منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 ابزار کلید واژه مفید برای نوشتن محتوای SEO

3 ابزار کلید واژه مفید برای نوشتن محتوای SEO

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 ابزار کلید واژه مفید برای نوشتن محتوای SEO


برای استفاده از این، کلمات کلیدی خود را کپی کرده و در کادر جستجو پیست کنید و Get Started را بزنید. شما فقط برای کلمات کلیدی که وارد کرده اید داده دریافت خواهید کرد. برنامه‌ریز کلمات کلیدی پیش‌بینی تعداد کلیک‌ها، بازدیدها و رقابتی که برای کلمات کلیدی وارد کرده‌اید به شما ارائه می‌دهد. بر اساس این داده ها، شما باید بتوانید مرتبط ترین کلمات کلیدی را برای محتوای سئو خود انتخاب کنید.

3. Ubersuggest

آخرین پیشنهاد ما برای یکی دیگر از ابزارهای عالی تحقیق کلمات کلیدی Ubersuggest است. Ubersuggest به شما کمک می کند تا ایده های کلمه کلیدی را با حجم جستجوی مرتبط و رقابت برای هر کلمه کلیدی ایجاد کنید. Ubersuggest داده های خود را از منابعی مانند: Google Keyword Planner، Google Suggest، Google Search Console و Google Analytics استخراج می کند. Ubersuggest یک رابط تمیز دارد و سریعتر از Keyword Planner کار می کند.

چگونه کار می کند؟ دامنه یا موضوع خود را وارد کنید و Ubersuggest به شما پیشنهاد کلمات کلیدی می دهد. نکته! همچنین می توانید برای دریافت ایده های جدید برای کلمات کلیدی، دامنه رقیب خود را وارد کنید!

نتیجه

این ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا ایده های محتوای جدید، موضوعات وبلاگ و کلمات کلیدی را پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم از این ابزارهای سئو نویسی برای وبلاگ، وب سایت یا پروژه های دیگر خود استفاده کنید. شما می توانید از آنها به صورت رایگان استفاده کنید و به شما کمک می کند تا محتوای سئو دوستانه ایجاد کنید. ایجاد محتوای جدید و مرتبط سئو یکی از بزرگترین چالش ها است، بنابراین استفاده از این ابزارها باید کار را آسان تر کند. درباره این مقاله، این ابزارها یا بازاریابی محتوا سؤالی دارید؟ برای اطلاعات بیشتر با گرید مارکتینگ تماس بگیرید.