• خانه
  • وبلاگ
  • 12 گام جهت تولید محتوای الکترونیکی موثر و معرفی 12 ابزار کاربردی – وندا

12 گام جهت تولید محتوای الکترونیکی موثر و معرفی 12 ابزار کاربردی – وندا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

عمده ترین مزیت برای سایت هایی که به سئو کلاه سفید مشغول هستند، تبدیل شدن به مرجع است. هیچ چیز بیشتر از رضایت کاربر برای گوگل مهم نیست، پس ما خط قرمز آنها را رد کرده ایم. ارورهای سایت معمولا به خاطر لینک های شکسته، ریدایرکت های اشتباه یا صفحات گم شده هستند، پیش تر در مقاله ای رفع ارورهای گوگل سرچ کنسول را توضیح دادم. به همین دلیل خیلی از مدیران وبسایت ها مخصوصاً وبسایت های تبلیغاتی به کسب رتبه برتر در الکسا بسیار اهمیت می دهند. در مثالی ساده ، نقشه حرارتی بازیکنان فوتبال نشان می دهد که این فرد در چه نقاطی از زمین حرکت کرده و در جاهایی بیشترین حضور را داشته است ، اطلاعاتی که علاوه بر مربی خودی ، برای مربی رقیب نیز قابل تفسیر و پر اهمیت می باشد . نباید در وبسایت ما صفحات 404 وجود داشته باشد، اما خب برای همه ما پیش می آید، رفع کردن آنهاست که اهمیت دارد. پیش از اینکه بتوانید تصمیمی برای افزایش نرخ کلیک سایت خود بگیرید، لازم است از عملکرد فعلی خود مطلع باشید. وقتی برندها درک بهتری از سطح فعلی بهینه سازی خود پیدا کنند، قادر به پیدا کردن حوزه هایی هستند که می توانند در آن پیشرفت کنند.

خب مسلما باید این ارورها را برای بهبود سئو تکنیکال برطرف کنیم، چرا که کاربر با ورود به آنها سریعا بازگشت می زند و نتیجه دیگری را کلیک می کند. هرچیزی که نشان دهد عملکرد سایت شما برای کاربران ساده نیست می تواند نتایج شما را در رتبه بندی آسیب بزند. این ابزارها با رابط کاربری بسیار ساده میتوانند تمام صفحات سایت شما را بررسی کرده و صفحاتی که دچار ارور هستند و ایندکس نمیشوند را مشخص نمایند. حتما صفحاتی را که ایندکس نمیشوند را جدی بگیرید، شما میتوانید برای بررسی ارورها از ابزارهای ahrefs و گوگل سرچ کنسول استفاده نمایید. برای هرکسی پیش می آید. دوما وقتی محتوای تکراری در صفحات داخلی سایت شما وجود داشته باشد، مساله ای آزاردهنده برای کاربران سایت محسوب می شود. همچنین، احتمال کمتری برای سازگاری بستههای شخص ثالث (Third-Party Packages) با آخرین نسخه وجود دارد. باید صادق باشم، این ریدایرکت ها سرعت سایت را کاهش می دهند، هم چنین سیگنالی به گوگل می فرستند که مشکلی در ساختار سایت شما وجود دارد. گوگل این مشکل را متوجه می شود و طبیعی است که نخواهد ترافیک را به سمت سایت هایی که مشکلات زیادی دارند بفرستد.

اگر ریدایرکت 302 استفاده کنید و برای مدت ها باقی بماند، ممکن است ترافیک ورودی را از دست بدهید. اما سریع ترین راه برای یافتن و درست کردن لینک های شکسته چیست؟ اگر شما مخاطبتان را درست شناسایی کنید یعنی ما تمام راه را در آموزش تولید محتوا برداشته ایم ، چون این گام بسیار مهمی به حساب می آید . چراکه کاربران از صدها گزینه دیگر برای انجام خرید خود آگاهی نخواهند داشت؛ به این علت که شما در اولویت آن ها قرار می گیرید. 12 میمون 12 Monkeys : یک زندانی برای آزادی خود باید به گذشته برگردد و از گسترش یک بیماری جلوگیری کند. لذا کار کردن بروی کلمات کلیدی که کاربران به دنبال آن هستند بسیار ارزشمند خواهد بود. کاربران معمولا پس از باز کردن این نوع از ایمیل ها(خبرنامه ها) بر روی برخی از لینک های جذاب کلیک می کنند و از این طریق بازدیدکننده نسبتا قابل توجهی به سایت مورد نظر هدایت می شود. با توجه به سوالاتی که کاربران از ما در بخش های مختلف سایت درباره برچسب ها می پرسند و همینطور اشتباهاتی که ما در سئو وبسایت های مشتریان خود مشاهده می کنیم، این طور بر می آید که کاربران در استفاده از برچسب ها مشکلات زیادی دارند.

البته برای داشتن مطلبی اختصاصی و با رعایت اصول سئو همواره می توانید روی نویسنده های ما حساب باز کنید و تولید محتوا خود را به ما بسپارید. استفاده از کدهای نشانه گذاری اسکیما می تواند مانع از این موضوع شود، هم چنین ایندکس کردن سریع مطلب در سرچ کنسول گوگل، به شناسایی نویسنده کمک بیشتری خواهد کرد. این رباتها در واقع برنامههای کامپیوتری هستند که از سایتی به سایت دیگر میروند و اطلاعات مربوط به صفحات مختلف را جمعآوری می کنند. وجود محتوای تکراری در سایت شما شاید بدلیل کمی بی دقتی ، هم چنین شاید بعلت آپدیت کردن صفحات و تغییر آدرس URL ها، ایجاد تگ های بی ارتباط و … چه اتفاقی میافته اگر اکثر لینکهای سایت چنین حالتی داشته باشند؟ در این مطالعه، صفحات با رتبههای برتر گوگل حاصل بیش از ۴۴ هزار کلمه کلیدی استخراج شدند و ترافیک طبیعی لینکهای موجود در آنها مورد بررسی قرار گرفتند. تماشای فیلم و ویدیو به صورت آنلاین به میزان حجم آن فیلم از ترافیک اینترنتی کسر میکند. یعنی به گوگل می گوئیم که این صفحه دیگر وجود نخواهد داشت و به جای آن صفحه جدید را ایندکس کن.