8 بهترین افزونه محتوای وردپرس برای سال 2022

8 بهترین افزونه محتوای وردپرس برای سال 2022


به دنبال بهترین افزونه های محتوا برای وردپرس هستید؟

ToC می تواند به بهبود تجربه کاربری سایت شما کمک کند، که منجر به افزایش زمان آپدیت و افزایش سئو می شود. متأسفانه، اضافه کردن یکی از آن‌ها می‌تواند پر زحمت باشد، به خصوص برای پست‌های طولانی وبلاگ.

در این مقاله بهترین افزونه های فهرست مطالب برای وردپرس را به اشتراک می گذاریم. این افزونه ها اضافه کردن محتوا به پست های وبلاگ شما را بسیار آسان می کند.

چرا به محتوا نیاز دارید

محتوا مزایای زیادی هم برای شما و هم برای بازدیدکنندگان سایتتان دارد. برای اولین بار، می تواند به کاربران کمک کند تا محتوای شما را به راحتی مرور کنند.

اما به پیوندهای برگشتی نیز منجر می شود که منجر به نرخ کلیک (CTR) بالاتر می شود. این امر سئوی شما را تقویت می کند زیرا CTR بالا به موتورهای جستجو سیگنال می دهد که کاربران محتوای شما را دوست دارند و آن را مفید می دانند.

آیا برای بررسی انتخاب تخصصی ما از بهترین افزونه های محتوای وردپرس آماده هستید؟

بیایید درست شیرجه بزنیم

بهترین افزونه های محتوا برای وردپرس: انتخاب های برتر ما

انتخاب افزونه محتوای مناسب برای سایت وردپرسی شما با توجه به گزینه های بسیار موجود می تواند دشوار باشد. ما کار سخت آن را برداشته‌ایم و فهرستی از انتخاب‌های متخصص خود را تهیه کرده‌ایم.

پس بیایید به داخل بپریم.

1. AIOSEO

All In One SEO (AIOSEO) یک افزونه سئو قدرتمند است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. بازاریابان باتجربه به این افزونه اعتماد دارند تا به آنها در رتبه بندی و هدایت ترافیک هدفمند به سایت هایشان کمک کند.

و اگر می خواهید محتوا را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید، بلوک AIOSEO-Table of Contents را بسیار آسان برای استفاده خواهید یافت. این آن را به یکی از بهترین افزونه های محتوای وردپرس تبدیل می کند.

استفاده از این افزونه آسان است زیرا عناوین صفحات را شناسایی می کند و به طور خودکار آنها را به محتوای شما اضافه می کند. AIOSEO همچنین به شما این امکان را می دهد که محتوای خود را سفارشی کنید و مطابق با نیازهای شما باشد.

مشخصه

 • شما می توانید موارد محتوا را پنهان کنید
 • آسان برای استفاده
 • عناصر محتوا را بدون تأثیر بر محتوای خود تغییر دهید
 • گزینه های سفارشی سازی قدرتمند
 • سئو دوستانه
 • ترجمه آماده

بزرگترین مزیت استفاده از بلوک محتوای AIOSEO این است که پس از نصب و فعال کردن AIOSEO، دیگر نیازی به پر کردن سایت خود با افزونه محتوای دیگری ندارید.

قیمت گذاری: برای پلاگین سالانه سئو از 49 دلار شروع می شود. نسخه رایگان نیز موجود است.

2. محتوای آسان

Easy Table of Contents یکی دیگر از افزونه های عالی است که هنگام جستجوی بهترین افزونه جدول نظرات وردپرس باید در نظر بگیرید. این افزونه دارای بیش از 300000 نصب فعال است که نشان دهنده محبوبیت آن در جامعه وردپرس است.

همانطور که از نام آن پیداست، استفاده از این افزونه بسیار آسان است. شما می توانید از آن برای افزودن آسان محتوا به هر صفحه یا پستی در سایت خود تنها با چند کلیک استفاده کنید. در حالی که به طور خودکار فهرست مطالب را ایجاد می کند، این افزونه همچنین به شما اجازه می دهد تا در صورت تمایل آنها را به صورت دستی اضافه کنید.

مشخصه

 • از پیمایش صاف پشتیبانی می کند
 • با محبوب ترین صفحه سازها کار می کند
 • فرمت های گلوله متعدد
 • درج خودکار محتوا بر اساس نوع پست

اگر به دنبال یک افزونه فهرست مطالب وردپرس هستید که هم برای مبتدیان و هم برای متخصصان مناسب باشد، فهرست مطالب Easy Table of Contents باید در لیست شما قرار بگیرد.

قیمت گذاری: رایگان.

3. محتوای غنی

Rich Table of Contents (RTOC) یکی دیگر از افزونه های فهرست مطالب شگفت انگیز است که باید در رادار خود داشته باشید. یکی از دلایل این امر سادگی آن است. این برنامه با در نظر گرفتن کاربران غیر فنی طراحی شده است و به شما امکان می دهد با یک کلیک محتوای زیبایی ایجاد کنید.

هنگامی که ToC خود را ایجاد کردید، به راحتی می توانید آن را سفارشی کنید. برای مثال، می‌توانید تنظیمات اولیه مانند عنوان، فونت و تعداد عنوان‌ها را برای نمایش پیکربندی کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که چه صفحات و پست هایی می خواهید به طور خودکار محتوای شما را درج کنند.

مشخصه

 • رابط کاربری تمیز و بصری
 • محتوای متحرک
 • پیمایش صاف

RTOC یک افزونه فهرست مطالب بدون حاشیه برای کسانی است که ظاهر مینیمالیستی را به سایت خود ترجیح می دهند.

قیمت: رایگان.

