند.’

اگر چه زبان عمل اصلی نیست به نظر می رسد برای استفاده از وب سایت ها، باید به خاطر داشته باشیم که در سال 1990 به تصویب رسید، زمانی که وب سایت ها مانند اکنون روشی برای زندگی نبودند. در سال‌های اخیر، وزارت دادگستری ایالات متحده، کنگره و دادگاه‌ها در نظر گرفته‌اند که زبان ADA را گسترش دهند تا به طور خاص ادعاهای دسترسی برابر به وب‌سایت را تحریم کنند.

علاوه بر این، در سال های اخیر افزایش قابل توجهی در پرونده های قضایی علیه وب سایت ها برای انطباق با ADA وجود داشته است. چندین دعوای حقوقی مربوط به شرکت های بزرگتر وجود دارد که بر پیچیدگی موضوع می افزاید. و سردرگمی پیرامون این منطقه باعث می‌شود که تاکتیک‌های ترساندن وکلای بی‌وجدان باز شود.

برخی از موارد قابل توجه ADA:

 • Robles v. Dominos: روبلز در سال 2014 شروع به کار کرد، روبلز ادعا کرد که وب سایت دومینو غیرقابل دسترسی است، زیرا روبلز نابینا بود، نمی توانست مانند یک فرد بینا پیتزا سفارش دهد.
 • Loadholt v. HSN, Inc.: Loadholt ادعا کرد که HSN با عدم دسترسی کامل به وب‌سایت خود برای نابینایان و کم بینایان، قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت را نقض کرده است.
 • Brown v. Grocery Delivery E-Services USA, Inc. (HelloFresh): براون ادعا می کند که HelloFresh خرید برای افرادی که از نرم افزارهای صفحه نمایش استفاده می کنند ارائه نمی دهد.
 • Vergara vs. Kohl: ورگارا ادعا می کند که وب سایت کوهل برای کاربران نابینا و کم بینا قابل دسترسی نیست.

چرا سایت من باید مطابق با ADA باشد؟

اولاً، زیرا همانطور که در بالا توضیح داده شد، یک حق مدنی است. و در حالی که این قانون همچنان با افزایش استفاده از وب سایت ها به گسترش و شفاف سازی ادامه می دهد، باید از آن پیروی کرد. علاوه بر این، خدمات حرفه ای مانند وکیل باید تلاش کند تا شامل همه افرادی باشد که به خدمات حقوقی نیاز دارند – حتی افراد دارای معلولیت.

آیا می دانستید؟
 • از هر 4 آمریکایی 1 نفر با معلولیت زندگی می کند.
 • کارشناسان پیش بینی می کنند که در سال 2022 بیش از 4440 مورد دسترسی دیجیتال وجود دارد.

چگونه بفهمم که وب سایت قانونی من مطابق با ADA است؟

تعدادی ابزار در دسترس هستند، از رایگان تا پولی، که به شما کمک می کند نشان دهید که آیا سایت شما مطابقت دارد یا خیر. آنها معمولاً وب سایت شما را اسکن می کنند و توصیه هایی را به شما ارائه می دهند. توصیه ما برای شروع Wave است: یک ابزار ارزیابی دسترسی به وب. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید برای سازگاری چه چیزی باید تنظیم کنید.

چگونه می توانم وب سایت شرکت حقوقی خود را مطابق با ADA تنظیم کنم؟

پس از اجرای یک ابزار اسکن مانند Wave، گام بعدی اصلاح مواردی است که پرچم‌گذاری شده است. این می تواند از رفع بسیار ساده تا راه حل های پیچیده تر باشد. کسب‌وکار فناوری اطلاعات یا آژانسی که با آن کار می‌کنید ممکن است اطلاعاتی درباره نحوه اعمال اصلاحات داشته باشد. اگر مطمئن نیستید، برای کمک با تیم TheeDigital تماس بگیرید. ما یک پایگاه دانش عمیق در مورد نحوه اجرای تنظیمات برای انطباق ADA داریم. انطباق با ADA در ابتدا می تواند گیج کننده باشد، اما با کمک آژانسی مانند TheeDigital، آسان است.

چک لیست برای یک وب سایت سازگار با ADA

در زیر یک چک لیست سریع از برخی از الزامات متداول ADA وجود دارد که به راحتی در اکثر وب سایت ها اجرا می شوند.

