0-100% سئو کردن سایت با روشهای اصولی

هر چند که خود سئو هم به نوعی زیر مجموعه بازاریابی است ولی با توجه به اینکه سئو خود دارای دنیایی وسیع است ما آن را جدا کردیم وگرنه سئو و حتی کل دیجیتال مارکتینگ زیر مجموعه بازاریابی است. توجه داشته باشید که تبادیل لینک زیاد نیز ممکن است اثر منفی بر روی رتبه الکسا سایت شما داشته باشد و از ممکن است از جانب گوگل تنبیه شوید. در غیر این صورت ممکن است وب سایت مورد جریمه های گوگل یا کاهش رتبه قرار بگیرد که این باعث هدر رفت زمان و سرمایه گذاری ها در سایت می شود. اگر شما به رتبه الکسای وبسایت خود توجه نکنید، ممکن است سایر تلاشهای شما برای دیده شدن کسب و کارتان مفید نباشد. بهترین شیوه برای بهبود رنک سایتتان بهینه کردن آن برای موتورهای جستجو و کسب ترافیک از روشهای اصولی است. افزایش رنک الکسا در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است که از آن جمله میتوان به افزایش تمایل تبلیغ دهندگان به این مورد اشاره کرد. لازم به ذکر است که افزایش رنک الکسا و بهبود آن هیچ ارتباط مستقیمی با سئو و بهینه سازی یک سایت ندارد. بخش مهمی از موفقیت در شبکه های اجتماعی ، بهینه سازی “استراتژی محتوا” (content strategy) می باشد.

این مورد، هدف بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو یا سئو می باشد، اما افزایش رتبه سایت خصوصا در حیطه های رقابتی به همین راحتی ها نیست. از این رو، با بهینه کردن رتبه الکسای وبسایت خود میتوانید به مشتریان بیشتر و در نتیجه به درآمد بیشتری از سایت خود دست یابید. با این کار سئوی سایتتان را بهبود میبخشید، کاربران و ترافیک زیادی را به سایتتان جذب میکنید و میتوانید در کلمات کلیدی مهم و درآمدزا رتبه کسب کنید. هدف اصلی در سئو کلاه سفید، جذب رضایت کاربران است. انتشار محتوا در وب­سایت شما آسان و مطمئناً منطقی است. ما سیستم های مدیریت محتوا را طبق استاندارهای جهانی و مطابق با نیاز مشتریان توسعه می دهیم. برای بررسی کردن رتبه الکسای خود ما می توانیم به سایت الکسا مراجعه نماییم که در آن با جستجو کردن آدرس سایت مورد نظر رتبه الکسا آنرا در کشور و در جهان پیدا کنیم یکی دیگر از راه هایی که می توان به واسطه رتبه الکسا را تشخیص داد الکسا تولبار می باشد که با نصب آن هر سایتی را که در مرورگر باز نماییم رتبه آن به ما نمایش داده خواهد شد .

برای شروع تولید محتوا در اینستاگرام ابتدا باید با انواع آن آشنا شوید، نکات محتوانویسی در اینستاگرام را یاد بگیرید و سپس ابزارهای آن را بشناسید. برای مثال اگر یک برند آموزشمحور هستید، باید محتوایی تولید کنید که آموزش اولیه را برای کاربران سایت فراهم کند یا اگر یک برند فروشگاهی هستید، باید شرایط محصولات را ریز به ریز و به بهترین شکل توصیف کنید. در ۲۷ نوامبر ۲۰۰۸، آمازون اعلام کرد که سرویس جستجوی وب الکسا مشتری جدیدی نمیپذیرد و خدمات آن برای مشتریان فعلی نیز در ۲۶ ژانویه ۲۰۰۹ قطع خواهد شد. در ۱۶ ژانویه ۲۰۰۷ الکسا یک نوار ابزار رسمی با نام اسپارکی (Sparky) برای فایرفاکس منتشر کرد. اگر ۱۰۰ کاربر که نوار ابزار الکسا را نصب کرده اند روزانه به وب سایت شما سر بزنند آنگاه می توانید انتظار داشته باشید که رتبه الکسا شما برای ماه بعد به زیر ۱۰۰۰۰۰ برسد. شرکت الکسا که متعلق به آمازون است روزانه تعداد بازدیدکنندگان سایت ها را در ۳ ماه اخیر تخمین زده و هر کدام از وبسایتها را با سایر وبسایتها مقایسه میکند. در ماه می ۲۰۰۷ الکسا API خود را به مقایسه سه وب سایت محدود کرد و سایز نمودارهایی که در Flash قرار میگرفتند را نیز کاهش داد و تبلیغات اجباری را نیز اضافه کرد.

اگردر پانل اندازه گیری مشخص شود که هیچ کس سایت را در بیش از 3 ماه گذشته بازدید نکرده است، هیچ رتبه ای به این سایت اختصاص داده نخواهد شد. این سرویس سایتها را عمدتاً بر اساس ردیابی نمونه ای از ترافیک، رتبه بندی میکند. این سایت خودش را به عنوان “شرکت اطلاعات وب” یا “web information company” تعریف کرده که که جمع آوری اطلاعات و رتبه بندی همه ی وب سایت ها می پردازد. با داشتن ۱۰۰۰-۱۵۰۰ بازدیدکننده به راحتی می توانید رتبه الکسا زیر ۵۰۰۰ داشته باشید. الکسا این امکانات جدید را برای رقابت با سایر خدمات تجزیه و تحلیلی ارائه کرد. همچنین، برای اطلاع از رتبه الکسای وبسایتهایی که به آنها مراجعه میکنید، میتوانید افزونه الکسا را به مرورگر کروم خود اضافه کنید و همزمان با ورود به هر سایت،رتبه الکسای آن را نیز مشاهده کنید. در هفته های بعد، الکسا امکانات جدیدی را اضافه کرد مانند اطلاعات جمعیت شناختی کاربران، روند کلیک کردن و آمارهای ترافیک حاصل از جستجو. به طور کلی قدرت سایت شما در وب با رتبه الکسا تفسیر می شود. به گفته بعضی از وبمستران قدرت یک وب سایت در دنیای آنلاین در قالب رتبه الکسا معنی میشود. بررسی رتبه الکسا در سایت آن – به لینک Alexa Site Info رفته، آدرس سایت را وارد کرده و بر روی Find کلیک کنید.