16 روش افزایش ترافیک سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما امروز سئو مثل گذشته نیست. اولین و موثر ترین روش، محتوا گذاری در شبکه های مجازی معروفی مثل فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، پینترست و … پس اگر مثل ما دیوانه آموزش دادن نیستید ، حتی با کرک کردن و انتشار این نرم افزار و حتی تولید نرم افزار مشابه هم احتمال موفقیتتون نزدیک به صفره. مزایای کلیدی : درست کردن سریع و آسان صفحات محتوای الکترونیکی و فیلمبرداری از اسلایدها.نوشتن روی اسلاید هم یکی دیگر از مزیتهای خوب این نرم افزار است. مزایای کلیدی : درست کردن سریع و آسان صفحات محتوای الکترونیکی و فیلمبرداری از بومی که برای نقاشی و نوشتن است. معایب کلیدی : نیاز به دوربین خیلی با کیفیت دارد .نیاز به میکروفن و سیستم صدابرداری حرفه ای دارد.نیاز به نورپردازی حرفه ای دارد.نیاز به فیلمبردار دارد.اگر مدرس وسط کار مطلبی را فراموش کند کل مطالب یا بخش عمده ای از آموزشها مجدد باید ضبط شود. معایب کلیدی : نیاز به دوربین خیلی با کیفیت دارد .نیاز به میکروفن و سیستم صدابرداری حرفه ای دارد.نیاز به نورپردازی حرفه ای دارد.نیاز به فیلمبردار دارد.اگر مدرس وسط کار مطلبی را فراموش کند کل مطالب یا بخش عمده ای از آموزشها مجدد باید ضبط شود.امکان استفاده از تصاویر و نوشتن روی تصاویر وجود ندارد.امکان استفاده از رنگهای جذاب وجود ندارد.امکان استفاده از زمینه های رنگی وجذاب برای تدریس وجود ندارد.بازم بگیم؟

در آموزش استراتژی محتوا ،بعد از ارزیابی اطلاعات بدستآمده و پیدا کردن کلمات کلیدی نوبت به ساخت قیف فروش میرسد. در آموزش استراتژی محتوا توانستید یاد بگیرید که چگونه کلمات کلیدی را درآوردید، تقویم محتوا را بسازید و متوجه باشید که دقیقا برای چه کسی محتوا تولید میکنید. وقتی قوانین و اصول تولید محتوای الکترونیکی و اصول ساخت فیلم آموزشی رو بدونید و با ابزارهاش آشنا باشید و ابزارهای درست رو در زمانِ درست استفاده کنید ، میتونید خیلی سریع ، به راحتی ساعتها محتوا تولید کنید .بدون اینکه خسته بشید.بدون اینکه محتوایی رو از کسی بگیرید یا بدون اینکه محتوایی رو دانلود کنید. اما برای ساخت فیلم آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی بصورت حرفه ای ، دوره های جداگانه ای در نظر گرفته شده است.این نرم افزار فقط ابزار تدریس مجازی را در اختیار شما قرار میدهد و کار شما برای نوشتن و ساخت فیلم اموزشی را راحت و سریع میکند. آیا دوره اموزشی برای کار با نرم افزار تدریس مجازی در نظر گرفته شده است ؟ روزانه کاربران بسیاری کلمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند و این موتور جستجو پیشنهاداتی متناسب با عبارات جستجو شده به آنها نمایش می دهد. در غیر این صورت، گوگل وب سایت شما را تنبیه کرده و رتبه آن در نتایج جستجو را کاهش می دهد.

استفاده کنید. اینکار باعث میشود طیف گستردهای از کاربران وارد سایت شما میکشاند. لازم به ذکر است که برای استفاده از تکنیک های سئوی کلاه خاکستری باید با روش های آن کاملا آشنا باشید و یک سئوکار حرفه ای باشید، در غیر این صورت استفاده از روش سئوی کلاه خاکستری نه تنها نمی تواند به سئوی سایت شما کمک کند بلکه به احتمال بسیار زیاد ممکن است به سایت تان آسیب جدی وارد کنید. بله .آموزش کار با نرم افزار ، بلافاصله پس از خرید نرم افزار برای شما برگزار خواهد شد. با استفاده از این روش، امیل توانست به جای 20 مشترک در هفته، 59 مشترک به دست آورد. تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم آموزشی یکی از مهارتهایی میباشد که هر مدرس ، معلم و استادی باید داشته باشد.شاید نوشتن روی تخته گچی یا نوشتن روی تخته وایت برد هنوز جذاب باشد.اما روش تدریس سنتی ، با وجود فراگیر شدن اینترنت و در دسترس بودن انواع محتوای آموزشی جذاب در فضای مجازی جایگاه خود را از دست خواهد داد و فراگیران شما انتظارات بالاتری از مدرسشان خواهند داشت. آموزش بده و از تدریسش فیلم تهیه کنه.اونم با یه سناریوی آموزشیِ جذاب و اثربخش. مدرس فیزیک میتونه صفر تا صد کتاب فیزیک رو در نرم افزار تدریس آموزش بده ، محتوای الکترونیکی تولید کنه و یه مجموعه فیلم آموزشی تولید کنه.تمام فرمولهای فیزیک رو میتونه با قلم نوری تدرس کنه ، اموزش بده و اثبات کنه و روی شکلهای کتاب وشکلهای دلخواهش که روی تخته قرار میده ، با قلمهای رنگارنگ و متنوع بنویسه .با تدرس مجازی ، هم خود مدرس از آموزش و تولید محتوا لذت می بره (باز هم میگیم اگر طبق اصول و روشهایی که ما میگیم جلو بره و سلیقه ای محتوای الکترونیکی تولید نکنه )و هم مخاطبش عاشق یادگیری میشه (اینجاست که کلاس معکوس آفریده میشه و شکل میگیره).

مدرس میتونه کتاب انگلیسی رو در نرم افزار تدریس باز کنه ، با استفاده از قلم نوری ، روی هر صفحه از کتاب ، روی هر جدول ، و در هر قسمت دلخواهی که مدنظرش هست با قلمهای رنگارنگ بنویسه و آموزش بده و فیلم آموزشی درس زبان انگلیسی رو به راحتی بسازه و در اختیار مخاطبانش قرار بده. مدرس میتونه صفر تا صد کتاب ریاضی رو در نرم افزار تدریس با استفاده از قلم نوری تدریس کنه.میتونه روی جداول و تصاویر کتاب بنویسه و تمام مباحث رو اموزش بده.اونهم از نوع مجازیش.رنگارنگ و خیلی شیک. خوب بریم سراغ روش تدریس مجازی ریاضی توسط نرم افزار تدریس مجازی. پیوند کووالانسی برای منی که دارم این متن و مینوسم خیلی دردناک بود.اصلا نمیخواستم درس شیمی رو یاد بگیرم.حالا که فکر میکنم مشکل از شیمی نبوده.مشکل از روش تدریس درس شیمی بوده.جذاب نبوده.رنگی نبوده.امکان تکرار برام فراهم نبوده.شروع و پایان درست وحسابی از درس شیمی نداشتم. ما در دارکوب از سیستم پشتیبانی آنلاین (تیکت) استفاده می کنیم. پس پیشنهاد می کنم اگر قصد دارید هزینه ای هم کنید برای تولید محتوای با کیفیت هزینه کنید. این که محتوای شما به گونه ای باشد که منحصر به فرد و قابل اعتماد برای کاربران باشد همیشه می تواند به بهترین بودن شما در همه زمینه ها از جمله رتبه الکسا ، سئو و …