 • برچسب های جایگزین: تگ های Alt چند کلمه یا عبارت کوتاه هستند که به تصاویر اختصاص داده می شوند. صفحه‌خوان‌ها می‌توانند عکس‌ها، فیلم‌ها و فایل‌های صوتی را برای کاربران کم‌بینا توصیف کنند. از آنجایی که آنها برای موتورهای جستجو مناسب هستند، از تگ های alt در بازاریابی اینترنتی نیز استفاده می شود. در زیر یک مثال تگ alt آمده است:
 • رونوشت متن: مشابه تگ‌های alt، رونوشت‌های متنی رونوشت‌هایی از ویدئوها یا فایل‌های صوتی هستند که به‌ویژه برای کاربران کم‌شنوا اجرا می‌شوند. کم شنوایی بسیار رایج است و شرکت های حقوقی باید در صورت لزوم از رونویسی متن استفاده کنند.
 • رنگ های متضاد: رنگ های پیش زمینه و پس زمینه باید دارای نسبت کنتراست حداقل 4.5:1 برای متن معمولی و 3:1 برای متن بزرگ باشند. تشخیص رنگ های بدون این نسبت برای کاربران کم بینا ممکن است دشوار یا غیرممکن باشد. توصیه می کنیم از ابزاری مانند https://webaim.org/resources/contrastchecker/ استفاده کنید.
 • فیلدهای فرم برچسب: فرم ها ابزار ارتباطی مهمی برای وب سایت هر شرکت حقوقی هستند. اگر فیلدهای فرم به درستی برچسب گذاری نشده باشند، کاربران دارای معلولیت ممکن است ندانند چه اطلاعاتی را در فیلدها قرار دهند. واضح باشید و همیشه از برچسب های خارج از فیلدها استفاده کنید.
 • پیمایش صفحه کلید: کاربران دارای معلولیت ممکن است از ماوس برای پیمایش استفاده نکنند و در عوض به صفحه کلید خود تکیه کنند. بنابراین، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شرکت حقوقی شما به طور کامل بدون ماوس قابل پیمایش است. در زیر تعدادی از کلیدهایی که معمولاً برای پیمایش صفحه کلید استفاده می شوند آورده شده است.
  • خروج برای لغو یک عمل یا خروج از یک پنجره
  • بخش برای حرکت بین برگه ها در مرورگر
  • بک اسپیس برای بازگشت به صفحه قبل
  • کلیدهای جهت دار برای پیمایش در صفحه

اینها تنها چند راه حل سطح بالا برای دستیابی به انطباق ADA هستند. آنها ممکن است وب سایت شما را 100٪ با ADA مطابقت دهند یا نکنند، اما مطمئناً تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگان دارای معلولیت بهبود می بخشند و می توانند به جلوگیری از شکایت های احتمالی کمک کنند.

TheeDigital می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که وب سایت شرکت حقوقی شما مطابق با ADA است

یک وب سایت سازگار با ADA بیش از اجتناب از شکایت های حقوقی انجام می دهد. همچنین به مردم این امکان را می دهد که بدانند کسب و کار شما از قربانیان آسیب و سایر افراد دارای معلولیت استقبال می کند. TheeDigital در صنعت بازاریابی دیجیتال قانونی متخصص است و خدماتی مانند طراحی وب، SEO و PPC را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما برای تجربه کاربر و موتورهای جستجو ساخته و بهینه شده است. برای ارتقای حضور آنلاین خود، با TheeDigital با شماره 919-341-8901 تماس بگیرید یا امروز برای مشاوره برنامه ریزی کنید.

ریچارد هوروات بنیانگذار TheeDigital، یک آژانس طراحی وب و بازاریابی دیجیتال مستقر در رالی است. او به تیم خود و نتایجی که به مشتریان خود ارائه می دهند افتخار می کند.

ویژگی هایی که هر وب سایت موسسه حقوقی باید داشته باشد


چه در حال استخدام یک توسعه‌دهنده برای طراحی و انتشار یک وب‌سایت حقوقی کاملاً جدید باشید، یا به دنبال به‌روزرسانی وب‌سایت فعلی خود باشید، ممکن است از خود بپرسید که چه ویژگی‌هایی هنگام طراحی وب‌سایت شرکت حقوقی ضروری است. به هر حال، شرکت شما در رویه های حقوقی متخصص است، نه طراحی وب سایت! بنابراین چه ویژگی هایی را باید در وب سایت خود قرار دهید؟ چه نوع فراخوانی برای اقدام مؤثرتر است؟ با افزایش انتظارات مشتریان بالقوه ای که به دنبال یک وب سایت مدرن و آسان برای پیمایش هستند، می تواند دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید یا حتی چگونه خواسته های خود را به یک توسعه دهنده وب منتقل کنید. در این پست، چند ویژگی کلیدی که هر شرکت حقوقی باید داشته باشد برای کمک به طراحی شما به اشتراک می گذاریم.

