کنترل بیشتر بر جستجو و قطعات اجتماعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنترل بیشتر بر جستجو و قطعات اجتماعی


ما به تازگی AIOSEO 4.2.8 را منتشر کردیم و خبرهای هیجان انگیزی داریم!

مدیریت بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) با جدیدترین ویژگی ما بسیار آسان‌تر شده است: بصری سازی SEO.

پیش‌نمایش SEO در نوار مدیریت پیش‌نمایش وردپرس (در حالت پیش‌نمایش) کار می‌کند تا به شما امکان می‌دهد به سرعت پیش‌نمایش این صفحه را به‌عنوان یک قطعه جستجوی Google دریافت کنید. همچنین به شما کمک می کند تا ببینید که قطعه های قابل اشتراک گذاری فیسبوک و توییتر صفحه شما در هنگام اشتراک گذاری در پلتفرم ها چگونه به نظر می رسند.

پیش نمایش SEO همچنین با یک بازرس SEO ارائه می شود که به شما یک نمای کلی از سئو اصلی و متا تگ های شما می دهد.

همه اینها برای کمک به شما در بهینه سازی محتوای خود برای جستجو و اشتراک گذاری اجتماعی طراحی شده اند.

این افزونه جدیدی به تمام ویژگی های قدرتمند دیگری است که قبلاً در مورد افزونه دوست دارید. برای دسترسی به این ویژگی جدید، در حالت پیش‌نمایش، روی نماد منوی AIOSEO در نوار مدیریت وردپرس کلیک کنید. گزینه SEO Preview را در منو پیدا خواهید کرد:

ویژگی پیش‌نمایش SEO را می‌توانید در منوی AIOSEO در نوار مدیریت خود پیدا کنید.

بیایید ببینیم که از این ماژول پویا چه انتظاری داریم.

با بهینه‌سازی پیش‌نمایش‌های Google Snippet، مشارکت را در SERP افزایش دهید

Google Snippet Preview قابلیتی است که به شما امکان می دهد ببینید صفحه یا پست شما در صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) چگونه به نظر می رسد. عناصر موجود در پیش‌نمایش قطعه شامل اسلاگ، عنوان پست، توضیحات متا و تصویر برجسته است.

پیش‌نمایش جستجوی Google به شما نشان می‌دهد که تکه‌های شما در SERP چگونه به نظر می‌رسند.

نه تنها پیش نمایشی از ظاهر قطعه جستجوی خود دریافت می کنید، بلکه می توانید قطعه را برای بهینه سازی بهتر آن برای جستجو نیز ویرایش کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیک کنید در حال ویرایش یک قطعه و به متا باکس AIOSEO هدایت می شوید که در آنجا می توانید تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.

این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که اسنیپت های شما برای ایجاد تعامل و کلیک روی SERP ها بهینه شده اند و ترافیک ارگانیک به سایت شما را افزایش می دهد.

یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند ماژول پیش نمایش SEO، پیش نمایش قطعه اجتماعی است. این طراحی شده است تا به شما کمک کند ببینید و بهینه سازی کنید که صفحه یا پست شما هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر چگونه به نظر می رسد.

پیش نمایش قطعه فیس بوک به شما نشان می دهد که وقتی کاربران صفحه شما را به اشتراک می گذارند، قطعه های شما چگونه به نظر می رسند.

همانند Google Preview، می‌توانید از این بخش ماژول برای ویرایش متادیتای رسانه‌های اجتماعی خود مانند عنوان، توضیحات، منبع تصویر و موارد دیگر استفاده کنید.

مطمئن شوید که صفحه شما به درستی با بازرس SEO بهینه شده است

برای اطمینان از اینکه صفحه شما به خوبی بهینه شده است، بازرس SEO به شما نگاهی سریع به سئو اولیه شما می دهد. اینها عناصری مانند عبارت کلید واژه تمرکز، خوانایی و عنوان شما هستند. این به شما کمک می کند تا در یک نگاه ببینید چه چیزی را باید بهبود بخشید.

بازرس سئو به شما یک نمای کلی از سئو اصلی و متا تگ های شما می دهد.

وقتی متوجه جنبه‌ای از سئوی خود شدید که نیاز به بهبود دارد، فقط کلیک کنید ویرایش پست را فشار دهید تا تغییرات خود را انجام دهید. این کار شما را به حالت ویرایشگر برمی گرداند تا بتوانید تغییرات خود را اعمال کنید.

بازرس SEO همچنین تمام متا تگ های آن صفحه خاص را به شما نشان می دهد. متا تگ ها عناصر مهم سئوی موثر هستند، زیرا به اثبات هدف جستجو، بهبود CTR ارگانیک و افزایش سئوی شما کمک می کنند. آنها همچنین به موتورهای جستجو کمک می کنند تا محتوای شما را درک کنند، که منجر به نمایه سازی بهتر می شود.

با AIOSEO’s SEO Inspector 4.2.8، یک نمای کلی از تمام متا تگ های مهم در صفحه خود خواهید داشت. این شامل عنوان، توضیحات، URL متعارف، تصویر متا و تگ های فیس بوک و توییتر و غیره است.

SEO Inspector ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما کمک کند تمام جعبه های سئو را در هر صفحه از وب سایت خود بررسی کنید. در نتیجه، شانس بهتری برای کسب رتبه بالا در SERP و افزایش ترافیک سایت خود خواهید داشت.

علاوه بر این به‌روزرسانی بزرگ، ما چندین بهبود قابل توجه در بسیاری از ویژگی‌هایی که قبلاً دوست دارید انجام داده‌ایم. شما می توانید آنها را در تغییرات کامل محصول ما مشاهده کنید.

منتظر چی هستی؟

سایت خود را به AIOSEO 4.2.8 به روز کنید تا قفل این ویژگی های قدرتمند جدید را باز کنید و محتوای خود را در SERP رتبه بندی کنید.

و اگر قبلاً از AIOSEO استفاده نمی‌کنید، حتماً همین امروز افزونه را نصب و فعال کنید. افزونه SEO ما به شما کمک می کند از رقبای خود پیشی بگیرید.

اگر در مورد این ویژگی ها سؤالی دارید، لطفاً در زیر نظر دهید یا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک هستیم.

تعهد ما برای تبدیل AIOSEO به آسان‌ترین و بهترین افزونه سئوی وردپرس، با ادامه پیروزی همراه با مشتریانمان قوی‌تر می‌شود.

ما از حمایت مداوم، بازخوردها و پیشنهادات شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا آن پیشنهادات و درخواست های ویژگی را حفظ کنید!

امیدواریم از استفاده از این ویژگی های جدید سئو به همان اندازه که ما از ایجاد آنها لذت بردیم لذت ببرید.

-بنجامین روجاس (رئیس AIOSEO).