• خانه
  • وبلاگ
  • 9 راه حل سریع و آسان برای افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل

9 راه حل سریع و آسان برای افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدا از سئو کلاه خاکستری، این روش را بهعنوان یک روش تبلیغاتی گسترده در نظر بگیرید. من توصیه میکنم اگر چند کامیپوتر دارید و وبسایت خودتان را بهعنوان وبسایت پیشفرض در میان همه آنها تنظیم کردهاید، ویجت الکسا یا نوارابزار آن را روی تمام بروزرهای کامپیوترها نصب کنید. از این رو اگر می خواهید این امکان را اعمال کنید، می توانید از هایلایت های اینستاگرامی برای دیده شدن استوری های قدیمی توسط کاربران پیج شما را اعمال کنید. سعی کنید هر روز یک الی دو سایت زمان خود را به یادگیری و مطالعه در مورد سئو اختصاص دهید و اطلاعات خود را در زمینه سئو به روز نگه دارید. برای این کار به دو روش میتوانید عمل کنید: از مخاطبان خود بخواهید برای شما نظر ثبت کنند و از تخفیفات ویژه استفاده کنید تا آنها را مشتاق کنید. چون مسلما در کنار کاهش رتبه الکسا، تولید محتوای مناسب و مفید نیز برای کاربران اهمیت دارد و در صورتی که شما از نظر بهبود محتوای سایت و کلیه بهینه سازی های دیگر در حد قابل قبولی قرار دارید به شما توصیه میکنیم همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا ساز شروع فرایند رشد سایت خود را مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که نوع دوم تبلیغات به نوع اول ارجحیت دارد؛ همچنین سعی کنید حد تبلیغات را حفظ کنید و آن را بیش از حد انجام ندهید! همچنین مصر با 6/31 درصد (591)، اسپانیا 5/40 درصد (506)، اندونزی 4/84 درصد (453)، لهستان 4/28 درصد (401)، آلمان 3/69 درصد (346) رتبههای چهارم تا هشتم و هند با 3/39 درصد (318) رتبه نهم را در این پایگاه به خود اختصاص داده است. پست مهمان هم مطلبی است که در وبسایت دیگر قرار میگیرد اما بههیچعنوان ریپورتاژ نیست! یا خودتان در محل کار حاضر شوید و در بخش نقشه، نظرات خاصی قرار دهید. CDN (Content Delivery Network یا شبکه انتقال داده، اطلاعات سایت شما را از نزدیک ترین سرور برای هر کاربر بارگذاری می کند. به گفته گوگل، اگر وبسایت شما معتبر باشد، باید لینکهای خارجی را از وبسایتهای مشابه دریافت کند. سپس در وبسایتهای ضعیفتر و کمهزینهتر نیز مطالب تهیه کرده و به وبسایتهای قوی در لینکدهی، لینک میدهید. ریپورتاژ، متنی معمولاً هزار کلمهای است که به وبسایتهای دیگر داده میشود تا آنها منتشر کنند. ـ نمودار کلمهسازی. این نمودار در هر فصل ارائه میگردد و شامل صورتهای مختلف کلمات در هر قطعۀ خواندن است. اما شایعات و لطیفههایی با موضوع شنود اطلاعات آنها که سریع فراگیر شد و اینکه با استفاده از این نوع مسنجرها دولت یا هر ارگان وابستهای میتواند به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کند، دلیلی شد تا این نوع مسنجرها نتوانند به موفقیت چشمگیری برسند.

بعد از این که سایت خود را را در وردپرس راه اندازی کردید باید به فکر ظاهر سایت تان باشید و به همین منظور باید از پوستههای وردپرس استفاده کنید. برای مشاهده جلسه 15 از دوره آموزش تصویری کار با وردپرس مراجعه نمایید. برای وبسایتی مثل خودرو، استفاده از کلمه car بسیار مناسب است. سپس این کلمات را در متن، ویژگی alt تصاویر، توضیحات متا و یا عنوان صفحه استفاده کنید. فرمت اطلاعات در هر صفحه شاید به صورت پاراگراف یا لیست وار باشد. هر یک از کتابهای آموزش زبان فارسی («درسهای پایه»، «پایتخت ایران») برای سطحی مشخص در نظر گرفته شدهاند. شبکههای اجتماعی یکی از محبوبترین ابزارهای بازاریابی رایگان در هر کسب و کاری هستند. بهطورکلی، یکی از روشهای سئوی مفید روی وبسایت، استفاده از نام وبسایت بدون لینکدهی است. البته ما برای جذب مخاطب به سایت از این گروه ها استفاده نمیکنیم و اهداف دیگری داریم اما شما میتوانید بدون هیچ ایرادی این کار را انجام دهید.

اما اگر به صورت حرفه ای و هوشمندانه از این روش ها استفاده کنید می توانید بازخورد بسیار خوبی بگیرید. اگر جواب مثبت باشد، قطعاً رتبه وبسایت شما بهتر خواهد شد. این تکنیک سئو کلاه خاکستری نیز یکی دیگر از روشهای خوب اما ابتدایی است؛ یعنی شما بهتر است در ابتدای انتخاب نام برند خود این مورد را اجرایی کنید. کامنت مارکتینگ یکی از بهترین راهها برای افزایش اعتبار در دید گوگل و مخاطبان است. این نقشه اهمیت زیادی در سئو برای گوگل دارد و باعث میشود تا شما اعتبار بیشتری از سمت گوگل دریافت کنید. اگر سوالی درباره بک لینک ها و اثر آن ها دارید و یا از بک لینک و شیوه کار با آن ها شناخت ندارید نیز می توانید از ما بپرسید و به صورت کامل راهنمایی دریافت کنید. پس اگر لینکسازی بهدرستی انجام گیرد، گوگل تصور میکند که وبسایت شما اعتبار بسیار زیادی دارد. گوگل با وجود هوش بسیار قوی خود، گاهی اوقات واقعاً به احمقانهترین شکل ممکن گول میخورد!