• خانه
  • وبلاگ
  • 5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند

5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند


وقتی صحبت از نرم افزار مدیریت تمرین می شود، یک پیشرو در صنعت وجود دارد که برجسته است. Clio با تایید بیش از 90 کانون وکلا و انجمن حقوقی در سراسر جهان و پایگاه جهانی مشتری 150,000، به طور گسترده ای توصیه می شود که فناوری حقوقی مبتنی بر ابر است.

با همگام‌سازی آسان داده‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای خود را استاندارد کرده و وظایف را در طول چرخه عمر مشتری خودکار کنند. مشتریان Clio دارای عملکرد بی نظیر و تنها راه حل نرم افزاری کامل صنعت برای شرکت های حقوقی هستند.

ما مهمترین دلایلی را که چرا شرکت های حقوقی Clio را انتخاب می کنند، گردآوری کرده ایم:

1. بیش از 200+ ادغام پیشرفته

اکثر مشاغل روزانه از چندین ابزار استفاده می کنند: نرم افزار مدیریت پرونده، نرم افزار ایمیل، نرم افزار حسابداری و غیره. ادغام این ابزارها تضمین می کند که داده ها به طور یکپارچه از یک ابزار به ابزار دیگر جریان می یابد و امکان سیلو کردن داده ها را از بین می برد. برعکس، مشاغلی که نتوانند ابزارهای خود را یکپارچه کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. وکلا زمان ارزشمندی را برای جستجو در داده های مختلف ذخیره شده در اینجا، آنجا و همه جا تلف می کنند. به همین دلیل است که Clio دارای بیش از 200 ادغام است که به شما کمک می کند تا همانطور که کار می کنید کار کنید.

به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر ابر، Clio به وکلا این امکان را می دهد که از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. با کار از راه دور که آماده حرکت رو به جلو است، مهمتر از همیشه است. البته، مزایای آن در مورد وکلایی نیز صدق می کند که به طور منظم روزهای خود را در دادگاه یا ملاقات با مشتریان می گذرانند – به عبارت دیگر، دور از رایانه خود. این همچنین در مورد Clio for Clients، پورتال ارتباطی موکل و وکیل آنها که به مشتریان اجازه می دهد تا با وکلای خود از هر کجا کار کنند، صدق می کند.

3. امنیت

حفاظت از امنیت و حریم خصوصی داده های محرمانه مشتریان خود یکی از اولویت های اصلی شما به عنوان یک وکیل است. Clio یکی از تنها شرکت‌های نرم‌افزاری مدیریت قانون است که 99.9% ضمانت آپ‌تایم ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید در مورد امنیت آنها بیشتر بدانید.

4. پشتیبانی مشتری قابل اعتماد

Clio برای بسیاری از چیزها شهرت دارد – پشتیبانی مشتری درخشان در میان آنها. مشتریان 24 ساعت شبانه روز از دوشنبه تا جمعه، چه از طریق چت زنده، تلفن یا ایمیل، به تیم برنده جوایز شرکت دسترسی دارند.

5. ویژگی های صرفه جویی در زمان

آخرین اما نه کم اهمیت، کسب و کارها به نرم افزار مدیریت پرونده نیاز دارند که ویژگی های ارزشمندی را ارائه دهد. Clio با ذخیره‌سازی اسناد کافی به خوبی با این صورت‌حساب مطابقت دارد، بینش‌های مبتنی بر داده‌ها را ارائه می‌کند، تجربه صورت‌حساب مشتری را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های مدیریت مشتری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت کیس هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. کلیو شما را پوشش داده است.

Clio همه چیزهایی را که برای مدیریت و رشد کسب و کار خود نیاز دارید، از جمله ابزارهایی برای: نصب مشتری، مدیریت پرونده، مدیریت اسناد، ردیابی زمان و هزینه، صورتحساب، پرداخت های آنلاین و موارد دیگر دارد.

کری روزموند معاون عملیات در TheeDigital است. او بخش بازاریابی و تولید را مدیریت می کند و تضمین می کند که تیم او بهترین نتایج را برای مشتریان ما به دست می آورد. اگر می‌خواهید درباره اینکه چگونه TheeDigital می‌تواند سرنخ‌های بیشتری برای کسب‌وکار شما ایجاد کند، با Keri به شماره 1-919-626-8866 تماس بگیرید!