• خانه
  • وبلاگ
  • ۵ روش برای افزایش ترافیک سایت و خلق سرنخهای فروش

۵ روش برای افزایش ترافیک سایت و خلق سرنخهای فروش

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لذا سئو می تواند به عنوان ابزار بازاریابی به کار رود که مشتریان کنونی را حفظ می کند و همینطور به عنوان ابزاری باشد که مشتریان جدیدی را به ارمغان آورد. اهمیت سئو در برندینگ و بازاریابی از طریق این مفهوم مشخص شده که هزینه جذب مشتری جدید بسیار بالاتر از حفظ همان مشتریان است. 8-1 در مواردی که به علل ناشی از شرایط خاص مانند تغییر استراتژی گوگل، مجری نیازمند زمان بندی جدید می باشد و هزینه اضافی برای کارفرما ندارد. 3-1 رعایت امانت و حفظ اموال و مدارکی که کارفرما در اختیار مجری قرار می دهد و استفاده بهینه از آن برای انجام موضوع قرارداد. برای درک اهمیت و اینکه سئو چه کاربردی دارد ، باید تاثیر آن در جایگاه سایت در گوگل و ظرفیت های این موتور جستجو در تامین تعداد زیادی مخاطب و مشتری بالقوه اشاره کنیم. به طور اساسی، لینک ها به وب سایت شما یک سیگنال برای موتورهای جستجو هستند که دیگران محتوای شما را تایید می کنند. با استفاده از سئو می توانید ترافیک ارگانیک را به سمت سایت خودتان هدایت کنید و مشتریان جدیدی را بدست آورید. 6-1 از تاریخی که مبلغ تمدیدی واریز نگردد ، ارائه خدمات قطع شده و مجری مسئولیتی در قبال افت نتیجه بدست آمده نخواهد داشت.

9-1 هرگونه درخواست سفته از طرف کارفرما ، مورد قبول مجری نخواهد بود ، چرا که در پروژه های بهینه سازی زمان و هزینه دقیقی را نمی توان برآورد نمود و نتیجه پروژه کاملا وابسته به استراتژی های گوگل و تغییرات لحظه ای وبسایت های دیگر میباشد. 8-3 در صورت نیاز به تغییر آدرس URL وبسایت توسط کارفرما ، کارفرما میبایست قرارداد جدیدی را با مجری جهت ادامه همکاری امضاء نماید. مقایسه ها نشان میدهند نتایجی که در صفحه اول جستجوی گوگل قرار میگیرند 71.33 درصد کل کلیک ها را به خود اختصاص میدهند و این آمار برای مجموع صفحات دوم و سوم 5.59 درصد است! در بخش Performance اطلاعات دقیقی از آمار نمایش سایت شما در هر کلمه، تعداد کلیک و در نهایت CTR ارائه میشود. از جهتی سئو خارجی است چون می بایست از تولید محتوای مناسب برای شبکه های اجتماعی، انجمن ها، سایت های نمایش فلیلم و… 6-3 در صورت افت رتبه سایت کارفرما مجاب است تا 2 ماه هزینه پشتیبانی را پرداخت کند اما اگر همچنان سایت در صفحه اول گوگل قرار نگرفت مجری از آن پس بدون دریافت هزینه تا زمان بازگرداندن رتبه سایت کارفرما موظف به انجام تعهدات خود می باشد.

در روش کلاه خاکستری همچنان احتمال جریمه و افت رتبه وجود خواهد داشت. همچنان همراه ما باشید. وقتی با یک شرکت حرفه ای در زمینه ی سئو همکاری می کنید، می توانید انتظار نتایج خوبی از سئو داشته باشید، چرا که یک شرکت سئوکار حرفه ای، در طی سالیان گذشته و به پشتوانه ی رزومه و پروژه های موفقی که در این زمینه داشته است، اکنون می تواند ویژگی حرفه ای بودن را با خود همراه داشته باشد. چگونه رتبه الکسا محاسبه می شود؟ از آنجایی که مدیران سایت به زمینهی کاری خود مسلط هستند و معمولا فرصت کافی برای ارتقای دانش فنی در زمینه بهینهسازی سایت ندارند، داشتن یک مشاوره سئو در زمینه بهبود سئو و بهینه سازی رتبه سایت میتواند کسبوکار آنها را به طرز شگفتانگیزی رونق دهد. هر کسب و کاری که دوست دارد در دنیای مجازی فعالیت داشته باشد باید همیشه از خدمات سئو و بهینه سازی سایت باخبر باشد و از یک مشاور سئو و یک متخصص سئو استفاده کند. داشتن یک قرارداد سئو حرفه ای حرف اول را در گرفتن یک پروژه سئو می زند ما در سئو فاکس این قرارداد را به صورت رایگان در اخیار شما قرار میدهیم.

بیش از 90 درصد مردم از موتورهای جستجو برای پیدا کردن آنچه در اینترنت به دنبال آن هستند استفاده می کنند. البته لینکسازی هدف مهمتری هم در اینترنت دارد؛ ایجاد مسیرهای دسترسی به محتوای جدید و مرتبط برای کاربر. جالب است بدانید 85% از افراد قبل از هر نوع خرید محصول یا خدمات آنها را در اینترنت سرچ میکنند. همچنین سئو با تاثیر در برندینگ باعث میگردد که خریدار و فروشنده به یکدیگر تعهد پیدا کنند. همچنین باید گفت که این شرکت های موفق میتوانند رتبه های سایت شما را از آنچه که بوده است روز به روز بهتر کنند و اینکار را میتوانند با انجام صحیح مراحل سئو و بهینه سازی سایت ( تحقیق کلمات کلیدی، تقسیم صحیح انکر تکست و…)و تولید محتوا و همچنین خدمات مشاوره سئو انجام دهد. 8-2 در صورت فیلتر شدن وبسایت کارفرما ، مجری مسئولیتی در قبال تغییرات و افت رتبه ی وبسایت در نتایج مختلف را نخواهد داشت. 8-2 اگر در طول پروژه هنگامی که گوگل به صورت رسمی الگوریتم های رتبه بندی خود را بروز کند و به سبب این بروزرسانی سایت دچار افت رتبه گردد کارفرما موظف به دادن وقت اضافه به پیمانکار می باشد. تعیین استراتژی مناسب برای انجام فرایند سئو یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در هر کسب و کاری است و در این میان بهترین شرکت سئو با تعیین استراتژی مناسب، تحقیق کلمات کلیدی پرترافیک و کم رقابت، انجام لینکسازی داخلی و خارجی به صورت طبیعی این امکان را به شما می دهد تا درآمد خود را متحول کنید.