یک جستجوی ساده گوگل انجام دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما در واقع این قسمت از سئو تکنیکال تنها با استفاده از یک گواهینامه امنیتی حل میشود. شرکتهای معتبر میزبانی وب یا هاستیگها (Web Hosting) میتوانند با قیمت مناسب برای دامنه شما این گواهینامه را تهیه و بر رور سایت نصب کنند. اما با اینحال با سرچ در گوگل، میتوانید ابزارها و سایتهای آنلاینی را برای عمل Resize پیدا کنید. برای کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت همچنین میتوانید از ابزارهای آنلاین استفاده کنید. در ابزار آنلاین GTMetrix این عدم هماهنگی بین سایز نمایش تصویر و سایز تصویر آپلود شده را میتوانید مشاهده کنید. در اصل امنیت اطلاعات کاربران در فضای آنلاین بسیار مهم است و اگر آنها متوجه شوند که از اطلاعات آنها سو استفاده کردهاید، قطعا دیگر به سایت شما نیامده و یا از شما خریدی نمیکنند. دلیل این تفاوت کمک گرفتن از مرورگر در لود شدن سایت است. همچنین می توانید لیستی از سایت های مناسب برای بک لینک گرفتن را پیدا کنید و در نهایت خواهید فهمید کدام سایت برای تبلیغات شما بهتر است. در ادامه آموزش ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس هر یک از این درگاه های پرداخت اینترنتی را بررسی می کنیم. حتما توصیه میشود برای سایت خود از این گواهینامه امنیتی استفاده کنید.

این گواهینامه باعث میشود اطلاعات وارد شدن توسط کاربران به سرور سایت به شیوه رمزگذاری شده ارسال شود. اینکه فقط براساس ترندهای جدید تجربه های کاربری جدید خلق کنیم، راهکار منطقی نیست و اصولا طراحان حرفه ای براساس آزمایش های A/B و بررسی رفتارشناسی کاربران یک وب سایت را بارها و بارها باز طراحی میکنند تا همیشه رضایت کاربر فراهم آورند و این آزمایش ها تا حیات کسب و کار باید ادامه یابد. وقتی تازه کارم را شروع کرده بودم، سایت SnackNation فقط یک جفت پست قابل قبول داشت، از نظر کلمات کلیدی هم سایت بسیار ضعیف عمل کرده بود، اما مطمئن بودم چیزهای زیادی وجود دارد که مردم دوست دارند در مورد یک شرکت تحویل غذای سالم بدانند! فقط یک نکته را باید در نظر داشته باشید که گوگل ارزش دارد: اگر از این استراتژی برای توسعه پیوندها استفاده کنید ، می توانید یک پست با کیفیت تولید کنید. برخی از وب سایتها به سایر نویسندگان این امکان را می دهند تا مقالات خود را با ذکر منبع بارگذاری نمایند.فقط حواستان باشد که مالک وبسایت لینک هایی را که شما قرار میدهید را nofollow نکند چون دیگر هیچ گونه ارزشی ندارد.

اما این موارد، چیزهایی نیست که گوگل و یا سایر موتورهای جستجو بتوانند متوجه آن شوند. آیا نتایج سریع سئو واقعا ارزش این خطر را دارد؟ به این صورت که وقتی می خواهید برای کلمه قلم نوشته را بهینه سازی کنید، می توانید برای کلمه کاغذ نیز در همان نوشته متن را بهینه سازی کنید. اما حال اگر شما به جای عکسی با این سایز، لوگویی با اندازه ۵۱۲ در ۵۱۲ پیکسل را آپلود کنید، بهصورت اتوماتیک در هدر با همان سایز ۳۰۰ در ۳۰۰ نمایش داده میشود، اما در واقع مرورگر و خط اینترنت شما باید تصویر اصلی را لود کند. بعد از بهینه بودن از نظر حجم تصاویر، بهینه بودن از نظر مقیاس و اندازه است.برای مثال در هدر سایت شما تعریف شده است که لوگو باید ۳۰۰ در ۳۰۰ پیکسل باشد. اول بهینه بود از نظر کم حجم بود است. بنابراین موتورهای جستجو این موضوع را در نظر میگیرند و رتبه شما را کاهش میدهند. در ادامه چگونگی تولید محتوا با موبایل را شرح داده ایم.

ضمنا به کار بردن کلید واژه در URL در تولید محتوا تاثیر بسیار زیادی داشته و محتوا را قوی تر میکند. برای مثال افزونهای مانند WP Smash تصاویر آپلود شده در کتابخانه وردپرس را بهصورت خودکار بهنیه میکند و سپس در سایت شما آن را قرار میدهد. این مورد بهتنهایی موجب افزایش رتبه سایت شما نمیشود، اما در طی دو سال گذشته تقریبا استفاده از آن برای سایتها، اجباری بهنظر میرسد. در صورت نبود سرمایه کافی و کاهش هزینه از طرف شما مدت قرار داد افزایش پیدا میکند . البته روشهای افزایش بازدید گوگل تنها به موارد بالا محدود نمیشود و فعالیتهای وسیعی برای این هدف باید انجام بگیرد. اگر در سایت خود از این اشتباهات ریز داشته باشید، در این ابزار آنها به شما اطلاع داده میشوند و بهتر است برای سرعت لود سایت، حتما آنها را تغییر دهید. سایتهای بیسیاری هستند که شما میتوانید با آپلود تصاویر در آنها، نسخه کمحجم شده آنها را دریافت کنید. اهمیتی که گوگل به زمان و نیاز کاربران خود می دهد، یکی از دلایل اصلی موفقیت و محبوبیت گوگل است. سایت یکی دیگر از مواردی است که باید در سئو تکنیکال به آن توجه کنید. عامل توجه به نوآوری و دگرگونی در آموزش و پرورش کشور، شکست فاحشی بود که در جنگهای ایران و روس دامنگیر دولت ایران شد و با بستن قراردادهای گلستان (1192 ﻫ .ش) و ترکمانچای (1207 ﻫ .