شامل یک فراخوان قانع کننده برای اقدام

تماس برای اقدام از کاربری که در حال حاضر در حال مرور وب سایت شما است، می خواهد تا اقدام مورد نظر خود را انجام دهد، مانند پر کردن یک فرم تماس یا کلیک بر روی شماره تلفن برای تماس با کسب و کار شما. اما با وجود این همه رقابت، چگونه می توانید یک کاربر را برای اتصال ترغیب کنید مال شما سخت؟

هدرهای پویا یا عناوین پویا اولین ویژگی هایی هستند که کاربران هنگام ورود به وب سایت شما می بینند. برای اینکه آنها را جذاب کنید، باید آنها را برجسته کنید. یکی از راه‌های رسیدن به این هدف، افزودن یک ویدیو به جای یک تصویر ثابت به ماست‌هد است. این ویژگی چشم نواز است و راهی عالی برای تأکید بر عوامل متمایز شماست. چه چیزی موسسه حقوقی شما را بهتر از رقبای شما می کند؟ در چه کارهایی تخصص دارید؟ اگرچه یک هدر پویا یک فراخوان مستقیم برای اقدام نیست، می‌توانید دکمه «بیشتر بیاموزید» را در هدر اضافه کنید تا کاربران را به صفحه دلخواه خود ببرید.

فراخوانی واضح برای اقدام داشته باشید

یک فراخوان واضح برای اقدام برای یک کسب و کار موفق ضروری است و شرکت های حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برای تشویق کاربر به تماس با کسب و کار شما، توصیه می کنیم یک شماره تلفن قابل کلیک در بالای صفحه اصلی خود اضافه کنید. همچنین ممکن است بخواهید شماره تلفن شما در صفحه تماس شما ذکر شود. به این ترتیب، اگر کسی نمی خواهد فرم را پر کند، می تواند در عوض با شما تماس بگیرد. هدف این است که کاربران بتوانند با هر گونه سوالی با کسب و کار شما تماس بگیرند.

در مورد صفحات اصلی که می خواهید کاربران در وب سایت شما بازدید کنند، فکر کنید. با داشتن یک طراح وب که به وضوح این صفحات را برچسب گذاری می کند، بازدیدکنندگان وب سایت را تشویق می کنید تا روی آن صفحات کلیک کنند. شاید بخواهید توجه آنها را به حوزه کاری خود، صفحه درباره، صفحه تماس، صفحه وبلاگ خود معطوف کنید یا کاربران را به وکلای شرکت خود معرفی کنید. یک قانون کلی خوب این است که از 3-5 پیوند ناوبری اصلی برای برجسته کردن مهمترین صفحات خود استفاده کنید. این ظاهر یک وب سایت تمیز و منظم را تداعی می کند و کاربران را تشویق می کند تا روی یکی از آن صفحات مرتبط کلیک کنند.

زمینه های تمرین خود را به نمایش بگذارید

همانطور که می دانید، انواع مختلفی از وکلا وجود دارد، بنابراین مهم است که به مخاطبان خود اطلاع دهید که در چه زمینه هایی تخصص دارید. این که آیا شما مسئولیت را بر عهده بگیرید موارد آسیب شخصی یا در آن تخصص داشته باشید قانون طلاق، مهم است که حوزه های تمرین خود را به وضوح تعریف کنید تا کاربران بتوانند به راحتی بفهمند که آیا و چگونه می توانید به آنها کمک کنید. در زیر چند راه اضافی وجود دارد که می توانید تمرین خود را به نمایش بگذارید.

برجسته جوایز و تجربه بار

هنگامی که نمونه های ملموسی از برتری شرکت حقوقی شما تا کنون ارائه می دهید، می توانید مخاطبان خود را جلب کنید. برای مثال، اگر یک وکیل از شرکت حقوقی شما برنده جایزه ساموئل ال. اسمیت شود، که بالاترین سطح دستاوردی است که توسط انجمن وکلای آمریکا (ABA) ارائه شده است، می‌خواهید آن را به حوزه کاری که آن وکیل در آن تخصص دارد اضافه کنید. . همچنین اضافه کردن مدارک تحصیلی وکیل خود معتبر است، به خصوص اگر مدرک خود را از یک مدرسه معتبر دریافت کرده باشد. همچنین، اگر موسسه حقوقی شما برنده جایزه بهترین موسسه حقوقی جدید شود، مطمئنا ارزش افزودن به وب سایت شما را دارد. هدف این است که نمونه هایی از عملکرد شرکت حقوقی شما در گذشته و اینکه چگونه این تجربه به شما کمک می کند تا در پرونده های مشتریان آینده یا آینده به دست آورید، ارائه دهید.

اخبار و دسته بندی پست های وبلاگ را به روز کنید

راه دیگری که می توانید تخصص های شرکت حقوقی خود را برجسته کنید، نوشتن و انتشار پست های وبلاگ به طور مداوم است. این نه تنها به کاربران نشان می دهد که کسب و کار شما در وب سایت فعال است، بلکه مکانی عالی برای نوشتن در مورد جوایز اخیر کسب و کار شما، اشتراک گذاری پستی است که در آن به سؤالات متداول پاسخ می دهید و موارد دیگر. اساساً به این فکر کنید که یک مشتری بالقوه دوست دارد بداند و پست هایی بنویسید که به سوالات متداول پاسخ دهد. بخش اخبار یا وبلاگ یک وب سایت نیز فرصت خوبی برای بهبود وضعیت شما فراهم می کند بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO). اگر می خواهید در بالای نتایج جستجو ظاهر شوید، مهم است که به طور منظم محتوای مناسب سئو را پست کنید. نویسنده نیستید یا وقتش کم است؟ تیم ما در زمینه SEO متخصص است و ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم!

