• خانه
  • وبلاگ
  • 5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند

5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 دلیل که شرکت های حقوقی از Clio استفاده می کنند


به عنوان شریک مکرر بسیاری از شرکت های حقوقی در سراسر ایالات متحده، ما شاهد روند رو به رشدی در توانایی یک شرکت حقوقی در جهت یابی افزایش پرونده های پرونده ای هستیم که می تواند ناشی از یک استراتژی بازاریابی موفق باشد. از پاسخ‌های خودکار شخصی‌سازی‌شده تا آپلود اطلاعات مهم پرونده با امنیت سطح بالا، فضای زیادی برای مراحل از دست رفته در فرآیند ورود مشتری وجود ندارد، که در ابتدا می‌تواند طاقت‌فرسا به نظر برسد.

در تجربه خود با این شرکت‌های حقوقی، دریافته‌ایم که مدیریت عملکرد روان و بازاریابی دیجیتال دست به دست هم برای رشد یک قانون با سرعتی پایدار کار می‌کنند، بنابراین منطقی است که تیم‌های نتیجه‌محور ما با افراد پیشرو ارتباط برقرار کنند. ارائه دهنده وکالت نرم افزار مدیریت، Clio.

این نرم افزار نه تنها برای صرفه جویی در زمان و منابع شخصی طراحی شده است، بلکه به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر فضای ابری، Clio به وکلا اجازه می دهد تا از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. این فناوری حقوقی مبتنی بر ابری است که به طور گسترده توصیه می شود با تأیید بیش از 90 کانون وکلا و انجمن حقوقی در سراسر جهان و پایگاه مشتری جهانی 150000.

با همگام‌سازی آسان داده‌ها، کسب‌وکارها می‌توانند فرآیندهای خود را استاندارد کرده و وظایف را در طول چرخه عمر مشتری خودکار کنند. مشتریان Clio دارای عملکرد بی نظیر و تنها راه حل نرم افزاری کامل صنعت برای شرکت های حقوقی هستند.

ما مهمترین دلایلی را که چرا شرکت های حقوقی Clio را انتخاب می کنند، گردآوری کرده ایم:

1. بیش از 200+ ادغام پیشرفته

اکثر مشاغل روزانه از چندین ابزار استفاده می کنند: نرم افزار مدیریت پرونده، نرم افزار ایمیل، نرم افزار حسابداری و غیره. ادغام این ابزارها تضمین می کند که داده ها به طور یکپارچه از یک ابزار به ابزار دیگر جریان می یابد و امکان سیلو کردن داده ها را از بین می برد. برعکس، مشاغلی که نتوانند ابزارهای خود را یکپارچه کنند، با مشکل مواجه خواهند شد. وکلا زمان ارزشمندی را برای جستجو در داده های مختلف ذخیره شده در اینجا، آنجا و همه جا تلف می کنند. به همین دلیل است که Clio دارای بیش از 200 ادغام است که به شما کمک می کند تا همانطور که کار می کنید کار کنید.

به عنوان یک نرم افزار مدیریت پرونده مبتنی بر ابر، Clio به وکلا این امکان را می دهد که از هر مکان، هر زمان و با هر دستگاهی به طور سازنده کار کنند. با کار از راه دور که آماده حرکت رو به جلو است، مهمتر از همیشه است. البته، مزایای آن در مورد وکلایی نیز صدق می کند که به طور منظم روزهای خود را در دادگاه یا ملاقات با مشتریان می گذرانند – به عبارت دیگر، دور از رایانه خود. این همچنین در مورد Clio for Clients، پورتال ارتباطی موکل و وکیل آنها که به مشتریان اجازه می دهد تا با وکلای خود از هر کجا کار کنند، صدق می کند.

3. امنیت

حفاظت از امنیت و حریم خصوصی داده های محرمانه مشتریان خود یکی از اولویت های اصلی شما به عنوان یک وکیل است. Clio یکی از تنها شرکت‌های نرم‌افزاری مدیریت قانون است که 99.9% ضمانت آپ‌تایم ارائه می‌دهد. در اینجا می توانید در مورد امنیت آنها بیشتر بدانید.

4. پشتیبانی مشتری قابل اعتماد

Clio برای بسیاری از چیزها شهرت دارد – پشتیبانی مشتری درخشان در میان آنها. مشتریان 24 ساعت شبانه روز از دوشنبه تا جمعه، چه از طریق چت زنده، تلفن یا ایمیل، به تیم برنده جوایز شرکت دسترسی دارند.

5. ویژگی های صرفه جویی در زمان

آخرین اما نه کم اهمیت، کسب و کارها به نرم افزار مدیریت پرونده نیاز دارند که ویژگی های ارزشمندی را ارائه دهد. Clio با ذخیره‌سازی اسناد کافی به خوبی با این صورت‌حساب مطابقت دارد، بینش‌های مبتنی بر داده‌ها را ارائه می‌کند، تجربه صورت‌حساب مشتری را بهبود می‌بخشد و قابلیت‌های مدیریت مشتری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد.

اگر به دنبال بهترین نرم افزار مدیریت کیس هستید، دیگر به دنبال آن نباشید. کلیو شما را پوشش داده است.

Clio همه چیزهایی را که برای مدیریت و رشد کسب و کار خود نیاز دارید، از جمله ابزارهایی برای: نصب مشتری، مدیریت پرونده، مدیریت اسناد، ردیابی زمان و هزینه، صورتحساب، پرداخت های آنلاین و موارد دیگر دارد.

کری روزموند معاون عملیات در TheeDigital است. او بخش بازاریابی و تولید را مدیریت می کند و تضمین می کند که تیم او بهترین نتایج را برای مشتریان ما به دست می آورد. اگر می‌خواهید درباره اینکه چگونه TheeDigital می‌تواند سرنخ‌های بیشتری برای کسب‌وکار شما ایجاد کند، با Keri به شماره 1-919-626-8866 تماس بگیرید!