• خانه
  • وبلاگ
  • ۲۰ راهکار برای افزایش ترافیک سایت که نمیدانستید! – آسابرندینگ

۲۰ راهکار برای افزایش ترافیک سایت که نمیدانستید! – آسابرندینگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پستهای مهمان به دلایلی مانند ذکر نام تجاری شما، ابزار ارزشمندی برای معروف شدن هستند، اما بیشتر افراد از آنها برای بک لینک گذاشتن استفاده میکنند که کار اشتباهی نیست، اما باید اصول سئو در آن رعایت شود تا برای هر دوطرف نفع داشته باشد. هر دوی اینها گزینه خوبی برای یادگیری و استفاده هستند، اگرچه احتمالاً بهتر است با npm شروع کنید. بهطور کلی سایتهایی که در یک حوزه بسیار شناختهشده و برند باشند، همیشه بک لینکهای زیاد و خوبی میگیرند. تکنیک لینک شکسته: در این تکنیک باید به سراغ مقالاتی در سطح وب بروید که چند منبع و مرجع را معرفی کردهاند، سپس لینکهای آنها را بررسی کنید و ببینید کدام یکی از منابع معرفی شده ارزش کمی دارد یا حتی سایتش از بین رفته؟ یکی از بهترین و البته سختترین راهکارهای لینک بیلدینگ به روش کلاه سفید، برندسازی است. از صفحهای که تعداد زیادی بک لینک در آن وجود دارد لینک نگیرید. تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی دارکوب به صورت ریسپانسیو و سازگار با موبایل از 1.7 میلیون تومان می باشد که این تعرفه پایین ترین قیمت سایت فروشگاهی می باشد و با توجه به امکانات درخواستی کارفرما این تعرفه متغیر می باشد.

طراحی سایت باید مطابق با آخرین فن آوری و روند طراحی مدرن باشد. همانطور که مشاهده کردید، اگر بخواهیم از مسیر قانونی فرآیند دریافت بک لینک را طی کنیم، هم باید خیلی زحمت بکشیم و هم اینکه زمان زیادی را منتظر بمانیم. مهمتر اینکه متاسفانه رقبای ما در سئو از مسیر قانونی پیش نمیروند و عملا اگر ما بخواهیم بچه خوبی باشیم، از آنها عقب میافتیم. در روش عادی یا همان قانونی که در سئو به آن کلاه سفید بودن میگوییم، ما سعی میکنیم مثل یک بچه خوب حرف گوگل را گوش کنیم و آنقدر در سطح وب رفتار خوبی داشته باشیم که بقیه خودشان به ما لینک بدهند. آیا صرف درج محتوای خوب منجر به ارتقا به نتایج اول گوگل در موضوعات رقابتی می شود؟ مثلا میتوانید به دوستتان که یک وبلاگ دارد، بگویید در مقالهاش در مورد تلفنهای همراه خوب بازار، به صفحه خرید موبایل شما هم لینک بدهد.

در واقع پیشفرض گوگل این بود که اگر محتوای یک صفحه از سایت شما ارزشمند بوده و بتواند جواب کاربر را بدهد، خب کاربران آن را میخوانند و در وبلاگ خودشان یا سایت دیگران به آن لینک میدهند تا دیگر کاربران هم به آن برسند. علی­رغم تأثیر مثبت پهنای باند بالا بر فعالیت­های کاربران، نمی­توان این مهم را انکار نمود که «همان فناوری موجود در پهنای باند بالا که سبب دسترسی به اطلاعات و خدمات می­شود، امکان نفوذ بزه­کاران بالقوه به رایانه­های شخصی کاربران را نیز فراهم می­نماید» (­Armistead, 2010: 172). نمونه­ی بارز این وضعیت را می­توان در بسیاری از کشورهای قاره­ی آفریقا مشاهده نمود. با این حال، هنگامی که از روند ارجاع همراه با جریان اعتماد استفاده می کنید، شما را در شناسایی سایت هایی که هم قابل اعتماد و هم با نفوذ هستند، بسیار کمک می کند. ما در اینجا به شما پیشنهاد میکنیم که از اپلیکیشن اندروید Wifi Analyzer و یا نرم افزار ویندوزی WifiInfoView استفاده کنید.

هر گونه بازاریابی مبتنی بر محتوا می بایست جایگاهی را برای محتوای مدیا (تصویر یا صوت) در نظر داشته باشد. در پایان به نظر میرسد در تحقیقات آینده عوامل فرامادی مرتبط با رضایت شغلی بیش از پیش بررسی شود. دقیقا همان چیزی که گوگل به خاطر آن موضوع بک لینک را به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفت، محتواست. مثلا سایتهای خبری پربازدید و قدرتمند، حاضرند در ازای چیزی بین 200 هزار تومان تا چند میلیون تومان، یک مقاله برایتان منتشر کرده و در آن چند بک لینک به شما بدهند. چند خط قبلتر صحبت از تهدید کردم! البته قابل ذکر است که هر چند این متغیرها توانستهاند نیمی از تغییرات را توضیح دهند اما همگی به یک اندازه تأثیرگذار نبودهاند. خب راستش را بخواهید گوگل آنقدرها هم ساده نیست که بیکار بنشیند تا ما به هر روشی خواستیم لینک بیلدینگ کنیم و بعد هم راحت رتبههایمان را بالا ببرد! محتوا کافی نیست! کسب اعتبار از طریق لینکسازی و برندینگ برگ برنده ما برای ورود به رقابت جدی در سئو است. این همبستگی­ها روند رو به رشدی است و نشان می­دهد که گوگل بیش از بسیاری از عوامل شناخته ­شده ­ی محتوا است.