• خانه
  • وبلاگ
  • 6 بهترین ویژگی HubSpot | آژانس سئو معتبر HubSpot

6 بهترین ویژگی HubSpot | آژانس سئو معتبر HubSpot

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 بهترین ویژگی HubSpot | آژانس سئو معتبر HubSpot


CRM شما در مورد شما چه می گوید؟ اگر نرم افزار CRM شما نمی تواند حجم کاری شما را تحمل کند، زمان آن رسیده است که به پلتفرمی ارتقا دهید که کار شما را با اتوماسیون بازاریابی، ابزارهای گزارش دهی سفارشی و مدیریت وظایف تقویت می کند. یکی از ابزارهای مدیریت مشتری و کسب و کار مورد علاقه ما HubSpot است. بیایید مفیدترین اما کمتر رایج ترین ویژگی های HubSpot را باز کنیم.

نمودار وبلاگ ویژگی های پنهان شش HubSpot

HubSpot نرم افزار بازاریابی جامعی است که به کاربران امکان می دهد گردش کار دیجیتالی یکپارچه و سیستم های خودکار ایجاد کنند که مرورگرها را به خریداران تبدیل می کند. یک ربات چت در وب سایت خود با یک جریان چت خودکار راه اندازی کنید که به سؤالات کاربران کمک می کند. یک خبرنامه برای کسب و کار خود راه اندازی کنید و آن را از طریق پلتفرم HubSpot مدیریت کنید. صفحات فرود ایجاد کنید که به شما امکان می دهد کلیک ها، تبدیل ها و تعاملات را ردیابی کنید! حتی داشبوردهای گزارش دهی سفارشی را تنظیم کنید و اطلاعات مشتریان را فیلتر کنید تا از کسب و کار، وضعیت سرنخ و فعالیت اخیر آنها مطلع شوید.

چندین لایه از پلتفرم HubSpot وجود دارد و هر کدام به ویژگی های HubSpot مختلف دسترسی دارند. طرح رایگان HubSpot برای استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچکی که فقط به سطح اولیه مدیریت مشتری و وظایف نیاز دارند، فوق‌العاده مناسب است. اما با سرمایه گذاری بیشتر در کسب و کار HubSpot، ویژگی های قوی تری را باز می کنید. مهم نیست چه برنامه ای را انتخاب می کنید، HubSpot یکی از پرکاربردترین ابزارهای CRM در جهان است – و دلیل خوبی هم دارد.

اگر کنجکاو هستید که یک حساب HubSpot راه اندازی کنید، با آژانس بازاریابی دیجیتال معتبر HubSpot ما تماس بگیرید. کارشناسان HubSpot ما می توانند به شما کمک کنند تا بر اساس بودجه و نیازهای خود، طرح CRM مناسبی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

چگونه HubSpot به ایجاد یک تجارت کمک می کند

نرم افزار HubSpot در کنار اکوسیستم دیجیتال موجود شما کار می کند. این شامل وب سایت شما، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و تبلیغات پولی می شود.

بنابراین اگر قبلاً منظره دیجیتال خود را کاشت، هرس و تکثیر کرده اید، چرا ابزار دیگری را به ترکیب اضافه می کنید؟ نرم‌افزار CRM مانند HubSpot فقط یک رنگ دیجیتال دیگری برای حفظ نیست، بلکه ابزاری است که به شما کمک می‌کند روابط را تقویت کنید، از مجموعه ابزار موجود خود استفاده کنید و رشد را به دست آورید.

خط آخر: HubSpot به شما کمک می کند رشد کنید، ارتباط برقرار کنید و کارآمدتر کار کنید. بیایید به برخی از مفیدترین ویژگی های HubSpot که می توانند به ساخت برند شما کمک کنند نگاهی بیندازیم.

ردیابی تبلیغات HubSpot

با ابزار HubSpot Ads، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد مخاطبین خود و تعامل آنها با تبلیغات خود ردیابی و جمع آوری کنید. کمپین های موجود خود را از Google Ads، Facebook، LinkedIn یا سایر پلتفرم ها با ویژگی HubSpot Ads همگام کنید تا ببینید کدام یک از مخاطبین فعلی شما با تبلیغات شما تعامل دارند و بر اساس مخاطبین و بازدیدکنندگان وب سایت شما، مخاطبان خاصی ایجاد می کنند. این می تواند به شما کمک کند تا کمپین های هدف گیری مجدد موثرتری را بر اساس رفتار کاربر ایجاد کنید.

علاوه بر این: ابزار HubSpot Ads در همه بسته‌ها – از جمله CRM رایگان – موجود است.

تماس های دریافتی

در اینجا جای تعجب نیست: CRM شما شامل یک راه بسیار توانا برای برقراری ارتباط با تیم و مخاطبین شما است. اما آنچه که شگفت‌آور است، میزان جزئیات تعاملی است که می‌توانید فقط از صندوق ورودی خود ردیابی کنید. صندوق ورودی مکالمه یک ویژگی HubSpot است که به عنوان یک مرکز مرکزی عمل می کند که در آن می توانید تمام کانال های ارتباطی ممکن با مشتری را مشاهده کنید.

تماس‌های مستقیم مشتری، چت‌ها، ارسال‌های فرم، ایمیل‌ها و تعاملات فیس‌بوک مسنجر را در یک صندوق ورودی مشاهده کنید. داشتن تمام ارتباطات شما در یک مکان به ویژه برای تیم فروش شما مفید است و تجربه روان تری را برای مشتریان شما فراهم می کند.

این ویژگی HubSpot همچنین در همه بسته‌ها موجود است – از جمله CRM رایگان!

