• خانه
  • وبلاگ
  • ⭐🤩 جامع ترین آموزش تولید محتوا در جهان ⭐

⭐🤩 جامع ترین آموزش تولید محتوا در جهان ⭐

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای رسیدن به این هدف، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی سایت بهترین راه حل است که یکبار برای همیشه انجام می دهید. این لینک سازی اگرچه در واقعیت راه درست لینک گرفتن بوده و بسیار نیز ارزشمند است، اما اگر قصد تجاری دارید، نبایست منتظر این لینکها بود. برای فعال سازی بردکرامب در وردپرس میتوانید از افزونه های مختلفی استفاده کنید. در این حالت است که باید از ریدایرکت کردن صفحات استفاده کنید. با ریدایرکت کردن یک آدرس، کاربران و ربات های موتور جستجو بعد از ورود به آن، به صورت خودکار به صفحه مورد نظر شما، که میتواند صفحه مرتبط به آن یا صفحه اصلی سایت باشد، منتقل میشوند. اگر شما در وب سایتتان صفحه ای داشته و آن را حذف کنید، حالا آدرس آن تبدیل به یک صفحه 404 میشود که این موضوع به شدت برای سئو سایتتان مضر است. این خطاها در مورد سرعت سایت، صفحاتی که ایندکسشان دچار مشکل است، صفحات 404 و… این بخش را میتوانستم با نکته 11 مقاله ادغام کنم اما این کار را نکردم تا بتوانم در همین بخش به صورت مجزا در مورد صفحات 404 و ریدایرکت ها توضیح بدهم. برای ریدایرکت کردن صفحات هم میتوانید از افزونه های سئو یوآست، رنک مث یا افزونه های تخصصی ریدایرکت استفاده کنید.

در این بررسی از روش نمونهگیری نظری استفاده شد. روش کار سئو اسمارت به گونه ای است که ابتدا شما با تماس با کارشناسان ما و دادن آدرس وب سایت و همچنین کلمات کلیدی مورد نظر خود کار را شروع می کنید و کارشناسان ما با آنالیز سایت شما و همچنین کلمات کلیدی مورد نظر شما و در نظر گرفتن میزان جستجو ان کلمات در ماه و همچنین مونیتور کردن رقبا شما کار خود را آغار می نمایند و با در کنار هم قرار دادن تمامی این فاکتورها هزینه و زمان قرار داد به شما اعلام می کنند. با این کار می توانید با تولید یک محتوای خوب مخاطبانتان را ترغیب کنید تا برای خواندن بقیه مطلبتان به وبسایتتان مراجعه کنند. در تعیین کیفیت بک لینک در سئو فاکتورهای زیادی دخیل هستند و خوب است بدانید گوگل برای رتبهبندی بیش از ۲۰۰ فاکتور را برای رتبه بندی وب سایت ها مد نظر قرار میدهد. این که چه محتوایی خوب است در یک کلام محتوایی که نیاز کاربر را کامل برطرف کند و برای کاربران مفید باشد. تنها کاری که نیاز است انجام دهید، این است که وارد تنظیمات و کدهای آن نشوید!

همچنین سر تیترها باعث میشوند که یک نوشته ساختار یافتهتری داشته باشید و بتوانید مخاطبان را در صفحه نگه دارید. به این ترتیب اگر بتوانید خبرهایی جذاب را منتشر نمایید، به طور حتم نظر بسیاری از مخاطبان را جلب خواهید کرد. از طرفی رفتار مخاطبان نیز تغییرات زیادی کرده است. این تعریف تعریف درستی است ، اما اگر ما در چند صد سال گذشته زندگی می کردیم و نه الان .امروزه مفهوم و تعریف محتوا ، رنگ بوی کاملا متفاتی گرفته و نیازهای مخاطب امروزی نیز تفاوت های چشمگیری با گذشته کرده است. 1. لیستی از محتوا های موجودتون تهیه کنید. اما در مرحله اول، باید بردکرامب آدرس صفحات سایت را با کمک همین افزونه های گفته شده فعال کنید. در مصاحبه با دورکاران، آنها از نگرانی خود در خصوص نادیده گرفته شدن برای ارتقاء سخن گفته و آن را یکی از موانع پذیرش دورکاری برشمردند. در بعضی قالب ها ممکن است این تگ حذف شده یا به دفعات تکرار شده باشد که نتیجه آن کاهش قدرت سئو صفحه است. این کدها به ربات های موتور جستجو توضیح میدهند که هر صفحه از سایت شما چه نوع صفحه ای است (مقاله، برگه، محصول و…) و همینطور توضیحات دیگری که در نهایت باعث شناسایی بهتر سایت شما توسط ربات ها و سئو بهتر آن میشود.

بردکرامب یا نان ریزه، همان لینک هایی هستند که در بالای هر صفحه به کاربر نشان میدهند که الان دقیقا در کدام بخش از سایت قرار دارد. همینطور موتورهای جستجوگر از لینکها برای خزیدن در سطح وب و دنیای اینترنت استفاده میکنند وقتی وارد سایت شما میشوند و یک لینک را در سایت شما میبینند چه آن سایت به صفحه خود لینک شده باشد چه به سایت دیگهای موتورهای جستجوگر وارد این لینک میشوند و آن صفحه را ایندکس میکنند در گوگل. البته اغلب قالب های وردپرسی به صورت پیش فرض ریسپانسیو هستند اما برای اطمینان از این موضوع میتوانید به ابزار mobile friendly گوگل مراجعه کرده و مطمئن شوید که سایتتان از نظر گوگل هم یک وب سایت بهینه است. در مقاله تست موبایل فرندلی سایت به استفاده از این ابزار و 4 راهکار دیگر برای بررسی این موضوع در سایت اشاره کردم که میتوانید از آن استفاده کنید. اگر به نمره الکسا خود اهمیت دهید نوار ابزار الکسا ضروری است. انتخاب کنید که در چه حوزه ای می خواهید تولید محتوا کنید؛ اگر یک صفحه ی شخصی دارید و قصد دارید روزمرگی هایتان را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید، به یاد داشته باشید که اینگونه صفحات در اینستاگرام کم نیستند بنابراین شما باید محتوایی جذاب و قابل توجه به مخاطب ارائه دهید تا نظر آن ها را به خود جلب کند اما اگر یک صفحه کاری متناسب با بیزینس خود راه اندازی کرده اید و می خواهید از این طریق به سوددهی برسد، باید بدانید مردم از حوزه ی کسب و کار شما و خدماتتان چه انتظاری دارند تا بتوانید اطلاعاتی جامع و مفید در اختیارشان بگذارید.