4. افزونه Heroic Table of Contents

Heroic Table of Contents یکی دیگر از افزونه های فوق العاده فهرست مطالب برای وردپرس است. این افزونه به راحتی زیرنویس های شما را شناسایی می کند و به طور خودکار آنها را به ToC شما اضافه می کند.

Heroic همچنین تعداد زیادی گزینه سفارشی سازی و یک رابط کاربری بصری را ارائه می دهد که اضافه کردن جداول محتوا به سایت شما را بسیار آسان می کند.

مشخصه

 • 4 سبک محتوای از پیش ساخته شده برای انتخاب
 • محتوای تاشو
 • سازگار با موبایل

Heroic Table of Contents قطعا به عنوان یکی از بهترین افزونه های محتوای وردپرس برای سایت خود برجسته می شود.

قیمت: رایگان

5. افزونه Joli Table Of Contents

Joli Table of Contents یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال یک افزونه فهرست مطالب بسیار موثر هستند. این افزونه دارای ویژگی هایی است که از بارگیری اسکریپت ها و سبک ها در زمانی که محتوا نمایش داده نمی شود جلوگیری می کند. این به بارگذاری سریع‌تر صفحات شما کمک می‌کند.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد محتوای خود را به صورت خودکار یا دستی با استفاده از کدهای کوتاه اضافه کنید.

مشخصه

 • بین نمای سلسله مراتبی یا مسطح انتخاب کنید
 • کاملا پاسخگو
 • تم های متعدد در دسترس است
 • هم ترازی عنوان محتوای سفارشی

مهمتر از همه، Joli Table of Contents یک افزونه محتوای وردپرس سازگار با سئو است که سرعت سایت شما را کاهش نمی دهد.

قیمت: رایگان. برنامه های پولی از 29.99 دلار شروع می شود.

6. افزونه محتوای LuckyWP

فهرست مطالب LuckyWP یکی دیگر از افزونه های محبوبی است که هنگام جستجوی بهترین افزونه های محتوای وردپرس باید در نظر بگیرید. این افزونه اضافه کردن جداول محتوای مناسب سئو را به صفحات، پست ها یا انواع پست سفارشی آسان می کند. و از آنجایی که تقریباً با تمام صفحه سازهای محبوب سازگار است، می توانید از آن در هر سایت وردپرسی استفاده کنید.

مشخصه

 • درج خودکار یا دستی محتوا
 • کنترل تعداد عناوین برای درج در محتوا
 • گزینه ای برای ایندکس نکردن محتوای شما

فهرست مطالب LuckyWP همچنین به شما امکان می‌دهد از میان طرح‌های رنگی مختلف انتخاب کنید، و به شما این امکان را می‌دهد تا فهرست‌هایی از مطالب را ایجاد کنید که تم شما را تکمیل کنند.

قیمت: رایگان.

7. محتوای CM

CM Table Of Contents یکی دیگر از افزونه های فهرست مطالب وردپرس مبتدی است که به راحتی فهرست مطالب را در هر صفحه یا پست وبلاگ ایجاد می کند. با این حال، علیرغم استفاده آسان، این افزونه دارای ویژگی های غنی نیز است، به خصوص زمانی که نسخه پولی را انتخاب می کنید.

مشخصه

 • محتوای خود را با استفاده از برچسب ها، کلاس ها و شناسه ها تعریف کنید
 • گزینه های سبک مختلف برای اندازه فونت جدول ناوبری
 • کدهای کوتاه برای قرار دادن محتوای سفارشی
 • پشتیبانی از محتوای چند سطحی

CM Table of Contents یک گزینه عالی برای مبتدیان و کاربران حرفه ای وردپرس است که می خواهند راهی آسان برای اضافه کردن فهرست مطالب به محتوای خود داشته باشند.

قیمت گذاری: طرح رایگان در دسترس است. برنامه های پولی از 29 دلار شروع می شود.

8. SimpleTOC

SimpleTOC یکی دیگر از افزونه‌های محتوای مخزن وردپرس با استفاده آسان است. پس از نصب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بلوک اضافه کنید و به دنبال SimpleTOC در انواع بلوک بگردید. هنگامی که SimpleTOC را انتخاب می کنید، افزونه به طور خودکار محتوا را به فهرست مطالب شما اضافه می کند.

مشخصه

 • کد سبک و بهینه
 • سبک تم شما را به ارث می برد
 • پشتیبانی بلوک خود
 • عنوان محتوای سفارشی

اگر به دنبال یک افزونه محتوای ساده و سبک وردپرس با ویژگی های اولیه هستید، SimpleTOC می تواند آن باشد.

قیمت گذاری: رایگان.

بهترین افزونه محتوای وردپرس: انتخاب متخصص ما

اگر به دنبال بهترین افزونه محتوای وردپرس هستید، قطعا AIOSEO بهترین گزینه است. استفاده از آن بسیار آسان است، مجموعه ای از ویژگی های قوی دارد و پشتیبانی بی نظیری دارد. بهترین بخش این است که اگر AIOSEO را نصب کرده اید، نیازی به افزودن افزونه محتوای خاصی ندارید. این به شما کمک می کند تا تعداد افزونه های خود را به حداقل برسانید و در نتیجه عملکرد سایت بهتری داشته باشید.

اگر بودجه زیادی ندارید و به دنبال بهترین افزونه محتوای رایگان وردپرس هستید، فهرست مطالب Easy Table of Contents را به شدت توصیه می کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب افزونه محتوای وردپرس مناسب برای سایتتان کمک کرده باشد. هنگامی که راه اندازی افزونه محتوای خود را تمام کردید، ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه افزودن بخش سؤالات متداول در وردپرس بررسی کنید و بهترین افزونه های SEO را انتخاب کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما هم می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.