• خانه
  • وبلاگ
  • یادگیری اصولی تولید محتوا به کمک کارخانه محتوا

یادگیری اصولی تولید محتوا به کمک کارخانه محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نوشتن محتوای وب سایت اغلب به ارائه دهندگان خارجی مانند نویسندگان وب مستقل یا برای پروژه های بزرگ تر یا پیچیده تر، یک آژانس تخصصی بازاریابی دیجیتال برون سپاری می شود. شرکت تارنماگستر با سابقه 10 ساله که در حوزه طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت و تولید محتوا دارد و با ایجاد یک تیم قوی و متخصص میتواند در ضمینه های استراتژی محتوا، استراتژی بازاریابی محتوا، کلمات کلیدی مناسب کسب و کار و تولید محتوا کارامد و مفید به شما مشاوره دهد. در واقع فکر می کردم برای اینکه از اینترنت پول دربیارم باید هزینه بسیار زیادی کنم یعنی برنامه نویسی یاد بگیرم و بعد از یادگیری برنامه نویسی شروع به طراحی سایت کنم و تا یکسال برای خودم سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی کنم دلیل این طرز فکر نبودن آموزش مناسب بود. اگر برای شما هم این سوال مطرح شده است که نحوه پول دادن یوتیوب به چه صورت باید به این نکته اشاره کنیم که شما میتوانید در این پلت فرم محتوا تولید کنید و در ازای این محتوا پول دریافت کنید اما شاید برای شما هم سوال شده باشد که پولهای پرداختی از یوتیوب از کجا تامین میشود و چرا میزان درآمد از یوتیوب تا این حد زیاد است؟

البته احتمالا شما هم میدانید که این وب سایت از سال ۲۰۰۶ در ایران فیلتر است و هنوز هم گشایشی برای رفع فیلتر این وب سایت صورت نگرفته است. یوتیوب در حقیقت دومین وبگاه پرطرفدار جهان بعد از گوگل است که البته این وب سایت نیز زیر مجموعه خود شرکت گوگل است. در حقیقت بسیاری از افرادی که به این حوزه وارد میشوند نمیتوانند با سختیهای این حرفه و تولید محتوا در یوتیوب کنار بیایند و همین موضوع باعث میشود تا این شغل برای برخی افراد مناسب نباشد. برای اینکه تعداد افرادی که در مسابقۀ شما شرکت میکنند بیش از پیش شود، بهتر است راهی که برای ورود به مسابقه در نظر گرفتهاید، متفاوت و خلاقانه باشد. متاسفانه بسیاری از افراد فکر میکنند که کسب درآمد از یوتیوب و تولید محتوا در یوتیوب کار بسیار سخت و پیچیدهای است و به همین خاطر سمت این شغل نمیآیند اما شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از افرادی که فقط ۶ ماه در این حوزه فعالیت کردهاند به یک درآمد سرشار(بالای ۱۰ میلیون تومان در ماه) رسیدهاند. تولید ویدیوهای باکیفیت یا ویدیو مارکتینگ میتواند شما را در حوزه مورد فعالیتتان به یک شخص اینفلوئنسر تبدیل کند اما قطعا شما نمیتوانید به صورت یک شبه راه صد ساله را بروید.

پس با این حساب احتمالا متوجه شدهاید که کسب درآمد از یوتیوب بیشتر برای کاربران ایرانی جذاب است و این موضوع هم بهخاطر دلاری بودن درآمد تولید محتوا یوتیوب است.تولید محتوا و کسب درآمد از یوتیوب میتواند به شغل اصلی شما تبدیل شود اما قبل از آن باید سعی کنید تحقیقات زیادی در مورد این شغل داشته باشید تا ببینید که آیا این شغل برای شما مناسب است یا خیر. یوتیوب در این سالها پیشرفتهای زیادی داشته است و توانسته به یکی از پربازدیدترین سایتها تبدیل شود، در این پلت فرم میلیونها ساعت آموزش رایگان در حوزههای مختلف وجود دارد و بسیاری از کسانی که میخواهند با کمترین هزینه آموزش ببینند به سراغ این پلت فرم میآیند. یوتیوب در سالهای اخیر مدلهای درآمدزایی جذابی برای تولیدکنندگان محتوای ویدیویی درست کرده است که این مدلها برای کاربران ایرانی بسیار وسوسه برانگیز است چرا که این درآمد از تولید محتوا یوتیوب به صورت دلار است و در ایران تفاوت ارزشی ریال و دلار باعث شده تا بسیاری از افراد به سراغ تولید محتوا در یوتیوب و کسب درآمد از این پلت فرم بروند. در ادامه به بررسی مواردی می­پردازیم که باعث می­شوند تا《 بیشترین درآمد یوتیوب در ایران 》 داشته باشیم.

چه کسانی میتوانند از یوتیوب کسب درآمد دلاری داشته باشند؟ میزان درآمد از یوتیوب یک عدد ثابت در ماه نیست و شما بر اساس پارامترهای مختلفی حقوق دلاری بهدست میآورید. در گام بعدی باید به این نکته توجه کرد که محتواهای ارائه شده باید مفهوم و موضوع مناسب داشته باشند به طور مثال یوتیوب به محتواهای خشن توجهی نمی­کند. این سوالات چکیدهای از پاسخ کارشناسان وبسیما به بیش از 15 هزار دیدگاه ارسالی در سایت وبسیما است. اشتباه نکنید اگر سایت خود را تنها برای موتور های جستجو بهینه کنید خیلی زود از سطر نتایج به قعر نتایج خواهید رفت! مصوب سال 2007 این کشور، هرگونه توهینی به ملت ترک و مصطفی کمال آتاترک بنیان­گذار حکومت جدید ترکیه ممنوع است. برای بررسی《 بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران 》باید به نکاتی توجه کنیم درواقع باید به این موضوع بپردازیم که یوتیوب به چه محتواهایی توجه نمی­کند در گام اول برای تولید محتوایی که بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران را داشته باشد باید توجه کرد که یوتیوب به محتواهای تکراری توجه نمی­کند پس برای داشتن بیشترین درآمد از یوتیوب در ایران باید به نو و تازه بودن محتوای ارائه شده نیز توجه نمود. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم مقاله ” یوتیوب چیست ” را مطالعه نمایید.