توصیفات مشتری

نکته نهایی ما این است که نظرات مشتریان را در وب سایت خود برجسته کنید. اگر به این فکر می‌کنید که چگونه رستورانی را برای صرف غذا انتخاب کرده‌اید، می‌خواهیم شرط‌بندی کنیم که نظراتی که در Google خوانده‌اید، یک عامل تعیین‌کننده بزرگ بوده است. از آنجایی که شرکت های حقوقی دارای حوزه های تخصصی هستند، دریافت ارجاع از دوستان یا همکاران برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی برای نیازهای شما دشوارتر است، به همین دلیل است که بررسی ها کلیدی هستند. علاوه بر افزودن اعتبار به شرکت حقوقی شما، اظهارنامه‌های مشتریان معمولاً توسط مشتریان قبلی به زبان ساده نوشته می‌شود و خواندن و ارتباط با آنها را برای مشتریان احتمالی آسان‌تر می‌کند. هر چه بتوانید اظهارنامه های مشتری بیشتری ارائه دهید، تصور کار با شرکت حقوقی شما برای مشتریان آینده آسان تر خواهد بود.

کلام پایانی

به طور خلاصه، همه وب‌سایت‌های مؤسسه حقوقی باید دارای یک فراخوان برای اقدام واضح باشند، صفحه‌ای که در حوزه‌های کاری شما گسترش می‌یابد، بخش یا صفحه‌ای که جوایز شرکت شما را برجسته می‌کند، و یک دور از توصیفات مشتریان. اگرچه ویژگی های دیگری وجود دارد که می توانید از آنها برای جذاب تر کردن وب سایت خود استفاده کنید، اما این ها ویژگی هایی هستند که باید در وب سایت خود اولویت بندی کنید.

ریچارد هوروات بنیانگذار TheeDigital، یک آژانس طراحی وب و بازاریابی دیجیتال مستقر در رالی است. او به تیم خود و نتایجی که به مشتریان خود ارائه می دهند افتخار می کند.

نمایه کسب و کار Google برای وکلا: راهنمای نهایی


به عنوان یک وکیل، می دانید که مشاهده آنلاین کلیدی است. شما باید جایی باشید که مشتریان بالقوه شما به دنبال خدمات حقوقی هستند. و افراد بیشتری از Google برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند. به همین دلیل داشتن نمایه کسب و کار گوگل بسیار مهم است. در این پست وبلاگ، توضیح خواهیم داد که نمایه کسب و کار گوگل چیست و چگونه می تواند به بازاریابی دیجیتال شرکت حقوقی شما کمک کند و کسب و کار شما را در جستجوهای محلی رتبه بالاتری قرار دهد. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه بهینه سازی نمایه خود برای حداکثر تأثیرگذاری به شما خواهیم داد!

نمایه کسب و کار گوگل چیست؟

نمایه کسب و کار Google یک فهرست دایرکتوری رایگان است که به شما امکان می دهد یک صفحه اطلاعاتی برای شرکت حقوقی خود ایجاد کنید و اطلاعات موجود برای مشتریان بالقوه را کنترل کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات مهمی مانند آدرس، جزئیات تماس، خدمات قانونی ارائه شده، ساعات کاری، عکس ها و موارد دیگر را درج کنید. هنگامی که شخصی مشاغل محلی را در Google Maps جستجو می کند. با جستجو در گوگل یا استفاده از جستجوی صوتی برای درخواست “وکلا نزدیک من”، نمایه شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. این به شما این فرصت را می دهد که از سایر شرکت های حقوقی محلی متمایز شوید و به صورت آنلاین بیشتر قابل مشاهده باشید.

مزایای داشتن نمایه کسب و کار Google برای وکلا

با استفاده از نمایه کسب‌وکار Google برای وکلا، شرکت‌های حقوقی می‌توانند انتظار افزایش سرنخ‌ها و همچنین بهبود دید در نتایج جستجوی محلی را داشته باشند. یک نمایه بهینه به مشتریان کمک می کند تا به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و همچنین اعتماد به خدمات شرکت حقوقی را افزایش می دهد. هنگامی که نمایه کسب و کار Google به درستی استفاده شود، می تواند یک دارایی بازاریابی ارزشمند برای وکلا باشد و به جذب سرنخ های بیشتر و افزایش رشد کسب و کار کمک کند.

