• خانه
  • وبلاگ
  • 8 تکنیک سئو برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2021

8 تکنیک سئو برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تایتل یاهمان عنوان یکی دیگر از عناصر سئو هستند که باید به آن توجه کنید. باید عناوین این محتواها را یادداشت کرده و از آنها برای جذب مخاطب و افزایش فروش سایت خود استفاده کنید. اگر هرگونه سوالی در این مورد دارید از قسمت دیدگاه نظر خودتون رو ثبت کنید و با ما به اشتراک بگذارید. برای اینکار شما باید بفهمید که کدام مقالات در سایتهای رقبای شما از بازدید بیشتری نسبت به بقیه برخوردار هستند و همچنین دیدگاه و نظر بیشتری برایشان ثبت شده است. محتوای لیستی در واقع به مطالبی گفته میشود که در آن لیستی از موارد را به کاربر معرفی کرده و برای هر کدام توضیحاتی ارائه دهید. استفاده کنید. سعی کنید یک محتوای خاص از سایت خود را تبلیغ کنید و به معرفی کلی سایت نپردازید. 24 یک ابزار رایگان است که خود را به عنوان بازدیدگیر وبلاگ معرفی میکند اما موضوع اینجاست که هیچ اطلاعات خاصی در مورد نحوه کار و…

به یاد داشته باشید، در بهکارگیری این روش، باید مطالب باکیفیت و دست اول را بدون هیچ لینک اسپمی پست کنید؛ چراکه گوگل پستهای مهمان با کیفیت پایین را شناسایی و جریمه میکند. هیچ فرمول جادویی برای موفقیت در بازاریابی محتوا وجود ندارد پس باید از تمامی روش های استفاده کنید. شاید در ابتدای خواندن این مقاله به دنبال این بودید که برای تولید محتوای متنی باید چه اصولی را رعایت کنید. و با استفاده از سایر تکنیکهای گفته شده در این مقاله میتوانید وبسایت خود را به یکی از پر مخاطبترینها در حوزه کاری خود تبدیل کنید. پس از مدتی که به عنوان شخصی قابل اعتماد و متخصص در حوزه کاری خود در آن انجمن مطرح شدید میتوانید مقالاتی را که در سایت خود منتشر میکنید به صورت خلاصه در تالار گفتگو مورد نظر آورده و از کاربران بخواهید برای مطالعه کامل مقاله و پاسخ به سوالاتشان به سایت شما و لینک مقاله مراجعه کنند.

در ارائه ی خدمات مشاوره ای که در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می شود، سایت شما مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم به شما گزارش داده خواهد شد. Interspers روشی برای پست های وبلاگ مبتنی بر اخبار با محتوای طولانی و همچنین ویدئو، infographics و قطعات داده شده برای حداکثر تاثیر مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از موارد خیلی خوب در انجمنها این است که اگر مطلب شما مفید باشد معمولا در اکثر اوقات پست شما در انجمن به صورت همیشگی باقی خواهد ماند و شما تا مدتها از آن انجمن ترافیک جذب خواهید کرد. کافی است از عناوین سایتهای رقیب با کمی تغییر برای نوشتن یک پست کاملتر و بهینهتر برای سایت خود استفاده کنید. راه دیگر نیز علاوه بر پاسخ به سوالات کاربران نوشتن و تولید محتوای یکتا و کاربردی برای اعضای انجمن است. توجه داشته باشید که برای وبسایتی که تازه شروع به نوشتن محتوا کردهاید هزینه نکنید و برای آن تبلیغات انجام ندهید. به عنوان مثال اگر شما یک سایت فروش تابلو فرش دارید میتوانید تصویر یکی از سلبریتیهای معروف مثل محمدرضا گلزار را روی یکی از تابلو فرشهای خود گذاشته و به او از طریق پیج اینستاگرامش پیغام دهید که چنین کاری برای او انجام دادهاید و مایل هستید تا به رایگان این تابلو فرش را در اختیارش بگذارید.

این روش که البته ملزم به پرداخت مبالغ نسبتا زیادی هم هست در جذب مشتری و افزایش فروش بسیار مؤثر است. جیسون فراید، مدیرعامل شرکت Basecamp میگوید که به کسبوکارهای غیراینترنتی حسادت میکند چرا که آنها این فرصت را دارند تا به صورت رو در رو با مشتری برخورد کنند. پس این نکته را فراموش نکنید که بایستی تولید محتوا بر اساس اصول سئو انجام شود و صرفا با هدف ایجاد حجم بیشتری از مطالب و در نتیجه افزایش تعداد محتواهای تولید شده، صورت نپذیرد. بسیاری از سایت های خدمات سئو و یا گوگل ادورز به شما قول رتبه اول گوگل تضمینی و ورودی های خیلی بالا از گوگل به صورت تضمینی را می دهند، اما این جایگاه برای تمام سایت هاست و گوگل این جایگاه را نه به کسی میفروشه و نه واگذار میکنه! در واقع، زمانی که به نوع محتوایی که بیشترین لینک رو ایجاد میکنه نگاه کردیم، اینفوگرافیک ها بالای صفحه ظاهر شدند. تبلیغات رسانه های اجتماعی و تبلیغات صفحه نمایش (سعی کنید تبلیغات هوشمند باشند!) همه روش های عالی جذب بازدید کنندگان، ساختن نام تجاری شما و نمایش سایت به مردم است. اینفلوئنسر مارکتینگ و استفاده از شخصیتهای محبوب شبکههای اجتماعی مدتی است که مورد استقبال کسبوکارهای بزرگ و کوچک قرار گرفته است.