• خانه
  • وبلاگ
  • 8 افزونه بهینه سازی تصاویر برای افزایش سرعت وردپرس – پلاگین سئو عکس

8 افزونه بهینه سازی تصاویر برای افزایش سرعت وردپرس – پلاگین سئو عکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نمره سئو و رتبه گوگل خود را افزایش دهید؟ برای نقاط ضعف نمرات بالای میانه رتبه 1 و نمرات پایین میانه رتبه 2 داده شد به­طوری­که به قوت عالی رتبه 4، به قوت خوب رتبه 3، به ضعف معمولی رتبه­ 2 و به ضعف بحرانی رتبه 1 اختصاص داده شد. اعتبار بالای وب سایت باعث می شود لینکی که در آن قرار می دهید نیز اعتبار بالایی نزد گوگل کسب کند. اپلیکیشن های اندروید و IOS امروزه یکی از ابزار های نوین برای معرفی و شرح خدمات یک شرکت یا مجموعه می باشد. 62 و1F)؛ بنابراین، میتوان گفت آموزش چندرسانهای با استفاده از الگوی ﭼﻬﺎرﻣﺆﻟﻔﻪای (4C/ID) ون مرینبوئر موجب کاهش بار شناختی، افزایش یادگیری و انگیزۀ تحصیلی در گروه آزمایش میشود. اما اگر این افراد با هوشمندی این هزینه را در ابتدای کار خود پرداخت کنند نتیجه این موضوع را در طی فعالیت خود به خوبی مشاهده میکنند. مثلاً در تصویر زیر مشاهده میکنید که برخی مقالاتی که در یک سایت، در چندین ماه گذشته منتشر شده، نتوانستند جایگاه خوبی در گوگل پیدا کنند و باید روی ارتقای کیفیت آنها بیشتر کار شود. هرچه بیشتر با انجمن خود درگیر شوید ، بازدید بیشتر از نمایه و بازدید شما بیشتر می شود.

این موضوع باعث میشود تعداد درخواستهایی که به سرور ارسال میشود در ابتدای لود کم شده و سرعت لود سایت بیشتر گردد. در نمودار 1 دیده میشود که در بار شناختی بین پسآزمون (1) و پیگیری (2) تفاوت وجود ندارد (بار شناختی مرحلۀ پیشآزمون ندارد). نمودار 1 تفاوت نمرات مشارکتکنندگان در بار شناختی را در مراحل پسآزمون (1) و پیگیری (2) نشان میدهد. نمودارهای 2 و 3 تفاوت نمرات را در پیشآزمون (1)، پسآزمون (2) و پیگیری (3) در یادگیری و انگیزۀ تحصیلی نشان میدهند. مرحلۀ پیگیری پس از گذشت دو هفته پسآزمون مجدد درقالب آزمون پیشرفت تحصیلی پژوهشگرساخته اجرا شد. پایاییآزمون با استفاده از همسانی درونی بهروش آلفای کرونباخ مقدار 57/0 به دست آمد. روایی درونی پرسشنامه با آلفای کرونباخ 90/0 و پایایی آن با روش آلفای کرونباخ 82/0 گزارش شد. در پژوهش حاضر، روایی صوری پرسشنامه با استفاده از نظر متخصصان مقدار 63/0 محاسبه شد و پایایی پرسشنامه با استفاده از همسانی درونی بهروش آلفای کرونباخ، مقدار 68/0 به دست آمد.

آموزش با چندرسانهای مبتنیبر الگوی ﭼﻬﺎرﻣﺆﻟﻔﻪای ون مرینبوئر (4C/ID) گروه آزمایش بود که با استفاده از نرمافزار پژوهشگرساخته آموزش دیدند و آموزش بهروش سنّتی (گروه کنترل) آموزش حضوری توسط معلم بود (چون برخلاف شیوع ویروس کووید-19 برخی مدارس بهدلیلِ شرایط غیربحرانی باز بودند). سؤالهایی نظیر «دوست دارم در مدرسه تا میتوانم یاد بگیرم»، «من مسائل دشوار را دوست دارم، چون از حل آنها لذت میبرم» و «به کارهای سخت علاقه دارم، چون تواناییهای خودم را میتوانم آزمایش کنم» در این پرسشنامه گنجانده شد. شما در این روش با استفاده از سئوی سایت فروشگاهی و قرار دادن آن در صفحه اول گوگل توجه مشتریان زیادی را جذب می کنید، پس بنابراین سود زیادی نصیبتان خواهد شد. بهعبارتی، میتوان گفت آموزش ﭼﻬﺎرﻣﺆﻟﻔﻪای ون مرینبوئر در علوم با استفاده از روش چندرسانهای بهشکل معناداری موجب کاهش در بار شناختی شده است و ازطرف دیگر، باعث بهبود یادگیری و افزایش انگیزۀ تحصیلی دانشآموزان شده است.

با استفاده از سؤالهایی نظیر «تبدیل انرژی در هنگام دویدن به چه صورت است؟ من کاری به درست و غلط بودن طرز تفکرشون ندارم ولی تو این مقاله قرار است که راه های کم کردن رتبه در ابزار الکسا رو با هم بررسی کنیم. از نظر بعد شناختی، ترتیب ردهها برای برنامة درسی مقطع کارشناسی به این شرح است: فهمیدن (3/48 درصد)، تحلیل کردن (14 درصد)، ارزیابی کردن (4/13 درصد)، آفریدن (3/12 درصد)، به کار بستن (6/8 درصد) و به یاد آوردن (4/3 درصد). سایت شما اگه سه ثانیه دیرتر لود بشه میتونه نصف کاربرها رو از باز کردن وبسایت شما دلسرد کنه. ارائه سیستم های نرم افزاری تحت وب قابل اتصال به انواع دسنگاهها و سولوشن های کاربردی برای طراحی وب سایت شما ، اغلب کسب و کار ها امروزه نیاز به مدیریت آنلاین مراحل فروششان هستند ، بسیاری از سازمان ها و مراکز دولتی هم برای مدیریت روند فعالیتشان از روش های آنلاین مدیریتی در طراحی سایت خود استفاده می نمایند. موتورهای جستجو اهمیت زیادی برای بک لینک ها قائل هستند و مطابق با میزان محبوبیت لینک ها و تعداد آنها، صفحات سایت را سئو می کند. سئو کانگ جون در سال ۲۰۱۵ با سریال تاریخی Hwajung ” (Splendid Politics) ” به عنوان یکی از شخصیت های اصلی این درام به نام هونگ جو وون با لباس هانبوک ( لباس سنتی کره ) در قاب تلویزیون ظاهر شد.