6 بهترین پلاگین ایجاد کننده طرحواره وردپرس [Compared]

6 بهترین پلاگین ایجاد کننده طرحواره وردپرس [Compared]


به دنبال بهترین افزونه های تولید کننده طرحواره وردپرس هستید؟

نشانه گذاری طرحواره یک راه فوق العاده برای بهبود سئوی شما است. همچنین ضروری است که فهرست جستجوی شما در نتایج جستجوی گوگل از رقبای شما متمایز شود.

در این مقاله، بهترین افزونه های تولید کننده طرحواره را به شما نشان می دهیم که می توانید از آنها برای اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره به سایت وردپرس خود استفاده کنید.

تولید کننده طرحواره وردپرس چیست؟

Schema Generator افزونه ای است که به شما کمک می کند نشانه گذاری طرحواره را به سایت وردپرس خود ایجاد و اضافه کنید.

بنابراین می دانید، نشانه گذاری طرحواره به دلایل زیادی برای تقویت سئوی شما ضروری است. اول، منجر به قطعه‌های غنی می‌شود و می‌تواند به شما در دریافت قطعه برجسته کمک کند. همچنین می تواند به افزایش CTR و افزایش ترافیک سایت شما کمک کند.

افزودن نشانه گذاری طرحواره می تواند دشوار باشد زیرا شامل کار با کد است. با این حال، به لطف پلاگین های ژنراتور شماتیک، این کار اکنون آسان است. بله، شما می توانید نشانه گذاری طرحواره را در وردپرس بدون کدنویسی اضافه کنید.

به همین دلیل است که می‌خواهیم فهرست تخصصی خود را از افزونه‌های تولید کننده طرحواره برای وردپرس به اشتراک بگذاریم. آنها به شما کمک می کنند تا به راحتی نشانه گذاری طرحواره را به سایت خود اضافه کنید و از رتبه بالا و دیده شدن بیشتر در SERP ها بهره مند شوید.

بهترین پلاگین های ایجاد کننده طرحواره وردپرس: به صورت تخصصی مدیریت شده است

انتخاب مولد طرح مناسب برای سایت وردپرس شما می تواند دشوار باشد. این به این دلیل است که گزینه‌های زیادی در دسترس است و این کار را به یک کار طاقت‌فرسا تبدیل می‌کند. ما کار سخت آن را برداشته‌ایم و فهرستی از انتخاب‌های متخصص خود را تهیه کرده‌ایم.

1. All in One SEO (AIOSEO)

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که بیش از 3 میلیون بازاریاب با تجربه به آن اعتماد کرده اند تا رتبه خود را افزایش داده و ترافیک را به سایت های خود هدایت کنند. این به این دلیل است که این افزونه دارای بسیاری از ویژگی‌ها و ماژول‌های SEO است که به شما کمک می‌کند تا وب سایت خود را برای تسلط بر SERP ها بهینه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق در مورد نصب AIOSEO، راهنمای نصب گام به گام ما را ببینید.

یکی از محبوب ترین ویژگی ها، Schema Generator انقلابی است. این یک ابزار فوق العاده است که به شما امکان می دهد به راحتی نشانه گذاری طرحواره را به سایت خود اضافه کنید. بله، با AIOSEO شما نیازی به نوشتن یک خط کد برای اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره به سایت خود ندارید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که پست یا صفحه ای را که می خواهید نشانه گذاری طرحواره خود را به آن اضافه کنید باز کنید و به آن بروید تنظیمات AIOSEO » Schema » ایجاد طرحواره.

با این کار یک کاتالوگ طرحواره با انواع مختلف نشانه گذاری طرحواره باز می شود که می توانید به محتوای خود اضافه کنید.

سپس اطلاعات لازم را برای خروجی طرح صحیح برای صفحه خود اضافه کنید.

پس از اتمام کار، کلیک کنید یک طرحواره اضافه کنید دکمه و تمام!

افزودن نشانه گذاری طرحواره به وردپرس با AIOSEO بسیار آسان است. برای دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه انجام این کار، این راهنمای گام به گام را ببینید.

مشخصه

 • طرح سفارشی: انواع طرحواره های سفارشی را که در کاتالوگ طرحواره موجود نیستند اضافه کنید.
 • قالب های شماتیک: الگوهای طرحواره را برای استفاده مجدد در صفحات دیگر ایجاد کنید.
 • اعتبار سنجی طرحواره: اعتبار سنجی طرحواره داخلی برای اطمینان از صحیح بودن همه کدها.
 • ویژگی های سئو: به عنوان یک افزونه SEO، AIOSEO دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که به شما در رتبه بندی کمک می کند.
 • دوستانه مبتدی: بدون نیاز به دانش کدنویسی، حتی برای افزودن یک طرح سفارشی.

قیمت گذاری: از 49.50 دلار در سال شروع می شود. نسخه Lite نیز به صورت رایگان در مخزن وردپرس موجود است.

2. Schema Pro

Schema Pro یکی دیگر از افزونه های طرحواره وردپرس فوق العاده است که باید در نظر بگیرید. اگر فقط یک پلاگین طرحواره بدون هیچ ویژگی اضافی SEO می خواهید، این یکی از بهترین راه حل ها است.

