• خانه
  • وبلاگ
  • +60 ابزار سئو رایگان برای تحلیل SEO (جامع و بهترین لیست) – ایران فاندر

+60 ابزار سئو رایگان برای تحلیل SEO (جامع و بهترین لیست) – ایران فاندر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در واقع گوگل حتی می گوید که لینک های مرده از نظر سئو مشکلی ایجاد نمی کنند اما آن چیزی که مهم است، لینک های خراب داخلی هستند. مادامی که گوگل محتواهای باکیفیت را پیدا کند، دلیلی نمی بیند که رنک مناسبی به صفحات با کیفیت پایین یا معمولی بدهد. شما می توانید با سرچ کنسول گوگل (Google Search Console Tools) در بخش Coverage یک گزارش از نحوه عملکرد سایت خودتان را برای موبایل دریافت کنید. بهینه سازی سرعت وب سایت، کارکرد مناسب آن روی گوشی های تلفن همراه یا rich pages موضوعاتی هستند که در بخش enhancements گوگل سرچ کنسول مورد بررسی قرار می گیرند. بعد از انجام مراحل طراحی سایت ، نوبت به بهینه سازی سئو سایت برای رتبه گرفتن در نتایج طبیعی است که البته این فرآیند نیازمند دانش کافی از قوانین و مسائل روز سئو است. فقط کافیست در قسمت پیشرفته افزونه یواست سئو گزینه خیر (NO) را در قسمت به موتورهای جستجو اجازه نمایش نوشته در نتایج جستجو را می دهید؟ چون ریچ اسنیپت ها در صفحات نتایج جستجو برجسته هستند به طور خودکار نرخ کلیک را هم افزایش می دهند.

حجم دانلود از داخل سایت حدودا 10 روز هست که نسبت به قبلش حدودا 5 برابر شده تعداد صفحاتی هم که دانلود کرده شبیه به قبل هست و تایم هم نسبت به قبل خیلی کم افزایش پیدا کرده الان من واقعا نمیدونم این افزایش یدفعه ای برای چی هست ؟ کد مربوطه را کپی کرده و در مکان مناسبی از سایتتان قرار دهید. خیلی از ابزارهای بررسی سئوی سایت، امکان بررسی Hreflang را برای شما فراهم کرده اند. اگر در وردپرس از افزونه یوآست استفاده می کنید، می توانید این صفحات را خیلی راحت با یک کلیک، نو ایندکس کنید. در واقع خیلی از نقشه های سایت حتی صفحاتی با کد وضعیت ۳۰۱ یا ۴۰۴ دارند. البته منظور برگه هایی مثل برگه وبلاگ یا پرداخت نیست، بلکه برگه های دمو قالب که اغلب با متن و توضیحات انگلیسی و بی معنا پر شده اند را میگویم. نشانه گذاری اسکیما اثر مستقیمی بر سئوی سایت ندارد بلکه اثر آن جانبی است.

هر چند این مسئله حتماً روی رتبه ما در گوگل پیج اسپید اینسایتس (Google PageSpeed Insights) اثر منفی می گذارد اما بهبود سرعت سایت باید برای شما در اولویت باشد. به روزرسانی الگوریتم پاندای گوگل در سال ۲۰۱۱ این مسئله را برطرف کرد. بهینهسازی وبسایتها برای گوگل شاید سخت و زمانبر باشد اما باید بدانید که واقعاً این مسئله بسیار ارزشمند و پربازده است. در واقع بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای در حال حاضر یک پلتفرم انتشار مطالب ارزشمند است، به این معنی که شما باید به طور منظم مطالب را به LinkedIn ارسال کنید. از آنجایی که ما برای انتشار یک رپورتاژ آگهی هزینه به سایت مقابل پرداخت میکنیم به نظر می رسد که ما در حال خرید بکلینک هستیم. پرسش و پاسخ به شما کمک میکند تا از سوالات و دغدغههای مخاطبینتان باخبر شوید. صحبت کنیم. این قسمت میتواند به شما در جهت یافتن راهحلهایی برای بهبود سئو و رتبه سایتتان کمک کند. بهتر است بدانید که شبکه تولید محتوا وظیفه دارد که محتوا و اطلاعات سایت شما را به سرورِ نزدیکِ بازدیده کننده برساند و در آنجا توزیع کند. بنابراین، انتظار میرود موتورهای کاوش فارسی در این زمینه بیشتر کار کنند و اطلاعات مرتبطتری را ارائه کنند و در این حوزۀ مهم رتبۀ بالاتری داشته باشند.

کارشناسان سئو ما با نهایت صبر و به صورت کاملا تخصصی از برنامه های سئو سایت تان صحبت میکنند و بهترین راهکار ها را بری برندینگ سازی خدمات سایت تان ارائه میدهند. ﺧﻼﺻﻪ ای ﮐﻪ شرکت آن چه را که به مشتریان ارائه می دهد را بیان می کند. این ابزار ساخت Hreflang را برای چند کشور، زبان و منطقه تا حدودی ساده می کند. بسیاری از اوقات استفاده از راهکارهای سئو تکنیکال، به راحتی به ما کمک میکند ورودی سایت ما افزایش پیدا کند. اگر اینطور باشد، تگ hreflang می تواند کمک بزرگی به شما بکند. اگر سایت شما با استفاده از وردپرس طراحی شده باشد، جداً توصیه می کنیم صفحات تگ و دسته بندی را نوایندکس کنید، مگر اینکه این صفحات ترافیک بالایی داشته باشند. هر اسکریپت ثالثی که روی صفحه باشد، به طور متوسط تا ۳۴ میلی ثانیه به سرعت بارگذاری آن صفحه می افزاید. بعضی از این اسکریپت ها مثل گوگل آنالیتیکس را نیاز داریم اما اگر بعضی از آنها را حذف کنید، هیچ لطمه ای به سایت وارد نمی شود.