• خانه
  • وبلاگ
  • 7 روش افزایش ترافیک وبسایت بدون سئو (مگه داریم!) – مارکترها

7 روش افزایش ترافیک وبسایت بدون سئو (مگه داریم!) – مارکترها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سفید به این معنا است، که تمرکز ما بر جذب مخاطب واقعی بالاتر و افزایش رضایتمندی او برای استفاده بیشتر از کالا ها و خدمات سایت است. در واقع ارومیه بین دریاچه ارومیه و دیواره کوههای غرب استان واقع شده است؛ بر این اساس مهم­ترین محدودیت طبیعی توسعه­ی شهر ارومیه وجود دیواره­ای از ارتفاعات در بخش غربی و جنوب غربی آن است (مهندسان مشاور طرح و آمایش، 1389). شهر ارومیه طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ با ۶۶۷۴۹۹ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقه­ی شمالغرب ایران بهشمار میآید (مرکز آمار ایران، 1390)؛ که این امر، لزوم هدایت استقرار بافت­های کالبدی پذیرای جمعیت را در بسترهای مناسب به لحاظ توان­های محیطی که باید در قالب فرم­های منظم توسعه­ی شهری عینیت پیدا کند، بیش از پیش ضروری می­سازد. با عنایت به مطالعات انجام گرفته، عامل توپوگرافی و وجود ارتفاعات مهم­ترین و بارزترین محدویت طبیعی موجود در محدوده­ی مطالعاتی است. بخش عمده­ای از محدوده­ی سایت ب بر روی مارن و ماسه سنگ واقع شده است.

از نظر قابلیت اراضی نیز بخش­های وسیعی از محدوده­ی سایت الف، جزو مراتع ضعیف به شمار می­آیند که تغییر کاربری­های این اراضی را با محدودیت زیست محیطی خاصی مواجه نمی­سازد. لینکدین امکاناتی نظیر تعداد بازدید، لایک و کامنت را برای مقاله ها فراهم کرده و علاوه بر این میتوانید در مقالات خود به سایت خود لینک دهید. در هر حال چه دیر و چه زود، باید این کار را انجام بدهید و این مقاله را دقیقا برای همین نوشتهام تا به کمکش همه چیز را در مورد بک لینک و ساخت آن یاد بگیرید. چون این مقاله من در مورد سئو هست. سایت الف: این سایت در بخش شمالی شهر ارومیه قرار گرفته است. هدف این است که نقشهای را پیش رو شما بگذاریم که بدانید برای داشتن و ساخت فروشگاه اینترنتی باید چه مسیری را طی کنید. این اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ضمن معرفی بیشتر و بهتر کسب و کارتان و برند شدن ، موجب افزایش کلیک خوری سایت و ارتقای رتبه در موتور جستجوی گوگل شده که در نهایت افزایش کسب درآمد از اینترنت را به همراه دارد. شما میتوانید با تقویت این بخش از سایت، به کاربران و مخاطبان این اجازه را بدهید تا به راحتی مطالب سایت را به اشتراک بگذارند و موجب دیده شدن وبسایت شما شوند.

با توجه به اینکه سایت الف، در برخی از قسمت­ها (بخش جنوب شرقی)، دارای ارتفاعی بالای 1350 متر می­باشد، جهت افزایش این سایت به ناچار دامنه­های اطراف باید خاکبرداری شود که این امر موجب کاهش مقاومت برشی دامنه­ها خواهد شد و در نتیجه امکان وقوع زمین لغزش افزایش خواهد یافت. 2006) اثرات تغییرات کاربری اراضی نواحی شهری را بر روی موفولوژی مجرای سه رودخانه در اوکلاهوما را بررسی کردند نتایج این تحقیق نشان داد که در حوضه­ی رودخانه­ای که بیشترین تغییرات کاربری اراضی (شهری شدن) اتفاق افتاده است، مورفولوژی مجرای رودخانه بیشترین میزان تغییرات را داشته است. یکی از بدیهیات که در اصل، سنگ زیربنای مفهوم توسعه­ی پایدار سکونتگاه­های انسانی را تشکیل می­دهد، وابستگی بی­چون و چرای این سکونتگاه­ها به طبیعت است؛ در مقیاس کلان، وابستگی نوع بشر به طبیعت، گستره­ی بسیار وسیع و متنوعی را دربر می­گیرد؛ در نتیجه در بخش مهمی از این گستره، امکان اثرگذاری هم وجود دارد؛ بنابراین به همان اندازه که نوع بشر با طبیعت ارتباط دارد و به آن وابسته است، به همان مقدار هم در آن اثر می­گذارد. شما به عنوان کسی که سایت داره و سعی داره و در صفحه اول گوگل قرار بگیره، باید این موارد را در سایت به بهترین شکل پیاده سازی کنید.

گوگل هم برای فهمیدن میزان اعتبار یک سایت شبیه به انسان ها عمل می کند. خدمات سئو سرویسهایی است که به شما در بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو کمک میکند. این روزها که بحث بر سر جستجو صوتی گوگل نیز داغ است و البته در ایران کمتر از آن یاد میشود شما میتوانید زودتر به سمت فایلهای صوتی و استفاده از این قابلیت گوگل بروید و یک قدم از رقبای خود جلو باشید. آنها, الگوریتم های پیچیده ای را برای تشخیص ارتباط محتوا با مطلب مورد جستجو به کار می گیرند. این شهر به لحاظ موقعیت ارتفاعی، در موقعیت مناسب­تری در ارتباط با سایر شهرهای شهرستان قرار گرفته است. واحدهای ژئومورفیک با پویایی و دینامیسم محیط طبیعی در ارتباط هستند. غلبه واحدهای دشتی در نسبت با واحدهای کوهستانی، از مهم­ترین قابلیت­های ژئومورفولوژیک شهر ارومیه در راستای توسعه­های آتی آن به شمار می­آید؛ هر چند این امر باید در قیاس با سایر شاخص­های برنامه­ریزی شهری مورد تحلیل قرار گیرد. یکی از مزایای شبکه های اجتماعی، تاثیر مستقیم این شبکه های بر سئو سایت شما است! با افزایش کاربران و با هربار مراجعهی مجدد به سایت، رتبهی سایت هم بهبود خواهد یافت، اما این تاثیر غیر مستقیم backlink بر سئو است.