یک ویژگی عالی که در Schema Pro پیدا خواهید کرد این است که به شما امکان می دهد نوع طرحواره خود را یک بار پیکربندی کنید، سپس آن را در صفحات دیگر خود خودکار کنید.

مشخصه

 • راه اندازی آسان
 • انواع مختلف طرح ها
 • تست مدار زنده

قیمت گذاری: از 67 دلار در سال شروع می شود.

3. WP Review Pro

WP Review Pro بهترین تولید کننده طرحواره وردپرس برای ناشرانی است که می‌خواهند نظرات را بر روی قطعات جستجو نمایش دهند. آنها برای اثبات اجتماعی و اثبات اعتبار شما ضروری هستند، زیرا قطعات غنی مبتنی بر بررسی اعتماد را القا می کنند.

مشخصه

 • نمایش نظرات کاربران و نمادهای بررسی
 • پشتیبانی از 19 نوع طرح
 • سیستم های رتبه بندی مختلف در دسترس هستند (ستاره، درصد، شست بالا و موارد دیگر)
 • با پلتفرم های مختلف مانند Google Places Reviews، Yelp Reviews و Facebook Reviews ادغام می شود.

قیمت گذاری: 67 دلار برای یک سال به روز رسانی و پشتیبانی

4. برنامه طرح

Schema App یک افزونه رایگان وردپرس است که به کاربران کمک می کند به طور خودکار نشانه گذاری طرحواره را به محتوای خود اضافه کنند. با این حال، برنامه Schema با سایر افزونه های موجود در این لیست تفاوت دارد زیرا نسخه Pro یک ابزار SaaS است.

مشخصه

 • پشتیبانی از 9 نوع طرح
 • ادغام ووکامرس
 • اتصال ویکی پدیا و ویکی داده

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود در WordPress.org. برنامه های پولی از 30 دلار در ماه شروع می شود.

5. مرور کلی وردپرس و پلاگین طرحواره داده های ساختاریافته

افزونه وردپرس Review & Structured Data Schema یکی دیگر از افزونه های وردپرس مبتنی بر بررسی است که طرحواره را نیز مدیریت می کند. از بسیاری جهات شبیه WP Review است.

در حالی که در اصل یک پلاگین طرح نقد است، نسخه رایگان می‌تواند چندین نوع طرحواره دیگر، مانند سؤالات متداول، نحوه انجام کار، و مسیرهای ناوبری را نیز مدیریت کند. برای باز کردن قفل انواع طرح‌های بیشتر، باید به یک طرح پولی ارتقا دهید.

مشخصه

 • چندین نوع رتبه بندی
 • تولید خودکار یا دستی نشانه گذاری طرحواره
 • کد کوتاه بازاریابی وابسته یا بررسی محصول

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود در WordPress.org. برنامه های پولی از 29 دلار برای یک مجوز سایت شروع می شود.

6. طرحواره داده های ساختاریافته SEO WP

WP SEO Structured Data Schema یکی دیگر از پلاگین های دارای رتبه برتر نشانه گذاری طرحواره وردپرس است که اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره را به سایت شما آسان می کند. نسخه رایگان این افزونه شامل بررسی ها، خدمات، محصولات، رویدادها و دیگر انواع طرحواره است.

یکی از ویژگی های برجسته این افزونه، قابلیت تکمیل خودکار در نسخه حرفه ای است. این یک ویژگی صرفه جویی در زمان است که در آن افزونه فیلدهای طرح شما را برای شما پر می کند.

مشخصه

 • پشتیبانی از 11 نوع طرح
 • پشتیبانی از تنظیمات چند سایتی وردپرس
 • آسان برای استفاده

قیمت گذاری: نسخه رایگان موجود است. برنامه های پولی از 49 دلار در سال شروع می شود.

بهترین پلاگین های ایجاد کننده طرحواره وردپرس: انتخاب های برتر ما

اگر به دنبال بهترین افزونه تولید کننده طرحواره وردپرس هستید، AIOSEO بهترین گزینه است. استفاده از این افزونه بسیار آسان است، حتی اگر مهارت برنامه نویسی نداشته باشید، اضافه کردن نشانه گذاری طرحواره را آسان می کند. AIOSEO همچنین دارای بسیاری از ویژگی های SEO است که به شما در رتبه بندی وب سایت کمک می کند. همچنین، اگر AIOSEO را نصب کرده اید، نیازی به اضافه کردن پلاگین نشانه گذاری طرح خاصی ندارید.

با این حال، اگر به دنبال یک پلاگین اختصاصی نشانه گذاری طرحواره هستید، Schema Pro به شدت توصیه می شود.

امیدواریم این پست به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه تولید کننده طرحواره وردپرس را پیدا کنید. پس از انتخاب، ممکن است بخواهید مقالات دیگر ما را بررسی کنید. یک مثال بارز، لیست ماهرانه ما از بهترین افزونه های تغییر مسیر وردپرس است. همچنین ممکن است به نکات ما برای افزایش نرخ کلیک ارگانیک خود علاقه مند شوید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.