15 نکته اساسی در افزایش سرعت سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این امر تاثیر قابل ملاحظه ای در افزایش ترافیک سایت رسمی تان دارد بنابراین ارتقای سئو سایت در پی چنین عملکردی یک امر طبیعی خواهد بود. اما یک چیز را به خاطر داشته باشید که خیلی از تجارتهای دیگر دانش خاصی در زمینه رقابتهای اصولی ندارند و همین مسئله یک امتیاز خوب برای شمایی است که الآن درحال مطالعه این متن هستید. به معنای واقعی ساخت یک وب سایت خوب و درجه 1 کار بسیار سختی است و بر عکس تصور عموم باید بیش از آنچه که فکر کتی تلاش کنی تا نتیجه زحماتت رو ببنید.کارکردن در دنیایی که هر روز دچار تغیر و تحول است کاری بسیار سخت است به همین خاطر باید همیشه به روز باشید و با توجه به آخرین تغییرات مسیر درست را پیش برید. بازدید کننده خوب و ترافیک بالا اولین دغدغه و خواسته هر صاحب تجارت آنلاین است. به عنوان مثال مطلبی که مطالعه آن نیازه به ده دقیق زمان دارد نسبت به مطلب دیگری که در عرض سی ثانیه قابل خواندن است از دید گوگل ارزش بیشتری برای نمایش در نتایج بالای جستجو دارد. با این حال بهینه سازی سایت برای بازگشت کاربران نیز می تواند در افزایش رتبه آن تاثیر به سزایی داشته باشد.

بعد از طی شدن تمام این مراحل باید یک زمانبندی انجام شود و تمام اهداف سایت را زمانبندی کردیم. هم Inline CSS مورد تایید نیست و هم اینکه گوگل قدرت درک تصاویر را ندارد. هم لینکهای داخلی و هم بک لینکهای ورودی به سایت شما به موتورهای جستجو کمک میکنند تا محتوای سایت شما را درک کرده و تعیین کنند این محتوا تا چه میزان برای بازدیدکنندگان، ارزشمند است. اگر از محتوای غیر کپی برای هر وب سایت و همچنین ارسال ها استفاده می کنید ، مطمئناً رتبه الکسا شما بهبود می یابد. پژوهش «اتولوماه و آنوُاها» (2011) نشان داد بیشتر کتابداران سعی داشتند تا از موقعیتهای بهوجودآمده وب 0/2 برای توسعه مهارتهایشان و ارائه خدمات بهتر به کاربران سود جویند. اولویت اصلی و اول کاربران برای انتخاب یک سایت، قابل اعتماد بودن آن سایت است. به این توضیحات به عنوان چشم انداز سایتتان نگاه کنید – یک خلاصه مفید و جذاب که کاربر از بین سایت های رغیب، سایت شما را انتخاب کند – یک Description مفید معمولا شامل 145 کلمه است (در حدود دو خط). روزانه مقالات بسیار زیادی در سطح اینترنت منتشر می شود که سطح رقابت را بسیار بالا برده است برای همین شما باید قبل از تولید محتوا برای سایت خود تحقیقات گسترده ای انجام دهید و موضوعاتی جذاب و داغ را برای تولید محتوا انتخاب کنید.

برندهای تجاری معتبری در این شبکه فعالیت داشته و مباحث مربوط به جذب نیروی انسانی متخصص خود را با کمک لینکداین اجرا میکنند. به این معنی که اگر سایت شما از نظر کیفیت محتوا با سایت رقیب برابر باشد. شما با عضویت در چنین سایت هایی شانس بالایی برای تاثیرگذاری بر روی کاربران خواهید داشت. دسترسی به موضوعات مورد علاقه کاربران با استفاده از ابزارهایی نظیر گوگل ترندز به سادگی امکان پذیر است بنابراین شما دست کم حوزه های مورد علاقه کاربران برای تعامل با مخاطب هدف را خواهید دانست. شاید این شیوه جذابیت های زیادی داشته باشد، اما از سوی دیگر موجب سر رفتن حوصله کاربران نیز می شود. تغذیهکنندههای RSS ابزارهایی هستند که پیغامهای شما را گرفته و آن را به کاربران اینترنتی ارسال میکنند. درواقع ارتباط قویای بین رتبه جستجوی گوگل و هدرهای گفتهشده در وبسایت شما وجود دارد. ما در این متن در مورد دو چیز مهم صحبت میکنیم.

مطمئن شوید به وسیله این فایل تمام صفحههایی را که نمیخواهید در معرض دید موتور جستجو قراردهید بستهاید. این امر یکی از اصول اساسی در زمینه سئو سایت محسوب می شود. سایت با کمترین میزان رتبهای حدود ۳۰ میلیون میگیرد. روتوش صورت، روتوش لباس، روتوش پس زمینه، این عناوین در سایت با تگ h2 درج می شوند. حتی اگر توضیحات متا به اندازه تگ عنوان مهم نباشد، باز هم نقش بزرگی در نرخ کلیک ارگانیک (Organic CTR) بازی میکند. Alexa Rank یا رتبه الکسا یک اندازه گیری کلی از محبوبیت یک وب سایت است، الکسا آمار ترافیک سه ماه گذشته میلیون ها وب سایت را در اختیار دارد، متریک رتبه الکسا حاصل ، چگونگی مقایسه یک وب سایت با دیگر سایت ها می باشد، هرچه این عدد کمتر باشد ، سایت محبوب تر است. شبکه های اجتماعی: بازاریابی در شبکه های اجتماعی موجب افزایش رنک سایت به صورت مستقیم نمی شود، اما می تواند تاثیر فراوانی بر روی فاکتورهای فرعی افزایش رتبه سایت داشته باشد. این مورد را بسیار جدی بگیرید و همین الان اقدام به نصب تولبار الکسا کنید بهتون قول میدم یک ماه دیگه رتبه الکسای سایت تان بسیار کاهش خواهد یافت. اگر تجربه کاربری خوبی ارائه نشود، با افزایش CTR، ممکن است رتبه سایت کاهش پیدا کند.