Google Local 3-Pack

فهرست کسب و کار Google همچنین می تواند در بسته 3 محلی Google ظاهر شود. Google Local 3-Pack سه فهرست کسب و کار در بالای نتایج جستجوی کلمه کلیدی ارگانیک است که در Google Maps ظاهر می شود. فقط 3 لیست وجود دارد – به همین دلیل است که Google Local 3-Pack نامیده می شود. نمونه وکیل طلاق رالی – The Doyle Law Group در Google Local 3-Pack را ببینید. فهرست Google Local 3-Pack Google Business به کاربر این امکان را می‌دهد تا مکان شرکت حقوقی، وب‌سایت، شماره تلفن، ساعات کار، نظرات Google و مسیرهای رانندگی را به راحتی پیدا کند.

Google Business با Clio ادغام می شود

اگر در حال حاضر از Clio استفاده می‌کنید، یک راه‌حل مدیریت عملکرد حقوقی، می‌توانید آن را با نمایه کسب‌وکار Google خود ادغام کنید. با Clio، می‌توانید به سرعت فهرست خود را ایجاد کرده و آن را به Clio Scheduler پیوند دهید تا مشتریان بالقوه بتوانند مستقیماً از طریق Google مشاوره رزرو کنند. همچنین می‌توانید از پیوند درخواست بازبینی ویژه کسب‌وکارتان برای درخواست بررسی‌های بیشتر از Google استفاده کنید.

چگونه نمایه کسب و کار خود را در گوگل ادعا کنید

ادعای نمایه کسب و کار خود در Google اولین قدم در بهینه سازی آن برای جستجوهای محلی است. برای شروع، اگر قبلاً ندارید، باید یک حساب Google ایجاد کنید. پس از ورود به سیستم، به سادگی شرکت حقوقی خود را جستجو کنید و روی “ادعای این کسب و کار” کلیک کنید.

فهرست «Google برای کسب‌وکار من» خود را تأیید کنید

پس از اینکه فهرست خود را ادعا کردید، Google با تأیید فهرست، اطمینان حاصل می کند که مالک کسب و کار مربوطه آن را ادعا کرده است. Google فوراً یک کارت پستال حاوی یک شماره پین ​​منحصر به فرد به مکان کسب و کار شما ارسال می کند. پس از دریافت کارت پستال، وارد حساب Google خود شوید و شماره پین ​​کارت پستال را در پورتال تأیید فهرست کسب و کار Google وارد کنید. پس از وارد کردن پین، فهرست کسب و کار Google شما فعال می‌شود و می‌توانید فهرست خود را بهبود ببخشید.

چگونه می توانید نمایه کسب و کار Google خود را برای وکلا بهینه کنید؟

بهینه سازی نمایه کسب و کار گوگل برای دستیابی به بهترین عملکرد سئوی محلی کلیدی است. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از متمایز بودن مشخصات شرکت حقوقی خود از رقبا استفاده کنید:

 1. شامل کلمات کلیدی
 2. دسته ها و توضیحات را اضافه کنید
 3. آپلود عکس با کیفیت بالا
 4. فهرست‌های متخصصان Google Business را برای وکلای فردی ایجاد کنید
 5. به نظرات در Google پاسخ دهید
 6. از Google Posts استفاده کنید

1. کلمات کلیدی را در نمایه کسب و کار گوگل خود قرار دهید

گنجاندن کلمات کلیدی در عنوان نمایه و توضیحات کسب و کار به مشتریان بالقوه کمک می کند تا هنگام جستجوی خدمات حقوقی خاص، کسب و کار شما را پیدا کنند.

توضیحات شرکت حقوقی شما فرصتی عالی برای توضیح آنچه ارائه می دهید و چگونه می توانید به مشتریان بالقوه کمک کنید. این توصیف کوتاه (حداکثر 750 کاراکتر) باید تا حد امکان متقاعد کننده باشد. ما به مشتریان حقوقی خود توصیه می کنیم که مهمترین کلمه کلیدی خود را در ابتدای توضیحات درج کنند. با این حال، مهم است که با کلمات کلیدی زیاده روی نکنید و مطمئن شوید که محتوا در مورد کسب و کار شما آموزنده است و تخصص و ویژگی های متمایز شما را برجسته می کند.

2. طبقه بندی ساختمان

یک عنصر حیاتی در نمایه کسب و کار Google هر قانون، این دسته است. هم گوگل و هم کاربران برای درک نوع خدماتی که ارائه می‌دهید به این موضوع تکیه می‌کنند. مهم است که دسته بندی اصلی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. گوگل دسته بندی های از پیش تعریف شده ای دارد، بنابراین یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با تمرین شما سازگار است. اگر نمی‌خواهید یک حوزه کاری خاص را به عنوان اصلی خود انتخاب کنید، می‌توانید «شرکت حقوقی» را به عنوان دسته اصلی خود انتخاب کنید.

