• خانه
  • وبلاگ
  • 10 نمونه موفق تولید محتوا آموزشی – بازاریابی محتوا

10 نمونه موفق تولید محتوا آموزشی – بازاریابی محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تصور اینکه بدون دسترسی به دادههای موجود در کنسول جستجوی گوگل به سئو مدرن پرداخته شود، بسیار سخت است. این ابزار کراولر نسخهی دسکتاپ که تنها برای سیستم عامل ویندوز عرضه شده، طی ده سال گذشته تقریبا دستنخورده و بدون تغییر باقی مانده است. البته هنگام استفاده از این ابزار باید مراقب معیارهایی همچون رقابت(که تنها برای نسخهی پولی قابل دسترس است) و حجم(که بسیار گیج کننده است) باشید. زمانی که ساختار اصلی را مشخص کردید حال باید اطلاعات اضافی را کنار بگذارید و اگر احساس می کنید در بخشی اطلاعات کافی وجود ندارد باز هم تحقیق کنید واطلاعات را اضافه کنید. حال چگونه می توانیم انگیزه ی سایت های دیگر را برای کپی برداری افزایش دهیم؟ اما در عین حال موتورهای جستجو دیگری نیز برای بهینه سازی وجود دارند. در نتیجه در خلاصهترین تعریف «سئو» را میتوان به معنای بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو دانست. اما موضوع مهم این است که از یک هاست مطمئن استفاده کنید، زیرا اگر گوگل متوجه مخرب بودن آن شود رتبه سایت شما بسیار کاهش پیدا میکند که در نتیجه باعث کاهش ترافیک سایت می شود. همراهان عزیز، تکنیک های بیان شده، موارد اصلی هستند که در بهبود رتبه الکسا نقش مهمی دارند. در این شرایط گوگل از نسخه نمایشی موبایل سایت شما در رتبه بندی و نمایش در گوشی های تلفن همراه استفاده می کند و اگر سایتی در موبایل به درستی نمایش داده نشود، حتی اگر در جستجوهای Desktop در رتبه های اول هم باشد، باز هم در موبایل رتبه خوبی نخواهد داشت.

شرکت طراحی سایت اشاره شده که به شما کمک می کند تا تشخیص دهید شرکت مورد نظر برای شما مناسب است یا نه. با در نظر گرفتن این موضوع که Google Analytics یک ابزار کاملا رایگان است، به طرز شگفتانگیزی قوی بوده و با سایر محصولات شرکت گوگل از جمله Optimize، Search Console و Data Studio همخوانی کامل دارد. البته برخی افراد در رابطه با مسائل حریم خصوصی Google Analytics کمی نگران هستند، گرچه شرکت گوگل اعلام نموده که از این دادهها برای رتبهندی در موتور جستجو خود استفاده نخواهد کرد. اگر نیاز دارید تا دادهها را از منابع مختلف دریافت کرده و با یکدیگر ادغام کنید(مثلا کنسول جستجو و گوگل آنالیز)، یک تجزیه و تحلیل بصری از آن ایجاد کرده و در نهایت به اشتراک بگذارید، بهترین ابزار موجود همان دیتا استدیو شرکت گوگل است. این ابزار یکی از شناخته شدهترین و پرطرفدارترین افزونهی مرتبط با گوگل کروم است که میتواند در تجزیه و تحلیل دادهها به شما کمک کرده و اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهد؛ شما با استفاده از این ابزار به راحتی میتوانید تصاویر مربوط به سئو را برای مشتریان خود ارسال کرده و چگونگی تاثیر تغییرات خارجی روی ترافیک پلتفرم مدنظر را نشان دهید. این استراتژی ساده ۵۰ درصد ترافیک سایت ما را در ۷ روز بیشتر کرده است.

این ابزار یکی از کاربردیترین و مهمترین ابزارهای آنالیز موجود است. گرچه کیورد هیرو یک سیستم بینقض نیست، اما برای کسانی که همواره در تلاشاند تا کلمات کلیدی را با سایر معیارهای موجود در سایت مطابقت دهند، دادههای ارائه شده میتواند یک گام ارزشمند در جهت درست بوده و به کاربران کمک کنند. بیشتر اطلاعاتی را که در این زمینه لازم دارید نمیتوانید به صورت آنلاین پیدا کنید و این به معنی این است که بیشتر افراد سئو کلاه سیاه را یک روش نامناسب می بینند و از آن استفاده نمی کنند. بررسی فرهنگ و منازعه های ایدئولوژیک در عرصه فرهنگی در نظام جهانی نشان می دهد «توسعه فرهنگی» فرآیندی است که با ایجاد تغییرات در حوزه ادراکات، سپس ارزش ها و در پی آن گرایش های انسان محقق می گردد. با این حال بک لینک رایگان همچنان طرفداران زیادی در دنیای وب دارد و مدیران وب سایت ها به راحتی از این بک لینک ها عبور نمی کنند.

سعی کنید تمام تلاش خودتان را برای افزایش بازدید سایت بکار بگیرید، تمام نکات گفته شده را رعایت کنید و هر لحظه در حال تمرین و تکرار باشید. Keywords Everywhere یکی از ابزارهای ضروری برای تمام کاربران حوزهی سئو میباشد. این ابزار یکی از ترکرها و ردیابهای اصلی SERP گوگل است. اگر با این ابزار تحقیقاتی مرتبط با کلمات کلیدی ساخت شرکت Moz آشنایی ندارید، حتما باید آن را امتحان کنید. برای اینکار باید کیوردهایی با نیت خرید کاربران را در استراتژی تبلیغات گوگل ادز هدفگذاری نمایید. برای آشنایی بیشتر با اصول سئو محتوا ، مقاله فرش لینک را در وباپراتور از دست ندهید. در حال حاضر Ubersuggest پیشرفتهتر شده و علاوه بر پیشنهاد کلمات کلیدی، قابلیتهای چشمگیر دیگری همچون معیارهای مرتبط با لینک اصلی و بررسی صفحات رقیب به آن افزوده شده است. با صرف نظر از اینکه توسعهدهندگان اسکریمینگ فراگ یکی از بهترین حسابهای توییتری موجود در بین سازندگان ابزارهای سئو را در اختیار دارند، این ابزار در حال حاضر یکی از محبوبترین کراولرهای نسخهی دسکتاپ موجود در بازار است. گرچه در حال حاضر وبمستر شرکت گوگل در میان کاربران بسیار شناخته شده و پرطرفدار است، اما فراموش نکنید که وبمستر بینگ هم مجموعهی کاملی از ابزارهای تجزیه و تحلیل وبسایت و جستجو را در اختیارتان قرار خواهد داد.