15 روش برای افزایش سرعت سایت های وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صاحبان وبسایت و وبمسترها می توانند هریک از این سه روش سئو را انتخاب کنند. 2. اطلاعات بروز در اختیار کاربرانتان قرار دهید و هرچند وقت یکبار مقالات وبسایت را بروزرسانی کنید، بخشهای جدید اضافه کنید و توضیحات دقیقتری از مطلب ارايه دهید. طول توضیحات متا نهایتا ۱۵۵ کاراکتر میتواند باشد. برای انتخاب درست عنوان و توضیحات صفحه در سایتهای وردپرسی، استفاده از افزونههای سئو نظیر یوست و رنک مث امکانات بسیار خوبی را در اختیار شما خواهد گذاشت و بهینه سازی این بخشها را برای شما تسهیل خواهد کرد. اگر سایت شما وردپرسی است برای تولید نقشه سایت میتوانید از افزونههای سئو وردپرس استفاده کنید. متن را برای ربات گوگل بهینه سازی نکنید و همواره کاربران خود را در نظر داشته باشید. این مهمترین قسمت ماجراست، می توانید لذت تغییر زندگی را به او هدیه دهید، متن شما باید او را در رویای رسیدن به اهدافش ببرد. اکسس پوینت به پوشش اتاق های گوشه خانه که دور از روتر قرار دارند یا قسمت های بیرونی کمک می کند. ”ugc در کد html یک لینک به ربات گوگل اطلاع میدهد که این لینک توسط کاربر سایت در سایت قرار داده شدهاست. نگارش متون بیکیفیت تاثیر منفی بر دیدگاه کاربر درباره اعتبار سایت شما میگذارد.

با عنایت به مبانی نظری مطرح شده مبنی بر تاثیر و اهمیت همزمان مولفه های سه گانه، محیطی، اقتصادی و اجتماعی در فرایند توسعه پایدار، برای بررسی نقش قابلیت­های فضای مجازی و به تعبیری فن­آوری اطلاعات وارتباطات بر توسعه پایدار شهری کشور (از مجرای محیط زیست) از فرضیه پایه کوزنتس متشکل از متغیرهای زیر که به نوعی شاخصی از مولفه­های سه گانه فوق می­باشند، استفاده شده است. تهیة سیاهة مفاهیم کلیدی، بر اساس منابع زیر انجام شد. این کار با ابزار مختلف مانند CSS شناور، تعیین جایگاه قطعی CSS ، jQuery append یا روش های مختلف دیگر انجام می شود. شما با هر بروز رسانی امکان جریمه شدن خود را بالا می برید. هم چنین در این 6 ماه تا یک سال امکان دارد که به طور ناگهان بازار افت کرده و بعد از یک سال دیگر آن رونق ثابت را نداشته باشد؛ به همین علت است که بسیاری از صاحبان وب سایت ها، خرید بکلینک را از همان آغاز به کار وب سایت و به صورت بلندمدت انجام می دهند.

خرید بک لینک بصورت انبوه یکی از روشهای کلاه سیاه سئو است و ممکن است منجر به جریمه شدن وبسایت شما توسط گوگل و حذف آن از نتایج گوگل شود. در این صورت نه تنها به عنوان یک نویسنده حرفهای خود را زیر سوال میبرید بلکه از طرف ویرگول هم جریمه شده و مطلب شما حذف میشود. بنابراین سایت شما در صورتی که کند است نه تنها باعث بی حوصلگی کاربر می شود بلکه کاهش رتبه سایت شما را نیز در موتورهای جستجو به دنبال دارد. یعنی کاری کنیم که با اقدامات و ترفند هایی به صورت غیرواقعی رتبه الکسای خود را کاهش دهیم اما این موضوع یک نوع کلاه برداری به حساب می آید و به خصوص برای وبسایت هایی که درآمدشان به رتبه الکسا گره خورده، این اقدام پسندیده ای نیست ! به طور مثال اگر صفحه ای کیفیت لازم را نداشت، هیچ لینکی دریافت نمی کرد. و جالبتر ار آن این است که با هربار کلیک اعتبار آن سایت و رتبه ای که دارد بیشتر می شود. گاها دیده شده سایتی با 400 هزار بازدید 10 جایگاه پایین تر از وب سایتی با بازدید 300 هزار قرار گرفته باشد، همانند سایت های فروش پاپ آپ، این گونه سایت ها محتوایی ندارند و 99 درصد بازدید آن ها از طریق پاپ آپ به دست می آید و این میتونه امتیاز منفی برای اینگونه سایت ها باشه.

این امتیاز نیز عددی بین ۰ تا ۱۰۰ است، هرچه این امتیاز بالاتر باشد به این معنی است که بک لینک های دریافتی سایت شما دارای اعتبار و کیفیت خوبی است. توسعهدهندگان موتورهای جستجو به این باور رسیدند که اگر صفحات معتبری در اینترنت درباره یک موضوع به یک صفحه خاص ارجاع بدهند، این بدان معنی است که آن صفحه ارزشمند و دارای اعتبار است. بنابراین باید بک لینک ها را برای سایر صفحات کم بازدید استفاده کنید. همانطور که پیش از این گفتیم ربات خزنده گوگل لینکهای موجود در صفحات را دنبال میکند. از مواردی که میتوان از این خصیصه استفاده کرد نظرات خوانندگان و لینکهای موجود در تالارهای گفتگو هستند. برای بهبود بانس ریت میتوان با استفاده از آمارگیرهایی نظیر گوگل آنالیتیک مطالبی که بیشترین بانس ریت دارند را لیست کرده و به رفع ایرادات آنها پرداخت. همچنین قرار دادن لینک نقشه سایت در قسمت فوتر سایت از اقدامات پیشنهادی برای بهتر دیده شدن سایت شما توسط موتورهای جستجو میباشد.