• خانه
  • وبلاگ
  • ۶ روش کاملا رایگان برای افزایش ترافیک سایت شما – بلاگ کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

۶ روش کاملا رایگان برای افزایش ترافیک سایت شما – بلاگ کانون کارآفرینی دانشگاه تهران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مسلط باشند و همچنین با استفاده از نویسنده های ماهر و خبره در عرصه های گوناگون نسبت به عرضه تولید محتوای تخصصی و بر اساس اصل های سئو به مشتریان خود خدمات اقدام کنند. بنابراین جهت دریافت بک لینک های تقویتی اثر بخش لازم است آن ها را با متدهای جدیدی به کار بگیرید که یکی از این متدها استفاده بک لینک های تقویتی در لایه دوم به بعد در شبکه لینک سازی است. چون من قصد سوء استفاده از این فاکتور سئو را ندارم. چون این مقاله من در مورد سئو هست. خب میتونید این محتوا ها رو برای ما بفرستید و ما براشون عنوان های جذاب بنویسیم، چون مشخصا اولین چیزی که از هر محتوایی به چشم مخاطب میاد عنوان محتوا هست پس بهتر با یه عنوان ضعیف و غیر جذاب کل محتواتون رو دود نکنید بره رو هوا . البته من قبلا در مقاله کامل آموزش سئو گفتم که هر چیزی برای کاربران مهم و حائز اهمیت باشه، برای گوگل هم مهم هست. حالا به دلیل اینکه این مقاله لینک بیلدینگ چیست؟ به صفحات مختلف سایت لینک بدهید. خواهید آموخت که گوگل چگونه ایندکس ها را کراول میکند تا صفحات سایت را پیدا کند؛ میآموزید که چگونه خطاهایی را که گوگل هنگام کراولینگ صفحات شما پیدا میکند، تصحیح کنید.

از طرفی هم شما با انجام اینکار قادر هستید کاربران را به صفحات مختلف سایت خود هدایت کنید تا سایر مطالب و محصولات شما را مشاهده کنند. ربات های گوگل برای ایندکس کردن مطالب شما وارد سایتتان می شوند. اما زیاده روی کردن برای هر دو مضر خواهد بود. دانستن سلائق کاربران در اضافه کردن محتواهای جذاب برای جلب توجه بیشتر آن ها لازم است. همچنین شانس بالایی برای ارائه خدمات مشابه به کاربران خواهید داشت. بالاتر هم اشاره کردم که لینک سازی جزو فاکتورهای گوگل محسوب میشه و تاثیر زیادی رو سئو سایت خواهد داشت. چرا فقط در برخی قسمت ها لینک ایجاد کردم؟ چرا این کار رو کردم؟ همچچنین می بایست برای کسب و کار خود یک صفحه تماس با ما طراحی کرده و اطلاعات کامل مربوطه را در این صفحه قرار دهید. تا از لحاظ تکنیکی مطلب شما یک مطلب جدید درنظر گرفته شود. امیدواریم مطلب افزایش بازدید سایت و توضیحاتی که در این زمینه داده شد برای شما مفید بوده باشد. مثلا من برای مقاله آموزش سئو که در این صفحه لینک دادم، در مقالات بعدی با کلماتی مثل آموزش رایگان سئو، آموزش بهینه سازی، آموزش سئو سایت، یادگیری سئو و … و تاثیر لینک سازی روی سئو سایت این جمله با عنوان مقاله کمی متفاوت است اما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

یا چرا ساخت لینک برای SEO بسیار مهم است؟ از میان ۹ پست باید ۳ پست برای ارتباط با کاربران باشد؛ مثلاً میتوانید محتوای چالشبرانگیز تولید کنید تا کاربران ارتباط بیشتری با صفحه برقرار کنند. توجه: اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی انتخاب شده مرتبط با محتوای شما باشد، در غیر اینصورت باعث جریمه گوگل می شود و این جریمه ها می تواند به کاهش رتبه بندی منجر شود و هرگونه کاهش رتبه بندی بدون شک منجر به کاهش شدید ترافیک وب سایت می شود. مهمترین گام بعد از طراحی سایت با وردپرس اتصال آن به سرچ کنسول است. عنوان ها: برچسب های عنوان و عنوان یکی از مهمترین و موثرترین عوامل در بهبود سایت سئو داخلی شما هستند. اما لازم است بدانید که یک سری قوانین و استاندارد ها برای ساخت لینک داخلی وجود دارد. لازم است بدانید که لینک سازی داخلی جزو روش های سئو داخلی سایت (On-Page Seo) می باشد. انجام لینک سازی داخلی به دو دلیل اصلی صورت می گیرد. زمانی هم که از یک سایت دیگر به سایت خود لینک می دهید عملیات لینک بیلدینگ خارجی یا به اصطلاح لینک سازی خارجی انجام داده اید.

ما در تیم آکادمی فرین ، زمانی که به صورت دستی بک لینک میسازیم، از سایت های ایرانی و خارجی با دامنه های com – ir – edu – org و … امیل در گوگل به دنبال کلمه کلیدی “ایده های سلامت کارمندان ” (employee wellness program ideas)، “برنامه های سلامت” (wellness programs) و “برنامه های سلامت سازمانی ” (corporate wellness programs) بود. برای اطلاع دقیق از اینکه خدمات سئو یک شرکت چیست با تیم سئو آن ها در جلسه بنشینید و تمام نیاز های خود را مطرح کنید. فراموش نکنید که پاسخدهی به نظرات و سوالات مطرح شده کاربران و ارائه خدماتی نظیر مسابقه و فعالیت های سرگرم کننده در شبکه های اجتماعی خود ، یکی از عوامل حفظ آن ها است. درست است که به راحتی می توان از یک صفحه سایت خود به صفحه دیگر از سایت لینک داد. وقتی شما یک کلمه یا جمله خاصی را داخل محتوای خود به صفحه ای دیگر لینک می کنید به اصطلاح عملیات لینک بیلدینگ انجام داده اید. فکر می کنید چرا این کار را انجام می دهند؟