• خانه
  • وبلاگ
  • 15 روش رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت

15 روش رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

و رتبه سایت و همچنین راه اندازی کلوب مصرف کنندگان و باشگاه مشتریان و بازاریابی اینترنتی ( دیجیتال مارکتینگ ) و تبلیغات آنلاین منسیکس آماده خدمت رسانی به شماست. در ادامه قصد دارم روش هایی را بیان کنم که به وسیله ی آن بتوانید بازدید سایت خود را به کمک سئو سازی در گوگل چندین برابر کنید. کلاه سیاه روش هایی است که در آن سیستم ما قصد فریب گوگل را داریم ، به طور معمول ما باید تولید محتوای سایتمان را خودمان انجام دهیم اگر اینکار را انجام نداده و محتوا را از جایه دیگر کپی کنیم گوگل متوجه تخلف در سایت شما میشود یکی دیگر از معمول ترین روش هاییکه خطر کلاه سیاه بودن را دائم در پی دارد لینک سازی و سئو آف پیجاست که باید بتوانیم خیلی حرفه ای طور وانمود کنیم که سایت های دیگر خودشان به ما لینک دادن ، یا کاربری داخل اون سایتها به ما لینک داده بدون دخالت ما . کلمات کلیدی هدف را در تمام مکان­های مناسب-URL، برچسب موضوع، تصاویر جایگزین، محتوای اصلی و غیره-شرکت دهید. گوگل به این خاطر که اسرار خود را برای بالا آوردن یک سایت به طور کامل منتشر نمیکند تا سئو کاران دقیق بدانند باید چه کار کنند ، هر سئو کاری به میزان تجربه اش دانش بیشتری دارد ، بنابراین اگر دنبال سئو سایت در کرج میباشین شرکت سئو البرز با تجربه سالها کار بر روی وب فارسی به خوبی با این فضا و نحوه کار موتورهای جستجو آشنا میباشید میتوانید با ما تماس بگیرید تا سایتتان و حوضه کارتان را به صورت رایگان بررسی کنیم تا با یک استراتژی دقیق هم برای تولید محتوا و هم برای سئو با عقد قرار داد یک ساله و گزارش کار هفتگی شاهد افزایش رتبه و بازدید در سایتتان شوید .

این مطلبی که گفته شد اصلا به این معنا نیست که سئو کار سایتتان اجازه دارد مسئولیت خود را به خوبی انجام ندهد ، خیر سئو کار فقط مسئولیت تضمین رتبه را ندارد بلکه باید تمامی فعالیت ها و وظایفی که دارد را به خوبی در سایت انجام دهد ، انجام تولید محتوا و سئو اصولی قطعا سایت را رو به رشد قرار میدهد و در خیلی از کلمات حوضه کاریتان به رتبه های بالا بی آورد این موضوع را میتوان به افزایش بازید سایت تشخیص داد . گوگل چیزی حدود ۲۰۰ فاکتور دارد برای امتیاز دهی به سایت و افزایش رنک هر صفحه از سایت بنابراین تنها با رعایت چند اصل در سئو شاید نتوان به سرعت رتبه گرفت به خصوص در حوضه هایی که رقابت بالا است و رقبا دارن با قدرت کار میکنند باید حوضه را به خوبی ررسی کرد و با بهره گیری از بیشترین فاکتور های گوگل سایت رو به نتایج بالا رساند .

بنابراین همانگونه که پیش از این نیز گفته شد ما تنها فاکتورهای رتبه بندی در گوگل را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد. از دیدگاه ما این مورد شاید جز معدود مواردی باشد که هیچگاه با آپدیت الگوریتمهای گوگل بیاثر نشود و یکی از تکنیکهای ارزشمند در کسب رتبه بهتر برای سایتها باقی بماند به شرطی که تقلب در آن نباشد. که برای برندینگ و افزایش فروش در دنیای آنلاین ارائه می گردد، و بسیاری از مدیران که نمی خواهند ار رقبای جدید و قدیمی خود عقب بمانند و تجارت آنها به خطر بیفتد از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده می نمایند و آنها می دانند که یک وب سایت حرفه ای و بهینه سازی سایت برای باقی ماندن در بازار پر رقابت چه مزایایی برایشان خواهد داشت. با این مقدماتی ک خدمتتان عرض کردیم باقی کار بر میگردد به توان و تخصص سئو کاری پروژه را در دست دارد تا بتواند در کمترن زمان بهترین نتایج را برای شما حاصل کند . مراد از منطقةالفراغ آن است که احکام جزئی مربوط به حوادث جاری که بر اثر تغییر زمان به سرعت متغیر میشوند، از اختیارات حاکم اسلامی است و او میتواند براساس اصول، ضوابط و اهداف به وضع قوانین متناسب با اوضاع و احوال بپردازد.

سئو آن پیج : شامل : سئو محتوا ، لینک سازی داخلی ، سئو تکنیکال ، بهبود سرعت سایت ، بهبود سرچ کنسول و … سایت موز ابزارهای بهینهسازی وبسایت که شامل موضوعاتی چون کلمه کلیدی، ساخت لینک، سایت ممیزی و بهینهسازی صفحه به منظور کمک به شرکتها برای مشاهده بهتر از موقعیت آنها در موتورهای جستجو و چگونگی بهبود رتبهبندی خود را ارائه میدهد. 6-1 از تاریخی که مبلغ تمدیدی واریز نگردد ، ارائه خدمات قطع شده و مجری مسئولیتی در قبال افت نتیجه بدست آمده نخواهد داشت. نمونهگیری نظری به این معناست که پژوهشگر باید در نمونهگیری با گشاده نظری و بهصورت منعطف برخورد کند. زیرا ما داریم در بستر موتور جستجو گوگل کار میکنیم این سیستم نه در اختیار شماست و نه در اختیار سئو کارتان که کامل اشراف داشته باشیم به کار این موتور جستجو هر لحظه ممکن است آپدیتی در ربات های گوگل رخ دهد و الگوریتمی تغییر کند به علاوه اینکه رقبایه شما هم دارن فعالیت میکنند و قطعا کسب رتبه حفظ رتبهایشان برایشان مهم است . وبسایت فول فلش از وب سایت های HTML به لحاظ طراحی ظاهری زیباتر هستند، اما بسیار حجم بالایی دارند که موجب می شود سایت کند بوده و دیر لود شود.