• خانه
  • وبلاگ
  • ۶ روش برای افزایش سرعت اینترنت +عکس – مشرق نیوز

۶ روش برای افزایش سرعت اینترنت +عکس – مشرق نیوز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر شما نیز دوست دارید با دنیای جذاب سئو کلاه سفید و تکنیکهای عملی فوقالعاده آن برای بهبود وضعیت سایت، آشنا شوید، این مقاله از دست ندهید. بالا رفتن آمار بازدیدکنندگان وب سایت شما اگر بصورت برنامه ریزی شده و هدفمند انجام گیرد، یکی از کم هزینه ترین و در عین حال موثر ترین روشهای تبلیغاتی است که در فضای مجازی می توان از آن بهره برد. برنامه نویس Full Stack وظایف بیشتری دارد و البته حقوق برنامه نویس Full Stack بیشتر از برنامه نویس وب خواهد بود. مرحله سخت تر قرار گرفتن در 3 رتبه اول و حتی فقط رتبه 1 خواهد بود. پیدا کردن این کلمات در ابتدا باید با تحقیق از سایت های رقبا – ابزار گوگل ترند – ابزار کیورد پلنر گوگل (پولی یا گوگل ادز) – سایت kwfinder – سایت الکسا انجام دهید. برای انجام هرکاری نیاز به ابزار مناسب با آن حوزه داریم. فعال / غیر فعال : با فعال کردن این گزینه، این روش پرداخت را به روش های پرداختی که مشتری می تواند از آن برای پرداخت استفاده کند، اضافه می کنید. یعنی اگر شما نتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، شانس زیادی برای کسب بازدید نخواهید داشت. ؛ فقط باید مطالب با ارزشی در سایت خود ارائه دهید، آنرا ارتقا دهید ، سپس بصورت طبیعی لینک دریافت خواهید کرد.

شما باید یکسری کلمات را برای خود انتخاب کنید که در فصول مختلفی و خاص خود سرچ بالایی دارند. شاید کلمه کلیدی دیگری که در بین رقبا محبوبیت ندارد برای شما سودمند باشد. شما می توانید خودتان برای مطالب مهم سایت خود که می توانند باعث افزایش بازدید در گوگل شوند، کامنت بگذارید و سپس در بخش مدیریت سایت به کامنت خودتان پاسخ دهید. این امر جدا از آنکه به بالا بردن رتبه در گوگل کمک بسیاری میکند، میتواند روی افزایش رونق کاری شما و همینطور حفظ رتبه سایت تاثیر مثبت بگذارد. در بسیاری از جهات، سئو صرفا بهتر بودن از رقباست. این موضوع برای صاحبان سایتها مزایای زیادی دارد؛ زیرا میتوانند با استفاده از تکنیکهای اصولی بهبود سئوی سایت و بدون روشهای متقلبانه رتبه خوبی در نتایج به دست آورند. اما قبل از آنکه برای خرید روتری جدید تصمیم بگیرید، بهتر است نکاتی را برای بهبود عملکرد سختافزار خود رعایت کنید.

یکی دیگر از ابزارهای پرکاربرد و مفید برای بهبود عملکرد سایت، ابزار گوگل آنالیتیکس است. ابزار شما برای انتقال اطلاعاتتان چیست؟ اما بعد از گذشت چند ماه (نهایت 4 ماه) شما می توانید از سرچ کنسول گوگل ( حتما سایت را به این ابزار گوگل وصل کنید) و بخش Performance ، کلمات جدیدی که گوگل به شما نشان می دهد ، محتوای جدید بنویسید. برای آنکه در این زمان کوتاه بر روی ذهن مخاطب تاثیر مثبت ایجاد کنید چند فضای مناسب در اختیار دارید که در تصویر زیر نمایش داده شده است. البته که همیشه پرطرفدار است و باعث جذب مخاطب میشود، زیرا محتوایی است که راه را برای مخاطب هموار کرده است و هزینههای آن را به هر صورت کاهش داده است. به طور کلی با استفاده از آن می توانید اطلاعات کامل و دقیقی از عملکرد کاربران سایت خود به دست آورید. خوشبختانه همه رسانههای اجتماعی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر و اینستاگرام قابلیت انتشار و نمایش ویدیو را دارند و میتوانید ویدیو خود را از این طریق به کاربران منتقل کنید. اکنون که شما قالب ۹ پست را یاد گرفتهاید، باید به دنبال تولید محتوا در اینستاگرام باشید! بعد از دانستن اصول تولید محتوا به کدام مرحله برویم؟

در این صورت اگر شما در حوزه کاری خود تولید محتوا انجام دهید، شانس شما نسبت به خیلی از رقبا در سرچ کاربران (بخاطر شناخته شدن برند شما نزد گوگل و کش مرورگر کاربر) بیشتر خواهد بود. خب، بخاطر اینکه شما نمی توانید براحتی در کلمه سئوی سایت در صفحه اول چه بسا تا صفحه 5 گوگل قرار بگیرید. در حال حاضر براحتی نمی توانید از این ترفند به صورت غیر طبیعی بازدید سایت خود نزد گوگل را بالا ببرید. برخی از کارشناسان و نمایندگان معتقدند که اعمال محدودیت تردد شبانه در تهران به نفع عده ای از افراد مرفه است. اگر روش هایی وجود داشت که بتوان بازدید طبیعی را به سمت سایت هدایت کرد، بسیار خوب بود. اگر در شروع کار سئو هستید پیشنهاد می کنیم که حتما این مقاله را تا آخر بخوانید، اگر سایتی دارید و بدنبال افزایش بازدید هستید، مطمئنا با اجرای این نکات، رشد شما بسیار سریعتر خواهد بود.