• خانه
  • وبلاگ
  • گام به گام تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی – هنرجو

گام به گام تولید محتوای الکترونیک و برنامه سازی – هنرجو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حالا که فهمیدیم سئو چیست و چه وظیفه ای بر عهده دارد، ممکن است به یادگیری سئو علاقه داشته باشید. اگر شما بتوانید ساختار سایت خود را به گونه ای تنظیم کنید که کاربر به چیزی که نیاز دارد به راحت ترین شکل دسترسی پیدا کند و مهمترین بخش های سایت شما در جلو چشمانش باشد، میتوانید امیدوار باشید تا میزان ماندگاری کاربر در سایت شما افزایش پیدا کند. شما میتوانید با مراجعه به بخش نمونه کارهای سئو از پروژه های انجام شده بازدید کنید. به طور کلی سئو به سه بخش جامع سئو درون صفحه (On-Page)، سئو خارج صفحه (Off-Page) و سئو تکنیکال تقسیم میشود که هرکدام از این قسمت ها دارای زیر مجموعه های زیادی میباشند. نکته ی مهم این است که هرکدام از انواع تولید محتوا را که انتخاب میکنید، مطالب را خودتان ساخته باشید. اگر میخواهید محتوا تولید کنید باید بدانید چگونه محتوای خوب تولید کنید. هنگامی که شما محتوایی تولید کنید. در سالهای اخیر با توجه به افزایش کاربران موبایلی، گوگل توجه ویژه ای به موقعیت جغرافیایی کاربران و نتایج جست و جو می کند؛ بنابراین سایت ها هم باید با توجه به محل مورد نظرشان، محتوای محلی تولید کنند.

در مورد چگالی کلمات کلیدی استفاده شده در متن ها هم طبق میانگینی که افزونه سئو Yoast به ما نشان می دهد و بسیاری از کارشناسان سئو هم به آن اشاره کرده اند شما نباید بیشتر از 2 درصد کل کلمات استفاده شده در متن از کلمه کلیدی استفاده کنید. حداقل در این سایت ها از حمله به وب سایت خود جلوگیری کنید. در کل توصیه ما این است که قبل از انتخاب کلمه کلیدی از گوگل کمک بگیرید و با سرچ مطلب خودتان ببینید دیگران چه نوشته اند و همچنین کاربران چه چیزی سرچ کرده اند. انتخاب کلمه کلیدی جزو اصول سئو میباشد. البته سئو دارای مباحث حرفه ای و تخصصی ای نیز میباشد که میتوانید بعد از آشنا شدن با مقدمات سئو، آن ها را نیز بیاموزید. در این سایت با سرچ یک کلمه، بیشترین کلمات مترادف یا هم معنی ای که کاربران جستجو کرده اند هم برای شما به همراه تعداد جستجوی آنها به نمایش در میآید. سعی کنید کلمات کلیدی دنبالهدارتری را انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید. البته توجه داشته باشید از کلمات کلیدی داخل متن لینک شده استفاده کنید.

در ستون فعال شده، می توانید درگاه پرداخت موردنظر را فعال یا غیرفعال کنید. پس به مطالعه این مقاله ادامه بدهید تا بدانید چطور می توانید از وب سایت های معتبر مرتبط بک لینک بگیرید. برای رفع این خطا باید فایل robots.txt خود را اصلاح کرده و آن را مجددا بارگذاری کنید. همچنین میتوانید از ابزارهای دیگر نیز استفاده کنید. در دنیای رقابتی امروز، سازمان­ها به منظور بقای خود نیاز به استفاده از فنون بازاریابی و نیز پژوهش­های تخصصی بازاریابی دارند. صفحات بی کیفیت سایت راضی کننده نیستند یا فاقد عناصری هستند که موجب رسیدن کاربر به هدفش می شود. استفاده از یک فونت مخصوص به خودتان، رنگ های متناسب با برند، آیکون ها و تصاویر گرافیکی خاص و مواردی از این دست در وهله ی اول باعث می شود مخاطب یک احساس جدید را تجربه کند و این خاص بودن شما باعث می شود که محصولات و خدمات شما هم در نظر کاربر متمایز و خاص جلوه کند. اهمیت یک کلیدواژه کم ترافیک با یک کلیدواژه پرترافیک خیلی بیشتر از آن چیزی است که بتوانید تصورش را بکنید . برای مثال اگر از مبحثی علمی یا تحقیقاتی جدید میخواهید صحبت کنید، حتما منبعی که دارید را ذکر کنید؛ اینکار نه تنها باعث میشود گوگل احساس کند صحبتتان معتبر است، بلکه کاربر نیز با خواندن مطلب شما متوجه میشود شما از منابع موثقی استفاده میکنید و شما را باور خواهد کرد.

اگر شما هم علاقه دارید یادگیری سئو را فرا بگیرید و نمیدانید از کجا باید شروع کنید، ما آماده ایم تا شما را برای وارد شدن به این مسیر راهنمایی کنیم. برای مثال شما دارید دربارهی خواص مرکبات حرف میزنید. نتایج پژوهش کریمی (1390)، حاکی از آن است که فراهم بودن سطح بالاتر فنآوری سیستمهای اطلاعاتی و ارتباطی برای دورکاران سبب افزایش بهرهوری، عملکرد و رضایتمندی آنها میشود. در واقع ما از سئو کردن سایتمان انتظار داریم که سایتمان در نتایج جستجوی های کاربران، جزو لینک های یک تا سه باشد. یکی از بخش های مهم مربوط به سئوی داخلی بخش عنوان می باشد به ططوری که گوگل با عنوان سایت شما را در نتایج خودش نشان می دهد. اکسینو با بیش از 13 سال سابقه طراحی سایت و سئو یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت و سئو در ایران است. یکی از مباحث مهم سئو تکنیکال است یعنی فرایند هایی که بیشتر حالت تکنیکی دارند . همان گونه که می دانید، ما در سون بک لینک به جز خدمات خرید بک لینک سعی میکنیم که به تشریح نکات آموزشی سئو و هم چنین معرفی بک لینک رایگان برای شما عزیزان بپردازیم.