• خانه
  • وبلاگ
  • ۵ راه تاثیر گذاری هاست بر رتبه بندی سئو

۵ راه تاثیر گذاری هاست بر رتبه بندی سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خبر خوب این که هنگامی که سئو تکنیکال انجام می گیرد منجر به تقویت ساختار فنی سایت می شود و باعث شده هم رضایت موتورهای جستجو و هم کاربران را به دنبال داشته باشد. گفتنی است که انجام ندادن سئو تکنیکال باعث شده تا اشتباهات و مشکلات فنی مهمی در وب سایتتان رخ دهد. این فیلدها برای کسانی مفید است که میخواهند علاوه بر اطلاعات استاندارد فرم ثبت نام اطلاعات دیگری نیز از مشتریان خود دریافت نمایند (مانند فکس، نام شرکت، کد ملی و …) برای این کار کافی است گزینه های دلخواه اضافه نموده و اجباری و یا غیر اجباری بودن این گزینه ها را مشخص نمود. از سال 2017، گوگل به تمام سایتهایی که از رمزگذاری برای انتقال اطلاعات استفاده میکردند علامتی اختصاص داد که نشان از امنیت آنها بود. همچنین توجه داشته باشید که اگر از تمام خانه به اینترنت وصل میشوید بهترین مکان برای مودم شما مرکز خانه است در غیر اینصورت میتوانید بسته به نیازتان جای مناسب برای مودم را با آزمایش و خطا پیدا کنید. و وقتی هزینه این روش را در نظر بگیرید میبینید که سئو کلاه سیاه خیلی برای شما گران تمام خواهد شد. چیزی که می خام بگم اینه که باید دقت کنی دسته بندی و برچسب های سایتت بهینه باشن.

اگر شما هم مانند این دسته از افراد فکر می کنید باید بگوییم سخت در اشتباهید و به تلاش خود در این زمینه ادامه دهید، زیرا مسلط شدن به سئو تکنیکال بسیار آسان و راحت بوده و مانند آب خوردن است و بدون هیچ پیش نیاز خاصی می توانید آن را فرا بگیرید. هر دسته (یا زیر دسته) سایت هم می تواند به صفحات نهایی در وبسایت متصل شود که این صفحات نهایی می تواند یک صفحه محصول، یک مقاله از بلاگ و یا یک صفحه فرود (Landing Page) باشد. از منظر مدیران ارشد سازمانهای مختلف درگیر در حیطه شهر اصفهان، مهم­ترین عامل در دستیابی به مدیریت یکپارچه شهری، وحدت فرماندهی است که در حال حاضر در شهر وجود ندارد، پسازآن مؤلفههای همپایانی، هماهنگی و انسجام با میزان اهمیت یکسان، در ادامه مؤلفههای حکمروایی خوب، تعامل و دیدگاه سیستمی است که در میان دستگاههای اجرای متولی امور شهری وجود ندارد.

سایت الکسا هر روز میزان بازدید کنندگان از سایت و بازدید از هر صفحه سایت طی ۳ ماه گذشته را طبق معیارهای خود تخمین میزند. بعضی از این فاکتورها مربوط به تجربه ی کاربری یا UX سایت بوده همانند سرعت لود شدن یک صفحه از سایت. سالم و درست بودن سایت از نظر فنی در این است که سرعت بالایی برای کاربران داشته و هم چنین بتواند درک و crawl آسانی برای موتورهای جستجو به همراه داشته باشد. سئو تکنیکال یکی از مهم ترین بخش هایی است که در آژانس های دیجیتال مارکتینگ در بخش خدمات سئو خود برای سایت ها انجام می دهند. اگر به صورت اصولی این کار را انجام دهید می توانید رتبه های بالاتری را به دست آورده و حتی rich result گوگل را از آن خود کنید. تمامی موتورهای جستجو به ویژه گوگل نهایت تلاش خود را می کنند تا بهترین و کاربردی ترین نتایج را برای بازدیدکنندگان خود به نمایش بگذارد.

از این رو گوگل و کلیه ی ربات های خزنده موظف اند تا صفحات وب را بر اساس فاکتورهای بسیاری بررسی کنند. لازم به ذکر است برای بهینه کردن کدها و قسمت های فنی سایت علاوه بر در نظر گرفتن موتور جستجو می بایست بر روی سلیقه ی گوگل متمرکز شوید. لازم است این موضوع را به یاد داشته باشید که تا زمانی که سئو تکنیکال در وضعیت مناسبی قرار نداشته باشد نمی توان به سمت سئو داخلی رفت و به دنبال آن نداشتن سئو داخلی خوب باعث می شود تا نتوانید برای سئو خارجی سایت خود اقدام کنید. از آنجایی که این کار شامل سرمایه گذاری در محتوایی است که می تواند برای سالهای آینده نتیجه کسب کند و استفاده از تاکتیک هایی که شما را در معرض خطر عواقب ناشی از Google قرار نمی دهد ، کلاه سفید روش بلندمدت تری است. همان طور که می دانید سئو شامل سه زیرمجموعه بوده که سئو تکنیکال، سئو خارجی و سئو داخلی نام دارد.