• خانه
  • وبلاگ
  • گام به گام تا تولید محتوای الکترونیکی آموزشی

گام به گام تا تولید محتوای الکترونیکی آموزشی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در این بخش از دوره سئو پیشرفته به معرفی ابزار uptimerobot ، ابزار Pingdom پرداخته می شود. راجع به این موضوع مشاوره درسی هم که گفتی خب بستگی داره که چجوری خودت رو معرفی کنی و چجوری بنویسی. این برنامه بخشی برای نمایش خلاصه شبکههای شناخته شده وایرلس هم دارد که در گروههایی مانند شماره کانال، شرکت سازنده روتر، نوع PHY یا حداکثر سرعت دستهبندی میشوند. اول از همه بگذارید ببینیم سایت شما نسخههای مختلفی از صفحات به زبانهای مختلف را دارد یا نه؟ حتما شما و همه افرادی که در این زمینه کار حرفهای انجام میدهند، هزار بار در مورد این رویکردها جستجو و مطالعه کردهاید. به قول سیمون سینک ” مردم کاری که شما انجام می­دهید را نمی­خرند، آن­ها با دانستن اینکه چرا آن کار را انجام می­دهید خرید می­کنند.” او مفهوم چرایی را با یک عبارت تحت عنوان دایره طلایی توضیح می­دهد. با خرید و ثبت سایت خود در الگوریتمهای الکسا به نرم افزار الکسا این اجازه را می دهید که کل سایت شما را اسکن کرده و مستقیم دادههای مورد نیاز را از سایت شما استخراج کند. در این حالت است که باید از ریدایرکت کردن صفحات استفاده کنید. و فقط یک نقشه سایت برای وبسایتتان وارد کنید؛ و ببینید که لینک خراب یا ریدایرکت دارید یا نه؟

لینک کسب شده از یک وب سایت متناسب و مربوط با کسب و کار شماست. با توجه به اینکه لینک سازی نقش مهمی در موفقیت یک وب سایت داردلازم است که به شکل موثری از این بخش استفاده نمایید. یک پیشنهاد این است که تصاویر را فشرده و کم حجم کنید. اینکه سایتی با تصاویر فوقالعاده و سرعت پایین داشته باشیم، بهتر از یک سایت با سرعت بالا و تصاویر بی کیفیت است؛ که البته تاثیر منفی در امتیازات Google PageSpeed Insights دارد. اما بهتر است هر از گاهی نگاهی به اسکریپتهای سایتتان بیندازید و ببینید مواردی برای حذف کردن وجود دارد یا نه؟ وجود تعدادی لینک مرده در سایت، باعث بهتر کردن با بدتر کردن اوضاع سایت نمیشود. نرخ کلیک یا CTR مخفف Click Through Rate است به بیان ساده نرخ کلیک درصدی است که کاربران در نتایج جستجو بر روی لینک سایت شما کلیک می کنند. یکی از موارد دیگری که گوگل توسط آن نتایج را استخراج می کند کلمات کلیدی است. تنها مسئلهای که در مورد the hreflang tag وجود دارد، این است که راهاندازی آن سخت است و راهنماییهای گوگل در مورد استفاده از آن خیلی واضح نیست. در واقع معنای استقلال این نیست که مجموعههای دانشگاهی با صرف منابع و امکانات کشور نتوانند باری از دوش کشور بردارند و نقشی در شکوفایی آن ایفا کنند، پس باید یک هارمونی و انسجام در جریان علم و فناوری کشور باشد (مخبردزفولی، 1390: 16). بنابراین امروزه انتظار میرود هرگونه برنامه آموزشی جدیدی که در ایران تدوین میشود و به تصویب میرسد، با اهداف و سیاستهای مشخص شده در نقشۀ جامع علمی کشور تناسب و همسویی داشته باشد.

بعد از همه گیری کرونا انتشار فیلم ها در سینما های آیمکس بسیار رونق پیدا کرده است و از این رو فیلم سینمایی جدید آنچارتد ابتدا در سینمای آیمکس و پس از آن توسط دیگر کمپانی ها در سینمای ایالات متحده اکران خواهد شد. بهترین مسیر های راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی می کنیم. در ادامه ۳ روش خیلی ساده برای افزایش سرعت سایت معرفی میکنیم. بررسیهایی که در این مورد انجام شده است، نشان میدهد که “اندازه کل یک صفحه” بیشتر از هر عامل دیگری با سرعت بارگذاری سایت ارتباط دارد. پس باید موبایل را بیشتر از هر چیز دیگری جدی بگیریم. همانند بیشتر افراد، امیل نیز کار خود را از موتور جستجوی گوگل آغاز کرد. در گذشته ودر دوره صنعتی کار در محل ثابت و در ساعات مشخص در عرصه تولید و مدیریت نقش اساسی در مدیریت جامعه مدرن داشت . در نتیجه می توان گفت تولید کنندگان محتوا برای سادگی کار می توانند از ابزاری به نام اینترنت، کتاب ها، لغت نامه ها و ویدیو های اموزشی استفاده کنند. در ادامه این مطلب از آکادمی کاپریلا، در مورد ایده های تولید محتوا در اینستاگرام صحبت خواهیم کرد.

بنابراین در صورتی که مخاطب مورد نظر در پایان این محتوا، به درک درستی از مفاهیم موردنظر رسیده باشد، به هدفمان که همان آموزش گام به گام بوده است به خوبی رسیده ایم. باشد. بهترین انتخاب به نیاز مخاطب بستگی دارد. هنر داستان سرایی مانند هر هنر دیگری به خلاقیت، چشم انداز، مهارت و تمرین نیاز دارد. هر Script شخص ثالث در یک صفحه، سرعت بارگذاری را به طور متوسط به اندازه ۳۴ میلی ثانیه کاهش میدهد. اما اگر بالا بودن سرعت سایت، اولویت اصلی شما است، هر کاری که میخواهید و میتوانید انجام دهید تا اندازه صفحه را کاهش دهید. یکی از جالبترین اطلاعاتی که از تحقیق در مورد سرعت سایت به دست آمده است، این است که CDN ها باعث کاهش سرعت لود شدن میشوند؛ احتمالا به این دلیل که بسیاری از CDN ها به درستی تنظیم نمیشوند. این شرایط تا روز اعلام بازگشایی مراکز آموزشی برقرار میماند. زیرا خود گوگل به صراحت اعلام کرده است که داشتن یک سایت ریسپانسیو، یک مورد بسیار مهم و نقریبا واجب برای رتبهبندی سایت است. برای این کار می توانید از سایت لاینر و اهرف، که در مورد می توانند به خوبی شما را حمایت کنند استفاده کنید.