• خانه
  • وبلاگ
  • 9روش افزایش ترافیک سایت بصورت رایگان – سئوبهینه

9روش افزایش ترافیک سایت بصورت رایگان – سئوبهینه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئوی کلاه سیاه را حتی نمی توان نام سئو بر آن نهاد و استفاده از این روش در سئوی سایت باعث حذف سایت از نتایج گوگل می شود. در این روش ممکن است بخشهای مختلف یک مبحث به شکل دایرهوار در درسهای مختلف تکرار شوند. این روش برخلاف روش طولی است که در آن همه قسمتهای یک مبحث از قاعدۀ مورد نظر ارائه میشود سپس قاعدۀ جدید طرح میشود. در این نوع تمرینات برخلاف تمرینات مکانیکی قدرت انتخاب بین چند جواب وجود دارد. سایت های متنوعی مانند dead link checker برای بررسی لینک های شکسته داخلی سایت وجود دارد که می توان از این نظر سایت را تحلیل کنید. اما آیا این انتخاب مناسبی برای شماست؟ تجربه هم نشان داده است که دانشجویان در دو ترم اول بیشتر از واژگان یا جملات پرکاربرد روزمرۀ اطراف خود سؤال میکنند این در حالی است که واژگان روزمرهای که از صبح تا عصر در خوابگاه، دانشگاه و یا خانه به کار برده میشود بهویژه در بخش افعال و جملات پرکاربرد چندان گسترده نیستند. به طور مثال شما دو لینک در یکی از صفحات وب سایت خود قرار داده اید.

پس با دقت کافی نکات و مثالهای ارائه شده را مطالعه کنید، شروع به نوشتن برای هرکدام از موارد گفته شده کنید و در نهایت، پرسشها و ابهامات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین، به دلیل سیطرۀ رسانههای جهتدار هم جهان عرب برای ما ناشناختهتر شده است و هم ایران برای عربها. برای انتخاب واژگان، متخصصان معیارهایی را مطرح کردهاند. هرچند فرهنگ جزو عناصر زبانی مثل واژگان، قواعد و تلفظ نیست اما آموزش و تقویت آن به عنوان یکی از اجزاء جداییناپذیر زبان ضروری است. حجم ذخیرۀ واژگان، بهویژه در مراحل اولیۀ یادگیری، و در مهارتهای چهارگانه بسیار محوری است (هاشمی، 2012، به نقل از: Nation & Warning, 1997). واژگان کتاب یا مجموعۀ آموزشی زبان خارجی باید با دقت و بر اساس معیارهای خاص انتخاب شوند. برای انتخاب و تنظیم واژگان در کتاب مکالمۀ عربی حتماً باید اهداف مراحل مختلف آموزش مکالمه در نظر گرفته شود. از اونجا که وب سایت های مختلف نیازهای متفاوتی دارن، یه توسعه دهنده back باید انعطاف پذیر باشه و بتونه برنامه های مختلف ایجاد کنه. فروم ها یا انجمن ها وب سایت هایی کاربر محور هستند که با جذب مخاطبان در یک یا چند زمینه خاص یک شبکه مجازی اجتماعی را ایجاد نموده اند.

و در چه شبکه ای و کجا قرار است پخش شود؟ تصور کنید که یک شبکه خانگی وای فای در منزل شما راهاندازی شده و تنها فرد استفاده کننده از بستر نامبرده نیز شخص میزبان میباشد. هرچند این تنوع محتوایی در کتابها وجود دارد اما غالباً محوریت با محتوای نقشی و موقعیتی است؛ یعنی ترتیب دروس بر اساس نقشهای زبانی و موقعیتهای کاربرد زبان است؛ در عین حال، این مجموعهها در سطوح پیشرفته متون موضوعی را نیز ارائه میدهند. درواقع، هر بخش یا یونیت یا وحدة از مجموعههای آموزش زبان خارجی، غالباً دربرگیرنده گفتگوها، متون، واژگان و گرامر است. برای مثال، غالباً در سطوح مقدماتی که هدف توانایی سخن گفتن دربارۀ موضوعات روزمره است، کلمات محسوس و روزمره آموزش داده میشود و در سطوح متوسطه و پیشرفته که سخن گفتن در مورد موضوعات مختلف است کلمات به سمت کلمات موضوعی و انتزاعی پیش میروند. استراتژی های قابل استفاده در این نوع کمپین هزینه بر اساس هر کلیک CPC و انواع مختلف هزینه گذاری اتوماتیک مانند Maximize Clicks ، Enhanced cost-per-click (ECPC) ، Target return on ad spend (ROAS) ، Maximize conversion value است.

شما میتوانید با این نرم افزار بینهایت بازدید به وبسایت خودتان بفرستید کافیست یک لیست پروکسی سالم تهیه کنید تا بتوانید با ارسال بازدید های یکتا رتبه ی الکسای خودتان را به رایگان و به طرز چشم گیری افزایش دهید. امیدوارم از مقاله (افزایش بازدید سایت با ۲۰ روش جدید ) استفاده کافی را برده باشید. همانطور که می دانید اکثر ترافیک سایتها از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل ، بینگ و یاهو فراهم می شود ، اگرچه رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می توانند ترافیک کاربران را به وب سایتها بیاورند ، اما موتورهای جستجو روش اصلی برای هدایت اکثر کاربران اینترنت به وب سایت ها به شمار می روند. همچنین، در صورتی که معیار ارتباطی و پرکاربرد بودن برای انتخاب و تنظیم کلمات در نظر گرفته شود باید در ارائۀ این کلمات سطح زبانآموزان نیز در نظر گرفته شود. چرا که جهت دیده شدن از طریق تولید محتوای متنی، باید مهارت و دانش سئو یا همان بهینه سازی سایت را فرا بگیرید و با توجه به فاکتورها و تکنیک های سئو و همچنین بررسی جامعه مخاطبان و هدف کسب و کار محتوایی باکیفیت نیز تولید کنید.