• خانه
  • وبلاگ
  • 7+1 راه برای افزایش سریع ترافیک سایت – فوربو

7+1 راه برای افزایش سریع ترافیک سایت – فوربو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فرض کنید ما یک سایت بازاریابی محتوا داریم و از این طریق کسب درآمد میکنیم؛ اخیرا پروژه ای در دست داریم که دربارهی یک مشاور سئو میباشد. یکی از روشهای قدیمی بالا بردن محبوبیت سایت نزد گوگل استفاده از بک لینک میباشد که میتوان به صورت خرید بک لینک و یا ساخت بک لینک رایگان از آن بهره برد، این روش به صورت مستقیم در افزایش بازدید سایت تأثیر ندارد ولی میتواند محتواهای منتشر شده درون سایت شما را نزد گوگل محبوب کرده و کلمات کلیدی صفحات داخلی سایت را در صفحه اول گوگل قرار دهد. پس نوشتن عنوانهای طولانی نسبت به عنوانهای کوتاه، در بالا بردن بازدید سایت بیشتر به کار میآیند. فرقی ندارد که در چه حوزهای فعالیت میکنید اگر وبسایت دارید ناگزیر هستید برای بالا بردن بازدید سایت خودتان یکسری از روشهای آزموده شده را پیادهسازی کنید تا شما هم مانند سایتهای بزرگ ترافیک مناسبی داشته باشید و به طبع آن محصولات و خدماتتان بهتر و بیشتر دیده شوند. بردکرامب به عنوان نقشه راه این افراد سبب می شود تا آن ها از مکان فعلی خود مطلع شده و با امکان مشاهده قسمت های دیگر ، به بازدید از آن ها ترغیب شوند .

بک لینک که با نامهای لینک داخلی، لینک یکطرفه یا لینک ورودی هم شناخته میشود، به لینک یک وبسایت در صفحه سایت دیگر میگویند. در حقیقت این پلن به نوعی خرید بک لینک طبیعی محسوب می شود. هدف سئو کمک به وب سایت ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. با برقراری ارتباط با مطبوعات و خبرگزاریها میتوانید خود را به افراد زیادی معرفی کنید تا با شما آشنا شده و بیشتر به سایت شما سر بزنند. تا اینجا تمامی روشهایی که برای افزایش بازدید سایت به شما معرفی کردیم از طریق منایع رایگان بودند و البته زمانبر. البته استفاده از هشتگ گزاری نیاز به دقت و دانش کافی دارد و باید آن ها را جدی گرفت. مدل دیگری از بازاریابی، بازاریابی با سمپلینگ میباشد که خیلی زیاد رواج دارد. خرید بک لینک یکی از راحتترین کارهاست که در کوتاه مدت، شما را به صدر نتایج جستجوی گوگل میآورد؛ اما این روش همان طور که از نامش پیداست، با قوانین گوگل منافات دارد و طولی نخواهد کشید که گوگل برای شما امتیاز منفی ثبت خواهد کرد.

اگر هر مقاله از سایت شما فقط چند ردیف بالاتر در نتایج گوگل قرار بگیرند، در مدت خیلی کوتاه شاهد چند برابر شدن آمار بازدید سایت خود خواهید بود. وقتی یک سایت بک لینک با کیفیتی از یک سایت دیگر کسب می کند، ممکن است جایگاه آن سایت در گوگل بهبود یابد. صفحات هدف در جایگاه های مختلف اهداف مختلفی دارند و به آن صفحات فرود نیز میگویند. این می تواند شامل عوامل و تکنیک های مختلفی باشد ، از جمله بهینه سازی معماری و عملکرد سایت ، تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی ، بازاریابی محتوا ، سئو در صفحه ، و تعدادی از اصلاحات مربوط به محتوا. برای استفاده از این روش کافیست با رجوع به ابزار Google Webmaster کلمات کلیدی خود که دارای impression بالای هستند را پیدا کنید سپس آنهایی که دارای position بیشتر از ۵ هستند را انتخاب کنید و روی آنها کار کنید درون آنها محتواهای بیشتری قرار دهید و یا در آنها ویدیو جایگذاری کنید.

در تمامی شبکههای اجتماعی عضو شوید و یک صفحه برای سایت خود بسازید و درون آن به طور مرتب محتواهایی را قرار دهید و برای خودتان فالوور جذب کنید. اگر میخواهید نسبت به رقبای خود پیشی بگیرید و افزایش بازدید سایت را به طور واقعی تجربه کنید سعی کنید ویدیوهایی آموزشی و آموزنده تولید کرده و درون سایت خود و شبکههای اجتماعی و وب سایتهای انتشار دهنده ویدیو قرار دهید. شما باید محتوای طولانی را نیز مدنظر کسب و کارتان قرار دهید. سعی کنید از عنوان های طولانی و بلند استفاده کنید. همین امر سبب شده تا دسته زیادی از وبسایتها از این شکاف به نفع خود استفاده کنند. سپس وب سایت های مربوطه را از طریق Pitchbox پیدا کردیم و با آن سایت ها تماس گرفتیم تا ببینیم آیا آنها می خواهند پست ما را تبلیغ کنند یا خیر. و آیا چیزی هست که پست های قدیمی خود را رونق ببخشم؟ ما یک پست وبلاگی برای آنها ایجاد کردیم با نام “فهرست ضروری سفرهای جاده ای برای ماشین شما”. پارت اول آن در مورد فردی به نام شو است که ۱۰ حلقه را که در واقع حلقه های سحرآمیزی هستند کشف می کند.