در اینجا چند نمونه از دسته بندی ها آورده شده است:

 • وکیل حقوق مدنی
 • وکیل طلاق
 • وکیل آسیب های شخصی

هنگامی که دسته اصلی خود را انتخاب کردید، Google Business به شما این امکان را می دهد که خدمات دیگری را که ارائه می دهید اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک وکیل آسیب های شخصی هستید، می توانید خدماتی مانند: تصادفات رانندگی، تصادفات کامیون، مرگ نادرست، و قصور پزشکی را اضافه کنید.

برای بهینه‌سازی بیشتر دسته‌های ثانویه خود، می‌توانید شرحی تا حداکثر 300 کلمه به هر سرویس اضافه کنید، که به گوگل و کاربران زمینه بیشتری در مورد خدمات حقوقی ارائه شده توسط شما می‌دهد.

3. آپلود عکس با کیفیت بالا

تصاویر بصری برای ارائه ایده به مشتریان از شرکت حقوقی شما و کاری که انجام می دهید مهم هستند. Google Business به شما این امکان را می دهد که لوگو، عکس روی جلد و هر عکس دیگری را اضافه کنید. در صورت لزوم، تصاویر دفتر و کارکنان و مدارک یا فرآیندهای قانونی مربوطه را درج کنید.

4. فهرست‌های Google Business Practitioner را برای وکلا ایجاد کنید

Google Business دستورالعمل‌هایی را برای پزشکان/وکلا که می‌خواهند نمایه کسب‌وکار خود را در Google راه‌اندازی کنند، به شرح زیر است:

 • آنها در نقش عمومی کار می کنند. کارکنان پشتیبانی نباید پروفایل های تجاری خود را ایجاد کنند.
 • در ساعات مشخص شده می توان مستقیماً در مکان تأیید شده با آنها تماس گرفت.

5. Google Reviews را دریافت کرده و به آن پاسخ دهید

نظرات 5 ستاره گوگل یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید برای بهبود قابل توجه رتبه بندی نمایه کسب و کار گوگل خود جمع آوری کنید. شما نمی توانید نظرات 5 ستاره زیادی در گوگل داشته باشید! هرچه نظرات 5 ستاره بیشتر باشد بهتر است. تشویق مشتریان به بررسی خدمات شما و گذاشتن نظرات به اعتمادسازی با مشتریان بالقوه و رتبه بهتر نمایه شما کمک می کند.

چه بازخورد مثبت یا منفی دریافت کنید، بسیار مهم است که به هر بازبینی با تشکر از مشتری، تأیید همه بازخوردها، و تشویق مشتریان ناراضی به تماس مستقیم با شما برای حل مشکل پاسخ دهید.

6. از Google Business Posts استفاده کنید

هنگامی که نمایه کسب و کار Google شما بهینه شد، مهم است که آن را به روز و به روز نگه دارید. یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید، ارسال به روز رسانی های منظم در نمایه خود است. گوگل 3 گزینه مختلف را در اختیار شما قرار می دهد:

 • به روز رسانی اضافه کنید
 • یک پیشنهاد اضافه کنید
 • یک رویداد اضافه کنید

اگر اخیراً برنده پرونده‌ای شده‌اید، یک کارمند اضافی اضافه کرده‌اید یا به‌روزرسانی‌های تجاری دارید، همه اینها راه‌های عالی برای ارسال محتوای آموزنده و مرتبط هستند که می‌توانند به افزایش دید و ترافیک وب‌سایت شما نیز کمک کنند.

به یاد داشته باشید – فهرست کردن کسب و کار شما در Google رایگان است! Google Business for Lawyers یک ابزار قدرتمند و یک جنبه ضروری از استراتژی کلی سئوی شرکت حقوقی شما است.

برای پیاده سازی Google Business در استراتژی SEO شرکت حقوقی خود به کمک نیاز دارید؟

چرا شرکت حقوقی شما باید از Google My Business استفاده کند؟


به عنوان یک وکیل، می دانید که مشاهده آنلاین کلیدی است. شما باید جایی باشید که مشتریان بالقوه شما به دنبال خدمات حقوقی هستند. و افراد بیشتری از Google برای یافتن مشاغل محلی استفاده می کنند. به همین دلیل داشتن نمایه کسب و کار گوگل بسیار مهم است. در این پست وبلاگ، توضیح خواهیم داد که نمایه کسب و کار Google چیست و چگونه می تواند به شرکت حقوقی شما کمک کند تا در جستجوهای محلی رتبه بالاتری داشته باشد. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه بهینه سازی نمایه خود برای حداکثر تأثیرگذاری به شما خواهیم داد!

نمایه کسب و کار گوگل چیست؟

نمایه کسب و کار Google یک فهرست دایرکتوری رایگان است که به شما امکان می دهد یک صفحه اطلاعاتی برای شرکت حقوقی خود ایجاد کنید و اطلاعات موجود برای مشتریان بالقوه را کنترل کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات مهمی مانند آدرس، جزئیات تماس، خدمات قانونی ارائه شده، ساعات کاری، عکس ها و موارد دیگر را درج کنید. هنگامی که شخصی مشاغل محلی را در Google Maps جستجو می کند. با جستجو در گوگل یا استفاده از جستجوی صوتی برای درخواست “وکلا نزدیک من”، نمایه شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. این به شما این فرصت را می دهد که از سایر شرکت های حقوقی محلی متمایز شوید و به صورت آنلاین بیشتر قابل مشاهده باشید.