جریان های چت

آیا تا به حال از ویژگی چت در وب سایتی استفاده کرده اید که کاملاً بی فایده بوده و در حد طنز باشد؟ همه ما داریم. اما، باور کنید یا نه، کسی باید این تعامل را ایجاد می کرد.

چت بات یک مکالمه خودکار بر اساس قوانین از پیش تعریف شده است. شما یک جریان چت ایجاد می کنید تا به مشتریان کمک کنید به سؤالات خود پاسخ دهند – و امیدواریم به آنها کمک کنید تا تبدیل شوند. با یک جریان چت به خوبی ساخته شده، حتی می توانید مطمئن شوید که پس از یک نقطه خاص یا اگر سؤالات خاصی پرسیده شد، می توانید جریان خودکار خود را برای هدایت مشتری درگیر به سمت شخصی در تیم خود راه اندازی کنید تا مسئولیت را به عهده بگیرد.

دو نوع مختلف از جریان چت HubSpot وجود دارد:

  1. چت زنده: درخواستی که به بازدیدکنندگان وب سایت امکان می دهد فوراً با یک فرد زنده در تیم شما چت کنند.
  2. چت بات: چت بات مجموعه ای از پاسخ های قالبی است که هنگام پرسیدن سوال برای بازدیدکنندگان ارسال می شود.

در حالی که برخی از ویژگی‌های اضافی در HubSpot Service Professional و HubSpot Sales Professional وجود دارد، هم ربات‌های چت و هم چت زنده در همه طرح‌های HubSpot در دسترس هستند.

HubSpot Workflows

“تنظیمش کن و فراموشش کن.” شعار مورد علاقه هر بازاریاب. گردش‌های کاری HubSpot به کاربران اجازه می‌دهد تا کمپین‌های قدرتمندی ایجاد کرده و آنها را برای اجرای خودکار پایلوت برنامه‌ریزی کنند. گردش کار می تواند کارهایی مانند ارسال ایمیل، ایجاد لیست ها یا پر کردن ویژگی ها را خودکار کند – تنها کاری که باید انجام دهید این است که قوانینی ایجاد کنید.

از گردش‌های کاری HubSpot برای انجام کاری یکباره، مانند ارسال ایمیل، یا برنامه‌ریزی یک کمپین قطره‌ای به صورت مداوم بر اساس تعاملات مشتری، استفاده کنید. برخی از رایج ترین کاربردهای گردش کار عبارتند از:

  • بولتن ها
  • کمپین های تبلیغاتی ایمیل
  • فهرست سازی و تقسیم بندی
  • مسیریابی منجر به فروش می شود
  • اعلان‌ها و یادآوری‌های داخلی را ارسال کنید

گردش کار همچنین می تواند برای ادغام با ابزارهای دیگر مانند Slack، Zoom یا LinkedIn تنظیم شود. در هم تنیدن ابزارهایتان به شما کمک می‌کند در بالای هر نقطه تماس مشتری بمانید – و به شما کمک می‌کند یاد بگیرید چگونه به مخاطبان خود نزدیک شوید.

تقسیم بندی لیست

تقسیم بندی لیست یکی از آن ویژگی های فوق العاده قدرتمند HubSpot است که نباید از آن غافل شوید. بخش ها به شما این امکان را می دهند که مخاطبین خود را بر اساس معیارهایی که تعیین می کنید گروه بندی کنید. ممکن است بخواهید این مخاطبین را بر اساس انواع مختلف رفتار، جدول زمانی، درآمد و غیره گروه بندی کنید. می‌توانید مخاطبین خود را تا حدی جمع‌آوری کنید که پس از تعداد معینی بازدید از صفحه، باز شدن ایمیل، تکمیل فرم یا بازدید از وب‌سایت، گروه‌بندی را فعال کنید.

در فروش، زمان بندی همه چیز است. اگر قسمتی را تنظیم کنید که تمام مخاطبین شما را نشان دهد که فرمی را پر کرده اند، ایمیل های شما را خوانده اند و بیش از 3 بار از وب سایت شما بازدید کرده اند، با یک مشتری درگیر – اما نه متقاعد – سروکار دارید. اکنون زمان ادامه مخاطبین در این بخش است. تنظیم لیست های ثابت و فعال در HubSpot می تواند به افزایش فروش کمک کند.

تابلوی امتیاز

قبل از انجام حرکات بازاریابی، بررسی داده ها کلیدی است. به همین دلیل است که یکی از ویژگی های HubSpot مورد علاقه ما، داشبوردهای گزارش قابل تنظیم است. از بین یک گزارش الگو انتخاب کنید، گزارش سفارشی خود را ایجاد کنید یا از گزارش های انتساب برای تجزیه و تحلیل آسان استفاده کنید. یک داشبورد بازاریابی برای گزارش معیارهای عملکرد سایت یا یک داشبورد فروش برای ردیابی عملکرد تیم فروش خود تنظیم کنید!

کلمه نهایی: ویژگی های HubSpot

CRM شما باید به کسب و کار شما کمک کند تا مانند یک ماشین روغن کاری شده پیش برود. اگر متوجه شدید که وقت خود را برای تعقیب اطلاعات در پلتفرم‌ها، صرف وقت برای کارهایی که می‌توانند خودکار شوند، یا ایجاد تجربیات منفی با مشتریان خود با از دست دادن داده‌های تعامل تلف می‌کنید، وقت آن است که به HubSpot نگاه کنید.

درباره این یا سایر ویژگی های HubSpot سؤالی دارید؟ با آژانس سئو ما تماس بگیرید. کارشناسان خدمات سئو ما دارای گواهی HubSpot هستند، به این معنی که ما می توانیم به شما در انتخاب، راه اندازی و استفاده از بهترین بسته HubSpot برای کسب و کارتان کمک کنیم.