۱۳ روش کابردی برای گرفتن بک لینک خارجی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروزه خیلی از متخصصان حوزه سئو و بازاریابی ، شبکههای اجتماعی را جایگزینی قدرتمند برای موتورهای جستجو میدانند ! این ابزار قدرتمند به شما این امکان را میدهد تا نقاط قوت، ضعف و ریسک پروفایل لینکسازی خود را پیدا کنید و بتوانید از آنها به درستی در جهت رشد سایت خود استفاده کنید. با خرید پکیج رپورتاژ با انکرتکست های مختلف از وب سایت های ما، معمولا این مشکل تا حد زیادی مرتفع می گردد. برای خرید رپورتاژ آگهی از سایتهای معتبر، خبری، خبرگزاری و مجلات اینترنتی حتما شرکت های ارائه دهنده رپورتاژ آگهی مانند راش وب را بررسی کنید. سخت بودن تولید پست مهمان برای مشتریان باعث شده است تعداد شرکت هایی که چنین خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند، به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد. در چنین شرایطی اگر شما بتوانید سایتهای تازه تأسیس یا با محتوای بیکیفیت را بیابید، احتمالاً میتوانید صاحبان آنها را متقاعد نمایید که در مقابل تولید محتوای رایگان برای آنها، بکلینکهایی را به سایت شما درج کنند. این موضوع از آنجا اهمیت مضاعفی پیدا کرده است که موتورهای جستجو کلیک های انجام شده روی نتایج جستجو توسط کاربران را بررسی می کنند.

چون دریچه بزرگِ بازاریابی شبکههای اجتماعی را به روی شما باز میکند. این ابزار به گوگل اطلاع میدهد که هنگام محاسبه امتیاز صفحه، این خطای شما را نادیده بگیرد. شاید اطلاع از نحوه محاسبه نمره اسپم بودن سایت توسط ماز به شما کمک کند. استفاده از نقل قولها تضمینی برای لینکهای جدید شما نیست، اما آنها راهی مناسب برای کمک گرفتن از سایر اینفلوئنسرها برای تبلیغ یک پست در وبلاگ شما هستند، به این ترتیب محتوای شما را در دسترس مخاطبان جدید قرار میدهند. به آدم هایی ست که آن رسانه اجازه میدهند به آن ها گوش دهید. مجید آنلاین: یکی از سایت های انجمنی می باشد که می توانید در آن به راحتی بک لینک معتبر دریافت کنید. در مواردی که بیشتر استراتژیهای لینک سازی به معنای درخواست لطف و کمک از سایر دارندگان وب باشد، در این حالت این مورد بیشتر متقابل است. همانند پستهای نقل قول، این کار ممکن است بلافاصله چند لینک جدید برای شما به وجود بیاورد، همچنین به شما کمک میکند با افرادی که به احتمال زیاد وبلاگ شما را تبلیغ میکنند و با گذشت زمان به پستهای شما بک لینک میدهند، ارتباط برقرار کنید.

راستش از قبل هیچ آشنایی با سایت linkfars نداشتم و آن را از بعد از چند دقیقه جستجو در گوگل پیدا کردم. متد های سئو کلاه سیاه بسیار وسیع است که ما چند مورد از مهترین و پرکاربردترین ها را مطرح کردیم اگر برای جلوگیری از پنالتی شدن وب سایتتان می خواهید با انواع روش Black Hat seo آشنا شوید می توانید از صفحه Webmaster Guidelines تمامی قوانین گوگل را مطالعه کرده تا دچار جریمه و حذف وب سایت نشوید. سئو روز یکی از سایتهای قدیمی سئو میباشد و اگر میخواهید برای سئو سایتتان آن هم به صورت تخصصی خدمات بگیرید باید بدانید که حرف اول را میزنند. پس سئو معنایی یکی از روش های مناسب سئو می باشد که میتوان به شکل اصولی از آن استفاده کرد، در واقع امروزه دیگر زمان استفاده زیاد از کلمات کلیدی نیست و با اینکار فقط به وب سایت خود آسیب خواهیم رساند. پس اگر به دنبال سایتی هستید که با خیال راحت ازش بک لینک خرید کنید که کلمات کلیدی شما را ارتقاع دهد یا باعث افزایش آتوریتی سایت شما شود.

بک لینک­ ها مهم­ترین عوامل در بدست آوردن جایگاه خوب برای کلمات کلیدی رقابتی برای سئو سایت هستند. آن هم این است که : «بالا آوردن یک کلمه کلیدی در گوگل مهم نیست… در نهایت میتوانید با تگ کردن آن افراد، مخاطبین آنها را با اکانت خود درگیر کنید. سئو داخلی به بهینه سازی صفحات داخلی یک سایت مربوط میشه در حالی که seo off page به تکنیکهایی مربوط میشه که در خارج از سایت انجام میشه که در نهایت منجر به بهبود رتبه سایت شما میشه. اخیرا در یک تحقیق از 1200 نفر بازاریاب فعال اینترنتی 43 درصد آنها بر این باورند که سئوی داخلی بیشترین تاثیر را در سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل دارد. از آنجا که لینک سازی خارجی نیاز به زمان و تلاش زیادی دارد همیشه به دنبال لینک دهی فالو باشید و این موضوع را در الویت خود قرار دهید. قطعاٌ شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش سئو، بازدهی و کارآیی خودتان را افزایش دهید و برای اجرای هر چه بهتر عملیات سئو سایت خود، از حضور و تجربه های اساتید این دوره ها بهره مند شوید.