• خانه
  • وبلاگ
  • 5 استراتژی سئو کلاه سیاه که در واقع کلاه سفید هستند – راش وب

5 استراتژی سئو کلاه سیاه که در واقع کلاه سفید هستند – راش وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

3. بیش از 60 درصد از بازاریابان میگویند بهبود سئو و رشد جایگاه و بدست آوردن ورودی گوگل ارگانیک اولویت اصلی آنها در بازاریابی داخلی است. امروزه تقریبا تمامی افرادی که صاحب کسب و کاری می باشند، بر اهمیت سئو و بهینه سازی سایت در موفقیت یک کسب و کار آگاهند اما استراتژی سئو بحثی فراتر از آن می باشد، در استراتژی سئو ابتدا نیازمندی های قابل اجرا در کسب و کار مشخص می شود، سپس بر اساس قواعد و قوانین خاصی، این نیازمندی ها اولویت بندی شده و برنامه ی اجرایی آن ها چیده می شود. علاوه بر این تعداد توصیفات و عناوین تکراری رو که به طور اتفاقی ممکنه روی سایتتون پیش بیاد کاهش میده. امروزه اکثر افراد از موتورهای جستجو برای یافتن اطلاعات و صفحات مورد نظر خود در اینترنت استفاده می کنند و از این رو سایتهایی که دارای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو باشند همه روزه تعداد زیادی بازدید کننده جدید و البته به طور رایگان جذب می کنند. امتیاز بیشتری برای بازدید از صفحات خود اختصاص دهید تا آمار بازدید وب سایت خود را بالاتر ببرید.

قبل از اینکه سایت شما ورودی خاصی داشته باشد، شما در حال بهبود سئو هستید، اما در این راه نیاز به افزایش بازدید سایت دارید تا بتوانید ورودیهای ارگانیک گوگل را جذب کنید. باعث افزایش بک لینک میشود. به راحتی با یک تماس دوستانه با صاحب سایت می توانید درخواست جایگزین کردن بک لینک با یک بک لینک مفید دیگر را بدهید. همچنین ایرادات و کاستیها را مشخص کنید، بنابراین می توانید محتوا را بهبود ببخشید یا عناصر گمشده برای افزایش پتانسیل سئوی سایت را اضافه کنید. از آنجا که طنز تنها محتوایی است که همه می خواهند قبل از بزرگ شدن به اشتراک بگذارند، بنابراین شانس Repins و Like افزایش می یابد. بازدید کننده در بدو ورود اگر سایت شما را قشنگ و اندازه شده در تلفن همراه خود ببینید، تمایل خوهد داشت تا در سایت شما بماند و محتوایی که برای او تهیه کرده بودید را مطالعه بکند .

اگرچه meta keyword دیگر تأثیر زیادی در سئو ندارد، اما ویژگیهای دیگر مانند توضیحات متا هنوز هم یک همراه قدرتمند در بهینهسازی هستند. عنوان و توضیحات صفحه را هر چند وقت یکبار بررسی کنید. مدت زمان حظور بازدیدکننده در صفحه شما رابطه مستقیم با میزان امتیازی که شما برای بازدید صفحه خود اختصاص میدهید دارد. در سال 99 زمانی که تمام کسب و کارهای سنتی تعطیل شده بود برعکس همه کسب و کارهای اینترنتی صدها برابر رشد کردند. اجرای اصول اساسی سئو به شما کمک میکند تا ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید تا به رونق کسب و کار خود کمک کنید. Pinterest پتانسیل بسیار زیادی برای هدایت ترافیک به وب سایت ها دارد و آن ها در ژانویه با افزایش ترافیک ارجاعی بیشتر از توییتر آن را نشان دادند. با وجود اینکه محصولات مجازی به راحتی قابل فروش هستند اما رقابت محصولات فیزیکی بسیار بیشتر از محصولات مجازی است.

این امر اهمیت بسیار زیادی از نقطه نظر تاثیرگذاری بر روی مخاطب هدف دارد. بنابراین، به جای تمرکز بر افزایش فالوور، بهتر است روی بازگشت لایک، لایک و کامنت روی پین های خود تمرکز کنید. گوگل به منظور افزایش کارآمدی سایت ابزارهای مؤثری را برای مدیران وب سایت ها در نظر گرفته است که هدف از ارائه آن ها آنالیز وضعیت وب سایت می باشد. از نمونه دوره های آنلاین می توان به دوره های آموزشی اشاره کرد که یک ارتباط دو طرفه است درحالی که نیاز به رفت و آمد در سطح شهر نیست و همچنین اگر دوره ها از طریق وب سایت شما صورت بگیرد باعث بالا رفتن رتبه سئو سایت می شود. در این روش شما از طریق تلفن 02148086 با واحد فروش اینترنت ADSL راینت تماس گرفته و ضمن بهره گیری از مشورت همکاران ما در انتخاب سرویس مورد نظر خود نسبت به انجام مراحل ثبت نام به صورت تلفنی اقدام می نمایید و منتظر انجام سایر مراحل مطابق روش اول باقی خواهید ماند. این امر افراد را تشویق میکند تا روی پیوند کلیک کرده و از صفحهی شما دیدن کنند.