• خانه
  • وبلاگ
  • 6 روش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل + راهنمای گام به گام

6 روش ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل + راهنمای گام به گام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ابزار یاست سئو است. در بهینه سازی اصولی در داخل سایت نیاز به یک انتقال یکپارچه از صفحه اصلی به سایر صفحات به شکل اصولی محسوس است. ایجاد یک مسیر منطقی با لینک سازی بین مطالب سایت هم به برای کاربران کمک میکند و همینطور به موتورهای جستجو در جهت خزیدن و ایندکس کردن مطالب شما تاثیر میگذارد. بهتر است از یک مجموعه صفحات کوچکتر برای ایجاد لینک به قسمتهای مهمتر استفاده کنید. بهتر است شما به خوانندگانتان چیزهایی را بدهید که به دنبال آن هستند. اگر محصولی ندارید که بتوانید با نشان دادن محدودیت موجودی آن را بفروش برسانید، می توانید با دادن تخفیف و یا ارسال رایگان به مشتریان خود انگیزه بدهید. برای مثال : شاید شما بخواهید به یک صفحه اعتبار بیشتری بدهید. پس از آنجا که با هر لینک میزانی اعتبار ارائه میشود باید تعداد لینکها را در سطح مناسب نگه داشت به دور از روشهای اسپم و سئو سیاه کار کرد.

هر بار که شما لینکی را ایجاد میکنید میزان اعتباری به صفحه لینک شونده ارائه میدهید. بکلینکهای غیرطبیعی که حتی به آنها لینک های سمی هم گفته میشود، آن دسته از لینکها هستند که به طور معمول از وبسایتهای بیکیفیت یا مشکوک به دست میآیند یا مستقیماً دستورالعملهای وب مستر Google را نقض میکنند و فقط برای دستکاری رتبهبندی سایتها در موتورهای جستجو ایجاد شدهاند. تکنیک های SEO به قسمت های فنی یک سایت توجه می کنند ، مانند فهرست بندی آسان صفحات و مناسب بودن قالب سایت در این دسته قرار می گیرند. نحوه کار بدین گونه است که شما فایلی را به صورت فشرده آماده می کنید و نام آن را به آدرس سایت خود تغییر می دهید. دقت داشته باشید که برای اینکار بهترین تمرین این است که خود را جای کاربر بگذاریم و ببینم اگر جای او بودیم در هنگام مشاهده نتایج جستجو بیشتر تمایل به کلیک روی کدام عنوان را داشتیم.

لینک ها احتیاج دارند که واضح و آشکار باشند و برای کاربران الهامبخش باشند و شما نمیخواهید که لینک ها به متن عادی شما شباهت داشته باشند، چرا که این موضوع میتواند حتی بر روی تجربه کاربری اثری منفی ایجاد کند. شما میتوانید یک قسمت جدید (حال در قالب پست یا صفحه یا هر متنی در هرجایی از سایت) که مرتبط با صفحه موردنظر است را ایجاد نمایید. دوره ی فاخر نویسی و ابداع کسب در تولید محتوای متنی مدت هاست که به پایان رسیده است. گوگل بهترین محتوا را می خواهد به کاربر نشان دهد پس محتوای شما برای قرار گیری در رتبه اول باید از مقالات مشابه آن شایسته تر باشد. همچنین در صورتی که جهت طراحی وب سایت اقدام نکرده اید می توانید برای جلسه ی مشاوره با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوان کلمات کلیدی را به این شکل داخل متنها لینک دار کرد (البته به شکل اصولی، نه به شکل اسپم وار). با این روش کلمات کلیدی با لینک های داخلی کمک میکند تا در ذهن بازدیدکننده بهتر جا بگیرد.

حتما تمام این قسمتهارو تماشا کنید تا بتونید از یوتوب و اینترنت به درآمد های عالی برسید. چرا که گوگل همه کاربران خود را تشویق خواهد کرد تا در صورت دیدن این نوع از تخلف، خیلی سریع آن را به گوگل اطلاع دهند. روشهای مختلفی برای ایجاد انکر تست با توجه به توسعه و نوع فعالیت سایت شما میتواند استفاده شود. گاهی بعضی از افراد با داشتن افکار سئو سیاه یا نداشتن دانش کافی و صحیح انکر تکست هایی گول زننده ایجاد میکنند. مهم: انکر (anchor) یک متن است که در یک لینک به شکل عنوان استفاده میشود. ازنقطهنظر بصری، تعداد لینک داخلی زیاد طبیعتا میتواند باعث گیج کردن بازدیدکننده هم شود. گوگل این متنها را در جهت کاهش تعداد لینک های اسپم در نمایش جستجوها ردیابی میکند. این ها کلماتی بهتر و قابل هضم تر برای یک کارشناس سئو و یا متخصص خواهد بود. بعضی از کارشناس های سئو تاثیر رنگ را روی کلیک و یا عدم کلیک بازدیدکننده بر روی لینک داخلی تصدیق میکنند. توجه داشته باشید هر روش غیرمنطقی همانند تطبیق کردن رنگ متن لینک با بکگراند یا مخفی کردن لینک ها به هر شکلی باعث بالا بردن خطر پنالتی شدن سایت در گوگل میشود. به بیان دیگر، تولید محتوا به معنای تبدیل اطلاعات به هر شکلی از رسانه، به خصوص رسانههای دیجیتال است.