91-1390 مشغول به تحصیل بوده­اند، می­باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توانایی طرح سؤال و داشتن ذهن پرسشگر نیز برای مدیر بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. قدم سوم از سئو تکنیکال این است که مطمئن شوید گوگل توانایی بررسی سایت شما را دارد. امروز قصد دارم با نوشتن مقاله آموزش تکنیکال سئو به زبان ساده، این غول ترسناک را برای همه تازکارها و افرادی که مدت کوتاهی است قدم در دنیای سئو گذاشته اند، تبدیل به یک عروسک خوشگل و کوچک کنم! قبل از اینکه اجازه ایندکس سایت به گوگل را بدهید، همه آنها را حذف کنید. خب تا همین دو سه سال پیش در دوره های آموزش سئو که برگزار میکردیم، از مخاطبان میخواستم تا جای ممکن ssl سایتشان را فعال کنند تا گوگل کمی به آنها امتیاز بیشتری بدهد. برای نیازسنجی به منظور تدوین مجموعه یا کتاب آموزشی مکالمۀ عربی بر اساس این سه مرحله، ابتدا باید در مرحلۀ نخست ضرورتهای کاربرد مکالمۀ زبان عربی برای فارغالتحصیلان رشتة زبان و ادبیات عربی در نظر گرفته شود. هدف: امروزه شناسایی عوامل مؤثر بر رتبۀاعتباری از نظر مقایسه ریسک اعتباری یک بنگاه اقتصادی با بنگاههای اقتصادی دیگر و هم ازنظر رقابتپذیری بنگاه اقتصادی، اهمیت ویژهای دارد.

سئو تکنیکال همانطور که از اسمش هم قابل حدس است، یک سری فعالیت فنی مربوط به سایت است که از نظر موتورهای جستجو قابل اهمیت هستند. البته میدانم که قبلا اسم آن را انتخاب کرده اید اما منظورم انتخاب دامنه به همراه پیشوند اصلی و پروتکل امنیتی مورد نظر است. تجزیه و تحلیل ها و گزارشات شما گیج کننده خواهد بود زیرا باید گزارش ها را از دو وبسایت مختلف، وب سایت عادی و وبسایت AMP خود در نظر بگیرید. حتی در وردپرس با فعال کردن یک افزونه AMP کافی نیست. برای فعال سازی اش میتوانید هزینه ای را به صورت سالانه به یک شرکت هاستینگ بپردازید. برای استفاده از ssl رایگان سایت، از مقالات سطح وب کمک بگیرید یا به پشتیبانی شرکت هاستینگ خودتان مراجعه کنید. اگر نمیدانید که چطور باید همه آدرس های سایت را روی یک آدرس ریدایرکت کنید، با طراح سایت یا پشتیبانی شرکت هاستینگ خودتان این موضوع را مطرح کنید. به کمک سایت های وردپرسی و افزونه های همه کاره ای که برای این سایت ها ساخته میشود، میتوان قسمت زیادی از سئو تکنیکال را با چند افزونه و حتی بدون نیاز به کوچکترین دانش تخصصی انجام داد. برای انجام مهمترین کارهای سئوی تکنیکال، به کمک ابزار وبمستر نیاز دارید.

2- اطلاع دارید اگه یک عدد لایسنس یک ساله از سایت اصلی تهیه کنم، میتونم اون رو خودم دستی روی اون یکی سایتم هم کپی کنم؟ به همین دلیل هم هست که وجود چنین مقالاتی در سایت ضروری به حساب میآید. در اکثر مصاحبهها چنین بیان شد که متأسفانه بیشتر مدرسانی که به تدریس در فضای مجازی اقدام میکنند،کمترین اطلاعی در مورد طراحی آموزشی ندارند و این تلقی وجود دارد که تولید محتوای الکترونیکی،صرفا به معنی دیجیتالی کردن کتاب درسی است! اصلا اینطور نیست. کانال های یوتیوب فارسی زیادی وجود دارند که درآمدشان در ماه به بیش از ۵۰ هزار دلار می رسد. این مورد به گوگل کمک میکند تا محتوای مناسب را در اختیار کاربران قرار دهند (یعنی نشان دادن محتوای افراد انگلیسی به زبان انگیسی) و همچنین به شما کمک میکند تا با اجتناب از تکرار مطالب و فهرست بندی مطالب، سئوی خود را بهینه تر کنید. کاش موارد ریزه کاری تر و یا فوت های کوزه گری را هم می گذاشتید مثلا استفاده از اسکیما ها و … مثلا با www یا بدون آن، همراه با http یا بدون آن و… پیاده سازی آن راحت نیست. در این مقاله شما با 0 تا 100 تکنیکال سئو و نحوه پیاده سازی آن در سایتتان آشنا میشوید.

یادم هست که اوایل شروع مسیر یادگیری سئو، همیشه به سئو تکنیکال مثل یک غول ترسناک نگاه میکردم؛ زمانی که اسم آن می آمد تصور میکردم که برای پیاده سازی اش در سایت نیاز به بررسی تک تک قطعه کدهای صفحه دارم و در صورت یک بی دقتی کوچک، تمامی فعالیتم در سئو را به باد میدهم. مطمئناً استفاده از همهی ترفندهای اینستاگرام این مقاله به شکل همزمان کمی دشوار است، با این حال شما میتوانید بر اساس نیاز خود موارد لازم را یاد گرفته و استفاده نمایید. حل این مشکلات نیاز به نصب گواهینامه SSL دارد تا سایت از لحاظ ایمنی در وضعیت مطلوبی قرار گیرد. داشتن تیمی از کارشناسان متخصص و دلسوز در این زمینه می تواند هر برندی را در مسیر درستی قرار دهد تا در کوتاه ترین و کمترین هزینه ممکن بیشترین دست آورد ممکن را کسب نماید و به جایگاه واقعی خود برساند. شامل میانتیتر، عکسها، ویدئو و کلیه محتواهایی است که در بدنه اصلی استفاده میشود، تا منظور شما از نوشتن مقاله را به مخاطب برساند. از آنجا که کمیّت و کیفیت محصول برداشتشده تا حد زیادی مربوط به وضعیت داشت است، بررسی فعالیتهای انجامشده در این بُعد حائز اهمیت است. نگرش بینرشتهای در این حوزه در تحلیل بازار و کمک به تحلیلهای مدیر بازاریابی دیجیتال بسیار اهمیت دارد.