مزایای داشتن نمایه کسب و کار Google برای وکلا

با استفاده از نمایه کسب‌وکار Google برای وکلا، شرکت‌های حقوقی می‌توانند انتظار افزایش سرنخ‌ها و همچنین بهبود دید در نتایج جستجوی محلی را داشته باشند. یک نمایه بهینه به مشتریان کمک می کند تا به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند و همچنین اعتماد به خدمات شرکت حقوقی را افزایش می دهد. هنگامی که نمایه کسب و کار Google به درستی استفاده شود، می تواند یک دارایی بازاریابی ارزشمند برای وکلا باشد و به جذب سرنخ های بیشتر و افزایش رشد کسب و کار کمک کند.

Google Local 3-Pack

فهرست کسب و کار Google همچنین می تواند در بسته 3 محلی Google ظاهر شود. Google Local 3-Pack سه فهرست کسب و کار در بالای نتایج جستجوی کلمه کلیدی ارگانیک است که در Google Maps ظاهر می شود. فقط 3 لیست وجود دارد – به همین دلیل است که Google Local 3-Pack نامیده می شود. نمونه وکیل طلاق رالی – The Doyle Law Group در Google Local 3-Pack را ببینید. فهرست Google Business در Google Local 3-Pack به کاربر این امکان را می دهد که مکان، وب سایت، شماره تلفن شرکت حقوقی را به راحتی پیدا کند. تعداد، ساعات کار، نظرات گوگل و مسیرهای رانندگی.

Google Business با Clio ادغام می شود

اگر در حال حاضر از Clio استفاده می‌کنید، یک راه‌حل مدیریت عملکرد حقوقی، می‌توانید آن را با نمایه کسب‌وکار Google خود ادغام کنید. با Clio، می‌توانید به سرعت فهرست خود را ایجاد کرده و آن را به Clio Scheduler پیوند دهید تا مشتریان بالقوه بتوانند مستقیماً از طریق Google مشاوره رزرو کنند. همچنین می‌توانید از پیوند درخواست بازبینی ویژه کسب‌وکارتان برای درخواست بررسی‌های بیشتر از Google استفاده کنید.

چگونه نمایه کسب و کار خود را در گوگل ادعا کنید

ادعای نمایه کسب و کار خود در Google اولین قدم در بهینه سازی آن برای جستجوهای محلی است. برای شروع، اگر قبلاً ندارید، باید یک حساب Google ایجاد کنید. پس از ورود به سیستم، به سادگی شرکت حقوقی خود را جستجو کنید و روی “ادعای این کسب و کار” کلیک کنید.

فهرست «Google برای کسب‌وکار من» خود را تأیید کنید

پس از اینکه فهرست خود را ادعا کردید، Google با تأیید فهرست، اطمینان حاصل می کند که مالک کسب و کار مربوطه آن را ادعا کرده است. Google فوراً یک کارت پستال حاوی یک شماره پین ​​منحصر به فرد به مکان کسب و کار شما ارسال می کند. پس از دریافت کارت پستال، وارد حساب Google خود شوید و شماره پین ​​کارت پستال را در پورتال تأیید فهرست کسب و کار Google وارد کنید. پس از وارد کردن پین، فهرست کسب و کار Google شما فعال می‌شود و می‌توانید فهرست خود را بهبود ببخشید.

چگونه می توانید نمایه کسب و کار Google خود را برای وکلا بهینه کنید؟

بهینه سازی نمایه کسب و کار گوگل برای دستیابی به بهترین عملکرد سئوی محلی کلیدی است. در اینجا چند ویژگی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از متمایز بودن مشخصات شرکت حقوقی خود از رقبا استفاده کنید:

 1. شامل کلمات کلیدی
 2. دسته ها و توضیحات را اضافه کنید
 3. آپلود عکس با کیفیت بالا
 4. فهرست‌های متخصصان Google Business را برای وکلای فردی ایجاد کنید
 5. به نظرات در Google پاسخ دهید
 6. از Google Posts استفاده کنید

1. کلمات کلیدی را در نمایه کسب و کار گوگل خود قرار دهید

گنجاندن کلمات کلیدی در عنوان نمایه و توضیحات کسب و کار به مشتریان بالقوه کمک می کند تا هنگام جستجوی خدمات حقوقی خاص، کسب و کار شما را پیدا کنند.

