• خانه
  • وبلاگ
  • 😎 آموزش افزایش بازدید سایت – بلاگ پروکلیک

😎 آموزش افزایش بازدید سایت – بلاگ پروکلیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای یادگیری سئو اول باید اصول و کلیات آن را یاد بگیرید. بیشتر منابع دست اول سئو مثل تحلیلهای منتشر شده در اینترنت یا کتابها به زبان انگلیسی هستند؛ پس بدون مهارت خواندن زبان انگلیسی یادگیری سئو سخت میشود. بدون شک تولید محتوای مناسب یکی از راه های مهم ورود به موتور های جستجویی نظیر GOOGLE و BING است. توصیۀ ما استفاده از تکنیکهای کلاهسفید است. به عنوان مثال میتوانید از روش تبلیغات کلیکی یا PPC استفاده کنید. » بخوانید یا از «سری آموزشی لینک بیلدینگ برای افراد مبتدی» استفاده کنید. برای استفاده از این سیستمها نیاز به هاست و دامنه اختصاصی خودتون دارید که شامل نصب cms (سیستم مدیریت محتوا)، نصب پلاگینهای مورد نیاز، فارسی سازی، نصب قالب و… یکی از روشهایی که میتوانیم سئوی سایتمان را بهبود ببخشیم بازنویسی محتوا است. منظور از سئوی خارجی یا Off-page SEO اقداماتی است که در بیرون از سایتمان (در صفحات دیگر دامنه، سایتهای دیگر و شبکههای اجتماعی) انجام میدهیم تا جایگاهمان را در نتایج گوگل بهتر کنیم و رنک بهتری بگیریم.

منظور از لینکبیلدینگ یا لینکسازی خارجی، دریافت لینک از سایتهای دیگر به سایت خودمان است. اگر بخواهیم سایت الکسا را دقیق تر بررسی کنیم، در واقع الکسا یک شرکت بازاریابی متعلق به آمازون است که ابزارها و خدمات SEO ، تجزیه و تحلیل و بازاریابی را ارائه می دهد. مزیت دوم: برندسازی میکنید؛ در واقع شما با فعالیت در شبکههای اجتماعی چه بخواهید و چه نخواهید در حال برندسازی هستید! در واقع ما نمیدانیم که آیا گوگل واقعاً فقط به این اندازه از دادهها اکتفا میکند یا این که تمام رفتار کاربران را از تمام سرویسها زیر نظر دارد. گوگل به اقیانوسی از اطلاعات مردم و رفتار کاربران دسترسی دارد. از بخش دورههای آموزشی ما شما میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. برای مثال معرفی یکی از مطالب مفید و باارزش سایتتان را در شبکهی اجتماعی لینکدین قرار میدهید؛ با این کار توجه مخاطبان به مطلب شما جلب شده، دربارۀ آن صحبت میکنند، نظر میدهند و اگر آن را دوست داشته باشند با دیگران به اشتراک میگذارند. همزمان با ارائه اولین الگوریتمهای گوگل برای رتبه بندی سایتها تا کنون که تعداد و تنوع الگوریتمها بیشتر شده است همواره لینک بیلدینگ از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بوده است. وقت و بودجه کسب و کار خود را برای محتوای ضعیفی که به رتبه بالایی نخواهد رسید، هزینه نکنید.

همانطور که در مقالۀ الگوریتم مرغ مگس خوار مفصلاً توضیح دادم، این الگوریتم در عین حال که محتوای سایت شما به صورت دقیق آنالیز میکند، رفتار کاربران را نیز زیر نظر دارد. آنها در جواب میگویند فقط رفتار کاربران موقع جستجو را رصد میکنیم. بک لینک زدن بیهدف و یا تولید محتوای غیر استاندارد فقط وقت شما را هدر میدهد. اگر فرض را بر این بگذاریم که گوگل فقط از اطلاعاتی که از نظر قوانین حریم خصوصی مشکلی ندارند، باز هم اطلاعات زیادی باقی میماند که برای تحلیل رفتار کاربران کافی است. آیا رفتار کاربران روی سئو تاثیر دارد؟ شما زمانی که روی یک لینک کلیک می کنید این مساله را بیان کرده اید که به محتوای ارائه شده توسط این وبسایت علاقه مند هستید و این میتواند یک امتیاز مثبت برای آن وب سایت از دید موتورهای جستجو باشد. کارهایی که نتیجه آنها قطعی و موثر است را یاد بگیرید و بعد از تسلط روی آنها با مطالعه آموختههای خود را بهروزرسانی کنید. برای مثال وقتی کاربران در صفحۀ نتایج سومین نتیجه را به اولین نتیجه ترجیح میدهند، یا بعد از ورود به یک صفحه فوراً آن را میبندند، به گوگل این پیغام را میدهند که این صفحه با جستجوی من مرتبط نبود یا محتوای خوبی نداشت.

نتیجه چگونه شد؟ تعداد بازدیدکنندگان از این محتوا به چیزی حدود 111.37 درصد افزایش پیدا کرد و از ۵ هزار بازدید به ۱۰ هزار ویو رسید. بالاخره وعدۀ گوگل عملی شد. در سال 2015 گوگل رسماً اعلام کرد، سایتهایی که ریسپانسیو یا همان واکنشگرا نباشند به جایگاههای پایینتر نتایج گوگل نزول خواهند کرد. این نوع لینکها برای Bookmark (بوک مارک) کردن مناسب است چرا که لینک تغییر نمیکند و میتوانید لینک مقاله را در مرورگر خود ذخیره نمایید یا همان بوک مارک کنید. درواقع، ماجرا از این قرار است که ISPها بهمحض اینکه دیدند سریال بازی مرکب سرخط خبرها شده، فرصت را غنیمت شمردند تا با همان استدلال قدیمی و گمراهکننده از نتفلیکس شکایت کنند. دانستن این نکات کمک میکند خودتان را با صدها مقاله، نکته و کتاب آموزش سئو گیج نکنید. مزیت اول: به لینکسازی کمک میکند؛ یعنی شما میتوانید در شبکههای مختلف از جمله لینکدین و گوگلپلاس لینکهایی به مطالب سایتتان ایجاد کنید. باید نوشته شما رو ببینن و مهارتتون رو درک کنن. بعد از این مرحله ما باید برای سایت خودمان یک قالب html استاتیک به همراه css مورد نظر داشته باشیم. موتورهای جستجوگر از لینک ها برای تعقیب وب سایت ها استفاده می کنند؛ آنها لینکهای موجود در بین تکتک صفحات وب سایتتان را دنبال میکنند و در تصویری بزرگتر، تمام لینکهای موجود در بین وبسایتها را زیر نظر دارند.