۳۰ روش ساخت بکلینک با سئوی کلاهسفید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو طلوع با آنالیز سایت شما و کلمات کلیدی رقابتی سایت شما را پیدا کرده و کاملا اصولی بدون نگرانی از هرگونه پنالتی شدن سایت، اقدام به Link Building می ­کند. باید سعی کنید متن خود را بشکنید و برای هر قسمت یک زیرعنوان جداگانه و عکس به کار ببرید چون باعث بهتر خوانده شدن متن می گردد و کاربر متن شما بهتر درک میکند. ممکن است شما در برخی قسمت ها مطالب مهمی ذکر کرده باشید اما چون سایز فونت کوچک است کاربر بدون توجه به این قسمت ها آن ها را رد کند. باعث می شود تا اولا متن شما کاملا دسته بندی شود و کاربران بدانند جواب سوالشان دقیقا در کدام قسمت است. این متاتگ هم مانند عنوان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به بهینه سازی رتبه وبسایت شما کمک بسیاری می کند. گوگل استانداردهای خوانایی را در زبان های مختلف درک می کند و اگر متن شما خوش خوان نباشد و یا خواننده را اذیت کند ممکن است رتبه خوبی نگیرید. سئو ویدئو چگونه تغییر کرده است؟ گوگل به این موضع توجه کرده و ممکن است قبل از ورود کاربران به سایت آنها را با اخطار هک شدن سایت مواجه کند. اگر همچنان قانع نشده اید که چرا شما به سئو نیاز دارید باید بدانید با توجه به تحقیقاتی که اخیراً انجام شده بیش از 80 درصد مشتریان قبل از خرید محصول یا خدمات مورد نظرشان، ابتدا در اینترنت درباره آن سرچ می کنند و درصد قابل توجهی از این مشتریان از وبسایت های موجود در صفحه اول خرید خود را انجام می دهند.

داشتن وبلاگ و به روز رسانی مکرر با کیفیت بالا، می تواند بازدید سایت شما را به میزان قابل توجهی بالا ببرد. ۳۸ درصد از کاربران اینستاگرام اپلیکیشن خود را بیش از یک بار در روز چک میکنند. یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین موضوع را انتخاب کنید. بهترین نقطه شروع هم مقالات قدیمی و بازنشر مجدد آنها است البته به طوری که لینک آدرس عوض نشود یا موضوع اصلی مقاله تغییر نکند. بهتر است در بخشی از مقاله، شرکت و خدمات خود را معرفی کنید مثلا می توانید برای مثال از شرکت خود استفاده کنید و تجربیات خود را قرار دهید، چون هم مثال را برای کاربر ملموس تر کرده اید و همچنین خود را معرفی کرده اید. اجازه بدهید که با یک مثال این مورد را بیان کنیم. نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که به شما اجازه میدهند از دسکتاپ خود فیلم بگیرید. رایانه یا حتی گوشی هوشمند شما احتمال دارد که ویروسی شوند، به طور مرتب سیستم خود را اسکن کنید و با کمک آنتی ویروس های قدرتمند اجازه ندهید ویروس ها بر سرعت اینترنتتان تأثیر بگذارند.

PA: Page Authority شاخص سنجش قدرت یک صفحه از سایت بر اساس سیستم امتیاز دهی سایت Moz میباشد که عددی از 1 تا 100 می باشد و هر چقدر این عدد بالاتر باشد نشان دهنده قدرت بیشتر آن صفحه است. در این سیستم کاربران بعد از ورود به سایت به صفحات دیگری انتقال داده میشوند و یا محتوایی را مشاهده خواهند کرد که با محتوای جستجو شده توسط آنها متفاوت خواهد بود. چون تا زمانی که کاربران متن های شما را نخوانند و اطلاعاتی که در اختیار آن ها قرار می دهید را با دقت بررسی نکنند از شما خرید نخواهند کرد. به گزارش برنا، امروزه شاید بتوان انواع خدمات سئو سایت و سایر فعالیتهای مرتبط با آن را مهمترین و برجستهترین عامل در موفقیت کسب و کارهای اینترنتی قلمداد کرد. سئو ماندگاری بالایی دارد، اما سایر روشهای تبلیغاتی این ماندگاری را ندارند؛ مثلا بهمحض اتمام شارژ تبلیغات، آن کسب و کار دیگر قابلدیدن نخواهد بود. متسفانه یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد تازه در نوشتن محتوای خود می کنند، عنوان محتوای خود را دست کم میگیرند یا یک عنوان کلی می نویسیند مانند ” روشهای افزایش بازدید وبسایت ” این عنوان علاوه براینکه تکراری می باشد مخاطبان کمتری به خود می گیرد.

این خدمات به شما کمک می کنند تا با افزایش بازدید روزانه و بهبود رنک (رتبه) وب سایت در موتور های جستجو، فعالیت تحت نت خود را گسترش داده و به نتایج بهتری دست بیابید. آن ها متن ها را نمی خوانند تنها متن اسکن می کنند و دنبال سریع ترین جا برای رسیدن به جواب سوال هایشان هستند. پس به این نتیجه میرسیم لینک هایی که dofollow یا follow هستند همان لینک های عادی هستند که در تمام وب سایت ها وجود دارد و گوگل مقصد آنها را برای رتبه بندی بررسی میکند و اگر از یک سایت معتبر و یا یک جای معتبر لینک داده شوند مطمئنا روی رتبه بندی آن سایت مقصد تاثیر خوبی گذاشته میشود . مثلا وقتی شما یک مقاله علمی در یک ژورنال را می خوانید فونت ریز و متن یک دست و یکنواخت همان ابتدای کار شما را خسته می کند. فونت کوچک باعث می شود تا کاربر بخش های مهم متن را از دست بدهد. در تولید محتوا باید به چند نکته دقت داشته باشید : اول اینکه نوشتن متن خالی باعث اذیت شدن کاربر می شود و میتوان گفت که اصلا متن شما به هیچ وجه خوانده نمی شود.