12 اشتباه رایج در لینک سازی

سئو کلاه سیاه به تکنیک هایی گفته می شود که استفاده از روش های آن در راستای قوانین گوگل نیست. صفحاتی که معمولا با استفاده از تایمر و یا روش های دیگر کاربر را بطور ناخواسته به صفحات اصلی و یا مهم سایت شما هدایت می کنند. ریدایرکت به معنای هدایت یا ارسال کاربر و موتورهای جستجو به یک URL یا آدرس دیگر است. و هزاران سوال دیگر در مورد تولید محتوا برای سایت که به تمامی این موارد در همین مقاله پاسخ می دهیم. اما در نهایت و بعد از همه اینها یک سؤال؛ چرا بعضی از سایت ها با استفاده از همین استراتژی غلطِ سئو و برچسب های کیلویی، در نتایج ابتدایی گوگل و حتی بعضی مواقع در لینک یک هستند؟ آن روزی که مدیران کسب و کار برای رونق کسب و کار شان اقدام به ساخت وب سایت و پرداخت هزینه داشتند، اما در نهایت بعد از مدتی به دلیل عدم بازدید از وب سایتشان دلسرد شدند. هر چه تعداد برچسب ها برای یک صفحه افزایش پیدا کند، اعتبار صفحه مطلب اصلی شما کاهش پیدا میکند و از طرفی به دلیل تعداد بالای برچسب ها، هر کدام ارزش کم و نامناسبی به خود میگیرند. حالا مدیر سایت، برای اینکه شانس خودش را در سئو کردن این مطلب روی تمامی کلمات مرتبط هم افزایش دهد، برای هر کدام از کلمات، یک برچسب روی همین مطلب اضافه میکند.

در کارگاه آموزش حرفهای لینک سازی راهنمایی جامع برای انتخاب سایت آگهی دهنده، انتخاب کلمات و صفحات هدف، نگارش صحیح متن رپورتاژ، افزایش تاثیر رپورتاژ و برنامه زمانی انتشار در سایتها، ارائه خواهیم کرد. برچسب گذاری کیلویی در سایت، باعث مشکلات زیادی برای سئو میشود که در نهایت میتواند رتبه صفحات سایت شما را کاهش بدهد. تفاوت دیگر دسته بندی و برچسب ها در سایت، آدرس یا url آن است. زمانی که این تعداد برچسب را فقط برای یک مقاله یا مطلب در سایت ایجاد میکنید، تمامی آنها دارای یک محتوا هستند و تنها تفاوت، عنوانشان است. با اینکه نرم افزار داوینچی در ابتدا فقط برای ادیت رنگ تولید شده بود، ولی با گذشت زمان و به روی کار آمدن رقبایی با امکانات ادیت فیلم حرفهای، شرکت Blackmagic نیز نه تنها از رقبای خود عقب نماند بلکه ادیت فیلم را نیز به بهترین شکل ممکن به امکانات این نرمافزار اضافه کرد. از این رو برای استفاده از برخی از ابزارهای اینستاگرامی ذیل باید حساب پریمیوم را از روش های مختلف مدنظر خود خریداری کنید. اگر آدرس وبسایت خود را در قسمتی به جز قسمت Bio وارد کنید، لینک آن به صورت یک متن معمولی نشان داده میشود و کاربران برای اینکه وارد آن وبسایت شوند باید آدرس آن را کپی کرده و سپس آن را در مرورگر خود Paste کنند.

URL یک پست وبلاگ یا وب سایت خود را در این ابزار سئو وارد کنید تا به شما بگوید آن محتوا کجا به صورت آنلاین وجود دارد. آیا این لینک با سایت شما و موضوع آن در ارتباط است یا خیر و نکاتی از این دست که حتما قبل از ایجاد لینک باید به آن بیندیشید. این سیستم به گوگل کمک می کند تا به جای توجه به داده های متا، خود دست به کار شده و مفهوم محتوا را درک کند. 7. در مورد الکسا در سایت خود بنویسید. جدا از لینک و اعتبار از لحاظ سئو، میتوانید از این طریق کاربر علاقهمند بهموضوع را به سایت خود جذب کنید. لطفاً درگیر اعداد نباشید و سر خودتان را کلاه نگذارید؛ شما می توانید با تولید محتوای خوب و منظم ترافیک ارگانیک جذب کنید و رتبه خود را کاهش دهید. حجم رخدادهای ثبتشده با توجه به کارکرد سایت متغیر میباشد( JohnsonSing,2016). معایب این روش شامل هزینه زیاد برای سئو سایت و عدم انعطاف پذیری این روش میباشد.

زمانی که برای این 20 عدد پیکسل، یک برچسب با اسم رونالدو بسازیم، صفحه ای جدید با همین نام در سایت به وجود میآید که در آن تمامی محصولات پیکسل رونالدو نمایش داده میشوند. یک سایت فروش پیکسل (محصول کادویی) را تصور کنید. اما مطمئن باشید که اگر راه را به شکل صحیحی به پیش ببرید، می توانید در مدت زمان 6 ماه تا یک سال، دوره های آموزش سئو تهیه و منتشر کنید و این دوره ها را به فروش خوبی برسانید. یکی دیگر از راه های کاهش رتبه الکسا اعتبار سنجی وب سایت در دامنه com است. اگر به دنبال این راه کارها هستید، جای درستی آمده اید. اگر سایت های فعال در حوزه طراحی سایت، همگی از لینک های کاملا اسپم و بقیه فعالیت های سئو کلاه سیاه استفاده کنند، گوگل نمیتواند همه آنها را پنالتی کند، بلکه مجبور است این موضوع را در این دسته از سایت ها بپذیرد! در مقاله لینک سازی داخلی و تکنیک های حرفه ای به این موضوع اشاره شد که؛ هر صفحه از سایت شما اعتباری دارد و هر لینکی که از این صفحه به بقیه صفحاتتان میدهید، کمی از اعتبار آن را منتقل میکند. گوگل هر دو صفحه را روی یک کلمه کلیدی سئو میکند.