• خانه
  • وبلاگ
  • 7 نکته کلیدی برای تولید محتوای متنی جذاب – دیجیتالیکس

7 نکته کلیدی برای تولید محتوای متنی جذاب – دیجیتالیکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارتقای محتوا یکی از مراحل مهم در فرآیند بازاریابی محتوا است. بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای دنیا در حال حاضر یکی از ارزشمند ترین شبکههایی است که محبوبیت خود را حفظ نموده است. بهترین و موثر ترین روش برای بالا بردن ترافیک، بهینه سازی سایت و یا همان سئوی سایت میباشد. حضور در اولین نتایج هنگام جستجو در گوگل، در رشد تجارت یا خدمات شما بسیار موثر است و برای این راهکارهای متفاوتی به کار گرفته می شود.در اینجا سئو کلاه سیاه یک روش عموما مخرب است.زیرا به جای بهبود کیفیت محتوا به طور مداوم به حل الگوریتم های موجود در موتورهای جستجوگر می پردازد و نهایتا هم راه به جایی نمی برد و مجازات خواهد شد.استفاده مداوم از روش های سئو کلاه سیاه به جای بالا آوردن شما در نتایج،ممکن است در طولانی مدت به شما آسیب برساند. به عنوان مثال، LinkedIn هنگام ورود به سیستم، شما را به پروفایل کامل شخصی هدایت میکند، نه اینکه نسخه عمومی یک نمایه کاربران را هنگام ورود به سیستم به شما نشان دهد. اما فاصله از ایستگاههای حمل و نقل عمومی براساس اهمیت هریک از مودهای حمل و نقلی در چشمانداز مصوب دولت وزندهی شد.

با این که معلومات و دانسته های زبان انگلیسی این سایت جامع و بدون نقص است و مطالب مختلفی نیز در آن یافت می شود، اما متاسفانه زبان فارسی این وبسایت به اندازه زبان انگلیسی آن کامل نمی باشد و خیلی از مطالب آن هنوز که هنوزه ناقص هستند. میکرودیتا تگی است که با استفاده از آن میتوانید یک سری اطلاعات را به موتورهای جست و جو بفهمانید که توسط سایت schema تعریف شده است. علاوه بر انتشار پست میهمان، شما میتوانید پستهای خود را به صورت رایگان در سایت اخبار رسمی نمایش دهید. در مورد سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میتوان سالها صحبت کرد و یادگرفت، با مشاوره یک سئو کار با تجربه میتوانید از ابتدای مسیر تا سالهای زیادی بصورت ارگانیک از گوگل ورودی داشته باشید و هیچ هزینه ای هم برای آن پرداخت نکنید. اما اگر کاربران آن سایت بر روی بک لینک ایجاد شده کلیک نکنند این کار چه فایده خواهد داشت؟ نه تنها به رسمیت شناختن نام آنها باعث تقویت و افزایش بازدید وبسایت شما میشود، بلکه مصاحبه شونده نیز محتوای مصاحبه را در سایت خود و یا در مکانهایی دیگر به اشتراک میگذارد و این کار به گستردگی هر چه بیشتر این روش دامن میزند.

انجام این کار باعث افزایش بازدید وبسایت شما میشود. قطعاً شگفت زده خواهید شد وقتی که مشاهده کنید تعداد بسیار زیادی از مردم مشتاق صحبت با شما هستند. در ادامه لیست خوبی از وبسایت های social Bookmark را برای ساخت بک لینک رایگان مشاهده می کنید. تصاویری که در این بخش مشاهده می کنید مربوط به سایت فروشگاهی است که در این دوره آموزش داده خواهد شد. در این مطلب از انزل وب روشهای پیدا کردن ترند گوگل ایران و جهان را آموزش میدهیم. می دانم قرار است که در این مقاله برای شما روش های رایگان ساخت بک لینک را آموزش دهم اما یک نکته را دقت کنید که اگر همین فرآیند در قالب پست مهمان اجرا شود، رایگان می شود! برای دریافت بک لینک از سایتهای دیگر، روش رسمی و مورد پسند گوگل این است که با آنها رایزنی کنید تا از سایتشان به شما بک لینک دهند (نه خرید بک لینک یا خرید بازدیدکننده برای سایت)؛ یا این که با آنها تبادل لینک کنید.

بهینه سازی برای پیجهای سئو شده نیاز به سپری شدن زمان و یا دوره خاصی ندارد و میتواند به افزایش ترافیک سایت بیانجامد. اشتراک گذاری پستها و لینک دهی آنها و شما به سایتهای متقابل، همانند یک مهمان است که باعث میشود خوانندگان جدیدی وارد سایت شما بشوند. در این صورت احتمالا برای تحقیق در مورد این فرد شروع به پرس و جو در مورد او از کسانی که با آنها ارتباط دارد می کنید و در نهایت قضاوت خود را بر این اساس می گذارید که چه تعداد و چه کسانی او را تایید و چه تعداد او را رد کرده اند. بعد از تعداد کمی ارسال، مشهود است نتایج بهدستآمده با استفاده از یادگیری توزیعشده بسیار نزدیک به رویکرد متمرکز شده است و ضرر ناشی از تصمیمگیری (regret) به صفر نزدیک میشود. 4. از فیسبوک، توئیتر، گوگل پلاس و لینکدین حتما استفاده کنید، چون محبوب ترینها برای موتورهای جستجو هستند. لینکدین خیلی بیشتر از یافتن شغل اهمیت دارد.