۵ روش برای بهبود رتبه الکسای سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سایت های خبری ماهانه بالای ۳۰ میلیون فقط هزینه محتوا میدن و این خودش به تنهایی میتونه سئو کنه. بنده نگفتم پیشرفت فقط به خاطر فقط هزینه هست. ولی قطعا این سایتها هم بصورت حرفه ای کار میکنن و پیشرفتشون صرفا بخاطر هزینه کردن نیست(هزینه رو به همراه تخصص مصرف میکنن). در تاریخ 1398.06.06 دو پلن جدید به سرویس بهبود رتبه حرفه ای افزوده گردید. در تولید محتوا نیز برای هر مقاله دو یا سه کلمه کلیدی اصلی مد نظر قرار داده می شود و مقاله با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر نوشته می شود. در پایان نقطه ای که در محدود ه جنوبی دریاچه قرار گرفته و دسترسی مناسبی به هر دو محدود ه مسکونی دارد به عنوان بهترین نقطه شناسایی شده است. در ایران با توجه به تأکید برنامه های عملیاتی وزارت بهداشت بر لزوم استفاده از مخازن سازمانی استاندارد، دانشگاه های علوم پزشکی ایران نیز به این سمت حرکت کرده اند و جهت باز انتشار و معرفی پژوهش های خود از این مخازن استفاده می کنند، اما با اعلام جدیدترین نسخه رتبه بندی مخازن سازمانی جهانی، هیچ کدام از مخازن سازمانی و دانشگاهی علوم پزشکی ایران در این لیست قرار نگرفته است، در این مورد مسؤولین تحقیقات و فن آوری دانشگاه ها می بایست نسبت به بهینه سازی و ارتقای آن جدیت لازم را به خرج دهند تا بتوانند به نحو مطلوب جامعه جهانی را از انتشار پژوهش های خود آگاه سازند و به طبع رتبه های علمی دانشگاه خود را ارتقا بخشند.

همچنین برای ارائه بهتر محصول و خدمت به مخاطب، نیاز دارید تا توضیحاتی را به صورت متنی، صوتی یا ویدیویی قرار دهید و این موارد جز با تولید محتوای مناسب امکانپذیر نیست. محتوای صوتی طرفداران زیادی پیدا کردهاند و به همین دلیل، افراد بیشتری تمایل دارند تا این محتوا را تولید کنند. به واسطه این کار هم شما و هم کاربران به شکل بهتری می توانند از سایت استفاده کنند و نظم دهی به آن آسانتر خواهد بود. استراتژی هایی که از استاندارد های گوگل پیروی می کنند و تجربه کاربری مثبتی را ایجاد می کنند، اغلب بیشتر از روش های کلاه سفید استفاده میکنند و دوام بیشتری دارند. بله به تعداد زیاد جالب نیست و درسته ولی این تعداد زیاد به حجم محتوا بستگی داره و اصلا نمیشه گفت اگر بیشتر از ۱ یا ۲ تا لینک استفاده کنی رتبه مقاله کم میشه از طرفی نحوه لینک سازی و اینکه چه سایتی لینک میکنی مهم هست. بهینهسازی موفق وب سایت شما بستگی به نحوه نوشتن برچسبها دارد. سلام اقا/خانم خرید کفش، بستگی به خیلی از موارد داره. ولی اگر موارد سئو رعایت کنن قطعا نتیجه بهتری میگیرن. شما کلا به اطرافتون نگاه کنید، متوجه میشید که حتی خارج از فضای آنلاین کلی شرکت هستند که اگر بعضی چیزها رو رعایت کنن نتیجه بهتری میگیرن ولی چرا انجام نمیدن؟

چرا آنالیز سایت اهمیت دارد؟ این سوال برام پیش اومده که اگه استفاده از لینک داخلی خیلی مهم هست پس چرا سایتهای با رتبه الکسای خیلی خوب توی مقالاتشون چندان از لینک داخلی استفاده نمیکنن! نمیدونم برداشتم از این تجربه درست باشه یا اشتباه ولی بشخصه هر وقت از لینکهای خارجی یا داخلی بیش از 2-1 لینک استفاده کردم اون مقاله در نتایج سرچ گوگل رتبه مناسبی نداشت. حالا فرض کنید که کلمه ی کلیدی رو سرچ میکنم و توی نتایج گوگل به جای اینکه ادرس صفحه اصلی سایت بالا بیاد یکی از صفحات سایت بالا میاد! بازارهای عربی نشان داده است که وقتی روشهای مورد استفاده در انگلستان در بازار لبنان اعمال میشود نتایج متغیر است. من یه سایت زدم برای معرفی محصولات یک شرکت ، و روی سئو سایت کار کردم و تمرکزم روی کلمات کلیدی بوده و اون ها رو در نظر گرفتم . حتی اگر سایت شما با هدف ارائه خدمات و فروش محصولات راه اندازی شده باشد، بازدید کننده به احتمال زیاد قبل از استفاده از خدمات آن، رتبه سایت شما را در الکسا بررسی میکند؛ به عبارتی میتوان گفت جایگاه و رتبه برتر در الکسا معیار مهمی برای اعتبار سایتتان میباشد و تا حدودی به رونق کسبوکار شما کمک زیادی میکند.

مهم ترین عامل تعیین کننده در این زمینه، ظرفیت یادگیری خود شخص است. روند و فناوری در توسعه وب در حال تغییر است که توسعه دهندگان وب را مجبور به یادگیری مهارت های جدید می کند. ، €، و غیره) یا نشانگر ایزو (یعنی USD برای دلار آمریکا یا GBP برای پوند انگلیس) ندارید، الگوریتم گوگل قادر است تا جمله شما را به صورت عادی درک کند. تبدیل شدن به یک مرجع در موتورهای جستجو بسیار مهم است و یک کمپین محتوایی کاملاً فکر شده و کاملاً پیشرفته به ایجاد موقعیت اقتدار شما کمک می کند. سپس مشابه همان محتوایی که قبلا در این دامنه بوده را ایجاد میکنند و لینک خود را به محتوای آن سایت اضافه میکنند. ولی به نظرم استفاده نکردن از لینکهای خارجی مزیتهای بیشتری داره که این سایتها از لینک استفاده نمیکنن. از نظر سئو موردی نداره ولی از نگاه تجربه کاربری اصلا جالب نیست و از طرفی تجربه کاربری اهمیت بیشتری داره تا سئو. سلام، شما باید بیشتر از تگاه تجربه کاربری به این موضوع نگاه کنید، اگر خودتون سوال بپرسید که ایا برای کاربران این لینک ها مفید خواهد بود یا نه. سلام، طبیعتا اثر لینک زمانی بیشتر میشه که در پستهای مربوطه باشه حالا اگر شما غیرطبیعی لینک ایجاد کنید شاید اثر منفی نداشته باشه ولی اثر مثبت چندانی هم نخواهد داشت.