2. سئو چگونه کار می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آموزش سئو دارای سطح بندی متفاوتی است که معمولا این سطح بندی در آموزشگاههای دیگر انجام نمیشود. چنانچه زمان بندی جدید هزینه اضافه برای کارفرما نداشته باشد، کارفرما مختار به موافقت با افزایش مدت قرارداد یا فسخ آن می باشد، فسخ یکطرفه قرارداد در صورتی قابل انجام می باشد که تا 4 ماه از زمان تغییرات گوگل گذشته باشد و پیمانکار موفق به انجام تعهدات خود نشده باشد. 15-3 در مورد دامنه های جدید، گوگل شرایطی به عنوان Google Sandbox اعمال می نماید که در آن به مدت تقریبی 8 هفته از زمان شروع فعالیت منظم سایت، ارزش دهی به سایت اتفاق نمی افتد، لذا تغییرات در مورد این دسته از سایت ها، حداقل پس از 8 هفته قابل مشاهده می باشد. اما بسیاری از شرکتهای ایرانی، حتی آنهایی که نام و نشانی برای خود دارند، تنها به رتبه الکسای وبسایت مورد نظر خود، اکتفا میکنند و سپس دربارهی تبلیغ نمودن در آن وبسایت، تصمیمگیری میکنند.

ممکن است بنا به دلایل ذکر شده و در شرایط فورسماژور، موتورهای جستجو تصمیماتی اتخاد نمایند که منجربه کاهش رتبه سایت شود. مگر اینکه سئو کار از روش های کلاه سیاه استفاده کند که خلاف توقع گوگل است و اگر گوگل بو ببرد باید فاتحه سایت را خواند. روش اول که کاملا مشخص هست. مجموعه پروکلیک با رعایت قواعد و بصورت کاملا حرفه این این امر را برای شما انجام میدهد. 9-1 هرگونه درخواست سفته از طرف کارفرما ، مورد قبول مجری نخواهد بود ، چرا که در پروژه های بهینه سازی زمان و هزینه دقیقی را نمی توان برآورد نمود و نتیجه پروژه کاملا وابسته به استراتژی های گوگل و تغییرات لحظه ای وبسایت های دیگر میباشد. 6-3 در صورت افت رتبه سایت کارفرما مجاب است تا 2 ماه هزینه پشتیبانی را پرداخت کند اما اگر همچنان سایت در صفحه اول گوگل قرار نگرفت مجری از آن پس بدون دریافت هزینه تا زمان بازگرداندن رتبه سایت کارفرما موظف به انجام تعهدات خود می باشد.

با دانلود نرم افزار بهبود رتبه الکسا یا همان نرم افزار افزایش بازدید سایت می توانید رتبه الکسای سایت خود را بصورت توربو و سریع بهبود ببخشید این بهبود رتبه الکسا دائمی نیست و باید بعد از آن با متخصصین سئو مشورت نمایید تا روند کاهشی ادامه دار باشد، حتی بعد از قطع استفاده از نرم افزار. درصورتی که تمام استانداردهای موجود برای افزایش سایت را در نظر گرفته باشید، ریپورت شدن شما توسط گوگل تقریبا صفر خواهد بود، اما در صورتی که این مشکل از طریق سایتهای سئو و همچنین لینکهایی که برای آن تهیه کردهاید بوجود آمد، با استفاده از درخواست به گوگل، میتوانید این پنالتیها را رفع کنید. 8-1 در مواردی که به علل ناشی از شرایط خاص مانند تغییر استراتژی گوگل، مجری نیازمند زمان بندی جدید می باشد و هزینه اضافی برای کارفرما ندارد. ایجاد تغییرات یک سویه و بدون اطلاع رسانی پیمانکار و مسئول پروژه ، می تواند منجر به تغییر در نتایج به دست آمده نهایی شده و باعث تغییر در جایگاه سایت، اختلال در بهینه سازی و یا دوباره کاری مجری شود که در هر حال (عواقب آن به صورت ( ادعا به اطلاع کارفرما رسیده و بالطبع مسئولیت آن را کارشناسان اُنیکسیا نمی پذیرند.

پس تولید محتوای مفید، بهینه سازی سایت از لحاظ محتوا نیز توسط کارشناسان ما انجام می گردد. یکی از راههای افزایش کیفیت وبلاگ تولید محتوای ارزشمند ، کاربردی و کاربرپسند می باشد. با این وجود دستیابی به این مزایا نیازمند راهنمایی و هدایت به وب سایت شما به روشی صحیح و تمرکز بر ترافیک با کیفیت وب سایت است. چون قبل از پنگوئن، بک لینک سازی خیلی روی کمیت متمرکز بود تا کیفیت. اگر شما هم تصمیم گرفته اید در مسیر سئو مستر شدن، سئولب شما را همراهی کند و علاقه مندید تا توانایی و مهارتهای خود را در این زمینه افزایش دهید ما دوره سئو حرفه ای (SEOPro) را به شما پیشنهاد میکنیم. اگر به انجام پروژه های سئو و بهینه سازی سایت علاقه مندید، پیشنهاد میکنیم مسیری که سئولب برایتان در نظر گرفته است را طی کنید، این مسیر به این صورت است که شما ابتدا در دوره سئو مقدماتی شرکت میکنید و با اصول سئو آشنا می شوید، پس از آن برای آشنایی با استراتژی های سئو و سئو تکنیکال وارد دوره سئو پیشرفته می شوید. چنانچه میان طرفین در خصوص تفسیر یا اجرای مفاد قرارداد اختلافی بروز نماید بدواً طرفین سعی خواهند نمود از طریق مذاکره دوستانه نسبت به حل و فصل آن اقدام نمایند در غیر اینصورت هر یک از طرفین مجاز و مختار می باشند که به مراجع قضائی جمهوری اسلامی ایران مراجعه نمایند.