20 روش افزایش رتبـه و رنک الکسا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خب بعد از ارائه و بحث در خصوص نکات عمومی سئو میخواهیم بررسی کنیم نکات مهمی را که جهت تهیه قرارداد سئوی ایمن و مطمئن به آنها احتیاج داریم. برای افزایش بازدید وب سایت نیاز به پیش زمینه هایی در سئو و محتوای سایت خود دارید که ابتدا باید با آن ها آشنا شوید. چنین لینک هایی با کیفیت پایین می توانند جریمه هایی را ایجاد کنند و رتبه بندی موتورهای جستجوی شما را کاهش دهند. این قبیل سایت ها در اکثر موارد با استفاده از CMS هایی مانند ورردپرس، جوملا،دروپال و غیره طراحی می شوند. هنگامی که بازدید از سایت ها زیاد شد، مدیران سایت ها به فکره درآمد زایی از سایت خود افتادند. آیا تابهحال شده بخواهید تمام عکسهایی که لایک کردهاید را در یک صفحه و به صورت یکجا مشاهده کنید؟ زمانی که گزینه Search را انتخاب کردید، تمام عکسهایی را مشاهده خواهید کرد که با آن Geotag به اشتراک گذاشته شدهاند. از طرف دیگر، لینکهایی هستند که از یک پیج یا پست در سایت شما، کاربر را به بخش دیگر سایت خودتان هدایت میکنند. برای یادگیری ترفندهای بیشتر و بهروزتر، پیج نوین در اینستاگرام را دنبال کنید. به همین دلیل است که در حال حاضر، جایگزین آن یعنی پیج اتوریتی به عنوان معیار نسبتا معتبر برای سنجش پیج رنک در خريد بك لينك مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از آزمایشات موفقیت آمیز، وب سایت تحویل داده می شود تا مشتری بتواند به راحتی از آن استفاده کند. البته که باید به اندازه کافی از سایت های مناسب لینک هم دریافت کنید. اول این که روشی که انتخاب کردید به شدت جواب میدهد (به شرطی که اصولش را بلد باشد.) دومین خبر هم این است که ما اینجاییم تا اصولش را به شما یاد بدهیم. خب، اینستاگرام چنین امکانی را در اختیار کاربران قرار میدهد. یکی از ترفندهای جالبی که میتوانید در اینستاگرام انجام دهید این است که عکسها و ویدئوهای یک منطقهی خاص را مشاهده کنید یا عکسهایی را ببینید که در نزدیکی محل اقامت شما گرفته شدهاند. برای مشاهدهی عکسهایی که از تگِ مکان خاصی استفاده کردهاند به عکسی که از تگ مورد نظر شما استفاده کرده مراجعه کنید و سپس روی Geotag آن کلیک کرده تا عکسهای مرتبط با آن منطقه را مشاهده کنید. همانطور که در مرحلهی قبل گفتیم، زمانی که شخصی تصویری از شما آپلود میکند و شما را تگ میکند آن عکس در پروفایل شما به نمایش در میآید اما شما میتوانید این تنظیمات را تغییر داده و تنها عکسهایی که مورد تأییدتان هستند را در پروفایل خود نشان دهید. امکانی که به شما اجازه میدهد یکسری از عکسها را ذخیره کرده و با آنها یک مجموعه بسازید.

با استفاده از این ترفند اینستاگرام، عکسها از اینستاگرام پاک نمیشوند بلکه از روی پروفایل شما پاک شده و دیگران قادر به مشاهدهی آنها نخواهند بود. البته لازم به ذکر است که عکسها زمانی که گوشی در حالت پرواز باشد بارگزاری نمیشوند. درحالیکه، منظور از «محتوایی که برای ارتکاب جرائم رایانه­ای به کار می­رود»، محتویات مرتبط با جرائم رایانه­ای است. اگر از اینستاگرام زیاد استفاده میکنید، پس احتمالاً چند فیلتر عکس محبوب هستند که بیشتر اوقات از آنها استفاده میکنید. پس اگر قصد دارید یک اینستاگرامر حرفهای شوید، این 26 ترفند اینستاگرام را از دست ندهید. درنهایت اینستاگرام را انتخاب کرده و گزینهی ارسال نوتیفیکیشن را فعال کنید. در این حالت زمانی که شخصی شما را روی عکسی تگ میکند برایتان نوتیفیکیشن ارسال میشود. برای قرار دادن گوشی در حالت Flight Mode در آیفون و آیپد: منوی پائین صفحه را به سمت بالا بکشید و روی آیکونی که عکس هواپیما دارد، کلیک کنید. سپس به طرف راست منو حرکت کنید و روی Manage کلیک کنید.

گذاشتن گوشی در حالت Flight Mode در اندروید: منوی بالای صفحه را به سمت پایین بکشید و با حرکت دادن منو به سمت چپ و راست وارد Settings شوید و سپس روی Airplane Mode کلیک کنید. اگر دوست ندارید که این اتفاقی بیفتد میتوانید به راحتی این تصاویر را مخفی کنید. اگر نمیخواهید این عکس در پروفایلتان به نمایش در بیاید کافی است در عوض گزینه «Hide from My Profile» را انتخاب کنید. نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر همراهان به اشتراک بگذارید. برای اینکه ترس خودتان را از بین ببرید میتوانید گوشی خود را در حالت پرواز یا Airplane Mode قرار دهید تا دسترسی اینترنت آن قطع شود. در این حالت شما میتوانید بهصورت دستی خودتان را روی عکس تگ کنید. روی تب Places کلیک کنید و سپس نام محل مورد نظر خود را وارد کنید. سپس روی Add to Collection کلیک کنید و از لیستی که باز میشود هر تعداد از عکسهای مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس روی تب Collections کلیک کنید و Create Collection را انتخاب نمایید و نام دلخواهتان را انتخاب کنید. زمانی که روی قسمت مربوط به جستجو در بالا صفحه کلیک کنید ۴ تب برای شما نشان داده میشود.