توضیحات شرکت حقوقی شما فرصتی عالی برای توضیح آنچه ارائه می دهید و چگونه می توانید به مشتریان بالقوه کمک کنید. این توصیف کوتاه (حداکثر 750 کاراکتر) باید تا حد امکان متقاعد کننده باشد. ما به مشتریان حقوقی خود توصیه می کنیم که مهمترین کلمه کلیدی خود را در ابتدای توضیحات درج کنند. با این حال، مهم است که با کلمات کلیدی زیاده روی نکنید و مطمئن شوید که محتوا در مورد کسب و کار شما آموزنده است و تخصص و ویژگی های متمایز شما را برجسته می کند.

2. طبقه بندی ساختمان

یک عنصر حیاتی در نمایه کسب و کار Google هر قانون، این دسته است. هم گوگل و هم کاربران برای درک نوع خدماتی که ارائه می‌دهید به این موضوع تکیه می‌کنند. مهم است که دسته بندی اصلی را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. گوگل دسته بندی های از پیش تعریف شده ای دارد، بنابراین یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با تمرین شما سازگار است. اگر نمی‌خواهید یک حوزه کاری خاص را به عنوان اصلی خود انتخاب کنید، می‌توانید «شرکت حقوقی» را به عنوان دسته اصلی خود انتخاب کنید.

در اینجا چند نمونه از دسته بندی ها آورده شده است:

 • وکیل حقوق مدنی
 • وکیل طلاق
 • وکیل آسیب های شخصی

هنگامی که دسته اصلی خود را انتخاب کردید، Google Business به شما این امکان را می دهد که خدمات دیگری را که ارائه می دهید اضافه کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک وکیل آسیب های شخصی هستید، می توانید خدماتی مانند: تصادفات رانندگی، تصادفات کامیون، مرگ نادرست، و قصور پزشکی را اضافه کنید.

برای بهینه‌سازی بیشتر دسته‌های ثانویه خود، می‌توانید شرحی تا حداکثر 300 کلمه به هر سرویس اضافه کنید، که به گوگل و کاربران زمینه بیشتری در مورد خدمات حقوقی ارائه شده توسط شما می‌دهد.

3. آپلود عکس با کیفیت بالا

تصاویر بصری برای ارائه ایده به مشتریان از شرکت حقوقی شما و کاری که انجام می دهید مهم هستند. Google Business به شما این امکان را می دهد که لوگو، عکس روی جلد و هر عکس دیگری را اضافه کنید. در صورت لزوم، تصاویر دفتر و کارکنان و مدارک یا فرآیندهای قانونی مربوطه را درج کنید.

4. فهرست‌های Google Business Practitioner را برای وکلا ایجاد کنید

Google Business دستورالعمل‌هایی را برای پزشکان/وکلا که می‌خواهند نمایه کسب‌وکار خود را در Google راه‌اندازی کنند، به شرح زیر است:

 • آنها در نقش عمومی کار می کنند. کارکنان پشتیبانی نباید پروفایل های تجاری خود را ایجاد کنند.
 • در ساعات مشخص شده می توان مستقیماً در مکان تأیید شده با آنها تماس گرفت.

5. Google Reviews را دریافت کرده و به آن پاسخ دهید

نظرات 5 ستاره گوگل یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید برای بهبود قابل توجه رتبه بندی نمایه کسب و کار گوگل خود جمع آوری کنید. شما نمی توانید نظرات 5 ستاره زیادی در گوگل داشته باشید! هرچه نظرات 5 ستاره بیشتر باشد بهتر است. تشویق مشتریان به بررسی خدمات شما و گذاشتن نظرات به اعتمادسازی با مشتریان بالقوه و رتبه بهتر نمایه شما کمک می کند.

چه بازخورد مثبت یا منفی دریافت کنید، بسیار مهم است که به هر بازبینی با تشکر از مشتری، تأیید همه بازخوردها، و تشویق مشتریان ناراضی به تماس مستقیم با شما برای حل مشکل پاسخ دهید.

6. از Google Business Posts استفاده کنید

هنگامی که نمایه کسب و کار Google شما بهینه شد، مهم است که آن را به روز و به روز نگه دارید. یکی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید، ارسال به روز رسانی های منظم در نمایه خود است. گوگل 3 گزینه مختلف را در اختیار شما قرار می دهد:

 • به روز رسانی اضافه کنید
 • یک پیشنهاد اضافه کنید
 • یک رویداد اضافه کنید

اگر اخیراً برنده پرونده‌ای شده‌اید، یک کارمند اضافی اضافه کرده‌اید یا به‌روزرسانی‌های تجاری دارید، همه اینها راه‌های عالی برای ارسال محتوای آموزنده و مرتبط هستند که می‌توانند به افزایش دید و ترافیک وب‌سایت شما نیز کمک کنند.

به یاد داشته باشید – فهرست کردن کسب و کار شما در Google رایگان است! Google Business for Lawyers یک ابزار قدرتمند و یک جنبه ضروری از استراتژی کلی SEO شما است.

برای پیاده سازی Google Business در استراتژی SEO شرکت حقوقی خود به کمک نیاز دارید؟