• خانه
  • وبلاگ
  • ۳۰ نکتهی افزایش ترافیک سایت از زبان ۳۰ بلاگر بزرگ

۳۰ نکتهی افزایش ترافیک سایت از زبان ۳۰ بلاگر بزرگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در مطالبی که تا به امروز در سایت سئو ایران برای شما همراهان همیشگی ارائه شده بدون شک متوجه شده اید که درحالت کلی دو نوع سئو وجود دارد. یک بحث طولانی در جامعه سئو وجود دارد که اگر شما صفحات AMP را قبول کنید، استفاده از این رویکرد مزایا و معایبی دارد. صفحهبندی: صفحهبندی زمانی استفاده میشود که شما میخواهید یک صفحه طولانی را به چند صفحه کوتاهتر تفکیک کنید و صفحهبندی را در دسته صفحات فعال کنید. وبسایتهای چندزبانه: اگر محتوایی با چند زبان بر روی وبسایت خود دارید، باید از ویژگی hreflang استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری درباره ساختار سایت و محتوای سایت شما به گوگل ارائه شود. 1. سئوی کلاه سفید کاملا منطبق بر قوانین موتورهای جستجو است. برای مثال ابزار سئو گزینه مناسبی است. زمانیکه از این دو نوع سئو در سایت خود به درستی استفاده کنید می توانید نتیجه مطلوب و مثبتی بدست آورده و جایگاه مناسبی را در نتایج گوگل برای وب سایت خود بدست آورید. باید ارورهای 404 را برطرف کنید. با معرفی الگوریتم mobile first index توسط گوگل ، گوگل سعی خواهد کرد نسخه موبایل وبسایتها را بر اساس محتوای نسخه موبایل طبقهبندی کند، بنابراین هر محتوایی که روی دسکتاپ داشته باشید نیز باید در موبایل (ازجمله هر لینک داخلی یا سایر عناصر موجود در وب دسکتاپ شما) موجود باشد.

اگر شما در حال حاضر یک وبسایت ریسپانسیو دارید، در مورد الگوریتم mobile first index نگران نباشید، اما اگر شما نسخه موبایل وبسایتی بر روی یک زیر دامنه یا پوشه دارید، پس مطمئن شوید که محتوای مشابه ای با نسخه دسکتاپ شما دارد. اما طراحی و راه اندازی وب سایتی که برای آن اقدام کرده اید در همین جا و با استفاده از سئو داخلی و سئو خارجی به پایان نمی رسد زیرا نوع دیگری از سئو وجود دارد که در بهینه سازی وب سایت شما تاثیر گذار می باشد که امروز و در ادامه این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم و آن هم دادن اطلاعات درباره اینکه سئو تکنیکال چیست؟ خوش بختانه ما افتخار همراهی و کمک به بسیاری از برندهای گوناگون را داشته ایم و در این راه بدون خستگی از هیچگونه کاری دریغ نکرده ایم. ما به زودی در مورد برخی از آنها بحث خواهیم کرد. یک امکان بسیار مهمی که نسخه حرفهای یواست سئو دارد این است که به شما این امکان را میدهد که کلمات کلیدی بیشتری را وارد کنید، یعنی در حالت عادی و نسخه رایگان، اگر ما میتوانیم پست خود را با کلمه ماشین، سئو کنیم؛ در نسخه حرفهای میتوانیم با کلمات ماشین، ماشین سال، خودرو، ماشین ایرانی و چند کلمه دلخواه دیگر سئو کنیم.

ریسپانسیو کردن سایت نیاز به دانش فنی دارد. حتی در وردپرس فعال کردن پلاگین AMP کافی نیست. به عبارت دیگر ربات گوگل صفحه را بررسی کرده و براساس لینک های موجود در آن ارزش و اعتبار صفحات لینک شده را تشخیص میدهد. سئو داخلی و سئو خارجی , البته گاهی برخی افراد به این دسته بندی یک دسته ی دیگر به نام سئو سئو تکنیکال اضافه میکنند که امروز میخواهیم در مورد همین سئو تکنیکال صحبت کنیم. در اکثر موارد اگر سئو تکنیکال وبسایت خود را بهدرستی انجام دهید نیازی نیست دیگر نگران آن باشید بلکه فقط در دوره زمانی آن را بررسی کنید. تجزیهوتحلیل و گزارشها شما اشتباه خواهد شد زیرا شما بایستی گزارشها دو وبسایت مختلف (وبسایت معمولی و وبسایت AMP خود) بررسی کنید. برای بررسی تاثیر متغیرهای جمعیت شناختی بر روی مطلوبیت متغیرهای پژوهش نیز از آزمون کای اسکور استفاده شد. در دوره SEOPro تلاش شده تا با آگاهی از جدیدترین مباحث سئو سرفصلهای دوره بر طبق آموزش های معتبر جهانی تنظیم و تدریس شود. در درس اول دوره رایگان سئو با مفاهیم ابتدایی سئو آشنا میشوید. • ابزار سایت حسابگر calcworld: این سایت با اسکریپت اختصاصی خود قادر است گزارش جامعی از وضعیت الکسای سایت در اختیار شما قرار دهد.

“prev” را در کد پیدا میکند، متوجه خواهد شد که صفحه اصلی است و آن را برای اهداف ایندکس استفاده میکند. واژن PHP خود را به ۷٫۲ ارتقا دهید در مقایسه با نسخه ۵٫۲ سرعت شما را بهبود میبخشد. اگر شما SSL نصب نکردهاید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ارائهدهنده سرویس میزبانی خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید SSL را در حساب شما فعال کنند و سپس شما باید از روشهای انتقال دامنه برای فعالسازی SSL در وبسایت خود بدون از دست دادن رتبه خود استفاده کنید. اضافه کردن SSL به دامنه شبیه به انتقال به یک دامنه جدید است، بنابراین شما باید این روش را با دقت انجام دهید. بنابراین شما می توانید با پیگیری کردن رتبه ی الکسا وب سایتتان و کاهش سریع آن به افزایش فروش در وب سایتتان خیلی کمک می کنید. نکته مهم اینجسات، معمولاً زمانی که بخواهیم مجموعه ای از محصولات، مقالات یا صفحات وبسایت خود را در یک دسته بندی فرعی قرار دهیم که خیلی نیازی به نمایش آن در منو سایت نباشد، اما دسته بندی کردن آن می تواند به کاربر کمک کند، از برچسب ها استفاده می کنیم. دیدگاه خاصی ندارم خیلی مهمه انگیزه ادم باید اول از همه انگیزه داشته باشه واسه شروع هرکاری من هم توی فروشگاه واقعی هم مجازی هم کف خیابون هم دسفروشی هم پادویی هم بلاگری هم واسه دولت به صورت کارمندی کارمند یکی از بانک های معتبر بودم اما هیچوقت تا بحال تا همین لحظه هیچ هدف و هیچ انگیزه ای نداشتم و ندارم مهم انگیزه و هدفه اگه اینارو داشته باشی خیلی خوب و عالیه و میشه آینده فرد رو روشنبینانه آینده درخشانی دید اما اگه کسی بی هدف بی انگیزه و خاموش و دلسرد و دلمرده دس به هرکاری بزنه شکست میخوره همیشه پس دوست عزیز مهم نیست شغلت مجازیه اینترنتیه چی میفروشی همیشه با انگیزه و هدف دار باش ماکه تلف شدیم شما لقمه چرب و نرم غول خاموش و سردو ساکت بیهدفی هرگز نشین…